Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 22:49   #91
anadenerve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Exclamation [ŁÓDŹ] Fryzjer, trwała.

Witam serdecznie.

Mój pierwszy post od razu tak bardzo tematycznie będzie, bo potrzebuję naprawdę konkretnej i dobrej porady. Mam bardzo długie włosy (zdjęcie nr 1), których pielęgnowanie zajęło mi jednak naprawdę dużo czasu.. Teraz miałabym ochotę podkręcić trochę swoją rudość i zrobić trwałą (mniej więcej taką, jak na drugim zdjęciu). Szukam więc fryzjera, który nie zniszczy mi takim zabiegiem włosów (a przynajmniej nie jakoś specjalnie) i który zrobi to naprawdę dobrze. Tak, żeby było bardzo podobnie do tego na zdjęciu. To dla mnie bardzo bardzo ważne Proszę łodzianki o jakieś rady.

1. http://img638.imageshack.us/img638/7629/dsc04516a.jpg

2. http://z.about.com/d/beauty/1/0/B/H/curls4.JPG
anadenerve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:23   #92
kasiasli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam,

szukam pani Marzenki, która jeszcze w listopadzie pracowała w budny hair design na legionów. Nazwiska nie znam, wiem że blondynka

Będę bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedź, na forum albo na kasiasli@wp.pl .
kasiasli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:50   #93
Meg_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Jeśli miałabym polecać sprawdzonego fryzjera, to z czystym sumieniem mogę wskazać na Tomka Stańczaka (jego Fabryka Fryzur na Piotrkowskiej 25).

Tydzień temu postanowiłam przejrzeć internet i różne fora w poszukiwaniu recenzji i opinii o łódzkich fryzjerach. Fakt faktem - oparłam się na starym wątku z wizażu i po przejrzeniu dosłownie wszystkich wypowiedzi wytypowałam:
Tomka
Jacka Olejniczaka
Krystiana Wojewodę
i salon Piotr Alexander.

Zdecydowałam się na Tomka i to był strzał w 10-tkę! Przygotowałam się do wizyty, ponieważ zgrałam do telefonu kilka zdjęć fryzur, jakie widziałabym na swojej głowie - a muszę dodać, że jestem dość ograniczona w szaleństwach fryzjerskich, bo mam dość cienkie włosy i nie grzeszą mega objętością Tym bardziej wyszukałam coś na średnią długość,z cieniowaniem, itp. Przed strzyżeniem Tomek zaczyna wywiad Zapytał, czy chciałabym coś konkretnego - ja pokazałam zdjęcia i dostosowaliśmy "projekty" do moich włosów. Wyjaśnił mi jakie są ścięcia na zdjęciach, ustalaliśmy długości, rodzaj cięcia grzywki... i efekt wyszedł w końcu taki, jaki dawno chciałam, bo w końcu mam naprawdę dobrze obcięte włosy - nic mi nie leci w niepowołane kierunki, nie spada na oczy. Po prostu fryzura ma kształt, odpowiednią długość w każdym miejscu i nie wymaga "cudowania" z porannym układaniem, bo teraz układam włosy 2 razy szybciej.
Ale wracając do samego Tomka - jest mega sympatyczny i otwarty (choć na początku wydawał mi się milczący). Ale jeśli same nawiążecie luźną rozmowę, to po sekundach jest mnóstwo śmiechu! Sam Tomek - luźny t-shirt, bojówki, łysy z fajną bródką Z rozmowy wynika, że ma bardzo zdrowe podejście do życia i się nie kreuje.

I kilka uwag:
- Tomek nie bawi się w żadne koki i inne upinania na wieś-imprezy Jeśli o coś takiego zapytacie, to od razu poleci Wam innego fryzjera, który podobno jest pasjonatem tworzenia różnych fryzur i mu to dobrze wychodzi. Sam Tomek mówi, że on się nie nudzi i robi to, co umie i lubi,
- nie liczcie też na żadne trwałe, headline'y i inne tego rodzaju cyrki, bo poleci Wam co najwyżej wizytę w remizie albo u fryzjera na wsi

Zapytałam Tomka o pozostałych fryzjerów, których sobie wytypowałam i miał dobrą opinię odnośnie umiejętności J.Olejniczaka i K.Wojewody. Mimo to, ja zostaję przy Tomku - zadowolenie i z fryzury i z człowieka, atmosfery.

