jak pozbyc sie waleczkow;(??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-16, 22:06   #1
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Question

jak pozbyc sie waleczkow;(??!!


od dawna walcze z tzw ''walczkami'' ogolnie jestem drobna komu mowie ze chce sie odchudzic smieje sie ale ja naprawde mam waleczki jak tyje wlasnie tam w pasie i robia sie boczki unikam krotkich bluzek i sciskajacych paskow macie na to ajkies sposoby prosze o rade
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 23:08   #2
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: jak pozbyc sie waleczkow;(??!!

ajjj tez mam wlasnie problem z boczkami:confus ed: a co do wałeczków to kazdy ma, nawet najwieksze chudzielce... tylko jedni wieksze a drudzy mniejsze... wiec na wałeczki to zdecydowanie rozne cwiczonka na brzuszek... a na boczki, hula hop i cwiczenia na boczki, na skosne miesnie brzucha... powodzenia
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 06:50   #3
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak pozbyc sie waleczkow;(??!!

Cytat:
Napisane przez misia00
od dawna walcze z tzw ''walczkami'' ogolnie jestem drobna komu mowie ze chce sie odchudzic smieje sie ale ja naprawde mam waleczki jak tyje wlasnie tam w pasie i robia sie boczki unikam krotkich bluzek i sciskajacych paskow macie na to ajkies sposoby prosze o rade
Hey . No cóż... na wałeczki to różne ćwiczonka na brzuszek i skakanka. Również do tego hula hop lub taniec który angażuje w ruch brzuszek . Trening powinien być ponad 30 min (ale wszystko razem i co 2 dzień) bo tłuszczyk spala się po 20 min, a co 2 dzień by mięśnie odpoczęły . Diety jak takiej nie. Ale drobne zmiany w żywieniu. Napewno wykreślić słodycze i tłuste rzeczy. Ograniczyć spożywanie tuczących węglowodanów (ciemne pieczywo zamiast jasnego, nie jeść makaronów) i nie jeść tuczących rzeczy... jeść warzywa i owoce i białko. Starać nie jeść na wieczór i na noc. No i kremiki i balsamy do tego . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 06:51   #4
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak pozbyc sie waleczkow;(??!!

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
ajjj tez mam wlasnie problem z boczkami:confus ed: a co do wałeczków to kazdy ma, nawet najwieksze chudzielce... tylko jedni wieksze a drudzy mniejsze... wiec na wałeczki to zdecydowanie rozne cwiczonka na brzuszek... a na boczki, hula hop i cwiczenia na boczki, na skosne miesnie brzucha... powodzenia
Hmm... na boczki też tweester . A co do wałeczków to mogą nie być tłuszczu tylko skóry - a wiec kosmetyki ujędrniające. A jeśli jest to tłuszczyk to co mówiłam w poprzednim poście . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.