Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 10:22   #4771
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Uywałaś tej wkładki Nuva...?Zalezy mi na recenzji czy wplywa to dobrze na cere? Czy bierzesz cos innego? Ja po yasminelle mialam fajną buźkę, tak jak juz pisalam, mimo tego ze hormony są ok...

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ale na jakiej podstawie to stwierdziła, skoro hormony są ok?
Nie mam pojęcia, testosteron i estrogen mam w normie. Badania robilam ok 2-3 lat temu. Własnie wtesy mimo ze hormony były ok brałam yasminelle i tak jak mowie bylo ok. Sama się dziwię. Powiedziala ze buzia mi sie przetluszcza, zanieczyszcza,rogowacieje przez co robia sie zaskorniki i stany zapalne, a to przetluszczanie jest spowodowane właśnie pracą moich jajników. To one powodują ten łój.
Szczerze mowiąc tłumaczyla mi lepiej niz dermatolog. Mowila ze albo izotek co jest hardcorowe dla organizmu, albo zluszczanie, złuszczanie i hormony...systematycznie. Mowila ze ta wkladka będzie najlepsza. Ja wolalabym yasminelle ale ona sie uparla...

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

A i jeszcze jedno po tym laserze miałam strasznie sucha skóre wiadomo no i smarowałam cethapilem kremem, ogolnie po nim az ociekalam z tluszczu i mysle ze to on niby ten NIEKOMENDOGENNY super krem dla trądzikowców i nie tylko jest sprawcą moich 10 krost a w zasadzie juz przebarwień po nich...które pewnie bedą i będą. I co z tego ze zrobilam laser skoro juz mam pelno nowych sladów. No chyba ze sie mega szybko zregwneruja w skutek "odnowy naskorka"ktora po laserze ma sie wlasnie teraz zacząć. Choc srednio w to wierze patrzac na moja buzie. Teraz troche zaluje ze wydalam 1000 zl na cos co pomoglo mi gorzej niz np kwas pirogronowy. Przed pojsciem mialam w miare ustabilozowana skóre moze i krostke na czole, no tylko ze te blizny i pory...teraz natomiast nie dosc ze wysr..ałał kasę to mam jeszcze trąd od nowa no...Choc Pani kosmetolog powiedziala ze wysypuje przewaznie po laserze...ale dla mnie to masakra, jestem mega zła!!! Jak myslicie?
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 17:41   #4772
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno po tym laserze miałam strasznie sucha skóre wiadomo no i smarowałam cethapilem kremem, ogolnie po nim az ociekalam z tluszczu i mysle ze to on niby ten NIEKOMENDOGENNY super krem dla trądzikowców i nie tylko jest sprawcą moich 10 krost a w zasadzie juz przebarwień po nich...które pewnie bedą i będą. I co z tego ze zrobilam laser skoro juz mam pelno nowych sladów. No chyba ze sie mega szybko zregwneruja w skutek "odnowy naskorka"ktora po laserze ma sie wlasnie teraz zacząć. Choc srednio w to wierze patrzac na moja buzie. Teraz troche zaluje ze wydalam 1000 zl na cos co pomoglo mi gorzej niz np kwas pirogronowy. Przed pojsciem mialam w miare ustabilozowana skóre moze i krostke na czole, no tylko ze te blizny i pory...teraz natomiast nie dosc ze wysr..ałał kasę to mam jeszcze trąd od nowa no...Choc Pani kosmetolog powiedziala ze wysypuje przewaznie po laserze...ale dla mnie to masakra, jestem mega zła!!! Jak myslicie?
Mi kiedyś dermatolog poleciła Cetaphil MD (balsam) jako hipoalergiczny, niekomedogenny nawilżacz... Tyaaa... Nie wiem, czy zapychał, ale po jego zastosowaniu zawsze miałam czerwoną, piekącą twarz. Wtedy myślałam, że to normalne, dopóki się nie zorientowałam, że dzięki niemu dorobiłam się prawdziwej naczynkowej cery Dopiero po jakiś 3 latach delikatnej pielęgnacji pod kątem naczynek pozbyłam się natrętnego buraka.
Nawet z tymi "bezpiecznymi" kosmetykami trzeba uważać
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:00   #4773
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja sobie teraz przypominam, że i ja miałam przepisany Cethapil po tym jak moja dermatolog przywaliła mi kwas na gębę (jakiś hardcorowy) i jak brałam retinoidy doustne.
W zasadzie nie zapchało mnie, ale z perspektywy czasu - NEVER EVER.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Mi kiedyś dermatolog poleciła Cetaphil MD (balsam) jako hipoalergiczny, niekomedogenny nawilżacz... Tyaaa... Nie wiem, czy zapychał, ale po jego zastosowaniu zawsze miałam czerwoną, piekącą twarz. Wtedy myślałam, że to normalne, dopóki się nie zorientowałam, że dzięki niemu dorobiłam się prawdziwej naczynkowej cery Dopiero po jakiś 3 latach delikatnej pielęgnacji pod kątem naczynek pozbyłam się natrętnego buraka.
Nawet z tymi "bezpiecznymi" kosmetykami trzeba uważać
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:19   #4774
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja sobie teraz przypominam, że i ja miałam przepisany Cethapil po tym jak moja dermatolog przywaliła mi kwas na gębę (jakiś hardcorowy) i jak brałam retinoidy doustne.
W zasadzie nie zapchało mnie, ale z perspektywy czasu - NEVER EVER.
Ale dziwna sprawa z tym cetaphilem :O ja mam i uzywam i uwielbiam

