wypadanie włosów po farbie bez amoniaku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 14:34   #1
lasttoknow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1

wypadanie włosów po farbie bez amoniaku


Witam, ostatnio farbowałam włosy farbą Marion revOILution, która nie posiada amoniaku. Po jakimś miesiącu od użycia farby zaczeły wypadać mi włosy. N a różnych stronkach przeczytałam, że farby tego typu mogą mieć taki efekt. Ktoś może miał podobny problem i sposób jak powstrzymać wypadanie włosów?
lasttoknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 15:36   #2
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: wypadanie włosów po farbie bez amoniaku

Moja mama używała farby Garnier Olia - bez amoniaku napędzaną olejkiem kwiatowym i też jej wypadały włosy. Zaczęła pic pokrzywę, stosowac odżywkę jantar i maseczkę z jajka. Problem ustąpił po miesiącu kuracji Polecam
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 16:57   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: wypadanie włosów po farbie bez amoniaku

Tutaj jest bardzo dokładnie opisane farbowanie za pomocą farb bez i z amoniakiem, wady i zalety jednego i drugiego KLIK.
Nie ma czegoś takiego, jak farba "napędzana olejkiem". To są dodatki "dla picu", o znaczeniu głownie marketingowym, bo farba to farba, nigdy nie będzie łagodna i pielęgnująca, ma zrobić szybko swoje i tyle. A że każde włosy inaczej reagują to inna sprawa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 17:10   #4
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: wypadanie włosów po farbie bez amoniaku

Słyszałam o przypadkach wypadania po Loreal Casting, który jest w sumie szamponem koloryzującym i także reklamuje się, że bez amoniaku. Nie pozostaje Ci nic innego tylko to przeczekać. Najprawdopodbniej coś w tej farbie nie spodobało sie Twojemu skalpowi, kiedy minie trochę czasu powinno samo przejść i tyle.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:13   #5
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wypadanie włosów po farbie bez amoniaku

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Słyszałam o przypadkach wypadania po Loreal Casting, który jest w sumie szamponem koloryzującym i także reklamuje się, że bez amoniaku. Nie pozostaje Ci nic innego tylko to przeczekać. Najprawdopodbniej coś w tej farbie nie spodobało sie Twojemu skalpowi, kiedy minie trochę czasu powinno samo przejść i tyle.
3 tygodnie temu zafarbowałam sie ową farbą... od tego czasu trace wlosy 10x mocnije niz mi wypadaly. ;/
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 10:20   #6
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: wypadanie włosów po farbie bez amoniaku

Jeśli masz podrażniony skalp (swędzi, jest zaczerwieniony), to idź do dermatologa. Jeśli nie to przeczekaj. Nikt Ci tu lepszej rady nie da. Możesz się zaopatrzyć we wcierki przecwi wypadaniu (jest o tym dość tematów, zebyś sama znalazla). 3 tygodnie wypadania to pryszcz. Dostaniesz anemii, urodzisz dziecko - zobaczysz, że włosy moga wypadać nawet rok.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 10:21   #7
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wypadanie włosów po farbie bez amoniaku

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jeśli masz podrażniony skalp (swędzi, jest zaczerwieniony), to idź do dermatologa. Jeśli nie to przeczekaj. Nikt Ci tu lepszej rady nie da. Możesz się zaopatrzyć we wcierki przecwi wypadaniu (jest o tym dość tematów, zebyś sama znalazla). 3 tygodnie wypadania to pryszcz. Dostaniesz anemii, urodzisz dziecko - zobaczysz, że włosy moga wypadać nawet rok.
Mnie włosy wypadaja ogólnei od 4 lat, przez problemy hormonalne, ale po farbbie elca duzo mocniej
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-07 10:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.