Salonik jest mały, ale przez to przytulny i bardzo profesjonalnie urządzony, czysty i schludny. Jak widziałam Tomek używa kosmetyków i farb Goldwella.

Za ścięcie zapłaciłam 60 zł, bo miałam na początku do ramion. Jak dzwoniłam, żeby się umówić, to podali mi widełki za samo strzyżenie 60- 80 zł. I ważne - pracują od wtorku do soboty. Oczywiście trzeba się wcześniej umówić, bo raczej nie wciśniecie się 'prosto z ulicy' (telefon jest w necie).

Szczerze polecam każdej młodej dziewczynie (pytałam Tomka o typ klientek i powiedział, że to głównie młodzi ludzie, a jeśli są starsze kobiety (+ np. 45) to bardzo zadbane - co by się zgadzało, bo przede mną była młoda dziewczyna, a po mnie taka właśnie starsza pani, ale 'dobrze zrobiona' (jak to określa też sam Tomek) A! I jeśli nawiążecie jakąś fajną nić porozumienia, to Tomek stwierdza, że 'jaki tam pan, Tomek!' Rozpisałam się, ale dziewczynom, które szukają dobrych w tym fachu opisuję każdy detal, bo sama wiem jak jest ciężko z porządnym 'rzemieślnikiem', czyli takim fryzjerem, który ma wyobraźnię i wyczucie co do doboru samej fryzury i właściwego ścięcia, żeby na koniec dnia nie wyglądać inaczej, niż po wyjściu z domu

Niedawno rozmawiałam z paroma osobami o Tomku, bo pytali o fryzjera, u którego byłam i sama dowiedziałam się paru rzeczy odnośnie wcześniejszych typowań. Więc łącząc informacje z tym, co powiedział sam Tomek wyszło mi, że owszem - znają się na swojej pracy i dobrze ścinają (zdanie Tomka), ale można spodziewać się zaskakujących zachowań, które nie do końca robią dobre wrażenie albo są skutkiem kilku lat sodówki (informacje od znajomych).

Może sama - z czystej ciekawości - kiedyś "skorzystam z nożyczek" Olejniczaka albo Wojewody. Niemniej na razie zostaję tam, gdzie mi dobrze, ciepło i wychodzę zadowolona
__________________
Audaces fortuna iuvat!
Meg_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:09   #94
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Meg_85 Pokaż wiadomość
- nie liczcie też na żadne trwałe, headline'y i inne tego rodzaju cyrki, bo poleci Wam co najwyżej wizytę w remizie albo u fryzjera na wsi
no to ja pójdę na wizytę do remizy, albo do fryzjera na wsi, bo przecież trwała (której prawie nikt NIE UMIE a nie NIE CHCE robić) jest taka "wsiowa".
Już po takim argumencie, chociażbyś nie wiem jak poleciła tego chłopaka, nigdy do niego nie zajrzę. Właśnie dlatego, że lubię fryzjerów szanujących to, co inni chcą mieć na głowie. Umiejących normalnie powiedzieć "nie umiem/nie lubię tego robić/nie wezmę za to odpowiedzialności" niż "to jest wsiowe i niemodne".
Aż normalnie poczułam niesmak czytając taki tekst. I jako dziewczyna ze wsi, i jako osoba, która po wielu latach ma w końcu kręcone włosy.

