Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-02, 08:47   #1
anka_skakanka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1

Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.


Dziewczyny, mam ogromną prośbę o pomoc, poradę. Chciałabym przyjaciółce zorganizować przyjęcie baby shower. Lokal mamy, tort, jakieś balony, ozdoby również, ale nie wiem co z prezentami? Co takiego kupić? Będzie nas 8 dziewczyn. Ja zaproponowałam aby każda przyniosła coś od siebie, jakieś drobne upominki, uzbiera się tego sporo. Wydaje mi się że będzie fajna frajda oglądania i wręczania od każdej czegoś drobnego. Natomiast dwie dziewczyny są za tym abyśmy się zrzuciły wszystkie na coś ekstra typu karuzela do łóżeczka z jakimś wyświetlaczem czy tam czymś za 300 zł i bon na wypasione ubrania do chrztu za 600 zł. Ja dzieci nie mam, wiec nie mam doświadczenia w przydatnych, potrzebnych gadżetach, ale nie wydaje mi się że powinno chodzić o zabawę , jakieś drobiazgi... Co myślicie??? Z czego byłybyście zadowolone?
anka_skakanka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 09:55   #2
peperoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.

Zapewne zależy od upodobań i zasobności waszego porfela. Ale ogólnie to ja ja jestem za drobnymi prezentami zwłaszcza od koleżanek i na takie imprezy typu "bociankowe".
Moim zdaniem wystarczą ciuszki, akcesoria do karmienia, kocyk. Każda coś drobnego przyniesie, ale ładnego. Miałam polecić , kocyk spersonalizowany, ale przecież dziecko w brzuszku jeszcze Ja po urodzeniu dziecka dostałam dwa kocyki jeden gruby, drugi cienki i to było super przydatne! Obwiązane były pięknie wstążką.Tak samo body w hurtowych ilościach, sama daje i cieszyłam się jak dostawałam. Kiedyś na allegro kupowałam body babeczki, pięknie pakowane w pudełeczka, akurat do było na chrzest, dowiesiłam karteczkę z pięknymi życzeniami. Niby zwykłe, ale niezwykłe
peperoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 19:04   #3
ada_adusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.

Fajnym pomyslem jest gwiazda z nieba w kingdom of universe. mozna nazwac ja imieniem dziecka. bedzie fajna niespodzianka i na lata
ada_adusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:07   #4
memsza
Przyczajenie
 
Avatar memsza
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.

Może jakiś fajny kocyk z grawerem
__________________
Chwile są jak motyle, piękne i ulotne...
memsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 09:51   #5
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.

Może dowiedz się najpierw co już ma i co może jeszcze potrzebować? Nie raz jest tak, że jak pierwsze dziecko ma pojawić się w rodzinie, to już od początku ciąży rodzina, znajomi obdarowywują prezentami dla dziecka, różnymi potrzebnymi rzeczami, często też się dostaje ubranka po innych dzieciach. Maluch rośnie szybciutko, więc nie będzie potrzebował na samym początku dużo ubranek w tym samym rozmiarze. Może się okazać, że już ma trzy koce i na co kolejny? Najlepiej chyba byłoby wypytać czy już coś ma dla dziecka.
Fajnym pomysłem też są maty edukacyjne. Do najtańszych nie należą, ale długo dziecku mogą posłużyć. Ewentualnie jakiś bon do sklepu i sama sobie wybierze, czy to zabawki, czy ubranka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 15:38   #6
maisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.

może jakieś śpioszki czy coś w tym stylu
maisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 16:07   #7
martaBQ
happy :)
 
Avatar martaBQ
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 80
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie . Prezent na baby shower.

zamiast wypasionych ubrań do chrztu to chyba lepiej coś bardziej pragmatycznego, na przykład śpioszki, pajacyki pieluchy, czapeczki, kocyki itp.

Co do karuzeli to nie wszystkie dzieci to lubią. Może pomyślcie o szumisiu albo macie edukacyjnej?
martaBQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-26 17:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.