Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 10:43   #1621
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Pomożecie dobrać mi podkład z LL? ...
Ja proponowalabym China Doll - wydaje mi sie ze jest najbardziej neutralnym jasnym odcieniem

Barely Buff chyba bedzie za ciemny, skoro Warm Peach taki byl,
Blondie jest jednak tak delikatnie rozowawy (w porownaniu z China Doll)...

namotalam
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:55   #1622
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Ja proponowalabym China Doll - wydaje mi sie ze jest najbardziej neutralnym jasnym odcieniem

Barely Buff chyba bedzie za ciemny, skoro Warm Peach taki byl,
Blondie jest jednak tak delikatnie rozowawy (w porownaniu z China Doll)...

namotalam
też właśnie zaczęłam zastanawiać się nad china doll. a jak bym wrzuciła zdjęcie buzi, pomogłabyś mi coś dobrać? czy ciężko tak? polski dystrybutor nie sprzedaje osobnych próbek (co według mnie jest bez sensu) i nie wiem w co celować.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 12:29   #1623
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
też właśnie zaczęłam zastanawiać się nad china doll. a jak bym wrzuciła zdjęcie buzi, pomogłabyś mi coś dobrać? czy ciężko tak? polski dystrybutor nie sprzedaje osobnych próbek (co według mnie jest bez sensu) i nie wiem w co celować.
A czego używałaś wcześniej? (z minerałów)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 14:52   #1624
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36209847]A czego używałaś wcześniej? (z minerałów)[/QUOTE]

Dziękuję za zainteresowanie. Hm, kiedyś dawno temu został mi polecony EDM Fawn, i od tego czasu zawsze wybierałam żółtki - Lucy Minerals Pale Olive, Lumiere Light Golden VV, sama nie wiem czy to były na 100% do końca moje kolory. Coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy nie powinnam szukać podkładu w innej grupie kolorystycznej.

Wkleję kawałek buzi. Obecnie jestem trochę czasu po wygranej walce z trądzikiem, ale zostało mi (na samych policzkach) sporo przebarwień , których pozbywać się będę dopiero zimą. Zauważyłam, że Lily Lolo całkiem ładnie je kryje, chciałabym dobrze dobrać kolor.

Wkleję ten kawałek buzi, może coś pomoże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4318.jpg (34,7 KB, 124 załadowań)
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2012-08-30 o 17:26
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:46   #1625
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja używam Light Golden z Lumiere Cashmere(obecnie mieszam z Light Medium Golden, bądź samo Light Medium, ale to jak się nie przybrązowię na twarzy, by wyrównać) i z Lily Lolo nie znalazłam żadnego odcienia dla siebie. W sumie nie ubolewam, bo nie przypadły mi do gustu.

Złocistych odcieni tam nie ma, Warm Peach było na mnie pomarańczowe. Blondie różowawe, a China Doll za ziemiste z tego co pamiętam.

Twoja buzia wydaje się mieć ciepłe tony, właśnie lekko brzoskwiniowe, więc może to Warm Peach?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 16:07   #1626
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36214947]Ja używam Light Golden z Lumiere Cashmere(obecnie mieszam z Light Medium Golden, bądź samo Light Medium, ale to jak się nie przybrązowię na twarzy, by wyrównać) i z Lily Lolo nie znalazłam żadnego odcienia dla siebie. W sumie nie ubolewam, bo nie przypadły mi do gustu.

Złocistych odcieni tam nie ma, Warm Peach było na mnie pomarańczowe. Blondie różowawe, a China Doll za ziemiste z tego co pamiętam.

Twoja buzia wydaje się mieć ciepłe tony, właśnie lekko brzoskwiniowe, więc może to Warm Peach?[/QUOTE]


to chyba faktycznie przy nim zostanę... ogólnie mi pasuje, wczoraj dopiero nabrałam wątpliwości... mierzyłam sobie ciuszki w Reserved, i w przymierzalni się przeraziłam. miałam taką białą twarz. wiem że tam mają takie oświetlenie, ale od razu pomyślałam, że muszę zmienić podkład. przemyślę to jeszcze. dzięki!
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 17:15   #1627
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja latem uzywam wlasnie Warm Peach,
a zima China Doll

I dodam jeszcze, ze LL jest moim ulubionym mineralnym podkladem,
zawsze pokornie do niego wracam po wyskokach z roznymi innymi
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 19:51   #1628
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
to chyba faktycznie przy nim zostanę... ogólnie mi pasuje, wczoraj dopiero nabrałam wątpliwości... mierzyłam sobie ciuszki w Reserved, i w przymierzalni się przeraziłam. miałam taką białą twarz. wiem że tam mają takie oświetlenie, ale od razu pomyślałam, że muszę zmienić podkład. przemyślę to jeszcze. dzięki!