Pozdrawiam. Ja i moja trwała
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 23:37   #95
Meg_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
no to ja pójdę na wizytę do remizy, albo do fryzjera na wsi, bo przecież trwała (której prawie nikt NIE UMIE a nie NIE CHCE robić) jest taka "wsiowa".
Ineczko, nie chciałam Cię urazić i chyba nie do końca szczęśliwie to napisałam.
Jak napisałam w poprzednim poście, rozmowa z Tomkiem jest luźna i jeśli coś komentuje, to raczej nie wdaje się w naukowe szczegóły, tylko rzuca krótki komentarz - na ogół można się pośmiać. Ale może wyjaśnię. Co do spinania włosów i robienia fryzur - powiedział otwarcie: nie lubi tego, nie czuje i nie umie tak jak polecany przez niego człowiek.
A co do robienia trwałej ondulacji, Tomek sam mnie pytał czy kiedykolwiek miałam coś takiego robione i co sądzę o skutkach - a faktycznie taki zabieg nie jest nieinwazyjny dla włosa, skutki po czasie są widoczne i zabiegi pielęgnacyjne po trwałej ondulacji muszą być naprawdę intensywne. Ja po czasie żałowałam, że zafundowałam włosom ciężkie przejścia na potrzeby chwili i wygody. Tym samym miałam gotową odpowiedź. Sam Tomek przyznaje, że absolutnie nie podejmuje się takich zabiegów, bo nie robi rzeczy, których nigdy sam by nikomu nie polecił.
Tu ma chyba rację i jest dość racjonalny, bo ja pamiętam jak robiono mi trwałą (a wierz mi, że w tamtym czasie otworzyłam portfel i oddałam głowę w firmowym salonie z bardzo dobrym wyposażeniem) - i pani kazała mi zastanowić się trzy razy, zanim podejmę decyzję. Oczywiście wcześniej powiedziała swoje zdanie w temacie i dodatkowo poleciła, żebym poczytała o skutkach dla włosów.Dla porównania powiem, że fryzjer, u którego zazwyczaj podcinałam włosy (przed zabiegiem) - w żaden sposób nie zniechęcał mnie do ondulacji, ani nie mówił z czym będzie się to wiązać.

Wiesz, jeślibyś zaproponowała coś takiego Tomkowi, to na pewno nie odpowiedziałby Ci w sposób arogancki, ale po prostu stwierdził, że on nie robi trwałych. A ze mną, bądź z osobami, które do niego przychodzą i mają luźny kontakt - rozmawia bardziej swobodnie i ja w poście też nie siliłam się na naukowe wywody. Jeśli taki charakter komentarza Cię uraził, to oczywiście nie miałam takich intencji i nie odbieraj tego w sposób personalny.

Moim zdaniem, dość duży plus dla gościa, który mówi otwarcie 'tego nie robię,bo się nie znam' - 'a tego, bo jeśli chcesz niszczyć włosy, to nie u mnie' <- to również piszę posługując się pewnym uproszczeniem językowym

Z uwagi na fakt, że poruszany wątek dotyczy fryzjerów, to nie wnikajmy już w kwestię trwałej ondulacji - niech każdy podejmuje swoje decyzje. Chciałam jedynie sprostować poprzedni - jakby to powiedział klasyk weryfikacji WSI - 'skrót myślowy' i wyjaśnić podejście Tomka. Nie tyle 'nie szanuje' tego, co klientka ma na głowie, ale - nazwałabym to - nie działa na moją niekorzyść (co trudno kwestionować, biorąc pod uwagę, że są obiektywne fakty odnośnie złych skutków pewnych zabiegów). Oczywiście w 5 sek. znajdę sprawdzonego fryzjera/salon, gdzie mi to zrobią, ale ja jednak cieszę się, że czasami trafiam na ludzi, którzy najpierw schłodzą mój zapał, trochę oświecą albo odeślą do artykułów w necie i przemówią do rozsądku.

To jest moje zdanie i przepraszam, że poczułaś się dotknięta lekkim tonem komentarza
__________________
Audaces fortuna iuvat!
Meg_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:55   #96
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

szukam salonu, w ktorym moglabym zafindowac wizyte na urodziny mojej przyszlej tesciowej. Konczy 48 lat i ma dosc rzadkie wlosy ktore od kilkudziesieciu lat czesze na "pudelko" z grzywka zaczesana na oczy a wizyty u fryzjerow kocza sie dla niez zwykle tragicznie... chcialabym zeby ktos zrobil cos cudownego a jednoczesnie dostosowanego do wieku. Jakiego fryzjera mozecie mi polecic?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:55   #97
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Lija28 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie moge polecic:
Salon Fryzjerski Piotr Alexander
Łódź, ul. Wschodnia 39a
telefon: 633 26 87
http://www.piotralexander.com

