Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-24, 12:29   #4351
kicia325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Jak była w Warszawie u cioci to wstąpiłam do Haimate, byłam zadowolona z ich usług
__________________
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
kicia325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 17:14   #4352
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Moje PRZED / PO u Pani Karoliny na Wrzeciono 65 (10 min od metra Marymont)
- wczorajsza wizyta


zdjęcia p. Karoliny: https://www.facebook.com/pg/Karolina...=page_internal
zdjęcia z salonu: https://www.facebook.com/pg/Studio-U...=page_internal

zapłaciłam 150 zł.
miałam robione pasemka, potem farba na połowe włosów i potem na myjce coś jeszcze. 2.5h.







Cytat:
Napisane przez szafa78 Pokaż wiadomość
Ja polecam Grzegorza Dużego. Świetnie dobrał kolor i fryzurę. Dodatkowo w salonie jest super atmosfera. Super salon i genialny stylista
pokaż co Ci zrobił że jesteś taka zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BeFunky-collage.jpg (179,3 KB, 124 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2018-08-08 o 17:19
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 10:43   #4353
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam w jego salonie raz. Gdybym trafiła do Pana Grzegorza byłabym pewnie tak samo zadowolona bo z boku wyglądało to faktycznie tak jakby ten Pan znał się na rzeczy, potrafił doradzić i ogarniał włosy klientek w sposób prawilny (rozmawiałam z nim chwilę i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie jako fachowiec).
Niestety trafiłam do jego pracownicy chyba, Pani Ani i byłam bardzo niezadowolona (analiza kolorystyczna o kant dupy potłuc w jej wykonaniu, zniszczyła mi włosy i nie potrafiłam nic sama od siebie zaproponować, pomijając już nieprzyjemny zapach z ust po papierosach).
Więc jeśli Shake Your Head to tylko Pan Grzegorz Duży i nikt inny tam.

Cytat:
Napisane przez szafa78 Pokaż wiadomość
Ja polecam Grzegorza Dużego. Świetnie dobrał kolor i fryzurę. Dodatkowo w salonie jest super atmosfera. Super salon i genialny stylista
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 08:25   #4354
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Chcę w najbliższym czasie wybrać się do fryzjera. W styczniu byłam na farbowaniu z użyciem rozjaśniacza, robieniem chyba refleksów więc to już najwyższa pora. Mam wrażenie że wszędzie za długie włosy będzie mnie to kosztowało powyżej 450 zł

Szukam pomysłu gdzie pójść i do kogo na farbowanie (tym razem na mój kolor i może baaardzo delikatne refleksy) na Ursynowie, Mokotowie, Śródmieściu najchętniej. Ostatnio byłam w „mąż fryzjerki”, myślałam nad akademią na Świętokrzyskiej...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 14:54   #4355
Amel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja byłam niedawno w salonie Shake Your Head w Warszawie u p. Kasi i bardzo dobrze wspominam wizytę. Fryzjerka słuchała tego co się do niej mówi, ale też miała swoje propozycje co do koloryzacji i cięcia. Fajny, kameralny salon, gdzie nie ma natłoku ludzi jak w tych wszystkich pozostałych gdzie idą na ilość a nie na jakość. Polecam pójść i przekonać się na własnych włosach
Amel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 09:53   #4356
lukrecjaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu opinii zapisałam się do magii blondu Danuty Cyboroń. Mam blond ombre ( w sumie teraz raczej spłukany żółty blond...) cena mnie trochę zniechęciła, powiedziała że w graniach 350-450 plus olaplex 100 zl. Może polecicie coś innego trochę taniej? Czy naprawdę warto wydać 500 zł na włosy?
Jestem ciekawa jak wrażenia, ja u nich robiłam sombre i efekt mi się mega podoba, warto było pójść i nie żałuję wydajnych pieniędzy, nawet moja koleżanka która mieszka pod Rzeszowem się do niej wybrala pryz okazji wizyty w stolicy.
lukrecjaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 16:50   #4357
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lukrecjaczarna Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak wrażenia, ja u nich robiłam sombre i efekt mi się mega podoba, warto było pójść i nie żałuję wydajnych pieniędzy, nawet moja koleżanka która mieszka pod Rzeszowem się do niej wybrala pryz okazji wizyty w stolicy.
Owa pani Danusia to chyba armię trolli reklamowych wynajęła, bo cały dosłownie cały net i wszystkie fora są wręcz zalane pochwałami i peanami na jej temat. W życiu nie uwierzę, że nagle tyle zadowolonych klientek hurtem rzuciło się pisać recenzje.
Podobnie jest z " Gnatyshynem" " Shake Your head" " Corte del Sole" i Orędowiczem.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-27, 20:34   #4358
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Amel87 Pokaż wiadomość
A ja byłam niedawno w salonie Shake Your Head w Warszawie u p. Kasi i bardzo dobrze wspominam wizytę. Fryzjerka słuchała tego co się do niej mówi, ale też miała swoje propozycje co do koloryzacji i cięcia. Fajny, kameralny salon, gdzie nie ma natłoku ludzi jak w tych wszystkich pozostałych gdzie idą na ilość a nie na jakość. Polecam pójść i przekonać się na własnych włosach
Tiaaa, wszystkie fora w necie już zaspamowane tą reklamą salonu.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 16:39   #4359
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Chcę w najbliższym czasie wybrać się do fryzjera. W styczniu byłam na farbowaniu z użyciem rozjaśniacza, robieniem chyba refleksów więc to już najwyższa pora. Mam wrażenie że wszędzie za długie włosy będzie mnie to kosztowało powyżej 450 zł