Wiem o czym mówisz. W takich sklepach/galeriach jest inne światło, często przekłamujące kolory, uwidaczniające niedoskonałości itd. W naturalnym, dziennym świetle czegoś nie widać, a w tych jarzeniówkach tak .
Jeśli w dziennym świetle Ci pasuje, to nie przejmuj się galeriami.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:15   #1629
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36220622]Wiem o czym mówisz. W takich sklepach/galeriach jest inne światło, często przekłamujące kolory, uwidaczniające niedoskonałości itd. W naturalnym, dziennym świetle czegoś nie widać, a w tych jarzeniówkach tak .
Jeśli w dziennym świetle Ci pasuje, to nie przejmuj się galeriami.[/QUOTE]


to jest myśl. dzięki! szkoda, że wczoraj się nie zdecydowałam, bo była darmowa wysyłka na kosmetyki-mineralne...
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2012-08-30 o 20:23
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:56   #1630
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, ja tak nieśmiało zza krzaka . Może któraś z was będzie w stanie mi pomóc. Czy LL ma w swojej ofercie coś kolorystycznie zbliżonego do Healthy Mix 53?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:41   #1631
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Popcorn! Ja używam 51/52 i lubie Warm Peach bo jest jasno żółty, popcorn jest o ton ciemniejszy i tez go czasami używam. Butterscotch ładny ale mocno żółty. Ewentualnie w beżach ktoś inny pomoże Też zależy od cery bo mi wszystkie podkłady - płynne i sypkie - raczej ciemnieją o ton. Nie polecam Barely Buff bo jest brzoskwiniowy.
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 08:11   #1632
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Popcorn! Ja używam 51/52 i lubie Warm Peach bo jest jasno żółty, popcorn jest o ton ciemniejszy i tez go czasami używam. Butterscotch ładny ale mocno żółty. Ewentualnie w beżach ktoś inny pomoże Też zależy od cery bo mi wszystkie podkłady - płynne i sypkie - raczej ciemnieją o ton. Nie polecam Barely Buff bo jest brzoskwiniowy.
Właśnie myślałam o Barely Buff, ale czytałam, że świnkuje... A szukam beżowego podkładu - bo moja cera nie jest ani super ciepła, ani bardzo chłodna. Z tego, co sama po sobie patrzę, to moja cera jest ciepła, ale jakoś niebieskie żyły na nadgarstku na to nie wskazują. Nie brałam pod uwagę ani Popcornu ani Warm Peach, bo wydawały mi się za żółte i już widziałam siebie w roli kurczaka... .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 08:42   #1633
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam o Barely Buff, ale czytałam, że świnkuje... A szukam beżowego podkładu - bo moja cera nie jest ani super ciepła, ani bardzo chłodna. Z tego, co sama po sobie patrzę, to moja cera jest ciepła, ale jakoś niebieskie żyły na nadgarstku na to nie wskazują. Nie brałam pod uwagę ani Popcornu ani Warm Peach, bo wydawały mi się za żółte i już widziałam siebie w roli kurczaka... .
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1196

Kolejny raz wkleję swoje maziaje może ci pomogą troszkę
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:37   #1634
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1196

Kolejny raz wkleję swoje maziaje może ci pomogą troszkę
Dzięki bardzo. Barely Buff wygląda zbyt pomarańczowo (co ciekawe na każdym zdjęciu w necie wygląda inaczej, szału można dostać). Pomyślę nad Warm Peach, najwyżej będę go mieszać z odrobiną czegoś ciemniejszego
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:46   #1635
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja dzisiaj bylym bardzo zadowolona z efektu który uzyskałam LL
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:01   #1636
wafel19
Raczkowanie
 
Avatar wafel19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć Dziewczyny!
Czy któraś z Was mogłaby mi posłużyć radą i pomóc wybrać odcień podkładu LL?
Obecnie używam Fairly Light EDM i zastanawiam się który odcień LL jest jego odpowiednikiem (nie musi być idealnym odpowiednikiem). Mam bladą/jasną cerę z różowymi tonami.
Chciałabym jeszcze zapytać Was jak jest z kryciem? Mam blizny potrądzikowe i chciałabym żeby LL je w miarę przykrył.