Pan Piotr potrafi pieknie rzezbic wlosy - same sie ukladaja, a jego zona jest wspaniala kolorystka
Jak jestem w Polsce, jezdze tylko do nich a mam kawalek do Lodzi. Na prawde polecam

w sumie tez moge polecic, nic zlego nigdy mi sie tamnie stalo, choc rewelacji nie ma, jak na taka marke i ceny...
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 16:59   #98
wwizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

odradzam Piotra Alexandra. Nie przykłada sie do swojej pracy tak jak dawniej. Pracę wykonuje swoją "na odwal się".
Mówi to stała klientka. Ja jestem w trakcie szukania nowego fryzjera.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

cóż za reklama
wwizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:48   #99
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

fakt olejniczak mrukliwy typ a i ja do gadatliwych nie naleze jak kogos nie znam wiec po zamianie 5-10 zdan ciol mnie w calkowitym milczeniu
Chcialam samo ciecie bez modelowania wiec po obcieciu posadzil pod suszarka "chelmem' dosuszyl normalna w minute i tyle
zapalcilam i wyszlam
ale po 1 myciu w domu i obudzeniu sie z rana bylo tak jak chcialam wlosy praktycznie potrzebowaly tylko rozczesania
a jakis miesiac po tej wizycie w pelni docenilam fryzure gdy zobaczylam ja na zdjeciach z roznych stron
ciecie na dlugich wlosach

Natomiast raczej nie polecam mlodego fryzjera bodajrze Patryka z manhatanu.Po prostu barkuje mu umiejetnosci jeszcze sie musi sporo nauczyc w tym fachu

Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2010-03-30 o 14:49
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:11   #100
wwizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Meg_85 Pokaż wiadomość
Jeśli miałabym polecać sprawdzonego fryzjera, to z czystym sumieniem mogę wskazać na Tomka Stańczaka (jego Fabryka Fryzur na Piotrkowskiej 25).

Tydzień temu postanowiłam przejrzeć internet i różne fora w poszukiwaniu recenzji i opinii o łódzkich fryzjerach. Fakt faktem - oparłam się na starym wątku z wizażu i po przejrzeniu dosłownie wszystkich wypowiedzi wytypowałam:
Tomka
Jacka Olejniczaka
Krystiana Wojewodę
i salon Piotr Alexander.

Zdecydowałam się na Tomka i to był strzał w 10-tkę! Przygotowałam się do wizyty, ponieważ zgrałam do telefonu kilka zdjęć fryzur, jakie widziałabym na swojej głowie - a muszę dodać, że jestem dość ograniczona w szaleństwach fryzjerskich, bo mam dość cienkie włosy i nie grzeszą mega objętością Tym bardziej wyszukałam coś na średnią długość,z cieniowaniem, itp. Przed strzyżeniem Tomek zaczyna wywiad Zapytał, czy chciałabym coś konkretnego - ja pokazałam zdjęcia i dostosowaliśmy "projekty" do moich włosów. Wyjaśnił mi jakie są ścięcia na zdjęciach, ustalaliśmy długości, rodzaj cięcia grzywki... i efekt wyszedł w końcu taki, jaki dawno chciałam, bo w końcu mam naprawdę dobrze obcięte włosy - nic mi nie leci w niepowołane kierunki, nie spada na oczy. Po prostu fryzura ma kształt, odpowiednią długość w każdym miejscu i nie wymaga "cudowania" z porannym układaniem, bo teraz układam włosy 2 razy szybciej.
Ale wracając do samego Tomka - jest mega sympatyczny i otwarty (choć na początku wydawał mi się milczący). Ale jeśli same nawiążecie luźną rozmowę, to po sekundach jest mnóstwo śmiechu! Sam Tomek - luźny t-shirt, bojówki, łysy z fajną bródką Z rozmowy wynika, że ma bardzo zdrowe podejście do życia i się nie kreuje.

I kilka uwag:
- Tomek nie bawi się w żadne koki i inne upinania na wieś-imprezy Jeśli o coś takiego zapytacie, to od razu poleci Wam innego fryzjera, który podobno jest pasjonatem tworzenia różnych fryzur i mu to dobrze wychodzi. Sam Tomek mówi, że on się nie nudzi i robi to, co umie i lubi,
- nie liczcie też na żadne trwałe, headline'y i inne tego rodzaju cyrki, bo poleci Wam co najwyżej wizytę w remizie albo u fryzjera na wsi

Zapytałam Tomka o pozostałych fryzjerów, których sobie wytypowałam i miał dobrą opinię odnośnie umiejętności J.Olejniczaka i K.Wojewody. Mimo to, ja zostaję przy Tomku - zadowolenie i z fryzury i z człowieka, atmosfery.

Salonik jest mały, ale przez to przytulny i bardzo profesjonalnie urządzony, czysty i schludny. Jak widziałam Tomek używa kosmetyków i farb Goldwella.