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:24   #4775
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja też się z nim nie polubiłam, nawet bardzo. Zapchal mnie okrutnie, szukam czegoś innego :-(
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:06   #4776
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
uzywalyscie moze kremu ziai 50+ krem nawilzajaco naprawczy z ceramidami i moze macie jakies opinie inne niz na kwc ktore sa bardzo pozytywne?
kiedyś kupiłam i już po jakiś 3-4 posmarowaniach miałam sieczkę owszem moja skóra(nie kwaszona wtedy) już po jednym posmarowaniu była taka zregenerowana, fajnie odżywiona, zmiękczona ale jak on mnie zapchał to szok całe tygodnie gule-bo to nawet nie były powierzchowne pryszcze, leczyłam no i mi bardzo oczy podrażniał ale mi ogólnie kosmetyki z Ziaji nie podeszły i w tamtym okresie czasu miałam większe kłopoty z cerą

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
tak, dwa razy - wieku 15 albo 16 lat wtedy przekroczylam norme testosteronu ale pani ginekolog zlala sprawe (), i pol roku temu - wtedy wszystko bylo idealne, a mimo to tradzik wystepowal w srednim nasileniu na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach oraz to nadmierne owlosienie bylo... duze ale po przejsciu na hormony - mimo dobrych wynikow - wszystko sie poprawilo
na hormonach miałam ładną cerę, przed hormonami w sumie też ale na tabsach jeszcze ładniejsza armagedon nastąpił pod odstawieniu a musiałam odstawić bo zaczęły się kłopoty z żyłami, drętwienie jednej nogi, ściski, kurcze, jakby początek żylaków których na razie nie mam ale żyły mam dość widoczne i jak gorąco jest to bardzo mi wyłażą

Kiedyś miałam zupełnie niewidoczne żyły, gołe nogi wyglądały jak w rajstopach,a po estrogenach popękały mi naczynka na udach i właśnie te żyły na całych nogach bardzo mocno widoczne się stały. Parę miesięcy po odstawieniu tabletek miałam bardzo nieregularny okres i kłopoty z cerą, zrobiłam podstawowe badania hormonalne i wyszły dobrze
U mnie aktualnie to dieta w 90% odpowiada za stan cery a w zaledwie 10% pielęgnacja. Gdybym teraz zjadła cokolwiek z glutenem, cukrem czy pewne owoce lub ogólnie coś przetworzonego i pofolgowałabym sobie z węglami od razu miałabym pryszcze

Wierzbownica przez jakiś czas pozytywnie wpływała mi na skórę ale później też miałam z żyłami to samo co chimay o lodowatych dłoniach i stopach nie wspominając
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 11:05   #4777
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
kiedyś kupiłam i już po jakiś 3-4 posmarowaniach miałam sieczkę owszem moja skóra(nie kwaszona wtedy) już po jednym posmarowaniu była taka zregenerowana, fajnie odżywiona, zmiękczona ale jak on mnie zapchał to szok całe tygodnie gule-bo to nawet nie były powierzchowne pryszcze, leczyłam no i mi bardzo oczy podrażniał ale mi ogólnie kosmetyki z Ziaji nie podeszły i w tamtym okresie czasu miałam większe kłopoty z cerą



na hormonach miałam ładną cerę, przed hormonami w sumie też ale na tabsach jeszcze ładniejsza armagedon nastąpił pod odstawieniu a musiałam odstawić bo zaczęły się kłopoty z żyłami, drętwienie jednej nogi, ściski, kurcze, jakby początek żylaków których na razie nie mam ale żyły mam dość widoczne i jak gorąco jest to bardzo mi wyłażą

