silne bole podbrzusza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 22:12   #1
mikamonikka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2

silne bole podbrzusza


Witam ! Od kilku tygodni miewam silne bole podbrzusza podobne do boli menstruacyjnych, a takze odczuwam skurcze podobne do skorczy porodowych. Trzy lata temu urodzilam corke, a od ponad dwoch lat biore pigulki antykoncepcyjne ( cilest ). od kad zaczelam je zazywac mialam reguralne miesiaczki, wrecz dostawalam je rowno jak w zegarku,i tak samo one trwaly. Nigdy nie mialam silnych bolow menstruacyjnych. Od paru tygodni wieczorami miewalam silne bole podbrzusza, ktore polegaly na skorczach, ktore lapaly, i odpuszczaly, i pojawialy sie co kilka dni. ostatnia miesiaczka, pojawila sie w trakcie brania pigolek, i trwala okolo 10 dni, a po skonczonym opakowaniu, zaczely sie silne skorcze brzucha, trwajace nawet w dzien, jednak najsilniej odczuwane sa wieczorami. Nie ustaja od kilku dni, a w dodatku miewam bole glowy, nudnosci i biegunke. Prosze o natychmiastowa porade gdyz narazie nie jestem w polsce , i do lekarza moge najwczesniej zglosic sie po 6 grudnia. Nospa nie pomaga, jak i silniejsze leki przeciwbolowe. Bol jest podobny do boli porodowch, mometami dretwieje mi noga, Boli mnie raz po lewej raz po prawej stronie, dodatkowo pojawila sie jakas wydzielina z drog rozrodczych

Edytowane przez mikamonikka
Czas edycji: 2009-11-26 o 22:13
mikamonikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 09:03   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: silne bole podbrzusza

A poza Polską nie ma lekarzy? Ja przy silnych bólach podbrzusza + dodatkowe objawy, które opisałaś pędziłabym na ostry dyżur.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.