Biżuteria limoon- czy wam się podoba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 18:44   #1
limoon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20

Biżuteria limoon- czy wam się podoba?


WITAM! Przesyłam parę fotek moich prac. Proszę o oceny! Chciałam zapytać, czy według Was sklep internetowy z biżuterią artystyczną może być dochodowym interesem (Zwłaszcza, że jest tego już dużo). Od dłuższego czasu o tym myślę, zwłaszcza, że pracuję na etat i płaciłabym tylko skł. zdrowotne bez całego zusu.

Edytowane przez limoon
Czas edycji: 2010-10-30 o 18:47
limoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:57   #2
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteria limoon- czy wam się podoba?

Widać, że jesteś pracowita, bo przyczepianie wielu kuleczek na początku wydaje się takie mozolne. Dobrze zestawiasz kolory, a w twoich pracach "coś" się dzieje. Widać tez starania, zeby fotki dało się obejrzeć.
To co mnie najbardziej razi to sterczące szpilki, na każdym zdjęciu, to efekt tego, że zostawiłaś za dużo luzu między kulką a loopikiem, a właściwie zawinięciem. Zerknij do wątku dla zielonych, czy z linkami, tam jest wiele odnośników do tutoriali i filmików jak zrobić prawidłowy loopik. Kolczyki na linkach.... pozostawię bez komentarza...
A swój sklep, czy inaczej własna galerię ma bardzo wiele z nas, podajemy ich adresy na wizytówkach, i są miejscem, gdzie można znaleźć nasze prace zanim pojawimy się w jakiejś poważniejszej galerii skupiającej wielu artystów. jeśli myślałaś o galerii dla artystów, to ciężki kawałek chleba...
Ćwiczenie czyni mistrza, wiec pracuj dalej!
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy

Edytowane przez lunamin
Czas edycji: 2010-10-30 o 18:59
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 19:15   #3
limoon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Biżuteria limoon- czy wam się podoba?

Serdeczne dzięki za podpowiedzi! Oj faktycznie ze szpilkami masz rację! Nie ma to jak opinia fachowca
limoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 19:19   #4
limoon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Biżuteria limoon- czy wam się podoba?

A tu kolczyki " Czerwone wino"
limoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:04   #5
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Biżuteria limoon- czy wam się podoba?

Witam serdecznie. Twoja biżuteria jest ładna kolorystycznie. Tak jak wspomniała moja poprzedniczka trzeba ją troszeczkę dopracować - jeżeli chcesz ją sprzedawać. Kupujący zwraca uwagę na każdy drobiazg a konkurencja w tej chwili jest ogromna. Jeżeli chcesz mieć z tego zysk (bo o to chyba chodzi) musisz pokazać coś nowego, oryginalnego. Taką biżuterią sklepy internetowe są zasypane i mimo, że ładna może nie mieć zbytu. Może wymyślisz coś ciekawego. Życzę Ci tego z całego serca. Powodzenia.

Moja biżuteria: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471599
moje malowanie:https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=11602
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:17   #6
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteria limoon- czy wam się podoba?

Witaj. Prace niestety nie są jeszcze zbyt dobre technicznie wiec tego, co pokazałaś nie oferowałabym jeszcze do sprzedaży. To znaczy czy otworzysz sklep czy nie to Twoja indywidualna decyzja- jednak musisz sobie zdać sprawę że przy takiej mnogości sklepów internetowych z naprawdę perfekcyjnie wykonaną biżuteria może się to po prostu nie opłacać bo nie znajdziesz zbytu a przy własnej działalności gospodarczej nie przebijesz cen z allegro chociażby. Ale ćwicz- ćwiczenie czyni mistrza i gdy będziesz pewna, ze Twoje wyroby są ciekawe i poprawnie, solidnie wykonane wtedy myślę ze warto pomyśleć o sklepie. Na razie proponowałabym chociażby blog i dopracowanie prac na tyle by dostać się do dobrych galerii.
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.