Kiedyś miałam zupełnie niewidoczne żyły, gołe nogi wyglądały jak w rajstopach,a po estrogenach popękały mi naczynka na udach i właśnie te żyły na całych nogach bardzo mocno widoczne się stały. Parę miesięcy po odstawieniu tabletek miałam bardzo nieregularny okres i kłopoty z cerą, zrobiłam podstawowe badania hormonalne i wyszły dobrze
U mnie aktualnie to dieta w 90% odpowiada za stan cery a w zaledwie 10% pielęgnacja. Gdybym teraz zjadła cokolwiek z glutenem, cukrem czy pewne owoce lub ogólnie coś przetworzonego i pofolgowałabym sobie z węglami od razu miałabym pryszcze
ja narazie (odpukac!) bardzo jestem z tego kremu zadowolona, aczkolwiek zobaczymy za jakis czas jak moja skora zareaguje na niego
co do zyl, przykro czytac, ze komus tak szkodzi, jedynie mam nadzieje, ze mi sie nic nie stanie po nich, aczkolwiek moja siostra przez wiele wiele lat uzywa i nic sie nie dzieje, moze i ja tak bede miec? ^^
co do diety - oprocz laktozy na moja skore nic nie dziala ale ciesze sie, ze znalazlas przyczyne, u mnie to ewidentnie hormony ;c
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 12:53   #4778
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
tak, dwa razy - wieku 15 albo 16 lat wtedy przekroczylam norme testosteronu ale pani ginekolog zlala sprawe (), i pol roku temu - wtedy wszystko bylo idealne, a mimo to tradzik wystepowal w srednim nasileniu na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach oraz to nadmierne owlosienie bylo... duze ale po przejsciu na hormony - mimo dobrych wynikow - wszystko sie poprawilo
Ja juz bylam na izo zdecydowana ale derma stwierdziła, że mam za malo zmian i mi nie przepisala
A teraz sama nie wiem co robic niby nie jest źle ale blizny i przebarwienia i tak mnie odbijają nawet jak nie mam aktywnych zmian
A co do hormonow to balabym się wysypu po odstawieniu

O niczym tak nie marze jak o bezproblemowej cerze. Mam dość czucia się przez swoja skore jak paszczur
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:33   #4779
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ja juz bylam na izo zdecydowana ale derma stwierdziła, że mam za malo zmian i mi nie przepisala
A teraz sama nie wiem co robic niby nie jest źle ale blizny i przebarwienia i tak mnie odbijają nawet jak nie mam aktywnych zmian
A co do hormonow to balabym się wysypu po odstawieniu