Z góry dziękuję za odpowiedź
wafel19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:57   #1637
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez wafel19 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Czy któraś z Was mogłaby mi posłużyć radą i pomóc wybrać odcień podkładu LL?
Obecnie używam Fairly Light EDM i zastanawiam się który odcień LL jest jego odpowiednikiem (nie musi być idealnym odpowiednikiem). Mam bladą/jasną cerę z różowymi tonami.
Chciałabym jeszcze zapytać Was jak jest z kryciem? Mam blizny potrądzikowe i chciałabym żeby LL je w miarę przykrył.

Z góry dziękuję za odpowiedź
mi kryje raz dobrze raz źle nie wiem od czego to zalezy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:16   #1638
wafel19
Raczkowanie
 
Avatar wafel19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

No właśnie mam identycznie z EDM. Raz kryje super, raz nie, a przeważnie nakładam takie same ilości
Dziękuję za odp
wafel19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 13:13   #1639
Alassiel_
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mi kryje dobrze ale to chyba też zależy od tego co ma się pod spodem, jaki krem i co ma ukryć wielkich odstających rzeczy nic nie ukryje, no może poza kominiarką
Obecnie używam podkładu LL a pod tym mineralny avene i jest idealnie, jestem bladawcem więc avene wyrównuje kolor a LL kryje co trzeba
Alassiel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 21:14   #1640
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

2 lata używałam LL i dziś podjęłam decyzje ze wypróbuje MEOW. Jestem bardzo wyrozumiała dla LL przez wzgląd na ich 'zdrowotność' ale mimo mojej suchej/mieszanej cery ważą mi się i wyglądają nieestetycznie i tak toczę z nimi walkę od dawna. Dodatkowo słabiutko kryją a prawdopodobnie formuła FF w Meow jest równie zdrowa i znacznie mocniej kryjąca (?)

Używam odcienia Warm Peach, może któraś z Was zna odcień który zastąpiłby ten podkład w Meow? Bardzo zależy mi na podpowiedzi bo jak wiadomo jest tam mnóstwo podobnych odcieni.

Zamówiłam kilka z Allegro i jak dokonam prób/testów/porównań odnośnie podobieństw/różnic co do LL a Meow to napiszę a Was poproszę o podpowiedź jeśli któraś z Was przeszła odwrotnie z Meow na LL.

Minerały potrafią być jednak kapryśne ale często przymykamy na to oko bo przecież nie ma w nich chemii eh...
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:03   #1641
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
2 lata używałam LL i dziś podjęłam decyzje ze wypróbuje MEOW. Jestem bardzo wyrozumiała dla LL przez wzgląd na ich 'zdrowotność' ale mimo mojej suchej/mieszanej cery ważą mi się i wyglądają nieestetycznie i tak toczę z nimi walkę od dawna. Dodatkowo słabiutko kryją a prawdopodobnie formuła FF w Meow jest równie zdrowa i znacznie mocniej kryjąca (?)

Używam odcienia Warm Peach, może któraś z Was zna odcień który zastąpiłby ten podkład w Meow? Bardzo zależy mi na podpowiedzi bo jak wiadomo jest tam mnóstwo podobnych odcieni.

Zamówiłam kilka z Allegro i jak dokonam prób/testów/porównań odnośnie podobieństw/różnic co do LL a Meow to napiszę a Was poproszę o podpowiedź jeśli któraś z Was przeszła odwrotnie z Meow na LL.

Minerały potrafią być jednak kapryśne ale często przymykamy na to oko bo przecież nie ma w nich chemii eh...
Mnie ich "brak chemii" nie rusza w ogóle. Kapryśność oceniam prawie tak samo jak podkładów silikonowych, które też lubią się zwarzyć i nieestetycznie wyglądać. W sumie to za największą zaletę minerałów uważam naturalny efekt, jaki mogę osiągnąć, a którego żaden podkład drogeryjny mi nie dał. No po prostu lubię samą czynność robienia makijażu minerałami, klasyczne podkłady traktowałam jak zło konieczne. Ale to taka dłuższa dygresja, na pytanie niestety nie znam odpowiedzi, bo Meow są poza moim zasięgiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 14:31   #1642
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
2 lata używałam LL i dziś podjęłam decyzje ze wypróbuje MEOW. Jestem bardzo wyrozumiała dla LL przez wzgląd na ich 'zdrowotność' ale mimo mojej suchej/mieszanej cery ważą mi się i wyglądają nieestetycznie i tak toczę z nimi walkę od dawna. Dodatkowo słabiutko kryją a prawdopodobnie formuła FF w Meow jest równie zdrowa i znacznie mocniej kryjąca (?)


