Soczyste, czerwone usta - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 20:20   #361
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - też uwielbiam czerwień. Marzy mi się możliwość malowania ust prawdziwą czerwienią (nie różowoczerwonym czy pomarańczowoczerwonym) ale testowane do tej pory przeze mnie wyglądają na mnie jak... makijaż clowna.
Od dawna marzy mi się taka czerwień,
ale nie znalazłam nic podobnego wśród kolorów ze średniej półki, a obawiam się kupić droższy kosmetyk, biorąc pod uwagę, że może mi zwyczajnie również nie pasować.
Może któraś z was zna szminkę w kolorze czerwieni (marzyłaby mi się podobna do tamtej, ale ważniejsze żeby pasowała), która wypadnie dobrze? Zamieszczam moje zdjęcie i proszę o propozycje szminek
patrzyłaś na ofertę sephora, Golden rose czy avon?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 23:46   #362
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
patrzyłaś na ofertę sephora, Golden rose czy avon?
Z tych wymienionych Golden Rose patrzyłam. Jak mówiłam, wszystkie kolory które sobie kupiłam wyglądały na mnie źle... Dlatego chciałam zapytać forumowiczki, czy do mojego wyglądu pasuje czerwień, a jeżeli tak to jaka. Podałam zdjęcie dla pokazania jakie kolory lubię - ale nic zbliżonego do tego mi nie pasowało. Więc pytam osoby mające więcej do czynienia z kolorówką.
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:02   #363
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Czy pasuje, nie powiem, bo zdjęcie jest nie za dobre, kolory na pewno są na nim przekłamane.

ale podpowiem, że od jakiegoś czasu inglot ma świetne pomadki w ofercie, w kredce i tradycyjne, ale matowe. Kosztują chyba 20-30 zł i są naprawdę super.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:20   #364
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Z tych wymienionych Golden Rose patrzyłam. Jak mówiłam, wszystkie kolory które sobie kupiłam wyglądały na mnie źle... Dlatego chciałam zapytać forumowiczki, czy do mojego wyglądu pasuje czerwień, a jeżeli tak to jaka. Podałam zdjęcie dla pokazania jakie kolory lubię - ale nic zbliżonego do tego mi nie pasowało. Więc pytam osoby mające więcej do czynienia z kolorówką.
popieram to co napisała martini. Przydałoby sie lepsze zdjęcie. Jeśli chcesz możesz podesłać na PW - takie robione aparatem, w dobrym oświetleniu najlepiej dziennym. Żeby kolor włosów, cery, oczu był niezakłamany. Dobieranie przez neta to i tak sztuka ale z dobrym zdjęciem można jeszcze przynajmniej w coś ucelować bo tak naprawdę to trzeba by pójść gdzieś do wizażysty albo konsultantki która naprawdę się na tym zna.
Pytałam o Avon bo mają całkiem niezłe jakościowo szminki w dobrych cenach. Te tradycyjne Color Rich. wszystko zależy od tego czy ma być to szminka w tonacji chłodnej czy ciepłej, i w jakim wykończeniu.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 18:33   #365
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Soczyste, czerwone usta


Edytowane przez matkaWariatka2
Czas edycji: 2015-07-22 o 16:38
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 18:33:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.