Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 20:00   #1321
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez Slodka1 Pokaż wiadomość
No studia z tego to troche szkoda czasu, bo to typowo praktyczny kierunek chyba warto zrobić jakiś szybszy kurs, w Lodzi wiem, że w ERUDIO są takie kursy 18 godzin.
chyba sobie żartujesz
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 10:50   #1322
d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 43
Dot.: szkoła masazu Biostudio

Hej dziewczyny!
Prawdopodobnie będę od września 2013 uczęszczać na zajęcia z kosmetologii w COSINUSie we Wrocławiu , jeszcze nie złożyłam wniosku bo doszły mnie słuchy że ten kierunek ma być zlikwidowany . Wiecie coś o tym , mam nadzieję że to jakieś plotki bo gdzie ja znajdę druga bezpłatna taką szkołę
d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:53   #1323
luminaire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 58
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

dziewczyny, cięzko się dostać na fizjoterapię na AWF do Katowic? widziałam ilość kandydatów na jedno miejsce rok temu i najniższą ilość punktów, no ale nie jest napisane tak do końca ile osób przyjęli.
Nie zdawałam biologii, ale na AWF liczą się trzy najlepsze wyniki. Hmm.
Z góry dzięki.
luminaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 11:40   #1324
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

podbijam... myślę właśnie nad technikiem rachunkowości we Wrocławiu... chodziła któraś z was?
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:09   #1325
malyynax33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

o Wrocławiu niestety nie mogę się wypowiedzieć, ale kuzynka zapisała się na technika rachunkowości w Bydgoszczy i była bardzo zadowolona. Niestety musiała zrezygnować po pierwszym semestrze, bo studiuje jednocześnie Budownictwo i nie wyrabiała z czasem. Sama zaczynam trzeci semestr technika usług kosmetycznych w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolona. Nawet jestem nieco zdziwiona ilością materiałów do nauki (dużo). Ale to dobrze Wiadomo, nie ma co porównywać do studiów z kosmetologii, ale naprawdę myślę, że jeśli ktoś weźmie szkołę na serio to na pewno zda egzamin zawodowy i dużo z niej wyniesie Jeszcze kierunek darmowy, więc czego chcieć więcej
malyynax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 13:59   #1326
anna_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

ja skończyłam w tym roku kosmetykę w wrocławskim Żaku. Naprawdę bardzo polecam. Nie spodziewałem się, że będą to zajęcia tak profesjonalnie prowadzone. Do tego szkoła zapewnia kosmetyki, więc koszt nauki jest naprawdę darmowy

Serdecznie polecam
anna_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 17:06   #1327
winyloowa
Przyczajenie
 
Avatar winyloowa
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

nie wiem co mam robić w związku ze studiami. póki co jestem w klasie maturalnej i ciągle się zastanawiam co chcę w życiu robić. Podoba mi się fizjoterapia ale po przeczytaniu masy forów boję się, że pójdę na studia po których nie znajdę pracy, a na medycynę nie chce iść.. jak myślicie, co mam robić? co z fizjoterapią?
winyloowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 10:08   #1328
tonreve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Ja wypełniłam tylko formularz internetowy, bo jeszcze nie wiedziałam do jakiej szkoły się zapiszę. Ale wybrałam inną, nie nosiłam dokumentów, a oni teraz wydzwaniają do mnie ciągle. Dziś rozmawiałam przez telefon z jakąś babką i powiedziała mi, że muszę przyjść do nich do sekretariatu i podpisać rezygnację bo inaczej nie mogą usunąć moich danych. WTF?! Nie podpisywałam nawet żadnej umowy, powiedziałam kobiecie, że nie jestem zainteresowana. A zapisywałam się tak przez internet do kilku szkół policealnych i z żadnej do mnie nie dzwonili, tylko było w e-mailu napisane, że jak nie doniosę dokumentów to jestem wykreślona i tyle. Chyba ich pogięło, nie zamierzam nigdzie się podpisywać. W ogóle to jakieś podejrzane. Ktoś miał taką sytuację?
tonreve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:01   #1329
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Post Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy

Zebrane w jeden
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2013-09-12 o 15:04
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 15:54   #1330
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy

Jestem teraz słuchaczką policealnej szkoły na kierunku technik masażysta, wybrałam ten kierunek bo w sumie od dawna lubiłam robić amatorskie masaże i sprawiałam ludziom tym przyjemność (oczywiście nie było to nic specjalnego, ot takie masowanie)
I zastanawia się na ile to ma sens. Jak wygląda rynek? Czy np. mają na nim szanse technicy w starciu z absolwentami fizjoterapii? Czy w ogóle taka szkoła (2 lata 3 razy w tygodniu) daje jakieś umiejętności czy po niej można już zaczynać pracę, czy i tak potrzebne są od razu kolejne szkolenia?
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:55   #1331
GabryskaT
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy

zależy od jakości tego szkolenia i od zakresu. Teraz są np bardzo popularne masaże SPA czyli jesteś masazystą np w holetu jakimś który ma salon SPA i to wygląda już troche inaczej. Myślę, że teraz takie klasyczne techniki nie mają siły przebicia. Lepiej zrobić jedno a porządne szkolenie bo takto bedziesz robic co chwile nowe wydasz kupe kasy i po kilku latach dopiero moze cos sie ruszy o ile sie juz rynek nie zmieni;p
GabryskaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 00:31   #1332
niemanieba
Raczkowanie
 
Avatar niemanieba
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 58
masaż jako hobby - Kraków

Witam. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś sprawdzony kurs/szkolenie masażu w Krakowie? Nie zamierzam się tym zajmować zawodowo i na razie nie mam żadnego pojęcia o masażu, więc chciałabym abym dany kurs był niezbyt drogi i od podstaw Bardzo mi na tym zależy.

Edytowane przez niemanieba
Czas edycji: 2014-01-27 o 13:24
niemanieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:51   #1333
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: masaż jako hobby - Kraków

Gdyby któraś z dziewczyn była zainteresowana, to mam na zbyciu książkę:

Wanda Hawryłkiewicz, Anna Piasecka-Buranicz
Testy przygotowujące do egzaminu zawodowego - technik usług kosmetycznych (z rozwiązaniami).
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 09:01   #1334
emilka_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: kurs masażu Krakow, co polecacie?

Witam, ja z tym samym zapytaniem. Ostatnio mocno zainteresowałam się tematyką masaży i może wiecie , gdzie w Trójmieście można zapisać się na kurs masażu? Najlepiej w Gdańsku W sumie nie wiem na jaki się zapisać, trochę czytałam i chyba najlepsza dla mnie byłaby nauka masażu klasycznego. Najlepiej, żeby cena była atrakcyjna i termin niezbyt odległy, bo mój zapał może minąć..
emilka_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 15:08   #1335
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy

Jestem na drugim semestrze w szkole policealnej dwuletniej na kierunku technik masażysta. Przedmioty jakie mamy to: metodyka masażu, teoria masażu, fizjoterapia, anatomia, wybran zagadnienia kliniczne, angielski zawodowy, wybrane zagadnienia z psychologii, wychowanie fizyczne, w tym semestrze odpadło ratownictwo przedmedyczne. Największy nacisk oczywiscie na metodykę i teorię masażu, anatomię oraz fizjoterapię. To takie wiodace przedmiotu. Liczba godzin masażu teraz zwiększyła się z 6 godzin tygodniowo do 8. Bardzo jestem zadowolona z tego kierunku, chociaz wybrałam go trochę przypadkowo. Daje on mnóstwo możliwości, nie tylko praca z samym masażem, ale i rehabilitacje. Jest to odpowiedzialny zawód, bo do czynienia bedziemy mieli z naprawdę chorymi ludźmi, po wypadkach czy urazach. Psychikę takze trzeba ćwiczyć Gdyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:11   #1336
Kamikarze24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: Re: kurs

Aha dzięki za informacje.
Kamikarze24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:36   #1337
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy

Czy moze mi ktos napisac cos na temat o wyzszej szkole informatyki w Lodzi i kierunku kosmetologii magisterskiej?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:41   #1338
rafalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 71
Dot.: kurs masażu Krakow, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez emilka_d Pokaż wiadomość
Witam, ja z tym samym zapytaniem. Ostatnio mocno zainteresowałam się tematyką masaży i może wiecie , gdzie w Trójmieście można zapisać się na kurs masażu? Najlepiej w Gdańsku W sumie nie wiem na jaki się zapisać, trochę czytałam i chyba najlepsza dla mnie byłaby nauka masażu klasycznego. Najlepiej, żeby cena była atrakcyjna i termin niezbyt odległy, bo mój zapał może minąć..