Minerały potrafią być jednak kapryśne ale często przymykamy na to oko bo przecież nie ma w nich chemii eh...
Wiem o czym mówisz z tym ważeniem. U mnie ważą się korektory lub mocniej kryjące podkłady (ale wcale nie bardzo mocno, bo wg producenta to nie najmocniej kryjący podkład w ich ofercie), które używam w roli korektorów. Gdybym nakładała to na suchą skórę, to by tego nie robiły, ale nie wyobrażam sobie nie użyć kremu. Poza tym, wtedy widziałabym proszek na twarzy. Na kremie mój podstawowy podkład się nie waży, a te w roli korektora już tak... Nie w każdym miejscu, no ale wyglądają po paru h mniej estetycznie, niż po nałożeniu. Nie mam na to zbytnio sposobu. Próbowałam korektory z Meow i niestety mało kryją u mnie (a dziwne, bo ponoć są mocno kryjące, a ja nie mam za dużych niedoskonałości), nie potrafiłam też znaleźć koloru (były albo za jasne, albo za ciemne, tonacje też nie najlepsze), ale za to nie ważyły się. A przynajmniej nie pamiętam. Były bardziej suche, może to przez to? Szkoda.
Z Meow na pewno Ci ktoś poradzi na wątku tej firmy, możesz wkleić zdj połowy twarzy w dziennym świetle, oczywiście bez podkładu.

Podejrzewam, że będzie to poziom 2 (frisky), choć nie wiem, czy nie będzie za jasny, a 3 są już znacznie ciemniejsze... U mnie poziom 2 (ale formuła Pampered i Purrfect) były za jasne, a 3 już duuużo za ciemne.

Warm Peach z LL jest dla mnie za ciemna (w woreczku wydawała się idealna, a na twarzy robi się mega pomarańcza i sporo ciemnieje).

Ma ktoś już te nowe odcienie róży bądź cieni? W sumie mnie nie kuszą, ale chętnie bym obejrzała swatche
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 19:02   #1643
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ostatnio rzadko zaglądam na minerały, chyba głównie dlatego, że nareszcie przestały mi sprawiać problemy wcześniej też ważyły się niemiłosiernie, na większości kremów, a jak znalazłam wystarczająco lekki, to z kolei wysuszały na wiór. sytuacja poprawiła się radykalnie odkąd pod podkład zadaję tylko czyste oleje, normalnie wytrzymują bez poprawek ok 12h. może po prostu nie lubią się minerałki z chemicznymi paskudztwami... i właśnie najlepiej w tej konfiguracji układają mi się formuły kryjące chociaż może to tylko specyfika mojej skóry, to i tak postanowiłam się podzielić wrażeniami
deluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:07   #1644
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Chimay, Capuccino i Deluce dzięki!!!

cyt. "Podejrzewam, że będzie to poziom 2 (frisky), choć nie wiem, czy nie będzie za jasny, a 3 są już znacznie ciemniejsze... U mnie poziom 2 (ale formuła Pampered i Purrfect) były za jasne, a 3 już duuużo za ciemne.

Warm Peach z LL jest dla mnie za ciemna (w woreczku wydawała się idealna, a na twarzy robi się mega pomarańcza i sporo ciemnieje)"

Serdecznie dziękuję za podpowiedź Mam ten problem że mi właśnie ciemnieją minerały o 1,5 tonu. Ale Warm Peach ciemnieje mi do opalonej żółci i kompletnie nie ma w nim brzoskwini za to Barely Buff był niemalże neonowym pomarańczem na mojej buzi ach te nasze cery, każda inna pewnie kupię poziom 1 z Meow a po chwili zamieni mi się na twarzy w poziom 3 Będę testować bo zamówiłam 5 próbek. Jak dojdę do jakiś wniosków i porównań w kolorach to napiszę w skrócie. Dzięki!

Deluce zgadzam się z Tobą co do naturalnych olejków. LL waży mi sie po nich również ale za to cera jest po nich bajecznaDD Do mieszanej cery polecam jojobę bardziej nawilża niż natłuszcza a do suchej arganowy bo natłuszcza i jest przeciwzmarszczkowy. Polecam smarować na noc i rano malować LL. Tuż przed samym makijażem to raczej niemożliwe bo to bardzo tłuste Smarowanie się kremami z parabenami i konserwantami jest bez sensu bo to wychodzi na to samo jakbyśmy malowały sie zwykłym podkładem drogeryjnym:/
Deluce a może masz jakiś lekki olejek którym smarujesz sie przed samym makijażem?

