Wyszukiwarka Google na wizaz.pl - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Pokaż wyniki sondy: Wyszukiwarka Google na wizaz.pl działa:
bardzo dobrze 28 58,33%
dobrze 9 18,75%
dostatecznie 1 2,08%
bardzo kiepsko 8 16,67%
nie działa w ogóle 2 4,17%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-05, 19:55   #31
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Wyszukiwarka Google na wizaz.pl

szukam wątku o filmie "zagubieni" Wpisuje to słowo w wyszukiwarce i pokazuje mi się 10 rezultatów wyszukiwania. W opisie jednego z nich orientuję się że chodzi o serial. Pisze tak:
Forum Plotkowe - Strona 4 - Forum Wizaz.pl
7 załącznik(i/ów) LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? ( Wielostronicowy wątek 1 2 3 ... Ostatnia strona) ... Sonda: "Gotowe na wszystko" czy "Zagubieni"? ...www.wizaz.pl/forum/forumdisplay. php?f=14&page=4&order=des c - Podobne strony .

Klikam w link i pojawia mi sie strona forum plotkowe, gdzie nie mam pojęcia gdzie dalej szukać mojego wątku. Co mam jeszcze zrobić by znaleźć tych nieszczęsnych zaginionych?
Przedtem jak wpisałam słowo to miałam na tacy podane wszystkie wątki gdzie wystąpiło szukane słowo. Ta nowa wyszukiwarka nie podoba mi się wcale. Być może nie potrafie z niej korzystać, w takim razie proszę o jakąś podpowiedź.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 06:50   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wyszukiwarka Google na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez olale
szukam wątku o filmie "zagubieni" Wpisuje to słowo w wyszukiwarce i pokazuje mi się 10 rezultatów wyszukiwania. W opisie jednego z nich orientuję się że chodzi o serial. Pisze tak:
Forum Plotkowe - Strona 4 - Forum Wizaz.pl
7 załącznik(i/ów) LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? ( Wielostronicowy wątek 1 2 3 ... Ostatnia strona) ... Sonda: "Gotowe na wszystko" czy "Zagubieni"? ...www.wizaz.pl/forum/forumdisplay. php?f=14&page=4&order=des c - Podobne strony .

Klikam w link i pojawia mi sie strona forum plotkowe, gdzie nie mam pojęcia gdzie dalej szukać mojego wątku. Co mam jeszcze zrobić by znaleźć tych nieszczęsnych zaginionych?
Przedtem jak wpisałam słowo to miałam na tacy podane wszystkie wątki gdzie wystąpiło szukane słowo. Ta nowa wyszukiwarka nie podoba mi się wcale. Być może nie potrafie z niej korzystać, w takim razie proszę o jakąś podpowiedź.
Możesz zawsze skorzystać z wyszukiwarki wbudowanej w samo forum
Googlarz tak pracuje, że robi "zdjęcia" strony i w przypadku stron dynamicznych już po kilku minutach owo zdjęcie jest już nieaktualne...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.