Szukam pomysłu gdzie pójść i do kogo na farbowanie (tym razem na mój kolor i może baaardzo delikatne refleksy) na Ursynowie, Mokotowie, Śródmieściu najchętniej. Ostatnio byłam w „mąż fryzjerki”, myślałam nad akademią na Świętokrzyskiej...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zobacz sobie mój post #4352 - ja sobie bardzo chwalę. moje zdjęcie w załączniku plus w treści masz link do galerii.


Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Owa pani Danusia to chyba armię trolli reklamowych wynajęła, bo cały dosłownie cały net i wszystkie fora są wręcz zalane pochwałami i peanami na jej temat. W życiu nie uwierzę, że nagle tyle zadowolonych klientek hurtem rzuciło się pisać recenzje.
Podobnie jest z " Gnatyshynem" " Shake Your head" " Corte del Sole" i Orędowiczem.
Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Tiaaa, wszystkie fora w necie już zaspamowane tą reklamą salonu.
jakiś dramat ...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 16:25   #4360
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy jakiś aktualny namiar na fryzjera, który potrafi obciąć delikatne włosy tak, żeby same się układały?
Najchętniej na Stegnach lub Ochocie?
Ostatnio byłam na podstawie recenzji z googla i włosy sama na ślepo bym chyba lepiej obcięła, szkoda mi wydanych pieniędzy. Ponoć na takich delikatnych nie da się obciąć tak żeby same się układały. Tylko że spotkałam już fryzjerów którzy to potrafili, sama ostatnio mojej dwulatce zrobiłam boba z grzywką, a ma puch na głowie wręcz i ze mnie żaden fryzjer. Czyli da się, jak się umie coś oprócz modelowania na szczotę zrobić i poświęci ponad 15min na cięcie.
Inw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 16:26   #4361
wizazNa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja z całego serca polecam Dominikę Syty Nowy Styl, jej salon mieści się przy ul. Chrościckiego na Nowych Włochach. Nie dość, że ma dobre ceny, np. ostatnio zapłaciłam 160 zł za długie włosy - ombre + strzyżenie to jeszcze piękne kolory. Jak od niej wychodzę to wszyscy chwalą.
wizazNa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 11:55   #4362
Amel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie robię reklamy/spamu tego salonu. Chodzę do nich i chcialam sie podzielic moją opinią z innymi. Możesz myśleć co chcesz na ten temat, ale zostaw to dla siebie. A forum jest po to bym mogla napisac swoja opinie o jakimkolwiek miejscu.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Tiaaa, wszystkie fora w necie już zaspamowane tą reklamą salonu.
Amel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 14:43   #4363
kasesia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Opinia na temat salonu jest mało wartościową informacją. Przecież to, że ktoś z w salonie x miał dobrze obcięte włosy i jest zadowolony, nie znaczy, że z taką samą opinią wyjdzie kolejnych 99 klientów salonu. Sama fryzjera zmieniałam x razy, mimo że z fryzury często byłam zadowolona. Do warszawskich salonów powoli docierają światowe standardy. Teraz w punkcie 1909 fryzjerzy fajne jest to, że prócz kawusi, ciacha, miłej atmosfery, dobrego cięcia i modelowania są darmowe porady. Czy na tej podstawie można polecać? Nie wydaje mi się. Każdy klient jest inny. Salon trzeba po prostu sprawdzić.
kasesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 20:28   #4364
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kasesia Pokaż wiadomość
Opinia na temat salonu jest mało wartościową informacją. Przecież to, że ktoś z w salonie x miał dobrze obcięte włosy i jest zadowolony, nie znaczy, że z taką samą opinią wyjdzie kolejnych 99 klientów salonu. Sama fryzjera zmieniałam x razy, mimo że z fryzury często byłam zadowolona. Do warszawskich salonów powoli docierają światowe standardy. Teraz w punkcie 1909 fryzjerzy fajne jest to, że prócz kawusi, ciacha, miłej atmosfery, dobrego cięcia i modelowania są darmowe porady. Czy na tej podstawie można polecać? Nie wydaje mi się. Każdy klient jest inny. Salon trzeba po prostu sprawdzić.
ja bym dyskutowała
bo np w salonie efektowania - fryzjerka jest zdolna i ładne robi cięcia, farby inne niż blond. Ale blondu nie umie ładnego zrobić z ciemnych włosów. Także taka informacja jest moim zdaniem cenna: super fryzjerka, dobre ceny i bedziesz zadowolona z ciemnego odcienia bo ta fryzjerka robi to naprawde bardzo dobrze. Gorzej z blondami - roznie jej to wychodzi.

