Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-18, 17:53   #2821
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W ktorej S. taka obsluga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W galerii.
Pierwsza pani była bardzo miła, dała mi tester poszłam sobie do luster i niestety ta pani zajęła się inną, a do mnie wysłała królewnę i ta dla odmiany popsuła mi humor jak można się ani razu nie uśmiechnąć do uśmiechniętej klientki?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Na siostrzanym wątku udzielała się kiedyś dziewczyna, która pracoowała w S i te ankiety podobno ktoś kiedyś brał pod uwagę. Ale czy tak jest teraz, to już inna kwestia

Powinni to czytać! skoro pytają to chyba powinni

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 18:13   #2822
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W galerii.
Pierwsza pani była bardzo miła, dała mi tester poszłam sobie do luster i niestety ta pani zajęła się inną, a do mnie wysłała królewnę i ta dla odmiany popsuła mi humor jak można się ani razu nie uśmiechnąć do uśmiechniętej klientki?

Powinni to czytać! skoro pytają to chyba powinni
Dobrze ze napislas

Stary 2018-10-18, 18:21   #2823
OlaM
Moderator

Cytat:
W galerii.
Współczuję. Nic tak nie psuje humoru jak bezinteresowne nieprzyjemne zachowanie, zwłaszcza ze strony obsługi.
Moje doświadczenia z obsługą Sephory są w większości pozytywne, ale raz we wrocławskiej Magnolii miałam styczność z taką właśnie obrażoną ksieżniczką, która ostentacyjnie wszem i wobec okazywała, że jest tu za karę.

Ps. Wtedy też się wyżyłam w ankiecie

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2018-10-18 o 18:24
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 18:44   #2824
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Współczuję. Nic tak nie psuje humoru jak bezinteresowne nieprzyjemne zachowanie, zwłaszcza ze strony obsługi.
Moje doświadczenia z obsługą Sephory są w większości pozytywne, ale raz we wrocławskiej Magnolii miałam styczność z taką właśnie obrażoną ksieżniczką, która ostentacyjnie wszem i wobec okazywała, że jest tu za karę.

Ps. Wtedy też się wyżyłam w ankiecie
Dokładnie. Jak można obsługiwać ludzi w tak fajnym miejscu, bo zapachy, kolory itd. i ani razu nie odpowiedzieć na uśmiech? Tak zwyczajnie, z grzeczności, jak się nawet ma gorszy dzień? toż to odruch jest. A tu jeszcze odpowiedzi z łaski i żeby jak najszybciej skończyć obsługę. czego nie rozumiem, bo byłam tam kilka minut, więc pani nie mogła być mną zmęczona, bo testerem maziałam się sama
A potem się dziwią, że ludzie wolą zakupy w necie, niekoniecznie u nich

No i fajnie im więcej takich ankiet tym może coś to zmieni

Stary 2018-10-18, 22:20   #2825
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też mnie już denerwuje ten trend w cieniach. Wszystkie palety na jedno kopyto... A bardzo rzadko widuję kobiety z makijażem w tych kolorach...

Widuję tak wymalowane nastolatki, do tego oczywiście brwi napaćkane tak, że nie prześwituje w ani jednym miejscu skóra, czy własny włosek, jak doklejone, długie, grube, ciemne i błyszczące od pomady, czy tam nie wiadomo czego. Breżniewy w wydaniu pop artowym. To się może broni na Instagramie, ale na co dzień "średnio, że tak powiem, średnio". Styl ubierania się albo moda na cykanie fotek w określonych pozach i minach w przypadku nastolatków też są dla mnie totalnie egzotyczne, niezrozumiałe i dziwne, ale to już temat na inną dyskusję. To, co kiedyś było niefajne, teraz jest fajne. Chyba jestem stara i nie na czasie

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Dokładnie. Jak można obsługiwać ludzi w tak fajnym miejscu, bo zapachy, kolory itd. i ani razu nie odpowiedzieć na uśmiech? Tak zwyczajnie, z grzeczności, jak się nawet ma gorszy dzień? toż to odruch jest. A tu jeszcze odpowiedzi z łaski i żeby jak najszybciej skończyć obsługę. czego nie rozumiem, bo byłam tam kilka minut, więc pani nie mogła być mną zmęczona, bo testerem maziałam się sama
A potem się dziwią, że ludzie wolą zakupy w necie, niekoniecznie u nich