Na samym masaży klasycznym daleko nie zajedziesz. Masaż klasyczny to dobre podstawy i dopiero początek zabawy. W sumie podstawy nie są zbyt skomplikowane, najważniejsza jest praktyka. Dlatego szukaj kursu o jak największej liczbie godzin praktycznych ćwiczeń.
rafalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:39   #1339
karminadle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Question studia fizjoterapii w Katowicach

co możecie powiedzieć o tych studiach? czy jest ciężko? jakie przedmioty trzeba zdać na maturze? i mniej więcej na ile procent aby się dostać? za rok zdaję maturę i już teraz myślę gdzie mogłabym iść.
karminadle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 11:32   #1340
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: studia fizjoterapii w Katowicach

Rozumiem, że chodzi o AWF?

Żeby wiedzieć co trzeba zdawać wystarczy popatrzeć na wytyczne uczelni na stronie. Ja zdawałam biologię i chemie te 6 lat temu (teraz może coś się zmieniło?)

Za moich czasów był jeszcze egzamin wstępny z pływania, ale wiem, że mieli z niego zrezygnować (swoją drogą głupota bo pływać i tak musisz umieć a na zajęciach nie ma czasu się tego uczyć).

Dostać się na dzienne nie jest jakoś wybitnie trudno chociaż teraz bez egzaminu z pływania może być więcej chętnych.

Jednak z całego serca polecam tą uczelnię. Wiadomo raz jest lepiej raz gorzej, jedne zajęcia ciekawsze inne nie, jeden prowadzący fajniejszy inny nie, ale można stamtąd wynieść bardzo fajną i przydatną wiedzę. Moim zdaniem kadra wykładowców jest bardzo fajna. Jeśli się zdecydujesz to na pewno nie pożałujesz
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 17:44   #1341
Magdaa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: kurs masażu Krakow, co polecacie?

Pewnie padło to pytanie ale tyle jest odpowiedzi, że musiałabym spędzić kilka dni na szukaniu :P Czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu w Krakowie? O nauczaniu, opłatach etc.
Magdaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:20   #1342
Kate_8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cześć. No ja wałsnie kończyłam żaka w olsztynie rok temu na kierunku kosmetyka.

Osobiście byłam bardzo zadowolona. Kadra w porzadku i kompetentna, pracownie zadbane. Kierunek jest bezpłatny. Szczerze polecam
Kate_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:19   #1343
niralka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Ja również skończyłam ŻAKA (w Bydgoszczy) i byłam bardzo zadowolona. Teraz przymierzam się do dalszej kontynuacji nauki, ale już w Inowrocławiu, ponieważ Żak w końcu otworzył tutaj swój oddział i nie trzeba dojeżdżać ;-)
niralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:22   #1344
1majka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez niralka Pokaż wiadomość
Ja również skończyłam ŻAKA (w Bydgoszczy) i byłam bardzo zadowolona. Teraz przymierzam się do dalszej kontynuacji nauki, ale już w Inowrocławiu, ponieważ Żak w końcu otworzył tutaj swój oddział i nie trzeba dojeżdżać ;-)
ale fajnie, a na co się zapisałaś???? Ja na instruktora fitness - może się spotkamy ;d
1majka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:25   #1345
niralka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Może przypadkiem, bo ja na instruktora ale odnowy biologicznej razem z facetem

Edytowane przez niralka
Czas edycji: 2015-01-12 o 15:26
niralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 14:42   #1346
Pati_Son
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy

witam, chciałabym zapytac jak wyglada egzamin zawodowy praktyczny na technika masazyste, ale na tych nowych zasadach ... Byłabym wdzięczna za taka instrukcje krok po kroku ,poniewaz w przyszlym tyg nasza szkola organizuje nam probny egzamin ,wiec chcialabym wiedziec, co i jak mam robic
Pati_Son jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 15:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.