Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 14:38   #211
martappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

widzę, że nikt zupełnie nikt nie odpisuje

proszę przecież macie wiedzę na temat składników
martappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:51   #212
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martappp Pokaż wiadomość
widzę, że nikt zupełnie nikt nie odpisuje

proszę przecież macie wiedzę na temat składników
Na moje oko nie.
Jeśli chcesz dokładnie się dowiedzieć, wklep każdy składnik z osobna w google i napewno znajdziesz informacji Ci niezbędne.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:32   #213
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Kremy i maści na rozstępy czy cellulit są strasznie krótkotrwałe i dają marne efekty - to tak samo jak z ubraniami: nie stać mnie na tanie rzeczy.
Osobiście stosuje i polecam zabiegi (teraz jest taka konkurencja że salony prześcigają się w coraz to nowszych promocjach i zniżkach, że warto poszukać a nuż coś wam wpadnie w oko)

Powiem tylko, że na rozstępy dobre są mikrodermabrazja i laser (w moim przypadku Fraxel, bo korzystam z usług der-med'u) o tym laserze polecam poczytać więcej - bo naprawdę daje świetne efekty.

Na cellulit: spotkałam się z czymś takim jak endermologie (jest to masaż, który usuwa cellulit, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę i masę innych cudów)
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:42   #214
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Hey dziewczyny wyczytalam w gazecie ze na celulit super sposobem jest masaz ciala szczotka z miekkiego wlosia zastanawiam sie tylko gdzie taka dostac i czy masaz taka szczotka zaszkodzi naczynka ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 03:49   #215
kubusia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 37
GG do kubusia86
cellulit

witam, co polecanie na pozbycie sie cellulitu oprocz zielonej herbaty?? jakies inne ziółka lub mazidla??
kubusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 11:41   #216
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: cellulit

najlepszy sposób,to WYSZUKIWARKA ;/ takich wątków jest tonę,może nawet więcej ... ;/
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:15   #217
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: cellulit

Cytat:
Napisane przez kubusia86 Pokaż wiadomość
witam, co polecanie na pozbycie sie cellulitu oprocz zielonej herbaty?? jakies inne ziółka lub mazidla??

Prosze korzystac z wyszukiwarki!
Watek łączę
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:06   #218
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

stworzyłam wątek : urządzenia i inne gadżety na cellulit
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post12594952
popatrzcie może czegoś używaliście lub znacie coś czego tam jeszcze nie ma .. prosimy o opinie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 08:41   #219
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez mapa68 Pokaż wiadomość
Typowo polskie !!! Zawsze znajdzie się ktoś szukający Czarnego Pijara - bez sprawdzenia, zaocznie, zawsze doszukując się niecnych intencji. Napisałam jak udało się rozwiązać mój wieloletni problem, by pomóc takim jak ja. Myślałam, że do tego jest forum, a nie tylko do biadolenia - co to mi się nie udało. To też typowo polskie - może dlatego jesteśmy najbiedniejszym krajem UE.
Magda
Typowo spamerskie jest pisanie takich postów. Zrozum to, a dopiero potem podciągaj wszystkich rodaków pod swój mianownik.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:54   #220
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
anew kuracja antycellulitowa

dziewczyny mam pytanie Jestem szczupłą osobą, ale mimo tego mam rozstępy i trochę cellulitu. Dostałam dużo próbek tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ellulitowa.htm (mysle że wystarczy na 2 tygodnie). Słyszałam że to dobre właśnie na cellulit i przy okazji rozstępy mogą być mniej widoczne, ale niestety (dla mnie niestety) spala tkanke tłuszczową i wyszczupla, a ja nie chce przez to jeszcze bardziej schudnąć... myślicie, że mi to zaszkodzi tzn że ubędzie mi parę cm?
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:12   #221
ILoveBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Perfecta Extra Slim

Witam, mam pytanie.
Chciałabym jednocześnie zacząć walkę z rozstępami i cellulitem ;/
Jak myślicie, czy można używać Perfectę Extra Slim na rozstępy i cellulit na to samo miejsce (część ciała) jednocześnie?

(Chodzi mi i to czy po posmarowaniu np. pośladków preparatem na rozstępy mogę na to użyć preparatu na cellulit od razu. Czy razem też będą działać?)

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bombonierka654 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie Jestem szczupłą osobą, ale mimo tego mam rozstępy i trochę cellulitu. Dostałam dużo próbek tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ellulitowa.htm (mysle że wystarczy na 2 tygodnie). Słyszałam że to dobre właśnie na cellulit i przy okazji rozstępy mogą być mniej widoczne, ale niestety (dla mnie niestety) spala tkanke tłuszczową i wyszczupla, a ja nie chce przez to jeszcze bardziej schudnąć... myślicie, że mi to zaszkodzi tzn że ubędzie mi parę cm?

wydaje mi się, że z chudnięciem nie jest tak łatwo więc nie powinnaś się martwić , bo Ci to na pewno krzywdy nie zrobi . gdyby można było stacić kilka cm przez jakieś maści i preparaty to świat byłby cudowny
ILoveBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 18:02   #222
4w5
Raczkowanie
 
Avatar 4w5
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

ILoveBlack według mnie nakładanie jednego produktu na drugi mija się z celem. Jeśli koniecznie chcesz używać ich obu to może spróbuj nakładać jeden rano, a drugi wieczorem.

Dziewczyny, mam pytanie. Wszędzie czytam, że najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu są ćwiczenia oraz zdrowa dieta - nigdzie nie widzę jednak konkretów, tzn. jakie ćwiczenia należy wykonywać i jakie pokarmy na takiej diecie antycellulitowej są raczej niewskazane?
__________________
It's only in the mysterious equation of love that any logical reasons can be found.
4w5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:20   #223
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 4w5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Wszędzie czytam, że najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu są ćwiczenia oraz zdrowa dieta - nigdzie nie widzę jednak konkretów, tzn. jakie ćwiczenia należy wykonywać i jakie pokarmy na takiej diecie antycellulitowej są raczej niewskazane?
Na biochemii nie zajmujemy się dietami i ćwiczeniami.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:40   #224
ILoveBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 4w5 Pokaż wiadomość
ILoveBlack według mnie nakładanie jednego produktu na drugi mija się z celem. Jeśli koniecznie chcesz używać ich obu to może spróbuj nakładać jeden rano, a drugi wieczorem.

a co mam zrobić , kiedy oba preparaty dają efekty kiedy się ich obu używa i rano i wieczorem ?
ILoveBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 20:16   #225
IlonaTrueBlood
Przyczajenie
 
Avatar IlonaTrueBlood
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 8
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Witam.Mi po ciazy zostala cala masa rozstepow na posladkach i udach.Niestety drogie i dobre kremy nie przyniosly rezultatow.Jedynym ratunkiem sa spraye brazujace ,ktore dobrze kryja wszelkie niedoskonalosci gdy zakladamy krotkie spodnice czy spodenki.Pozdrawiam
IlonaTrueBlood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:13   #226
asialoczek60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Witam mam ten sam problem co wy. Smarowałam po ciązy rozstepy kremem Mustela Stretch Marks Double Action, troche zeszło lecz reszta została. Jestem po porodzie 2 i poł roku. Mam też straszny celulit na posladkach i udach, tez bym się chciała tego pozbyć. Teraz znalazłam dopiero czas aby wybrac sie na basen i siłownie. Na silownie ide spalić tłuszcz z brzucha i co sądzicie czy razem z tym brzuchem zejdą rozstepy? Czekam na odpowiedzi? Zamieszczam pod spodem zdjecie brzucha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3 styczeń 2012 (2).jpg (74,2 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez asialoczek60
Czas edycji: 2012-01-11 o 17:15
asialoczek60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 23:40   #227
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

asialoczek60 - Mam po ciąży brzuch bardziej pocharatany niż Ty. Dodatkowo jeszcze po bokach. Niestety, zmartwie Cię. Mam to już 13 lat... Rozstępów nie zlikwidujesz. Możesz je spłycić, z czasem zbledną. To przerwane włókna kolagenowe. Nie pomogą maści, kremy, czysty kolagen. Nie masz wyjścia jak sie pogodzić z nimi.

A cell - zaczęłam walkę - gąbka z drobinkami i masaże codzienne. Skóra gładka jak pupa niemowlaka. Do tego zaczęłam zwracać uwagę na to co jem. Jak najmniej węglowodanów. A i akurat przechodzę na wege Do tego próbuje się zmusić do ruchu i chcę zrobić balsam antycell wg receptury z ZSK albo wykombinować sama z składników które mają takie działanie, a częśc z nich już mam.
Pomyślałam, żeby kupić bazę kremową 1-1-3 z ZSK.
Jako fazę olejową dać mieszaninę oleju ze słodkich migdałów i oleju(maceratu) z alg.
Faza wodna to woda + kofeina + ekstrat z centella asiatica.
Po zmieszaniu wszystkiego na koniec ekstrakt nawilżający i któryś z olejków eterycznych polecanych przy walce z cell (cytrynowy, jałowcowy, rozmarynowy, cyprysowy, cedrowy, paczulowy, grejpfrutowy.)
Myślicie, że taka receptura byłaby oki? Co do proporcji jeszcze muszę powalczyć z tematem bo nie ogarniam

Byłoby dużo łatwiej gdyby ekstrakt antycellulitowy był w ZSK ale oczywiście od dłuższej chwili nie ma...

Edytowane przez kasioola81
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:26 Powód: błędy
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:15   #228
Rodzynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Idealny krem na cellulit???

PROSZE O POMOC

Niedawno zauważyłam TO na swoim tyłku (Chodzi mi o te drobne kreseczki, te wieksze poziome to odciśnięte ubranie )
Jestem osobą szczupłą, odżywiam się zdrowo.. a mimo to...
Prosze powiedzcie czy to celluli czy rozstępy, jaka faza i czy da sie to zlikiwodwowac / zniwelowac ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201203032160.jpg (13,3 KB, 100 załadowań)
Rodzynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:50   #229
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Jakich kosmetyków powinnam używać ?

Witam,
Chciałabym sobie kupić krem na cellulitis. Zależy mi głównie na ujędrnieniu. Nie mam cellulitisu ale jestem w takim wieku (23), że wolałabym temu zapobiec. A powiem, że moje nogi w udach nie są takie, jak u wielu dziewczyn- jędrne, niestety ;/ Poza tym muszę dodać, że moja mama ma cellulitis, dlatego też boję się, że spotka to mnie w niedalekiej przyszłości.
Do tego mam rozstępy na nogach, które niestety ale są białe Nawabiłam się ich ok 10 lat temu, gdy chodziłam jeszcze do gimnazjum. Przestałam ćwiczyć (a zawsze ćwiczyłam na prawdę dużo) i w bardzo szybkim czasie sporo przytyłam. Więc nie wiem, czy w ogóle można coś jeszcze z nimi zrobić :/

Bardzo proszę o odpowiedzi.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:58 Powód: Podział treści posta
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 22:01   #230
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Słuchajcie, czy od mleka może zrobić się cellulit? Piję je nałogowo już od dłuższego czasu i na nogach mimo, że jestem chuda zaczynam zauważać pierwszą fazę tego okropieństwa. Cały czas toczę walkę w głowie, czy pić bo zdrowe, czy się męczyć i odstawiać bo powoduje cellulit. Nie jem słodyczy i mleko świetnie mi je rekompensuje. Dodaję je do owsianek, płatków, kawy i piję solo. Jak kiedyś piłam raz na jakiś czas ciepłe wieczorami, tak teraz po prostu otwieram lodówkę i z kartonu leję do szklanki zimne. Kiedyś to w ogóle nie pijałam kawy bo powodowała u mnie skoki ciśnienia i o mleku nie myślałam, a teraz makabra. Po prostu nie mogę się obyć bez kawy z mlekiem po południu. A jak rozpuszczę dwie łyżeczki kawy granulowanej w szklance zimnego mleka to po prostu bajka jest. No i jak ja mam z tego zrezygnować? Próbowałam z kawą zbożową, ale niestety nie umywa się do zwykłej kawy. Nie znacie jakichś zastępników na kawę i mleko? A ciepłe mleko z miodem to już w ogóle kosmos...