No i fajnie im więcej takich ankiet tym może coś to zmieni
Miejsce zdaje się rzeczywiście być super, ale pracowałam w warszawskich perfumeriach w czasach nauki, ileś lat temu i w tych dużych co roku było co raz gorzej, aż w końcu był tak mobbing, że o, panie. Żadna miłość do kosmetyków i życzliwość dla klientów by mnie tam nie zatrzymała. To, co się wyrabia od środka, rzutuje na to, jak zachowują się pracownicy, jak odbierają to potem klienci i nie rozumiem, dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, że życzliwość i uśmiech (np. w zarządzaniu) rodzą życzliwość i uśmiech w wykonywanej pracy.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
widocznie nigdy się nie spotkalysmy . Ja już mam leciutko dość tego trendu. Mam kilka pojedynczych cieni w tych kolorach (takich delikatnie pomarańczowych i rudych) i już mi wystarczy.

Też mam dość, ile można. Fajnie, że jest alternatywa, że można sobie kupić coś takiego, ale naprawdę nie są to najbardziej twarzowe i uniwersalne kolory i w wielu przypadkach wcale nie dodają uroku.
Stary Wczoraj, 06:07   #2826
k@rolineczka
Zadomowienie

Cytat:
W galerii.
W Galerii jest okropna obsługa. Wiedza na poziomie 0, dobrze że człowiek telefon ma i w Internecie sobie może wiele rzeczy obejrzeć. Chłopak się jeszcze broni ale też dla mnie za bardzo ekscytujący się - " Boze jak Pani jest w tym pieknie! No szał"
k@rolineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:09   #2827
MissScareAll
Zakorzenienie

Kredka Jeffree Celebrity Skin jest super. Gładko się nakłada, zastyga, nie odbija się, kolor w sam raz, wcale nie jest ciemny, ani brązowy na tyle, na ile myślałam, że będzie.

Stary Wczoraj, 12:25   #2828
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kredka Jeffree Celebrity Skin jest super. Gładko się nakłada, zastyga, nie odbija się, kolor w sam raz, wcale nie jest ciemny, ani brązowy na tyle, na ile myślałam, że będzie.

Czyli nie trafi do mnie

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:09   #2829
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Tak jak podejrzewałam, Sultry z cult będzie w poniedziałek patrząc na sledzenie. Jełopy o jeden dzień miały poślizg

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:18   #2830
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak jak podejrzewałam, Sultry z cult będzie w poniedziałek patrząc na sledzenie. Jełopy o jeden dzień miały poślizg
Też dostałaś maila, że paczka ruszyła? No do poniedziałku to ja mogę poczekać.
Kurczę, po filmiku Sam z Pixiwoo zachciało mi się strasznie Topaz z tych małych hudek... Ktoś wie, czy one są już stacjonarnie? To bym poleciała dziś...
Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakąś ładną, ciepłą, czystą czerwień z matowych, trwalszych szminek? Tyle noszę teraz ciepłych cieni, przefarbowałam się na całkiem ciepło - poszukuję idealnej czerwieni do tego... Myślałam o sephorowej Lip Stain 01, tyle osób ją poleca, ktoś ma? A może coś innego?
najada_naj jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:25   #2831
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Też dostałaś maila, że paczka ruszyła? No do poniedziałku to ja mogę poczekać.
Kurczę, po filmiku Sam z Pixiwoo zachciało mi się strasznie Topaz z tych małych hudek... Ktoś wie, czy one są już stacjonarnie? To bym poleciała dziś...
Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakąś ładną, ciepłą, czystą czerwień z matowych, trwalszych szminek? Tyle noszę teraz ciepłych cieni, przefarbowałam się na całkiem ciepło - poszukuję idealnej czerwieni do tego... Myślałam o sephorowej Lip Stain 01, tyle osób ją poleca, ktoś ma? A może coś innego?
tak wczoraj późnym wieczorem.
Ja na pewno wezmę Topaz i Amethyst
Jestem w galerii, to rzucę okiem czy maja je stacjo.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
Stary Wczoraj, 13:28   #2832
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
tak wczoraj późnym wieczorem.
Ja na pewno wezmę Topaz i Amethyst
Jestem w galerii, to rzucę okiem czy maja je stacjo.
Stary Wczoraj, 13:43   #2833
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
U nas jeszcze nie ma

