Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 10:09   #1
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184

Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii


Jakiś czas temu natrafiłam w różnych sklepach internetowych na kosmetyki z serii Recepty babci Agafii. Są to kosmetyki produkowane przez rosyjską firmę.
Tutaj jest link do tej strony http://www.1reshenie.ru
Mają dość ciekawe sklady szczegołnie kosmetyki do włosów, czy któraś z was stosowała je dłużej i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami jak działają na włosy?

Dla włosomaniaczek ze Szczecina mam informacje,że te kosmetyki można dostać w sklepie stacjonarny na targowisku Manhatan , jest tam jeden sklepik z kosmetykami naturalnymi i do pielegnacji włosów i właśnie te serie można tam obejrzeć na żywo.
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:43   #2
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Ooo, a wiesz może gdzie mniej wiecej jest ten sklepik? Na manhatanie to ja byłam długo, długo przed jego przebudową, wiec baaardzo dawno temu ;p
__________________

burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 05:35   #3
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Jest to jeden ze środkowych bosków dokładnie , który nie powiem, bo ja sama się tam nie orientuje, ale jak będziesz miała chwile to możesz obejść to coś całe i na tym targu jest tylko jeden sklep tego typu w wintrynie ma różne kosmetyki mazie wystawione itd, babka w sklepiej oczywiście udaje ,że się zna na tym co sprzedaję ale tak naprawde nie ma pojecia o tym więc nie ma jej co pytać o coś na coś najlepiej przyjśc objerzeć jakie ma marki poczytać o nich i później coś kupić, a naprawde polecam bo są tamm ciekawe rzeczy niedostępne w innych miejscach


p.s. oj coś chyba nikt tych produktów nie testował bo nikt nic nie pisze
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:07   #4
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Ok, dziekuje . Wejdz na bloga siempre la beleza, ona testuje sporo rzeczy z tej firmy
__________________

burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:14   #5
Izabela_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 58
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Witam, ja używam rosyjskich kosmetyków jakiś czas i sobie chwalę Mam w swojej kolekcji maski, odżywkę i olej do włosów (łopianowy). Zaznaczam, że nie wiem jak spisywałyby się przy mocno zniszczonych włosach, z moimi sobie radzą.
__________________
RIP FARBOWANIE 15 I 2012
Izabela_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:08   #6
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

a mozesz dokladnie podac ktore stosuje jakie maja dzialania i jak je oceniasz?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:47   #7
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Ja juz jutro bede mogla sie pochwalic paroma kosmetykami! Akurat mam okuliste obok manhatanu ;p
__________________

burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 12:20   #8
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Pierwsze słyszę, ale ofertę mają ciekawą. Chętnie bym wypróbowała.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 18:16   #9
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

właśnie dziś natrafiłam na maskę drożdzową i sama bym sie skusiła jakby któraś z Was wiedziala gdzie można ją nabyć w Krakowie to byłabym wdzięczna
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:17   #10
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

na allegro ich nie ma
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:03   #11
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
na allegro ich nie ma
w kalina-sklep.pl mozesz znależć
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 14:17   #12
Elwira1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu natrafiłam w różnych sklepach internetowych na kosmetyki z serii Recepty babci Agafii. Są to kosmetyki produkowane przez rosyjską firmę.
Tutaj jest link do tej strony http://www.1reshenie.ru
Mają dość ciekawe sklady szczegołnie kosmetyki do włosów, czy któraś z was stosowała je dłużej i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami jak działają na włosy?

Dla włosomaniaczek ze Szczecina mam informacje,że te kosmetyki można dostać w sklepie stacjonarny na targowisku Manhatan , jest tam jeden sklepik z kosmetykami naturalnymi i do pielegnacji włosów i właśnie te serie można tam obejrzeć na żywo.
Nie wiem, jakie mają szampony ale miałam okazję używać już dwóch balsamów do włosów - jeden do włosów zniszczonych i wypadających, drugi do delikatnych i są świetne. Trzeba mieć tylko trochę czasu bo wymagają pozostawienia na włosach na chwilę i spłukiwania, co nie każdemu może odpowiadać. Delikatnie pachną, dobrze działają. Można czasem trafić w jakimś sklepie internetowym.
Elwira1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:32   #13
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Ja miałam balsam do codziennego stosowania z propolisem i mogę powiedzieć, że zaczęły mi od niego szybciej włosy rosnąć , pojawiły się tzw. baby hair. Jest on również wydajny, chociaż codziennie go nie stosowałam, bo niestety ziołowe specyfiki plączą moje włosy ;/
I ja swój zamawiałam na allegro
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:18   #14
imway
Raczkowanie
 
Avatar imway
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

W Szczecinie na Manhattanie można dostać te kosmetyki w boksie nr 26B, ale taniej wychodzi zamówić przez internet, bo ceny naprawdę są z kosmosu :/ Maska drożdżowa i inne z tej serii kosztują 25zł, a np. love2mix awokado i mango 35zł :/
imway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:12   #15
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja miałam balsam do codziennego stosowania z propolisem i mogę powiedzieć, że zaczęły mi od niego szybciej włosy rosnąć , pojawiły się tzw. baby hair. Jest on również wydajny, chociaż codziennie go nie stosowałam, bo niestety ziołowe specyfiki plączą moje włosy ;/
I ja swój zamawiałam na allegro
Właśnie się na niego czaję
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 17:30   #16
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Hej dziewczyny Przy okazji wycieczki do Rosji postanowiłam poszukać kosmetyków babci Agafii i kupiłam w ciemno dwa szampony i maskę do włosów (tylko to było na stanie) za śmieszne pieniądze - 36 rubli za szampon, czyli 3,60 zł :P W ogóle cała magia babci Agafii dla mnie prysła w chwili, gdy ujrzałam te kosmetyki na półce w supermarkecie - są na najniższej półce obok wielkich butli z szamponami familijnymi, to chyba coś podobnego do naszego GP tylko jeszcze tańsze, a często najtańsze - badziewie, chociaż nie zawsze. No ale zraziłam się trochę do tych kosmetyków, ale że za całość nie zapłaciłam więcej jak 15 zł to nie żałuję.

Jeden szampon okazał się być szamponem do włosów farbowanych i suchych, a moje się przetłuszczają i okropnie je obciążył i przetłuścił, więc zużywam go do rąk :P A drugiego nie jestem w stanie rozszyfrować, może ktoś tutaj zna rosyjski albo używał tego szamponu?

http://img203.imagevenue.com/img.php?image=77300_20131 020_181609_122_558lo.jpg#
http://img294.imagevenue.com/img.php..._122_480lo.jpg
http://img292.imagevenue.com/img.php..._122_492lo.jpg
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 15:54   #17
madi356
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

hehe i mi mąż ostatnio zakupił na Rosji kosmetyki rosyjskie za smieszne pieniądze maske drozdzowa, lopianowa i ajjeczna babuszki Agafii kupil w cenie 5,5zl za sztukę, krem do rąk 2,70zl, krem do stop 2.70oraz krem pod oczy Babuszki Agafii 3,30zl Kupil tez szampon z Natura Siberica ale za nego zaplacil juz 15zl, ale to i tak taniej niz w sklepach internetowych.....
Poki co uzywam Ogolnie z maski drozdzowej jestem bardzo zadowolona
madi356 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:34   #18
Elwira1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przy okazji wycieczki do Rosji postanowiłam poszukać kosmetyków babci Agafii i kupiłam w ciemno dwa szampony i maskę do włosów (tylko to było na stanie) za śmieszne pieniądze - 36 rubli za szampon, czyli 3,60 zł :P W ogóle cała magia babci Agafii dla mnie prysła w chwili, gdy ujrzałam te kosmetyki na półce w supermarkecie - są na najniższej półce obok wielkich butli z szamponami familijnymi, to chyba coś podobnego do naszego GP tylko jeszcze tańsze, a często najtańsze - badziewie, chociaż nie zawsze. No ale zraziłam się trochę do tych kosmetyków, ale że za całość nie zapłaciłam więcej jak 15 zł to nie żałuję.

Jeden szampon okazał się być szamponem do włosów farbowanych i suchych, a moje się przetłuszczają i okropnie je obciążył i przetłuścił, więc zużywam go do rąk :P A drugiego nie jestem w stanie rozszyfrować, może ktoś tutaj zna rosyjski albo używał tego szamponu?

http://img203.imagevenue.com/img.php?image=77300_20131 020_181609_122_558lo.jpg#
http://img294.imagevenue.com/img.php..._122_480lo.jpg
http://img292.imagevenue.com/img.php..._122_492lo.jpg

To szampon wzmacniający do wszystkich typów włosów

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przy okazji wycieczki do Rosji postanowiłam poszukać kosmetyków babci Agafii i kupiłam w ciemno dwa szampony i maskę do włosów (tylko to było na stanie) za śmieszne pieniądze - 36 rubli za szampon, czyli 3,60 zł :P W ogóle cała magia babci Agafii dla mnie prysła w chwili, gdy ujrzałam te kosmetyki na półce w supermarkecie - są na najniższej półce obok wielkich butli z szamponami familijnymi, to chyba coś podobnego do naszego GP tylko jeszcze tańsze, a często najtańsze - badziewie, chociaż nie zawsze. No ale zraziłam się trochę do tych kosmetyków, ale że za całość nie zapłaciłam więcej jak 15 zł to nie żałuję.

Jeden szampon okazał się być szamponem do włosów farbowanych i suchych, a moje się przetłuszczają i okropnie je obciążył i przetłuścił, więc zużywam go do rąk :P A drugiego nie jestem w stanie rozszyfrować, może ktoś tutaj zna rosyjski albo używał tego szamponu?

http://img203.imagevenue.com/img.php?image=77300_20131 020_181609_122_558lo.jpg#
http://img294.imagevenue.com/img.php..._122_480lo.jpg
http://img292.imagevenue.com/img.php..._122_492lo.jpg
Tak naprawdę to nie należy za bardzo sugerować się cenami kosmetyków na rynku rosyjskim. Generalnie wszystkie importowane spoza Unii do Polski kosmetyki są dużo droższe, ma na to wpływ wiele czynników. W Rosji i na Ukrainie ceny są niższe ale też koszty produkcji, pracy, dystrybucji są dużo niższe. Kosmetyków naturalnych lub z naturalnymi składnikami jest tam mnóstwo, producentów zatrzęsienie i ma to wpływ na ceny, nie świadczy natomiast o złej jakości. Trzeba próbować
Elwira1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:27   #19
Oluszq
Raczkowanie
 
Avatar Oluszq
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

I ja kocham babuszkę Agafię! Skończyła mi się przedwczoraj drożdżowa, którą bardzo chwalę, teraz mam balsam na cedrowym propolisie i dwa mydła - czarne i kwiatowe - do ciała i włosów.
Stacjonarnie w Krakowie można dostać w Herbapolu na ul. Szewskiej! Tylko nie wszystko, ale wspomniana drożdżowa jest.
__________________
http://thehairhospital.blogspot.com/
historia pewnych włosów
Oluszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 14:36   #20
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez imway Pokaż wiadomość
W Szczecinie na Manhattanie można dostać te kosmetyki w boksie nr 26B, ale taniej wychodzi zamówić przez internet, bo ceny naprawdę są z kosmosu :/ Maska drożdżowa i inne z tej serii kosztują 25zł, a np. love2mix awokado i mango 35zł :/
Odświeżam topic z okazji tego, iż kupiłam sobie swój pierwszy kosmetyk z Pervoe Reshenie - maskę drożdżową babuszki
Pawilon szalonej kobiety, która w wyłącznie swoim mniemaniu wie wszystko, dalej jest. Wybór jest duży, ale ceny dalej w większości z kosmosu (szampon syberyjski na propolisie za 35zł? WTF?).
Za to swoją maseczkę kupiłam w pawilonie nr 31D - jest to sklep zielarski Aronia. Kosztowała 15zł, pani miała jeszcze kilka szamponów babuszki, ale akurat nie te na propolisie. Parę produktów z Baikal Herbals też.
Niewykluczone, że coś z Pervoe Reshenie pojawi się również w 22D, rozmawiałam dzisiaj z panią z tego pawilonu i prawdopodobnie byłaby chętna sprowadzać w jakichś w miarę rozsądnych cenach. Szczegółów jeszcze nie ma.
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:05   #21
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Czy ktoś wie gdzie można dostać czarne mydło w Warszawie w sklepie stacjonarnym? Wiem, że szampony są w jednej budce na dworcu Śródmieście (środkowy peron), ale nie widziałam tam mydeł.
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 23:34   #22
amelka37
Raczkowanie
 
Avatar amelka37
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez justina987 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie gdzie można dostać czarne mydło w Warszawie w sklepie stacjonarnym? Wiem, że szampony są w jednej budce na dworcu Śródmieście (środkowy peron), ale nie widziałam tam mydeł.
Sprawdzę w moim eko sklepie przy metrze Stare Bielany i Ci napiszę
amelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:18   #23
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Dziewczyny z Warszawy - generalnie gdzie w rozsądnej lokalizacji (tj. okolicach centrum) da się kupić rosyjskie kosmetyki? Wiem o Atelier Natury w Galerii Żoliborz, ale jakoś nigdy mi nie po drodze.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 07:28   #24
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Amelko, dzięki
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 18:06   #25
myszka2803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Kosmetyki babci Agafii można kupić w drogeriach Jasmin
myszka2803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 20:19   #26
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Cytat:
Napisane przez saintfreak Pokaż wiadomość
Odświeżam topic z okazji tego, iż kupiłam sobie swój pierwszy kosmetyk z Pervoe Reshenie - maskę drożdżową babuszki
Pawilon szalonej kobiety, która w wyłącznie swoim mniemaniu wie wszystko, dalej jest. Wybór jest duży, ale ceny dalej w większości z kosmosu (szampon syberyjski na propolisie za 35zł? WTF?).
Za to swoją maseczkę kupiłam w pawilonie nr 31D - jest to sklep zielarski Aronia. Kosztowała 15zł, pani miała jeszcze kilka szamponów babuszki, ale akurat nie te na propolisie. Parę produktów z Baikal Herbals też.
Niewykluczone, że coś z Pervoe Reshenie pojawi się również w 22D, rozmawiałam dzisiaj z panią z tego pawilonu i prawdopodobnie byłaby chętna sprowadzać w jakichś w miarę rozsądnych cenach. Szczegółów jeszcze nie ma.


ta kobieta jest koszmarna ;/

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

W którym sklepie online można kupić najtanie rosysjkie kosmetyki?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 09:56   #27
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

W Warszawie można je dostać w sklepie Bioorganika.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 15:11   #28
brownie92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Hej!
Czy ktś zna jakąś eko drogerię w okolicy Białołęki/Bielan?
Czy ta wspomniana przy metrze Stare Bielany ma kosmetyki z receptury Babci Agafii?
brownie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 20:20   #29
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Czy są gdzieś w Bydgoszczy?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 10:18   #30
iguniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Recepty babci Agafii pielegnacja włosów kosmetykami z tej serii

Zwracajcie uwagę na skład tych kosmetyków. Kupowałam je od dłuższego czasu i bardzo lubiłam. Zarówno szampony, jak kremy i mydła w dużych słoikach. Miały doskonałe właściwości i fantastyczny skład bez chemii. Niestety ostatnio zauważyłam, że albo firma została wykupiona, przez jakąś wredną korporację z UE albo pojawiły się podróby. Teraz coraz więcej produktów tej marki ma okropny zchemizowany skład(SLS, PEG itd.)chociaż opakowania do złudzenia przypominają te "stare". Nie są już produkowane w Rosji, ale w Estonii (taka jest informacja na opakowaniu). To już nie są produkty godne polecenia, ale jakieś paskudztwa za cenę naturalnych świetności. Doradzam szczerze czytać skład i kupować tylko te "stare wersje". Z czasem pewnie się skończą dawne zapasy i kosmetyki spod tego szyldu nie będą godne uwagi.
iguniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-24 10:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.