Za ścięcie zapłaciłam 60 zł, bo miałam na początku do ramion. Jak dzwoniłam, żeby się umówić, to podali mi widełki za samo strzyżenie 60- 80 zł. I ważne - pracują od wtorku do soboty. Oczywiście trzeba się wcześniej umówić, bo raczej nie wciśniecie się 'prosto z ulicy' (telefon jest w necie).

Szczerze polecam każdej młodej dziewczynie (pytałam Tomka o typ klientek i powiedział, że to głównie młodzi ludzie, a jeśli są starsze kobiety (+ np. 45) to bardzo zadbane - co by się zgadzało, bo przede mną była młoda dziewczyna, a po mnie taka właśnie starsza pani, ale 'dobrze zrobiona' (jak to określa też sam Tomek) A! I jeśli nawiążecie jakąś fajną nić porozumienia, to Tomek stwierdza, że 'jaki tam pan, Tomek!' Rozpisałam się, ale dziewczynom, które szukają dobrych w tym fachu opisuję każdy detal, bo sama wiem jak jest ciężko z porządnym 'rzemieślnikiem', czyli takim fryzjerem, który ma wyobraźnię i wyczucie co do doboru samej fryzury i właściwego ścięcia, żeby na koniec dnia nie wyglądać inaczej, niż po wyjściu z domu

Niedawno rozmawiałam z paroma osobami o Tomku, bo pytali o fryzjera, u którego byłam i sama dowiedziałam się paru rzeczy odnośnie wcześniejszych typowań. Więc łącząc informacje z tym, co powiedział sam Tomek wyszło mi, że owszem - znają się na swojej pracy i dobrze ścinają (zdanie Tomka), ale można spodziewać się zaskakujących zachowań, które nie do końca robią dobre wrażenie albo są skutkiem kilku lat sodówki (informacje od znajomych).

Może sama - z czystej ciekawości - kiedyś "skorzystam z nożyczek" Olejniczaka albo Wojewody. Niemniej na razie zostaję tam, gdzie mi dobrze, ciepło i wychodzę zadowolona

I tu by sie zgadzalo, jeżeli chodzi o salon Piotra Alexandra. Ma wiedzę jeżeli chodzi o ścinanie, ale uderza sodówka i brak chęci pracy.
Ścinanie na "odwal się".
Chęci coraz mniej (szkoda, że klienci równie coraz mniej nie płacą za wizyty w salonie)
wwizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:32   #101
igas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Gdzie jest Tyberiusz?

Witam wszystkich, trafiłam na to forum poszukując informacji o Tyberiuszu, który dotąd strzygł w Le Grand w Łodzi. Jak się dowiedziałam, już tam nie pracuje. Oczywiście Le Grand nie informuje dlaczego ani gdzie pracuje obecnie. Mniejsza o to dlaczego, ale muszę pilnie skorzystać z jego usług, a nie mam pojęcia, gdzie go szukać.
Pomyślałam, że może (skoro piszą tu jego klientki), któraś z Pań wie, gdzie go szukać? Strzygłam się ostatnio dawno temu, bo włosy długie nie potrzebowały częstego kontaktu z nożycami i informacje o zmianach mnie ominęły. Bardzo proszę o pilną pomoc, jakikolwiek ślad: nazwa zakładu, ulica na której się mieści, jakiś telefon do Tyberiusza? Będę wdzięczna za każdą informację.
Pozdrawiam.
igas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 18:57   #102
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
dredloki, Łódź

wie i może ktoś polecić kogoś, kto dobrze robi w Łodzi dredloki?
pozdro600
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:42   #103
karo lodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie jest Tyberiusz?

Jeżeli ktos wie gdzie obecnie pracuje Tyberiusz to prosze o info.bardzo mi alezy.pozdrawiam
karo lodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:42   #104
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

A ja polecam z całego serca Maćka z Ricci E Capricci. Znalazłam opinie na starym wątku wizażowym. Wybrałam się tam do tej pory dwa razy. Powiem tyle: jeszcze nigdy nie nasłuchałam sie tylu komplementów na tamat fryzury
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:08   #105
igas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie jest Tyberiusz?

Witam, znalazłam go na blogu. Zarejestrowałam się i poprosiłam o kontakt ...i sukces. Bywa w Łodzi. Wynajmuje stanowisko w salonie przy Piotrkowskiej 118 (na końcu DŁUGIEEEGO podwórka). Strzyże tak świetnie, jak dotąd!
igas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:29   #106
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ineczko, Twoje farbowanie chyba do łatwych nie należało. A wspaniale sie udało. Zaraz zadzwonię chyba do tego salonu.
Ja szukam właśnie kogoś dobrego w trudnym farbowaniu. Mam długie włosy, które kolorem wpadają w rudość i to właśnie tej rudości chcę sie pozbyć. Marzę o włosach w kolorze średni blond, jak dotąd zawsze wychodzę z jasnym brązem lub właśnie w takich rudawych. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje...

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2010-05-08 o 09:33
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:09   #107
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Dla osób szukających speców od wieczorowych upięć polecam Magie makijażu na Sienkiewicza 13. Magda zajmuje się wizażem i czesaniem. Robiłam u niej probna stylizacje na slub i jestem zachwycona.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 13:48   #108
karo lodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie jest Tyberiusz?

czesc, prosze podaj mi kontakt do Tyberiusza.dzieki
karo lodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:20   #109
miriel3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

POLECAM TOMKA STAŃCZAKA poszukiwalam wczesniej Kasi z budny hair design, ale z marnym skutkiem, po przeczytaniu wieeelu wypowiedzi na forum postanowilam wybrac sie do Tomka i jestem super zadowolona jest drugim, po Kasi fryzjerem ktory zanim przystapil do strzyzenia pofatygowal sie zeby sprawdzic jak w ogole wlosy sie ukladaja i czy fryzura ktora sobie wymyslilam spelnaic bedzie moje oczekiwania. Polecam raz jeszcze
miriel3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 06:08   #110
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez miriel3 Pokaż wiadomość
POLECAM TOMKA STAŃCZAKA poszukiwalam wczesniej Kasi z budny hair design, ale z marnym skutkiem, po przeczytaniu wieeelu wypowiedzi na forum postanowilam wybrac sie do Tomka i jestem super zadowolona jest drugim, po Kasi fryzjerem ktory zanim przystapil do strzyzenia pofatygowal sie zeby sprawdzic jak w ogole wlosy sie ukladaja i czy fryzura ktora sobie wymyslilam spelnaic bedzie moje oczekiwania. Polecam raz jeszcze
wrzucisz foto?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:43   #111
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Dziewczyny zapisałam się na wizytę na A Struga tani nowy salon... czy któraś już była i może mi coś powiedzieć ? bo chyba boję się tam iść.... ale jak któraś ma swoje opinie to dopiero napiszę swoje....
Za to byłam na rozmowie na 6 Sierpnia ( nie znam nazwy salonu - takie wielkie okna) i chyba się tam wybiorę chłopak z którym rozmawiałam poświęcił mi ponad 20 minut i nie zrobił nic na siłę powiedział że włosy muszą trochę odrosnąć aby mógł coś zrobić ogólnie bardzo dużo mówił i doradzał.... i powiedział że mam przyjść za jakiś czas jak włosy osiągną taką i taką długość.... a przecież nie miał gwarancji że wrócę nie posadził mnie na fotelu żeby tylko mieć klientkę.... zaimponowało mi to co mówił co doradzał a co odradził... Może z tym salonem też miałyście styczność ? Czekam na opinie
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:32   #112
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Byłam u Sylwii na Piotrkowskiej 116, wyszłam rozczarowana i to bardzo. W nowym kolorze czułam się jak w peruce, może na kimś innym mógł wyglądać nieźle, ale do mnie nie pasował wcale. I te wyraźne , odcinające sie od siebie pasma brr... Sama Sylwia jest bardzo sympatyczna. jej pomocnice - mało wykwalifikowane, chyba mocno początkujące Zaleta: tanio.
2 dni później wylądowałam u Piotra Aleksandra. Cena mnie powaliła z nóg prawie: 210 zł za farbowanie jednym kolorem. Ale wreszcie wyglądam jak człowiek. Właścicielka dobrała kolor, a jej pracownice niesamowicie sprawnie zrobiły resztę. Błyskawicznie. Właściciel chyba milczący i mrukliwy typ
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:05   #113
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ja z całego serca polecam fryzjerkę Anetę z salonu Mega Solar na Dąbrowskiego przy Tatrzańskiej, w pawilonie Dąbrówka Dziewczyna młoda, zdolna, robi cuda na głowi Sugeruje, pyta i jest świetna w tym co robi Ja zawsze zdaje się na Nią, bo wiem, że wyjdę zadowolona! Fryzury trzymają się rewelacyjnie, na mój ślub jak mnie uczesała to fryz wytrzymał całe wesele i jeszcze poprawiny Z koloryzacji i cięć również jestem zadowolona. Teraz cała moja Rodzinka do Niej chodzi, łącznie z moim Mężem ceny mają przyzwoite i bardzo polecam
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 15:54   #114
parrtycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
ŁÓDŹ warkoczyki dobierane