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2012-09-15 o 20:16
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 22:39   #1645
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mnie w ogóle jakoś LL nie służyło, bo okrutnie właziło w pory, zdecydowanie lepiej wygląda lumiere ff- to chyba na razie mój number 1
a jeżeli chodzi o oleje, to pod makijażem najfajniej wygląda olej z pachnotki wypróbuj, jeżeli jeszcze go nie znasz, jest naprawdę lekki i super się wchłania, a nie przesusza
deluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 10:48   #1646
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
mnie w ogóle jakoś LL nie służyło, bo okrutnie właziło w pory, zdecydowanie lepiej wygląda lumiere ff- to chyba na razie mój number 1
a jeżeli chodzi o oleje, to pod makijażem najfajniej wygląda olej z pachnotki wypróbuj, jeżeli jeszcze go nie znasz, jest naprawdę lekki i super się wchłania, a nie przesusza

Serdecznie dziękuję!!! Czytam dużo o równych olejkach ale do tego nigdy nie dotarłam. A ma tyle właściwości! Dla zainteresowanych - mały fragment 'Wymienione powyżej związki fenolowe z pachnotki działają na skórę przeciwutleniajaco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, promieniochronnie, przeciwalergicznie, ochronnie na ścianki naczyń krwionośnych, a także wpływają na aktywność wielu enzymów. Badania wykazały, że olej z pachnotki działa hamująco na rozwój Propionibacterium acnes - bakterii wywołującej trądzik młodzieńczy.'

Na pewno wypróbuję mimo ze do tej pory kochałam głównie jojobę, która ma zbawienny wpływ na cerę. Obawiam sie tylko o jedno, ze pachnotka ma silny zapach korzenny...
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:40   #1647
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy któraś z Was miała i mogłaby porównać róż Cherry Blossom do Beach Babe? Który z nich jest jaśniejszy, mniej wpadający w pomarańczowy? Jak z ilością drobinek w nich?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 13:09   #1648
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała i mogłaby porównać róż Cherry Blossom do Beach Babe? Który z nich jest jaśniejszy, mniej wpadający w pomarańczowy? Jak z ilością drobinek w nich?
Jaśniejszy Cherry Blossom i on jest taki półtransparentny, a Beach Babe jest bardziej matowy i kryjący. Beach Babe to odcień hmm.. brzoskwini z różem, taki nietypowy. Na zdjęciach może wyglądać jak bardziej taka brzoskwinka z kremem, ale u mnie widoczne są różowawe tony. Po tym, jak nabyłam inny (brzoskwiniowy) odcień, Beach Babe jest różem przy nim
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 13:46   #1649
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36559314]Jaśniejszy Cherry Blossom i on jest taki półtransparentny, a Beach Babe jest bardziej matowy i kryjący. Beach Babe to odcień hmm.. brzoskwini z różem, taki nietypowy. Na zdjęciach może wyglądać jak bardziej taka brzoskwinka z kremem, ale u mnie widoczne są różowawe tony. Po tym, jak nabyłam inny (brzoskwiniowy) odcień, Beach Babe jest różem przy nim[/QUOTE]
Dziękuję już w drugim albo i nawet trzecim temacie Właśnie szukam takiej kremowej rozbielonej brzoskwini. Miałam róż Weekend Getaway z EDM, na swachach piękny, na ręku piękny a na twarzy ociepla się do stylowej cegły . Z tych dwóch z Lily Lolo bardziej mi się podoba Cherry Blossom ze swachy, tylko trochę przeraża mnie ten opis, że jest drobinkowy. Bardzo dużo tam tego jest?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 14:27   #1650
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jak wrócę do domu (niebawem) to porównam je, bo mam jeszcze odsypkę Cherry Blossom. Beach Babe na dłoni u mnie jest bardziej brzoskwiniowy, a na twarzy wychodzą trochę różowawe tony.

A może zainteresuje Cię ten róż (Juicy peach)? Właśnie jego znalazłam i rzuciłam Beach Babe , bo ten jest tym, czego szukałam. Tylko, że ma srebrne mini drobinki. Tak to jest matowy.
http://xoxovalentinekissesxoxo.blogs...eyeshadow.html


Edit: jednak nie, Agabil1 mówi, że to brzoskwinia. Gdzieś jednak widziałam wypowiedzi, że to nie jest typowa brzoskwinka, tzn ma domieszki. Juicy Peach (Lucy) jest za to całkiem brzoskwiniowe jak dla mnie.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-09-16 o 14:32
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.