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
Stary Wczoraj, 13:53   #2834
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:

Ja wzięłam Mannekina - potwierdzam, doskonała jest (szminki i lip scrub też, mniam! ).
Stary Wczoraj, 15:50   #2835
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Czyli nie trafi do mnie

Cytat:
Ja wzięłam Mannekina - potwierdzam, doskonała jest (szminki i lip scrub też, mniam! ).
Jest taka jak moje ulubione MUFE Aqua lips i automatyczne Pierre Rene. Kredki mają różne ceny, a są tak samo dobre. Np. kredki Hudy są dla mnie beznadziejne, za miękkie (chce ktoś Bombshell? ), kredki Maca fajne, ale takie twardsze, ołówkowe klasyczne. Podobnie Inglot, tylko one jeszcze twardsze, ale ładnie się trzymają. Za to Pro Longwear MACowe to dla mnie nieporozumienie, tak samo słabe jak kredki Chanel i Lancome. Dziwnie oddzielają się na ustach, niekomfortowe, jakieś takie woskowe, nie współpracują ze szminkami. Co ja tam jeszcze mam Armani i Bobbi Brown łatwo się rozmazują, nietrwałe. NYX klasyczne tandeta, te nowsze, żelowe (?) fajne. Mam jeszcze jakieś, ale już nie pamiętam.

Stary Wczoraj, 15:58   #2836
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Jest taka jak moje ulubione MUFE Aqua lips i automatyczne Pierre Rene. Kredki mają różne ceny, a są tak samo dobre. Np. kredki Hudy są dla mnie beznadziejne, za miękkie (chce ktoś Bombshell? ), kredki Maca fajne, ale takie twardsze, ołówkowe klasyczne. Podobnie Inglot, tylko one jeszcze twardsze, ale ładnie się trzymają. Za to Pro Longwear MACowe to dla mnie nieporozumienie, tak samo słabe jak kredki Chanel i Lancome. Dziwnie oddzielają się na ustach, niekomfortowe, jakieś takie woskowe, nie współpracują ze szminkami. Co ja tam jeszcze mam Armani i Bobbi Brown łatwo się rozmazują, nietrwałe. NYX klasyczne tandeta, te nowsze, żelowe (?) fajne. Mam jeszcze jakieś, ale już nie pamiętam.

Ja chętnie kredkę Huda przytule

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
Stary Wczoraj, 16:01   #2837
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
przytuliłam gingerbread
Daj znać, jak przyjdzie Ginger , bo się na nią czaję
Dziewczyny z Łodzi, czy w S. w Manu lub Galerii widziałyście może testery małych Hud? Myślę nad Ametystem ale chciałabym organoleptycznie sprawdzic.
Stary Wczoraj, 16:58   #2838
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chętnie kredkę Huda przytule
Chętnie oddam i jeszcze dołożę puder Laurowy tylko za co? Jak coś to już mi Insta działa.

Stary Wczoraj, 17:01   #2839
patrysienka
Zadomowienie

Widziałyście nową paletkę Becci?

Swoją drogą, które rozświetlacze najbardziej polecacie? Mam i Hudę i ABH, maca, ale dziś stanęłam nad beccą i chyba najładniej lśni tłumaczę sobie, że należy i tak zużyć te, które posiadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg volcanogoddess_nav_550x550_palette1.jpg (107,8 KB, 40 załadowań)

173 cm 66 cm obwód klatki 55 kg

https://www.instagram.com/xpattkx/
patrysienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:05   #2840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Chętnie oddam i jeszcze dołożę puder Laurowy tylko za co? Jak coś to już mi Insta działa.

No ja tylko to co w watku mam

O, to szybko odblokowali Pomogło pisanie do nich?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
Stary Wczoraj, 18:48   #2841
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Daj znać, jak przyjdzie Ginger , bo się na nią czaję
Dziewczyny z Łodzi, czy w S. w Manu lub Galerii widziałyście może testery małych Hud? Myślę nad Ametystem ale chciałabym organoleptycznie sprawdzic.
Myślę, że na razie nigdzie w PL stacjo nie ma, bo na stronie jest info, "produkt niedostępny stacjonarnie". Ech, kliknę, kliknę zanim się pojawią, jak nic... Póki mam bon 10%, bo jeszcze go zużyję gdzieś gupio
Osz w mordę, rzucili kolejne nowości do Sepho online, widziałyście? Korektor od Hudy, który jedzie do mnie razem z Sultry, paletkę świąteczną i zestawy Kat von D., coś tam Zoevy, co nie wygląda źle... Poszaleli!

