Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 18:58   #31
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
najgorsze pytanie do faceta ?

"jestes juz w srodku?"
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 19:33   #32
_Tajemnicza
Raczkowanie
 
Avatar _Tajemnicza
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 248
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

Cytat:
Napisane przez Michalina88 Pokaż wiadomość
Czasami sie zdarzy ze mu powiem ze nie mialam orgazmu ze nie zdazylam bo stosunek byl za krotki to reaguje smiechem ze nastepnym razem bd dluzej i zdaze jest mi z Nim cudownie sprawia mi ogromna przyjemnosc nie wiem jakie to jest uczucie miec orgazm moze to co czuje to orgazm nie wiem. Wstydze sie mu o tym powiedziec mimo ze jestesmy razem 5lat:-( ostatnio tez nie mam takiej ochoty na sex jak kiedys nie wiem moze ze mna jest cos nie tak i powinnam sie udac do seksuologa??:-(
Jeżeli czujesz taką potrzebę to wybierz się do lekarza
Ja pocieszam się tym, że wiele dziewczyn na Wizażu własnie pisało, że orgazmu trzeba się nauczyć, więc ja żyję sobie dalej i próbuję się go nauczyć
_Tajemnicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:16   #33
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

Cytat:
Napisane przez _Tajemnicza Pokaż wiadomość
Jeżeli czujesz taką potrzebę to wybierz się do lekarza
Ja pocieszam się tym, że wiele dziewczyn na Wizażu własnie pisało, że orgazmu trzeba się nauczyć, więc ja żyję sobie dalej i próbuję się go nauczyć
tak,jednak nie można wmawiac facetowi,że miałaś orgazm,bo w tedy nie bedzie próbował ulepszać waszego seksu.
orgazm to nie nauka chodzenia,a trening nie uczyni cię mistrzem.orgazm to wstrząs organizmu po naciśnięciu odpowiednich guzików.źle wciskane nie dadzą płynnej muzyki,tylko fałsz
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 07:30   #34
Michalina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

No nie wolno wmawiac facetowi zw.mialo sie orgazm a nie mialo:-( latwo sie mow zeby sie mu przyznac...a jak zapyta od kiedy tak mam? Czy przez5lat Naszego zwiazku nie mialam orgazmu? Nie uwazacie ze fo byloby dl Niego okrutne wiem ze.oklamywaniw jest tak samo okrutne...a moze powiedziec ze.od niedawna cos sie ze mna dzieje.ze.nie umiem dojsc? A moze.tez.jest tak ze s kobiety ktore nigdy nie mialy i nie beda mialy orgazmu ze tego niw da aie nauczyc??!!! Nasz sex jest rozmaity rozne pozycje rozne miejsca rozny kat nachylenia i nic to jak tu siw uczyc?? Powiem Wam wkladanie palcow do pochwy mnie nie podnieca nie czuje z tego zadnej przyjemnosci:-( kiedys mialam takiego gina jak mnie badal.zapytal.co czuje? a ja ze lekki bol a on jaki bol powinna pani.czuc przyjemne smyranie! Jestem 3lata po porodzie i to od tego momentu tak nie odczuwam przyjemnosci wczesniej bylo swietnie...z nikim o tym nie rozmawiam wstydze sie tu bynajmniej jeste anonimowa i szczerze dziewczyny doradzacie dziekuje Wam za to
Michalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 07:58   #35
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Odp: Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