A salon wrzeciono 65 u emilii to polecam wlasnie p. Karoline jak ktoś chce zrobic blond a ma ciemne wlosy. Bo fajnie ona to robi i wychodzi naturalnie i dba o wlosy. Ale ciemne kolory p. Karoliny nie podobaja mi sie wogole. Dlatego ok, każdy klient jest inny , ale jak chce miec ładny blond i nie spalone włosy to ta fryzjerka umie to zrobic.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 20:12   #4365
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=Amel87;86052698]Nie robię reklamy/spamu tego salonu. Chodzę do nich i chcialam sie podzielic moją opinią z innymi. Możesz myśleć co chcesz na ten temat, ale zostaw to dla siebie. A forum jest po to bym mogla napisac swoja opinie o jakimkolwiek miejscu.[COLOR="Silver"]

Tak. A forum jest po to, abym ja mogła wypowiedzieć swoją opinię na temat ilości spamu reklamowego i Ty mi tego nie zabronisz.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 15:21   #4366
kasesia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja bym dyskutowała
bo np w salonie efektowania - fryzjerka jest zdolna i ładne robi cięcia, farby inne niż blond. Ale blondu nie umie ładnego zrobić z ciemnych włosów. Także taka informacja jest moim zdaniem cenna: super fryzjerka, dobre ceny i bedziesz zadowolona z ciemnego odcienia bo ta fryzjerka robi to naprawde bardzo dobrze. Gorzej z blondami - roznie jej to wychodzi.

A salon wrzeciono 65 u emilii to polecam wlasnie p. Karoline jak ktoś chce zrobic blond a ma ciemne wlosy. Bo fajnie ona to robi i wychodzi naturalnie i dba o wlosy. Ale ciemne kolory p. Karoliny nie podobaja mi sie wogole. Dlatego ok, każdy klient jest inny , ale jak chce miec ładny blond i nie spalone włosy to ta fryzjerka umie to zrobic.
Widzisz tylko, jeśli piszemy o koloryzacji, to moim zdaniem jest to temat rzeka. To, co podoba się tobie. Mnie już nie musi. Z koloryzacją, czy strzyżeniem jest przecież jak z modą. Każdy ma swoje upodobania. Mimo to Cię rozumiem i dobre sugestie/opinie chętnie przyjmuję. Nie jest to dla mnie jednak wyznacznik do odwiedzenia jakiegoś miejsca. Sama sporo eksperymentuję. Lubię odkrywać i dzielić się najpierw w wąskim gronem, a później np. tu na forum informacjami o punktach, które moim zdaniem warto wziąć pod uwagę.
kasesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 15:19   #4367
AgaPe22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Poszukuję Pani Asi, która odeszła ostatnio z Atelier Stylissimo. Świetna fryzjerka. Pani Asiu, gdzie można teraz do Pani się zgłosić?
AgaPe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 22:41   #4368
Adriana12327
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
zdecydowanie NIE POLECAM salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95, odwołują wizyty nie informując klientek, a po jego przyjeździe odmawiają wykonania usługi z powodu "braku keratyny", strata czasu i nerwów

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Witam,
zdecydowanie NIE POLECAM salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95 w Warszawie (znanym jako ellen.keratin.warszawa na instagramie, podają tam inny adres niż w rzeczywistości..).Miałam przyjemność zapisać się na zabieg keratynowego prostowania włosów i na samym zapisie się zakończyło. Pomijam już cenę, którą mi zaproponowano (oczywiście sporo wyższa niż reklamowana), bo to zależy od długości i gęstości włosów. Dzień przed wizytą salon pytał, czy potwierdzam wizytę - potwierdziłam. Umówiona byłam na godz. 17, przyjechałam przed czasem. W drzwiach dwie Panie Ukrainki stwierdziły, że "przecież zabieg jest odwołany, nikt Pani nie informował?" i patrzyły na mnie jak na wariatkę. Po wyjściu napisałam wiadomość do firmy z opisem sytuacji i z pytaniem, co zamierzają zrobić. Nie dostałam żadnej odpowiedzi przez ponad 48h! Moje zapytanie zostało zignorowane. Po czym zostałam bezczelnie zapytana o opinię: "Witam! Była Pani u nas na zabiegu i chciałabym zapytać czy wszystko Pani się spodobało?". Oczywiście wszystko odbywało się za pośrednictwem wiadomości prywatnych, bo firma taki kontakt preferuje. SKANDALICZNE podejście do klienta, lepiej dopłacić i skorzystać z usług innych firm, w tradycyjny sposób..
Adriana12327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 17:47   #4369
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy był ktoś może w salonie 1909 na Hożej?
Wolałabym usłyszeć opinię kogoś, kto tam faktycznie korzystał niż kierować się tylko reklamą.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 10:09   #4370
lukrecjaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Owa pani Danusia to chyba armię trolli reklamowych wynajęła, bo cały dosłownie cały net i wszystkie fora są wręcz zalane pochwałami i peanami na jej temat. W życiu nie uwierzę, że nagle tyle zadowolonych klientek hurtem rzuciło się pisać recenzje.
Podobnie jest z " Gnatyshynem" " Shake Your head" " Corte del Sole" i Orędowiczem.
jestem na kilku forach i czegoś takiego nie zauważyłam, fajnym miejscem do zobaczenia jak wyglądają prace danego fryzjera jest fb i instagram, od razu można podejrzeć jak robią włosy,, magia blondu ma dosyć prężnie rozwijającego się fb i dużo tam się dzieje
lukrecjaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 21:10   #4371
KondiAmy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja robiłam rok temu w salonie alchemic i odradzam, mam spalone włosy mimo olaplexu. Trauma Oczywiście dużo ścinam. Od ostatniej wizyty u nich 30 cm już poszło.
W salonie włosy są pięknie wyciągniętę na szczotce. Prawdziwy obraz włosów ujrzałam dopiero po umyciu w domu.
Teraz ścinam i regeneruję. Wiadomo nic ich nie naprawi, ale oby w tym okresie przejściowym (zapuszczania) jakoś wyglądały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia alchemic.jpg (95,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 sciagniecie koloru.jpg (93,4 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez KondiAmy
Czas edycji: 2019-04-11 o 21:13
KondiAmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 19:04   #4372
klaudia_jozwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

u Filipa pierwsza wizyta jest z rabatem, oczywiście cena zależy od długości włosów itd. ale efekt jest pewny[COLOR="Silver"]
klaudia_jozwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 21:51   #4373
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KondiAmy Pokaż wiadomość
ja robiłam rok temu w salonie alchemic i odradzam, mam spalone włosy mimo olaplexu. Trauma Oczywiście dużo ścinam. Od ostatniej wizyty u nich 30 cm już poszło.
W salonie włosy są pięknie wyciągniętę na szczotce. Prawdziwy obraz włosów ujrzałam dopiero po umyciu w domu.
Teraz ścinam i regeneruję. Wiadomo nic ich nie naprawi, ale oby w tym okresie przejściowym (zapuszczania) jakoś wyglądały.
Ja też Alchemica odradzam! Fotki w necie to kłamstwo. Mi w końcu oddali kasę żebym nie pisała negatywnej opinii. Bo w ogóle nie było widać różnicy po farbowaniu (refleksy), jedynie w moim portfelu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 17:44   #4374
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ptys_Mietowy Pokaż wiadomość
Byłam w jego salonie raz. Gdybym trafiła do Pana Grzegorza byłabym pewnie tak samo zadowolona bo z boku wyglądało to faktycznie tak jakby ten Pan znał się na rzeczy, potrafił doradzić i ogarniał włosy klientek w sposób prawilny (rozmawiałam z nim chwilę i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie jako fachowiec).
Niestety trafiłam do jego pracownicy chyba, Pani Ani i byłam bardzo niezadowolona (analiza kolorystyczna o kant dupy potłuc w jej wykonaniu, zniszczyła mi włosy i nie potrafiłam nic sama od siebie zaproponować, pomijając już nieprzyjemny zapach z ust po papierosach).
Więc jeśli Shake Your Head to tylko Pan Grzegorz Duży i nikt inny tam.
Mi ta sama pani robiła włosy i właściwie wyszłam od fryzjera wyglądając, jakbym tam w ogóle nie poszła... analiza kolorystyczna: przyłożenie srebrnej i złotej folii i stwierdzenie, że wszystko mi pasuje. raczej tam nie wrócę.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 16:47   #4375
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez anna22222 Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsza jest Ela Jurek, na początku chodziłam do niej na Chełmską a teraz jest na Siennej, tania nie jest ale raz na jakiś warto się szarpnąć bo włosy po jej farbowaniu są zupełnie inne niż kiedy je sama farbuję a za każdym razem podglądam jakie ma farby i szukam ich potem w profesjonalnych hurtowniach. Strzyżenie to samo, długo się ładnie układają, ale robi to bardzo starannie, trzeba przyznać. Na strzyżenie z farbowaniem i refleksami trzeba rezerwować 2,5 do 3h

Ja o pani Eli mam mieszane uczucia. Chodziłam na Chełmską do tego salonu, ale strzygła mnie jej pracownica i wówczas było super. Raz trafiłam pod nożyczki pani Eli i efekt mi się nie podobał, mam kręcone włosy, a zostały ścięte kompletnie nieumiejętnie, zupełnie się nie układały, grzywkę też mi za bardzo wycięła. Natomiast bardzo mnie zapewniała, że wszystko jest ok i zachwycała się efektem na głowie, więc z pewnością "przegadać" klienta umie. Ja jednak nie byłam zadowolona.


Czy ktoś ma opinie o salonie Dea Atelier na Stawkach? ponoć jest tam jakaś rewelacyjna pani Sylwia od kręconych włosów.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 17:12   #4376
migota80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja juz od jakiegos czasu korzystam z uslug Figaro, bardzo fajny salon, w szczegolnosci pani Paulina, swietne koloryzacje dlugo szukalam swojego miejsca i w koncu czuje, ze to jest to
migota80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 15:01   #4377
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktos byl w Fifty Fifty Concept na Wspolnej?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 18:42   #4378
nivelen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, może któraś z Was posiada namiary na fryzjerkę Patrycję Kuligowską? Pracowała kiedyś w salonie wilcza 18 u Piotra Hulla i byłam bardzo zadowolona z jej usług, niestety zmieniła miejsce pracy i nie mam żadnych namiarów na nią, nie da się też odnaleźć jej w necie.
nivelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 05:19   #4379
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Ja o pani Eli mam mieszane uczucia. Chodziłam na Chełmską do tego salonu, ale strzygła mnie jej pracownica i wówczas było super. Raz trafiłam pod nożyczki pani Eli i efekt mi się nie podobał, mam kręcone włosy, a zostały ścięte kompletnie nieumiejętnie, zupełnie się nie układały, grzywkę też mi za bardzo wycięła. Natomiast bardzo mnie zapewniała, że wszystko jest ok i zachwycała się efektem na głowie, więc z pewnością "przegadać" klienta umie. Ja jednak nie byłam zadowolona.


Czy ktoś ma opinie o salonie Dea Atelier na Stawkach? ponoć jest tam jakaś rewelacyjna pani Sylwia od kręconych włosów.
jeżeli chodzi o kręcone włosy, to bardzo polecam p. Mariusza z salonu Paula i Alejandro na Miodowej, róg Kapitulnej. od 6? lat chodzę tylko do niego. I jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona. O farbowaniu nic nie wiem, ja chodzę tylko na strzyżenie. Cenowo ok. 100, terminy ostatnio ca. 2 miesiące, ale mnie interesują tylko godziny 18+ w tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 13:21   #4380
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,

a czy któraś ma sprawdzone miejsce/fryzjera na headlines? Czyli coś zbliżonego do trwałej tylko deliktniejsze?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.