jak pomalowac pokój ze skosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 10:19   #1
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487

jak pomalowac pokój ze skosami


Witajcie mam zamiar odświeżyć mieszkanie i nie wiem jak potraktowac skosy w 2 pokojach ktore chcę pomalować
Mieszkam na poddaszu więc jestem na nie skazana.
Farby jakie wybrałam i zakupiłam to biały i do tego barwnik słoneczny żółty oraz fiolet.
chciała bym uzyskac nie za ciemny kolor fioletu bo pokoje nie sa bardzo słoneczne a i małe. coś tak ta uśmiechnięta twarzyczka
czy ktoś ma jakies pomysły?? Moje pokoje to cos takiego jak na fotce tyle ze skosy po obu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yt.jpg (26,8 KB, 67 załadowań)
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:25   #2
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: jak pomalowac pokój ze skosami

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
Witajcie mam zamiar odświeżyć mieszkanie i nie wiem jak potraktowac skosy w 2 pokojach ktore chcę pomalować
Mieszkam na poddaszu więc jestem na nie skazana.
Farby jakie wybrałam i zakupiłam to biały i do tego barwnik słoneczny żółty oraz fiolet.
chciała bym uzyskac nie za ciemny kolor fioletu bo pokoje nie sa bardzo słoneczne a i małe. coś tak ta uśmiechnięta twarzyczka
czy ktoś ma jakies pomysły?? Moje pokoje to cos takiego jak na fotce tyle ze skosy po obu...
na pewno fioletu nie dawałabym na skosy...
jakbyś narysowała nawet w jakims paincie prowizoryczny i plan (i może przekrój, w których miejscach te skosy), będzie łatwiej doradzić no i znaczenie ma też ustawienie mebli...
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:46   #3
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: jak pomalowac pokój ze skosami

skosy sa tak ja na rysunku któey dodałam . nioe wiem czy jest widoczny. i tak sa to 2 skosy po obu stronach okan okno na srosku pokoju po bokach skosy. na jednej ścianie przy której jest skos stoi naroznik kanapa a na przecie niej meble segmet nie za duży. po środku chcę dac stoli i dywanik to by było wsio - to salon
do sypialni sytuacja ta sama na srodku okno po obkach skosy.
i to w jedny boku roznolegle do skosu łozko na przecie szafa dyża na ciuchy obok niej komputer. z czasem prwnie łożeczko dla bebika hihi.
zastanawiam się nad tym by może te skosy pomalowac na 2, 3 tony jasniejszy fiolet i tak samo ze słonecznym zółtym. żebytak na biało drastycznie się nie różniły a by zachowac kontrast ale nie wiem czy nie zrobię błędu i pokoj sie nie zmniejszy lub nie bedzie "sufit opadac na głowę"
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.