Cytat:
Napisane przez Michalina88 Pokaż wiadomość
No nie wolno wmawiac facetowi zw.mialo sie orgazm a nie mialo:-( latwo sie mow zeby sie mu przyznac...a jak zapyta od kiedy tak mam? Czy przez5lat Naszego zwiazku nie mialam orgazmu? Nie uwazacie ze fo byloby dl Niego okrutne wiem ze.oklamywaniw jest tak samo okrutne...a moze powiedziec ze.od niedawna cos sie ze mna dzieje.ze.nie umiem dojsc? A moze.tez.jest tak ze s kobiety ktore nigdy nie mialy i nie beda mialy orgazmu ze tego niw da aie nauczyc??!!! Nasz sex jest rozmaity rozne pozycje rozne miejsca rozny kat nachylenia i nic to jak tu siw uczyc?? Powiem Wam wkladanie palcow do pochwy mnie nie podnieca nie czuje z tego zadnej przyjemnosci:-( kiedys mialam takiego gina jak mnie badal.zapytal.co czuje? a ja ze lekki bol a on jaki bol powinna pani.czuc przyjemne smyranie! Jestem 3lata po porodzie i to od tego momentu tak nie odczuwam przyjemnosci wczesniej bylo swietnie...z nikim o tym nie rozmawiam wstydze sie tu bynajmniej jeste anonimowa i szczerze dziewczyny doradzacie dziekuje Wam za to
Jeśli chcesz cos zmienić nie raniąc go to powiedz , ze nie masz od jakiegoś czasu nie mówiąc prawdy.lepiej tak to załatwić niż powiedzieć prawdę 100%, czasem lepiej wybrać mniejsze zło.wiele kobiet przeżywa orgazm łechtaczkowy , jednak do tego potrzeba pomocy.albo nauczysz się samozadowajalac się, albo niech on ma koniec doprowadzi Cię językiem.tylko tu jest mały haczyk, on musi wiedzieć, że coś jest nie tak.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 10:57   #36
vendetta1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

Cytat:
Napisane przez Witemagen Pokaż wiadomość
" To ostatni raz, kiedy kochaliśmy się w krzaczkach w parku - za duży stres
Dla mnie ten "stresik" tylko dodaje pikanterii

A żartować w łóżku nie lubię, bo mimo iż często sobie nawzajem "dogryzamy" to jakoś na podłożu łóżkowym mój facet jest wyjątkowo wyczulony na takie docinki
vendetta1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 13:09   #37
nieobecna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 10
GG do nieobecna88
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

E tam, czasem trochę pikanterii w łóżku nie zaszkodzi. Po to ten seks jest aby czerpać z niego przyjemności.
Raz się żyję a jeśli ktoś baaardzo się kocha to naturalną koleją rzeczy jest to, że cieszy się tym seksem.
Wiadomo każdy ma jakieś stresy problemy i nie zawsze seks jest udany i przyjemny dlatego jeśli ktoś ma problem z dochodzeniem a nieraz też tak miałam trzeba o tym dyskutować chociażjakoś nigdy z nikim o tym nie gadałam)
W sumie to teraz nie będe tego robiła gdyż mój facet sądzi, że "jego plemniki przesiąkły prezerwatywę i jestem w ciąży " oczywiście to sama sobie dopowiedziałam on głośno tego nie powiedział.
Bardziej stresuje mnie jego strach przed moim spóźniającym sie okresem(a przecież zawsze mi sie okres spóźnia).
Po 2 latach wróciliśmy do współżycia, więc wolę poczekać te może kolejne 2 lata i po ślubie"jeśli do ślubu dojdzie" zrobić to jako jego żona.
Bez żadnego strachu i stresu bo też sie denerwuje gdy pyta mnie : "Kochanie masz już okres bo tak sobie żartowałaś, że siedzi w brzuchu mały N(tu nazwisko mojego ukochanego)"
a ja na to "Wyluzuj nie znasz sie na żartach"
nieobecna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 23:35   #38
_Tajemnicza
Raczkowanie
 
Avatar _Tajemnicza
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 248
Dot.: Najśmieszniejsze odp na pytanie Faceta: "Czy było Ci dobrze"

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
tak,jednak nie można wmawiac facetowi,że miałaś orgazm,bo w tedy nie bedzie próbował ulepszać waszego seksu.
orgazm to nie nauka chodzenia,a trening nie uczyni cię mistrzem.orgazm to wstrząs organizmu po naciśnięciu odpowiednich guzików.źle wciskane nie dadzą płynnej muzyki,tylko fałsz
Chyba źle mnie zrozumiałaś - muszę to sprostować
Ja ze swoim jestem już prawię 4 lata, NIGDY nie miałam orgazmu podczas samego seksu [pieszczoty owszem - łechtaczkowy jest, pochwowy - brak ] , ale NIGDY też nie udawałam orgazmu, tego sobie nie umiem po pierwsze wyobrazić a po drugie cenię sobie szczerość

Zresztą jeżeli bym udawała i mówiła że orgazm mam to tak jak napisałaś partner będzie myślał, że jest wszystko super, fajnie, nie będzie nic zmieniał, więc tylko większe szanse na to że orgazmu nie będzie nigdy
_Tajemnicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.