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Widziałyście nową paletkę Becci?

Swoją drogą, które rozświetlacze najbardziej polecacie? Mam i Hudę i ABH, maca, ale dziś stanęłam nad beccą i chyba najładniej lśni tłumaczę sobie, że należy i tak zużyć te, które posiadam
Nie, na żywo nie - byłam dziś w kiepskiej Sepho niestetyż, takiej z podstawowym asortymentem.
A czego szukasz w rozświetlaczach? Jak ma oślepiać - to chyba ten nowy diamentowy z Fenty tylko. Jak subtelna tafla - Becca albo Huda. Genialne, raczej z daleka widoczne ma ponoć Jeffree, ale jeszcze nie zamawiałam, też sobie wmawiam, że najpierw coś skończę (akurat! )

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: Wczoraj o 18:48 Powód: literówka
Stary Wczoraj, 19:33   #2842
p4w
Zakorzenienie

Cytat:

dzięki za rekomendacje
tylko czy ja taki kolor dostane
nie wiedziałam, że jeszcze są kosmetyki Pierre Rene gdzie można je kupić?

3220g 54 cm

------------------
Stary Wczoraj, 21:04   #2843
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
W Galerii jest okropna obsługa. Wiedza na poziomie 0, dobrze że człowiek telefon ma i w Internecie sobie może wiele rzeczy obejrzeć. Chłopak się jeszcze broni ale też dla mnie za bardzo ekscytujący się - " Boze jak Pani jest w tym pieknie! No szał"
Pana nie widziałam, były panie. Niesmak mam do dziś chodzę tam raz na ruski rok, bo wolę w netach zakupy, a tu taki "miły" traf

Stary Wczoraj, 21:27   #2844
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
No ja tylko to co w watku mam

O, to szybko odblokowali Pomogło pisanie do nich?
Zaraz zerknę. A gdzie tam, w życiu bym się nie doczekała. Sama pokombinowałam, bo mnie to zdenerwowało. Skutecznie

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki za rekomendacje
tylko czy ja taki kolor dostane
nie wiedziałam, że jeszcze są kosmetyki Pierre Rene gdzie można je kupić?
Na przykład w Hebe. Automatyczne kredki mają super, szczególnie udane kolory nude. Jak tam będziesz to zobacz jeszcze matowe pomadki w kredce Hean i ich płynne szminki Velour coś tam i szminki klasyczne Eveline Matt Velvet. Już o tym pisałam i się powtarzam, ale dawno żadne kosmetyki tak mnie nie powaliły, szczególnie w stosunku ceny do jakości, szczególnie, że drogeryjne kosmetyki, które miałam, często bywały słabe.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Tak sobie myślę, że mogę zrobić swatche co fajniejszych kredek nude, które mam i sobie porównasz. Tylko to w dziennym świetle, w poniedziałek będę mogła najwcześniej

Stary Dzisiaj, 07:11   #2845
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Zaraz zerknę. A gdzie tam, w życiu bym się nie doczekała. Sama pokombinowałam, bo mnie to zdenerwowało. Skutecznie

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Na przykład w Hebe. Automatyczne kredki mają super, szczególnie udane kolory nude. Jak tam będziesz to zobacz jeszcze matowe pomadki w kredce Hean i ich płynne szminki Velour coś tam i szminki klasyczne Eveline Matt Velvet. Już o tym pisałam i się powtarzam, ale dawno żadne kosmetyki tak mnie nie powaliły, szczególnie w stosunku ceny do jakości, szczególnie, że drogeryjne kosmetyki, które miałam, często bywały słabe.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Tak sobie myślę, że mogę zrobić swatche co fajniejszych kredek nude, które mam i sobie porównasz. Tylko to w dziennym świetle, w poniedziałek będę mogła najwcześniej

poproszę - obejrze na pewno
ja kupiłam kredke KVD w kolorze Lolita i bardzo mi się podoba na razie użyłam tylko raz bo wydaje mi się, że wyglądam śmiesznie z konturem i zwykle na co dzień wybieram samą szminkę

3220g 54 cm

------------------
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (1 użytkowników i 3 gości)
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości