Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 22:07   #91
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Tak, pisałam o tym. Ale to nie jest opcja banku, gdzie dane dotyczące danego przelewu są generowane do pdf, tylko opcje przeglądarki. Tak samo możesz zrobić na każdej stronie. Zaznaczasz jakiś tekst, klikasz drukuj, a potem zapisz do pliku .pdf.
Nie wiem jakie masz konto, ale mąż ma w tym banku i normalnie generuje się potwierdzenie (to z adnotacją, że nie wymaga stempla ani podpisu bankowego) po zalogowaniu na konto w sposób jaki opisałam, i jak najbardziej generuje się do pdf bezpośrednio elektroniczne potwierdzenie dokonania przelewu (lub w innym wybranym formacie do zapisu) a nie żaden skopiowany tekst.
Nic tam nie kopiujesz, tekstu tam nie zaznaczasz, po prostu wybierasz z panelu obsługi konta opcję drukowania potwierdzenia przelewu, przeglądarka tu nie ma nic do rzeczy. Lepiej sobie sprawdź bo niemożliwe żeby tej opcji u ciebie nie było, raczej interfejs użytkownika jest taki sam przy wszystkich rodzajach kont w DB.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 22:12   #92
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie masz konto, ale mąż ma w tym banku i normalnie generuje się potwierdzenie (to z adnotacją, że nie wymaga stempla ani podpisu bankowego) po zalogowaniu na konto w sposób jaki opisałam, i jak najbardziej generuje się do pdf bezpośrednio elektroniczne potwierdzenie dokonania przelewu (lub w innym wybranym formacie do zapisu) a nie żaden skopiowany tekst.
Nic tam nie kopiujesz, tekstu tam nie zaznaczasz, po prostu wybierasz z panelu obsługi konta opcję drukowania potwierdzenia przelewu, przeglądarka tu nie ma nic do rzeczy. Lepiej sobie sprawdź bo niemożliwe żeby tej opcji u ciebie nie było, raczej interfejs użytkownika jest taki sam przy wszystkich rodzajach kont w DB.
U mnie się tak nie da. Nie wiem ile razy mam to napisać. Owszem, wydrukować się da, ale wygnerować do pdf (czy innego pliku) już nie. Pytałam nawet w samym banku czy tak się da i dostałam odopowiedź, że nie. Ale pewnie wszyscy w tym wątku wiedzą lepiej. Lepiej niż ja i niż ludzie, którzy w tym banku pracują.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-05-25 o 22:14
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 22:16   #93
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki

Twoja sprawa. Dla mnie to niedorzeczne i niewiarygodne co piszesz, bo raz, że nie słyszałam o banku, który nie daje możliwości potwierdzenia dokonania przelewu, a dwa, że niebywałe aby miał różne standardy obsługi i u jednych klientów się dało a u innych nie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 22:25   #94
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Twoja sprawa. Dla mnie to niedorzeczne i niewiarygodne co piszesz, bo raz, że nie słyszałam o banku, który nie daje możliwości potwierdzenia dokonania przelewu, a dwa, że niebywałe aby miał różne standardy obsługi i u jednych klientów się dało a u innych nie.
Po pierwsze dają możliwość potwierdzenia dokonania przelewu, tylko nie generuje się automatycznie do pliku. To raz. A dwa, oczywiście że mają różne standardy - w zależności czy jesteś osobą fizyczną czy klientem biznesowym, czy się logujesz przez easynet czy przez powernet, czy masz rachunek bieżący czy oszczędnościowy etc. Na stronie głównej jak klikasz "zaloguj" to jest w sumie 7 różnych zakładek. Ale pewnie se tak podzielili, nie? Przecież to jest na pewno jeden pies i ten sam standard

Zresztą, tu masz opinie o bankowości elektronicznej w DB http://bankowe-konta.info/konto/db/
I wiele osób (w opiniach z 2015 r.) potwierdza, że nie ma automatycznego generowania potwierdzenia przelewu do pliku pdf - trzeba korzystać z opcji w przeglądarkach, z drukarek wirtualnych, wtyczek itp. Ale nie, to ja sobie zmyśliłam, bo przecież Ty wiesz lepiej, że ja muszę mieć taką opcję. Geeez.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-05-25 o 22:32
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 05:47   #95
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie tego gotowke ograniczam do minimum. A co z oszczednosciami? W skarpecie?
...
Jak są to na oszczędnościowym. W mojej rodzinnej miejscowości jeszcze nie wszędzie można płacić kartą, właściwie to tylko Biedronki, Rossmany, Lewiatany itp a gdzie indziej to tylko z gotówką, nawet w aptekach. W połowie sklepów w których robi zakupy kartą nie można płacić więc za bardzo też potrzebna nie jest.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 08:48   #96
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Spłata rat kredytu - opóźnienie, odsetki

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Jak są to na oszczędnościowym. W mojej rodzinnej miejscowości jeszcze nie wszędzie można płacić kartą, właściwie to tylko Biedronki, Rossmany, Lewiatany itp a gdzie indziej to tylko z gotówką, nawet w aptekach. W połowie sklepów w których robi zakupy kartą nie można płacić więc za bardzo też potrzebna nie jest.
Czyli jednak konto sie przydaje nie wiem, moze ja po finansach jestem ciut skrzywiona, ale u mnie w miare aktywny obrot oszczednosciami to podstawa. Aczkolwiek jak patrze na niektorych znajomych to stwierdzam, ze jednak czesto szewc w dziurawych butach chodzi.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-26 09:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.