witam,
poszukuję w łodzi fryzjera który robi warkoczyki dobierane. pytałam kilku fryzjerów u których bywałam ale nikt tego nie robi.. może możecie kogoś polecić? Nie chcę warkoczyków na całej głowie, to tylko część fryzury jaką planuję ;P
parrtycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 23:38   #115
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

No własnie, apropo Mega Solar - czy ktoś mógłby się podzielić opinią o fryzjerach w mega solar na widzewie? Zaraz obok tez jest fryzjer używaja kosmetyków Keune.

No i co z tym tulipanem?

Próbuje powórcić z czarnego do mojego naturalnego koloru włosów więc potrzebuję supermena fryzjera
Na razie po waszych wypowiedziach drogie wizażanki wytypowałam Tomka Stańczaka - ale trochę się pogubiłam - on tylko ładnie tnie? Czy farbuje tez dobrze? No i jak to z cenami jest?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 07:28   #116
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Nie wiem jak jest w mega solar na widzewie. Ja tylko do tego na Dąbrowskiego chodzę. Myślę, że większość jednak zależy od umiejętności fryzjera.
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:29   #117
Meg_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Próbuje powórcić z czarnego do mojego naturalnego koloru włosów więc potrzebuję supermena fryzjera
Na razie po waszych wypowiedziach drogie wizażanki wytypowałam Tomka Stańczaka - ale trochę się pogubiłam - on tylko ładnie tnie? Czy farbuje tez dobrze? No i jak to z cenami jest?
Na początku bieżącego m-ca byłam u Tomka wprowadzić w życie swój nowy pomysł i tak się składa, że w trakcie rozmowy zażartowałam sobie, że myślę nad przejściem ze swoich czarnych włosów do platynowego blondu Tomek oczywiście powiedział co o tym myśli, ale pociągnęłam temat już czysto teoretycznie i zapytałam go, czy podjąłby się takiego zabiegu. Z jego dłuugiego komentarza wynikało, że raczej tego nie widzi i zabrałaby mnóstwo czasu. Yattamanko, w zależności od tego jaki masz naturalny kolor włosów zachęcam Cię do odwiedzenia Tomka i pogadania face to face. Tomek świetnie ścina, kładzie farbę. Ale nie wiem, czy podejmuje się zabiegów związanych z odbarwianiem. Czasami słyszałam 'dzikie historie' o dziewczynach, które zrobiły diametralny przeskok z kolorem włosów i po pierwszym myciu głowy płakały w poduszkę, więc to nie jest zabawa i potrzeba tu kogoś odpowiednio przygotowanego. Jeśli chcesz zobaczyć jak sprawę widzi Tomek, to radzę, żebyś z nim porozmawiała. Ja z czystym sumieniem polecam Ci go do ścinania. Wiem,że farbuje i w takim standardowym zakresie związanym z farbowaniem, nie ma problemu. Co do poważniejszych, bardziej czasochłonnych zabiegów - konsultacja z Tomkiem.

U Tomka za ścięcie płaci się 60 - 80 zł. Więc cennik nie odbiega w niczym od innych 'speców' z działki fryzjerstwa

Wiesz, jakby Ci nie było po drodze do centrum, to zawsze możesz zadzwonić do salonu Tomka albo na jego komórkę i powiedzieć o co chodzi. Może da Ci odpowiedź od razu, a może uzna, że chciałby zobaczyć Twoje włosy i ocenić co jest do zrobienia.