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Rodzynkaa Pokaż wiadomość
PROSZE O POMOC

Niedawno zauważyłam TO na swoim tyłku (Chodzi mi o te drobne kreseczki, te wieksze poziome to odciśnięte ubranie )
Jestem osobą szczupłą, odżywiam się zdrowo.. a mimo to...
Prosze powiedzcie czy to celluli czy rozstępy, jaka faza i czy da sie to zlikiwodwowac / zniwelowac ;(

To są na pewno rozstępy i są nieduże. Nie masz się czym przejmować. Mam większe rozstępy na pośladkach i biodrach i zrobiły mi się one gdy miałam 15 lat i zaczynałam powoli przestawać być patyczakiem i przybierac na wadze, oraz gdy szybko rosłam. Mam też lekkie na nogach- na łydkach, w zgięciach przy kolanach. Chyba taka moja uroda. Ale dość dobrze u mnie działają balsamy ujędrniające- rozstępy maleją o jakieś 50%, może też spróbuj.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 23:16   #231
DzikaRoza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Rozstępy, jak sobie z nimi radzic ?

Witam, już od kilku lat zmagam się z rozstępami. Mam je w bardzo wielu miejscach : uda, pośladki, brzuch, piersi i ręce. Nie mam pojęcia jak sobie z nimi radzic i co zrobic, by były chociaż trochę mniej widoczne. Jestem młoda, nawet nie pełnoletnia i chciałabym, żeby mi ktoś pomógł. Czy ktoś też ma taki problem, a może go przezwyciężył ? Jak ? Jakiś krem ? Jaki ? Potrzebuję czegoś, co jakby miało byc już drogie, to żeby starczyło mi na taki czas, aż będę miec jakieś efekty, ponieważ jedyne pieniądze, które mogłabym na to wydac, to stypendium i nie mam ich zbyt wiele, żeby wydawac co miesiąc... Co mógłby mi ktoś doradzic ?
DzikaRoza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:45   #232
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Rozstępy, jak sobie z nimi radzic ?

a jakiego koloru są te rozstępy? może spróbuj na początek balsamu z mocznikiem - możesz sama zrobić lub w aptece mogą Ci zrobić (ale jest na receptę)* no i dużo nie kosztuje.


* nie jestem pewna, bo nie używam aczkolwiek przymierzam się do kupna i balsamowania się, jak ktoś jest obeznany w tym temacie to niech mnie poprawi
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:29   #233
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Rozstępy, jak sobie z nimi radzic ?

Mojej córce na swieże rozstępy bardzo pomógł olej z róży pizmowej (ja miałam fimy alepia) stosowany zamiennie z lotionem babydream dla kobiet w ciąży - w rossie, w różowej butelce z kobietą w ciązy na opakowaniu.
Zaznaczam jednak, że były to świeże rozstępy. Ale zniknęły praktycznie całkowicie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 22:34   #234
DzikaRoza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Nie są świeże, " najmłodsze " mają przynajmniej rok, więc potrzebuję czegoś, co jest może nie tyle usunie ( bo wiem, że nie da rady ), co zakryje chociaż trochę, żeby rzucały się tak w oczy. Wszystkie są białe
DzikaRoza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 15:08   #235
mirka08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

Na cellulit masaż chińskimi bańkami 2/3 razy w tygodniu (ok. 10 minut na jedną nogę)
Na rozstępy taki rollen z mikroigłami (nie wiem jak się fachowo nazywa)

Po miesiącu na prawdę widzę efekty, i tylko to mnie motywuje, bo tak baaaardzo mi się nie chce tego robić
mirka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 13:46   #236
maklocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY

A ja polecam zabiegi AWT w klinice Cosmed w Łodzi.
Po serii 6 zabiegów zmniejsza się obwód ud o 2,5 - 3 cm,
skóra jest wyraźnie gładsza i jęrdniejsza, a po cellulicie nie ma śladu.
seria 6 zabiegów kosztuje 399 zł, czyli wychodzi jakieś 66 zł za zabieg.
Dodatkowo na hasło wizaż 10% znizki na kazdy zabieg.

Co ciekawe, AWT pierwotnie stosowano do rehabilitacji lekkoatletek, ale kiedy zauważono, że dodatkowym efektem jest wyraźna poprawa struktury ich skóry, przeniesiono urządzenie na grunt kosmetologiczny
maklocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 13:46:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.