O niczym tak nie marze jak o bezproblemowej cerze. Mam dość czucia się przez swoja skore jak paszczur
dla mnie ladna skora jest jedynie efektem ubocznym tabletek, podstawa to brak schiz ciazowych
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:47   #4780
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
dla mnie ladna skora jest jedynie efektem ubocznym tabletek, podstawa to brak schiz ciazowych
Fajny skutek ubocznny
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 16:58   #4781
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej dziewczynki. Mi POWOLI schodzą przebarwienia po tym "polaserowym wysypie". Codziennie smaruje vichy anti-age z vit C punktowo. W zasadzie to nawet kilka razy dziennie. Na razie (tfu tfu) nie wywala mnie dalej, zatrzymalo się.
W czwartek zaczyna mi sie okres, doradzcie czy mam zastosowac ta wkladke Nuvaring? Boje sie wysypu.....choc jak mowie po hormonach (yasminelle)mialam zawsze ladna buzke, ta wkladka zawiera podobne hormony tyle ze mniej to moze nie bedze tak zle. No ale juz sama nie wiem....Boję się...
Nagomiko co Ty łykasz? pozdrawiam
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 19:10   #4782
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Mi POWOLI schodzą przebarwienia po tym "polaserowym wysypie". Codziennie smaruje vichy anti-age z vit C punktowo. W zasadzie to nawet kilka razy dziennie. Na razie (tfu tfu) nie wywala mnie dalej, zatrzymalo się.
W czwartek zaczyna mi sie okres, doradzcie czy mam zastosowac ta wkladke Nuvaring? Boje sie wysypu.....choc jak mowie po hormonach (yasminelle)mialam zawsze ladna buzke, ta wkladka zawiera podobne hormony tyle ze mniej to moze nie bedze tak zle. No ale juz sama nie wiem....Boję się...
Nagomiko co Ty łykasz? pozdrawiam
Angilette teraz
ja osobiscie, jakbym byla w twojej sytuacji to bym sie nie zdecydowala na wkladke, jakos nie jestem przekonana, wole codziennie lykac talbetki
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:26   #4783
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Angilette teraz
ja osobiscie, jakbym byla w twojej sytuacji to bym sie nie zdecydowala na wkladke, jakos nie jestem przekonana, wole codziennie lykac talbetki
Jestem podobnego zdania Tez jakos wole tabsy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 22:19   #4784
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Jestem podobnego zdania Tez jakos wole tabsy
Ta wkładka chyba jest sporo droższa niż tabsy?
Ja biorę Yaz (to chyba to samo co Yasminelle), ostatnio w DOZ udało mi się je kupić po 17 zł za opakowanie
Ja bym chyba wolała wkładkę w sumie - systematyczność nie jest moją mocną stroną, ale i tak muszę brać hormon na tarczycę, więc przy okazji biorę i tabletkę.
Kończę trzeci miesiąc brania tabsów, pomijając ostatnie wybryki na czole, które na 100 % były spowodowane tonami słodyczy, cera robi się spokojniejsza - od miesiąca nie wyskoczyła mi żadna gula na brodzie A ostatnia szybko zniknęła Miałam badany testosteron i DHEA, wyszły w sumie w normie. Ale podobnie jak u nagomiko, najważniejszy w antykoncepcji hormonalnej jest spokój macicy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 23:08   #4785
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ta wkładka chyba jest sporo droższa niż tabsy?
Ja biorę Yaz (to chyba to samo co Yasminelle), ostatnio w DOZ udało mi się je kupić po 17 zł za opakowanie
Ja bym chyba wolała wkładkę w sumie - systematyczność nie jest moją mocną stroną, ale i tak muszę brać hormon na tarczycę, więc przy okazji biorę i tabletkę.
Kończę trzeci miesiąc brania tabsów, pomijając ostatnie wybryki na czole, które na 100 % były spowodowane tonami słodyczy, cera robi się spokojniejsza - od miesiąca nie wyskoczyła mi żadna gula na brodzie A ostatnia szybko zniknęła Miałam badany testosteron i DHEA, wyszły w sumie w normie. Ale podobnie jak u nagomiko, najważniejszy w antykoncepcji hormonalnej jest spokój macicy
Na dozie widzialam jakas za prawie 48 zł ale nie wiem co jaki czas sie ją zmienia więc ciężko mi stwierdzic
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 12:37   #4786
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

wkladasz ja 1 dnia okresu nosisz przez 21 dni, pozniej 7 przerwy i tak w kolko...
No tabsy dla mnie nie bardzo po yasminelle mialam zapalenia błony sluzowej żołądka. Ja się boję tylko wysypu po tym... Jak myslicie???

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Jakby co on zawiera: 11,7 mg etonogestrelu i 2,7 mg etynyloestradiolu, dzienne uwalnianie to 0,120 mg tego pierwszego i 0,017 drugiego. NAjgorzej e ginekolog mowila ze bedzie ladna cera a w niepożądaych jest napisany trądzik, to ju sama nie wiem. Nie pamietam czy w jass...tez tak bylo.
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:32   #4787
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Na dozie widzialam jakas za prawie 48 zł ale nie wiem co jaki czas sie ją zmienia więc ciężko mi stwierdzic
ja ostatnio płaciłam podaj 49 zł
Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
wkladasz ja 1 dnia okresu nosisz przez 21 dni, pozniej 7 przerwy i tak w kolko...
No tabsy dla mnie nie bardzo po yasminelle mialam zapalenia błony sluzowej żołądka. Ja się boję tylko wysypu po tym... Jak myslicie???

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Jakby co on zawiera: 11,7 mg etonogestrelu i 2,7 mg etynyloestradiolu, dzienne uwalnianie to 0,120 mg tego pierwszego i 0,017 drugiego. NAjgorzej e ginekolog mowila ze bedzie ladna cera a w niepożądaych jest napisany trądzik, to ju sama nie wiem. Nie pamietam czy w jass...tez tak bylo.
mnie nie wysypało, ale lepiej też nie było
jeśli tabsy szkodzą Ci na żołądek, to może warto rozważyć plastry evra? ja podczas ich stosowania miałam dość 'spokojną' buzię nie była gładka, ale też nie było źle
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 19:48   #4788
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej Dziewczyny! Czy któraś z Was podczas używania effaclar duo miała wysyp zaskórników?

