Jak onieśmielić faceta na 1 randce ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-25, 20:22   #1
Kaska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 67

Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?


Gadam z facetem od dluzszego czasu na GG. Wcześniej nie myślałam o nim o jako facecie bo mialam innego ale duzo sie zmienilo. Teraz wyraźnie widzę ze i jemu zalezy i chcemy sie spotkać w realu. I tu jest wlasnie dylemat : Co ubrać na taką naszą pierwszą randkę ? Myślalam że najlepiej spodnie dzinsy, pasek, jakąś bluzeczkę i sweterek a na to kurtkę i szalik. Wlosy rozpuścić i kolczyki dlugaśnie Ale nie wiem co z butami ? W marcu zapewne sie spotkamy to pogoda sie zrobi i czy lepsze są adidasy czy może buciki białe w szpic na lekkim obcasiku ? Szczerze mówiąc wolę chodzić na płaskim
Poradzcie!
Kaska1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:28   #2
AnouaaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

Ubierz w to w czym sie czujesz swobodnie i sexy. Proste.
__________________
Masz 15lat, jestes anarchistka, nosisz wisiorek z wielka pacyfka, gdy wracasz ze szkoly wlaczasz MTV, bo to jest Twoj idol - ukochany HIM. Szukasz chlopaka dlatego masz agrafki, ostatnio sprobowalas sobie troche trawki. - The Flat Caps - Anarchistka
AnouaaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:32   #3
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

Jeżeli o mnie chodzi to na pewno bym się nie "przebierała" tzn. nie ubierałabym się inaczej niż chcodzę na codzień Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś

Ubrałabym się swobodnie, kobieco ale nie wyzywająco

Zależy jaka będzie pogoda... bo jeżeli mokro, śnieg i plucha to odradzam białe butki

Jeżeli rozmiawiasz z nim od dłuższego czasu to zapewne wiesz jaki styl u kobiety podoba mu się najbardziej musisz go sprytnie podejść

Pozdrawiam i życzę powodzenia zdaj relacje jak poszło
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:35   #4
Kaska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 67
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

No napewno zdam Wiadomo to tez zalezy od pogody, a jaki on lubi styl to tak dokladnie nie wiem bo nigdy mi nie mowił czy woli dziewczyne w adidasach czy na obcasie :P Tylko jak dobrze pamietam pare miesiecy wstecz mowilam mu ze lubie na plaskim chodzic I smial sie ze mam 162 a on 184 :P:P A pozatym jeszcze mam troche czasu, zastanowie sie
Kaska1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:41   #5
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

Przede wszystkim nie eksperymentuj. Już nie raz słyszałam historie dziewczyn, które np. umalowały się na pierwszą randkę (choć na co dzień tego nie robią) a potem uroczo rozmazały się wkładając palec w oko

Nie chcę Cię oczywiście wystraszyć, ale myślę, że powinnaś być jak najbardziej sobą. Kobiecy wygląd jest oczywiście mile widziany, jednak należy pamiętać o tym, że nie powinno to być nic wyzywającego. Jeśli planujesz dalsze spotkania z tym chłopakiem, to musisz wziąć pod uwagę to, że kiedyś być może zobaczy Cię w stanie "niewyjściowym" i dobrze by było, żeby w takiej sytuacji nie doznał szoku Chcę przez to powiedzieć, że nie możesz się za bardzo "odwalić", ponieważ możesz tym całkowicie zakłócić jego wyobrażenie na Twój temat. Mam nadzieję, że wyraziłam się wystarczająco jasno, bo jak czytam moje wypowiedzi to wydają mi się czasami bardzo chaotyczne
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:43   #6
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

ubierz sie na luzie,tak jak piszesz bylo by ok! + jakiś fajny dodatek, właśnie jak pasek,coś do włosów,kolczyki,bransolet ka (oczywiście nie wszystko na raz hehe).Obcasy mozesz ubrać,ale to zależy jakie macie plany na randke.Polecam kolory cieple,radosne a już na pewno nie szarości itd.Bo generalnie jasne kolorki,żywe sprawiają dobre wrażenie,"zwracają na siebie uwagę" Możesz też ubrać coś co bardzo lubisz,co jest typowe tylko dla Ciebie,bo może być pretekstem do rozległej rozmowy Rozmarzyłam się troche:P W każdym razie mam też inną ważną porade-Uważaj! na serio mówie,bo teżn się umawiałam kiedyś z chłopakami z neta,starsi mi mówili,żebym uważała ale teraz dostrzegam,że niekiedy mogło to się gorzej skończyć,:P I BAW SIĘ DOBRZE!!
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:54   #7
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

ja bym ubrala obcasy (chyyba ze pogoda nie ta) dzinsy, do tego top z sexownym dekoltem (tylko z umierem ten dekolt) i te kolczyki o ktorych mowisz. No i usta fajnie podkresl albo oczy (a i proponuje na pierwszej randce nie uzywac kolorowych (chodzi o np niebieski,zółty itp)cieni, kredek itp raczej brązy,beze (jesli masz cieply typ urody) lub czern,szarosc, biel (jesli zimny). Koniecznie jakis ładny zapach i paznokcie opilowane. pozdrawiam i udanej randki
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-25, 23:28   #8
alex2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 80
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

Chyba moge cos w tej kwestii doradzic!!! Na moja internetowa randke w realu ubralam sie po prostu normalnie i chyba to zadzialalo bo jestesmy razem juz ponad trzy lata!!! Ubierz sie wygodnie i cieplo bo nie wiadomo ile ta randka bedzie trwala ( moja trwala 9 godzin!!! ) i gdzie was poniesie. Ja ubralam po prostu dzinsy, czarny golf i skorzana marynarke, proste czarne kozaki. Pozdrawiam i powodzenia.
alex2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:45   #9
MalinowaNastka
Rozeznanie
 
Avatar MalinowaNastka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 623
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

podbijam
MalinowaNastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:14   #10
irethi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: --
Wiadomości: 101
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

up
__________________
Nie ma jak to spacerek po cienkiej linii !!


irethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 02:11   #11
Drozdy
Raczkowanie
 
Avatar Drozdy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Akacja
Wiadomości: 38
Dot.: Jak onieśmielić faceta na 1 randce ?

Moim zdaniem najlepiej ubrać się w sprawdzony zestaw (bo np.nowa bluzka może żle leżeć), wygodny, ale koniecznie efektowny. Odradzam ubrania nazbyt wyzywające, bo możemy zostac odebrane nie tak jak bysmy tego chciały



......................... ......................... ......................... ......................... ..........
http://www.youtube.com/watch?v=J8jKJH6dCVc&e
__________________
WSZYSTKO i NIC. Tym własnie dla mnie jestes, wszystkim i nic poza toba nie ma.
Drozdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.