W każdym bądź razie - trzymam kciuki za powodzenie, u kogokolwiek to zrobisz, bo Twoje włosy czeka poważna rewolucja I oczywiście daj znać, czy się udało i z kim odniosłaś sukces
__________________
Audaces fortuna iuvat!
Meg_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:03   #118
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ach przyznaje sie szczerze bez bicia,że nie mogłam się doczekać aż mi moje drogie odpowiecie. Może i dobrze, skoro mówisz, że on nie bawi się w takie cuda.
Przede wszystkim rada dla dziewczyn które, chciałyby w przyszłości podjąć takie kroki i z czarnego powrócić do swojego koloru (u mnie to średni blond) - dobry fryzjer to podstawa..
Swoją "przygodę" zaczęłam już 1,5 m-ca temu od balejażu - niestety nie był on zbyt udany (dół rudy, środek marchewkowy, a góra żółta i oczywiście gdzie nie gdzie te moje czarnuszki)..
Zdecydowałam się pójść do fryzjera na widzewie. W budynku gdzie jest megasolar - jest salon fryzjerski korzystający z produktów marki Keune. Moim ciężkim przypadkiem zajęła się Pani Sylwia i muszę powiedzieć, że choć bez jeszcze jednego balejażu się nie obejdzie to wykonała ona super robotę, wyglądam o niebo lepiej
To faktycznie żmudna droga jeszcze do mojego kolorku, trzeba poczekać aż włoski trochę podrosną i trochę odpoczną od rozjasniania. Ale w sumie - moge powiedzieć że warto

Pozdrawiam was i życzę super fryzurek i udanych farbowań z niezawodnymi fryzjerami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 16:14   #119
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez sepulveda Pokaż wiadomość
Byłam u P. Łukasza jakiś czas temu. Uważam, że jest bardzo dobrym fachowcem, nie miałam najmniejszych zastrzeżeń co do techniki zrobienia lekkich refleksów na brązie - to były naprawdę łagodnie rozświetlające całość refleksy, a nie jasne pasemka wykrojone jak spod linijki, z jakimi zdarzało mi się wychodzić od fryzjera, mimo, że prosiłam o refleksy. Dzięki temu odrost przez kilka miesięcy w ogóle nie był widoczny. Jedyne zastrzeżenie jakie miałam to chciałam, aby całość była trochę jaśniejsza - miałam farbowane wszystkie włosy i oczekiwałam jasnego do średniego brązu, a wyszedł raczej ciemny brąz, mimo, że mówiłam na początku, że chcę odrobinę jaśniejsze niż w chwili przyjścia do salonu - po wyjściu miałam jeszcze ciemniejsze niż wcześniej. Poza tym bardzo dobrze podciął włosy i fajnie je wymodelował. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko o tych kilka tonów jaśniejszych włosów, bo w zbyt ciemnych wyglądam trochę smutno. Ale i tak ogólnie uważam, że to jeden z lepszych fryzjerów z jakim miałam do czynienia.
A ile zapłaciłaś?
Bo ja mam ochotę wybrać się tam na samo cięcie - mam włosy za ramiona ale nie chciałabym zostawiać majątku
Wcześniej byłam u Maćka z Ricci, ale jak dla mnie to jest nieporozumienie - proszę o jedno, on robi co innego. Byłam chyba 3 razy, moja mama 2 i nie ma takiej siły, która zmusi mnie do powrotu tam
Byłam też kilka razy u Krystiana Wojewody - zawsze super, i chyba to mi w końcu zostanie bo przynajmniej wiem, że będę zadowolona.
A był ktoś w tym salonie na Kościuszki gdzie są na ścianie namalowane 3 twarze? sorry, ale nie mam pojęcia jak się nazywa, a wygląda zachęcająco.
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:07   #120
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

jesli chodzi o obcinanie to polecam Maćka z ricci e capricci, bylam juz u niego trzy razy, za kazdym razem wychodzilam bardzo zadowolona, za 1-ym razem spoznilam sie 45 minut bo pomylilam adres i wlasciwie juz byl chyba po pracy ale nie odmowil mi i nie obcinal na odwal sie tylko naprawde dokladnie, bez pospiechu, teraz ide przed wakacjami, mam nadzieje ze tez bede zadowolona

edit: ze wszystkich fryzjerow ktorzy myli mi wlosy on robi to najdelikatniej, nie drapie, nie szarpie, kobiety mnie drapaly akrylami a tu mile zaskoczenie
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.