Strasznie mi się pogorszył stan policzków. Mam zaskórnik na zaskórniku. Pod światło to wygląda koszmarnie

Nie przerwałam używania kremu,stosuję już prawie miesiąc. Mam nadzieję,że to przejdzie.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:30   #4789
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
uzywalyscie moze kremu ziai 50+ krem nawilzajaco naprawczy z ceramidami i moze macie jakies opinie inne niz na kwc ktore sa bardzo pozytywne?
skonczylo sie rumakowanie
wysyp taki ze az na nosie mi sie pryszcze porobily dobrze, ze chociaz czlo jak narazie czyste, ale musze zmniejszyc czestotliwosc uzytku, a szkoda :c
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 12:23   #4790
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Co to są w zasadzie te KWC? Czytam te skróty i zawsze sie zastanawiam buziaki

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Nie każdy krem jest dla każdego, ja tez nie bylam z niego zadowolona.
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:23   #4791
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Co to są w zasadzie te KWC? Czytam te skróty i zawsze sie zastanawiam buziaki

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Nie każdy krem jest dla każdego, ja tez nie bylam z niego zadowolona.
KWC - Kosmetyk wszech czasów. Wizażowe recenzje.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 17:15   #4792
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie znowu to samo -.- ten tonik od dermo samorobiony, był spoko na chwilę myślałam, że cera się przyzwyczaiła i stosowałam raz dziennie tylko(na początku dwa razy) i w dodatku mam trzy mega, czerwone gule bolące ;/ lecę potem w ten deszcz do apteki po olejek herbaciany.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:49   #4793
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A co na temat serum z kwasami z bielendy??? Podobno to taka rewelacja i calkowicie mozna pozbyc sie prychów
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 22:12   #4794
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie niestety bez jakiś spektakularnych efektów. W sumie to nie wiem czy coś w ogóle zdziałało to serum. Lubię je,bo skóra się nie lepi po zastosowaniu,ale nie zlikwidowało zaskórników ani pryszczy.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 22:43   #4795
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

M A S K A bielendy, M A S K A! Polecam
dziś na noc mam na gebie serum bielendy z wit c - pozyjemy zobaczymy.
Jade wkrotce po salicyla jak dobrze miec w miescie drogerie stacjjonarna z kosmetykami dostepnymi dotychczas jedynie w internecie, polproduktami i mineralami

Polska jezyk, trudna jezyk

miskjuzi, taka godzina
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2015-10-20 o 22:44
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:14   #4796
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
M A S K A bielendy, M A S K A! Polecam
dziś na noc mam na gebie serum bielendy z wit c - pozyjemy zobaczymy.
Jade wkrotce po salicyla jak dobrze miec w miescie drogerie stacjjonarna z kosmetykami dostepnymi dotychczas jedynie w internecie, polproduktami i mineralami

Polska jezyk, trudna jezyk

miskjuzi, taka godzina
A co ta maska daje? Zaskórniki wyjdą i pryszcze wysuszą się? No i jaka maska po pierwsze?
Ja serum bielendy uzywam na dekolt i mialam ze 3 pryszcze na plecach. Wysuszyło mi je, szybciej sie zagoiły. Ale na takie podskórne nie działa...Moją zmorą są zamknięte zaskórniki!!! Które siedzą, są takimi brzydkimi gulkami, z ktorych robią się prychole. Jak je usunąć??? Jak się pozbyc tego cholerstwa? Może jednak te plastry Nuvaring pomogą?
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:56   #4797
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
A co na temat serum z kwasami z bielendy??? Podobno to taka rewelacja i calkowicie mozna pozbyc sie prychów
Używam od 2 tygodni i póki co jestem zadowolona miałam mega wysyp i ładnie mi zagoiło wszystkie pryszcze, w tej chwili mam ze 2 a jestem przed okresem. Cera też jest trochę jakby bardziej matowa i wygładzona. Uzywam rano i wieczorem, plus krem z tej samej serii (tylko rano, na noc Cetaphil)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 12:30   #4798
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cetapil TRAGEDIA! Po nim mam zawsze MEGA wysypy!!!
Jaka seria bielendy?
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:58   #4799
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Cetapil TRAGEDIA! Po nim mam zawsze MEGA wysypy!!!
Jaka seria bielendy?
Nie wiem dziewczyny ? Cetaphil sklad zmienil czy co ? Ja uzywal cetaphilu od 18 roju zycia i uwielbiam :3. Na poczatku dermoprotejtor, pozniej kupilam emulsje do mycia a teraz uzywam kremu lipoaktywnego ♥ i najmniej lubie ten zel do mycia (za slaby dla mnie - taka maź nijaka xd)

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:09   #4800
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ten krem jest za tłusty.
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.