Podkład Dermacol, make-up cover - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-11, 16:11   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Podkład Dermacol, make-up cover


Od niedawna używam tego podkładu i jak narazie jestem zadowolona. Jestem tylko ciekawa czy po jakimś czasie nie niszczy skóry, ze względu na bardzo gęstą konsystencję. Jeśli używałyście to powiedzcie co o nim sądzicie, to dla mnie ważne.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 13:58   #2
magdoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
GG do magdoosia
Re: Podkład Dermacol, make-up cover

Ja coprawda nie uzywam tego podkladu, ale nie sadze zeby ze wzgledu na gesta konsystencje mogl zniszczyc cere... Mam do Ciebie pytanko: gdzie mozna kupic ten podklad, bo nigdy nigdzie go nie widzialam, a ostatnio szukam mocno kryjacego fluidu, a takie kosztuja zazwyczaj jakies 60 zl, Dermacol okolo 10 wiec zalezy mi na nim [img]icons/icon7.gif[/img] A moze jest dostepny w aptece...?
magdoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 14:48   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Podkład Dermacol, make-up cover

magdOOsia napisał(a):
> Ja coprawda nie uzywam tego podkladu, ale nie sadze zeby ze wzgledu na gesta konsystencje mogl zniszczyc cere... Mam do Ciebie pytanko: gdzie mozna kupic ten podklad, bo nigdy nigdzie go nie widzialam, a ostatnio szukam mocno kryjacego fluidu, a takie kosztuja zazwyczaj jakies 60 zl, Dermacol okolo 10 wiec zalezy mi na nim [img]icons/icon7.gif[/img] A moze jest dostepny w aptece...?

Looknij na esenti... www.esentia.pl [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 17:21   #4
magdoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
GG do magdoosia
Re: Podkład Dermacol, make-up cover

Dzieki lejkus, ale ja wlasnie z esenti dowiedzialam sie o tym podkladzie, a przez neta nie chce kupowac [img]icons/icon9.gif[/img] Ale thx [img]icons/icon7.gif[/img]
magdoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 20:10   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Podkład Dermacol, make-up cover

Ahaaa... [img]icons/icon7.gif[/img] Nie wiedziałam. [img]icons/icon7.gif[/img] A skąd jesteś? Z Wawy może, bo poszukam wtedy? [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 20:51   #6
magdoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
GG do magdoosia
Re: Podkład Dermacol, make-up cover

Lejkus dzieki jeszcze raz za dobre checi [img]icons/1cmok.gif[/img] koffana jestes, ale ja z drugiego konca naszego cudownego kraju ;( Ech... Bylam juz prawie sklonna kupic Unifiance LRP, kiedy odkrylam w necie jakies 10 razy tanszy Dermacol i strasznie sie na niego napalilam, ale juz trace nadzieje ze uda mi sie go zdobyc... Leeeeee [img]icons/icon9.gif[/img] Ale na wszelki wypadek jeszcze spytam troszke szerzej, moze ktos odpowie ;]
magdoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 09:36   #7
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Podkład Dermacol, make-up cover

Ja zamówiłam ten podkładzik w esentii(www.esentia.pl). Tam kosztuje 7.00 + koszt przesyłki(8 zł), jednak tam aby móc cokolwiek zamówić musisz się najpierw zalogować, a następnie wybrać kosmetyki do min.20zł.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 14:23   #8
Dora35
Raczkowanie
 
Avatar Dora35
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 383
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

Ja niestety jestem na NIE. Ciężko dobrać odcień. Moim zdaniem wyglada inaczej na skórze niż na próbkach. Fatalnie się rozprowadza i jest bardzo ciężki. Jako korektor TAK, znakomity, b.dobrze kryje.
Dora35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:02   #9
Kidagakash
Przyczajenie
 
Avatar Kidagakash
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

Mam swój dermacol odcień 208.
Moje wrażenia: kolorystycznie rewelacja (wieczny problem z dobraniem odcienia do mojej jasnej karnacji), aplikacja OK, wydajność bardzo duża, krycie doskonałe. Ogólnie podkład super pod warunkiem, że... nie dotykam twarzy. Podkład nie wchłania się, pozostaje na skórze i po dotyku zostaje na dłoniach, ubraniach i pędzlach.
Okazjonalnie może być, podkładu na codzień szukam dalej...
Pozdrawiam
Kidagakash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:22   #10
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

Ja używam często ( za często ) mieszam z innym pokładem dla mnie rewelka tylko UWAGA!!!
BARDZO DOKŁADNIE OCZYSZCZAĆ CERĘ BARDZO MOCNO NAWILŻAĆ przy częstym stosowaniu i robić przerwy bo fakt wprawna ręka sprawi że będzie się wyglądać rewelacyjnie z tym że warto zadbać o to by skóry nie niszczyć radzę robić przerwy w stosowaniu. Fakt jest taki że moja skóra wygląda lepiej niż kiedyś ale baaaaaaaaaaaaaaaaardzo o nią dbam bo naczytałam się o po dermacolowych przesuszeniach które są także faktem!!! Dermacol przesusza najlepiej zrobić 2 krotny pożądny demakijaż - i nałożyć porządny krem ja dodatkowo częściej robie maseczki nawilżające.
Ot tyle mojego moralizatorstwa.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:27   #11
madzik000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

Ja też go używam, ale jako korektora na cienie pod oczy .Cienie mam niestety zawsze. Kupiłam odcień 208, ale wydaje mi się za jasny. Mogłybyście mi doradzić jaki odcień byłby najlepszy? Bo nie chciałabym kupować w ciemno
madzik000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 10:28   #12
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

ten podkład jest na tyle gęsty, że ja też używałabym go tylko jako korektor. bałabym się wysuszenia skóry.
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:27   #13
Illora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

Czy któraś z Was potrafi powiedzieć czy odcień Dermacol'u 208 będzie odpowiadał 150 BUFF z Revlon'u Color Stay ??
Illora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:39   #14
elleza
Przyczajenie
 
Avatar elleza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

Illora, myślę, że będę odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, która pomoże Ci w Twoich wahaniach. A to dlatego, że całkiem niedawno zakupiłam sobie Dermacol kolor 208, żeby go wymieszać z Revlonem 150Buff i uzyskać lepsze krycie. Ten ruch okazał się strzałem w 10 - Revlon, który posiadałam i który był dla mnie trochę za ciemny, po połączeniu z Dermacolem rozjaśnił się i pasuje do koloru mojej cery idealnie! Jeśli potrzebujesz więcej informacji możesz zerknąć na moją recenzję tego kosmetyku, którą niedawno napisałam tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1
Pozdrawiam
elleza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 09:32   #15
Illora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Podkład Dermacol, make-up cover

dziękuje ślicznie za pomoc
Illora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.