Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 22:45   #1411
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o cieniach do powiek LL? Chodzi mi przede wszystkim o cień cream soda. Mam ochotę go zakupić zachęcona pochwałami jednej z youtubowiczek, że świetnie nadaje się nawet jako korektor pod oczy, nie roluje się, nie zbiera w zmarszczkach, ładnie wyrównuje koloryt powieki, świetny jako baza.. ;-)
Czy któraś z Was posiada może ten cień? Co sądzicie?

Dla mnie ten cień to nieporozumienie. Mi nie wyrównywał powieki, tylko był żółty i jeszcze trochę ciemniał. Lepiej sobie wyrównaj podkładem, na jedno wyjdzie.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 05:30   #1412
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
a miałaś EDM intensive (nie IT)? bo są jeszcze inne formuły, mniej kryjące szkoda, że nie mam tak LL, ale póki co to i tak najlepszy puder mineralny jaki miałam chociaż planuję jeszcze wypróbować Meow, bo ma pozytywne opinie.
Miałam IT, mat i semi-matt, intensive nie miałam, IT wiadomo nie kryło wcale a pozostałe kryły tak sobie. LL to zdecydowanie minerały lepszej jakości.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 09:56   #1413
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Miałam IT, mat i semi-matt, intensive nie miałam, IT wiadomo nie kryło wcale a pozostałe kryły tak sobie. LL to zdecydowanie minerały lepszej jakości.
formuła Intesive, była najlepsza w kryciu... i oczywiście ją wycofali całe szczęście, że są jeszcze inne firmy mineralne ; )
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:01   #1414
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Warm Peach jest ciemniejszy i cieplejszy niż Blondie. Polecam Blondie on jest neutralny.
Najlepiej sprawdź sobie odcień na angielskiej stronie LL, tam jest przydatna tabelka
Dziękuję. Idę szukać tabeli.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 20:49   #1415
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć dziewczyny, przeczytałam prawie cały wątek a i tak czuje się zagubiona. Chcę kupić sobie moje pierwsze minerały, zdecydowałam się na LL, miałam już próbki z allegro china doll, Warm peach i blondi i chyba blondi był dla mnie najlepszy, ale tak sobie pomyślałam że zamawiając biga wezmę próbki dwóch najjaśniejszych i w razie czego domieszam do blondi. Myślicie że to dobry pomysł? A jakie próbki polecacie jeszcze wziąć myślałam o bronzerze Waikiki i jakimś różu (ale jaki). Doradzicie coś?
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 12:07   #1416
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Blondi to wydaje się być dobry wybór jest pomiędzy china doll a warm peach.
Waikiki warto wziąć jako próbkę i zobaczyć, że to cudo ( odcień i wykończenie), ale z drugiej strony nie warto, bo jest go za mało, aby uzyskać jakiś efekt.
Ja polecam róże- próbki na trochę starczą
Róż Oh la la jest bardzo uniwersalny i powinien pasować do każdego
Ja go uwielbiam.
Jeśli wolisz brzoskwinki to juicy peach
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 19:41   #1417
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jutro chyba się w końcu zdecyduje i zamówię blondi, a co do próbek to jeszcze się porozglądam.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 08:21   #1418
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Miałam IT, mat i semi-matt, intensive nie miałam, IT wiadomo nie kryło wcale a pozostałe kryły tak sobie. LL to zdecydowanie minerały lepszej jakości.
LL prawie wcale nie kryje. Może jak ktoś ma cerę bezproblemową to mu pasują, ale niestety LL nie jest dla mnie.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 00:27   #1419
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny potrzebuje szybkiej porady.
Chce zamowić pełnowymiarowy podkład ale testowałam tylko próbke barely buff.
Chciałabym coś lekko ciemniejszego i może o cieplejszym żółtawym odcieniu (na lato)
myślałam o odcieniu popcorn, warm peach ?
Możecie poradzić coś?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 06:33   #1420
netaaa87
Szydełkowy Świat
 
Avatar netaaa87
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
LL prawie wcale nie kryje. Może jak ktoś ma cerę bezproblemową to mu pasują, ale niestety LL nie jest dla mnie.
Dlatego w ofercie LL sa korektory, wtedy krycie gwarantowane
__________________
Pozdrawiam,
Aneta
Szydełkowy Świat - Handmade by Aneta -
Media społecznościowe: Facebook
netaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:28   #1421
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ostatnio po raz pierwszy w życiu zwarzył mi się podkład - Lily Lolo właśnie... Używałam od zimy i nigdy nie było problemów, zwarzył się w pierwszy upalny dzień...

I teraz trochę boję sie używać. Myślicie, że to może być wina kremu? Zmiana może pomoc?
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 12:00   #1422
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
LL prawie wcale nie kryje. Może jak ktoś ma cerę bezproblemową to mu pasują, ale niestety LL nie jest dla mnie.
Tutaj się nie zgodzę. Aktualnie mam cerę problemową i przebarwienia i przy dobrej technice uzyskuję dobre krycie.
Oczywiście używam korektora, ale to chyba normalne, bo jeśli zależy nam na ukryciu czegoś, to zawsze go używamy, bo do tego jest
Wszystko zależy od aplikacji i techniki i...odcienia ( moim zdaniem).
Na początku nie byłam zadowolona, ale teraz z innym pędzlem i większym doświadczeniem, efekt mnie satysfakcjonuje.
Nie czuję potrzeby używać EL Double Wear Light, czasem w zimniejsze dni użyję Clinique Anti Blemish.

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Ostatnio po raz pierwszy w życiu zwarzył mi się podkład - Lily Lolo właśnie... Używałam od zimy i nigdy nie było problemów, zwarzył się w pierwszy upalny dzień...

I teraz trochę boję sie używać. Myślicie, że to może być wina kremu? Zmiana może pomoc?
Może być wina kremu, ale i LL.
Może za dużo nałożyłaś?
Możesz zawsze na koniec aplikacji spryskać twarz wodą termalną i lekko odcisnąć chusteczką. Wtedy zbierzesz nadmiar produktu i nie ma szans na zważenie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 14:03   #1423
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jeeej, jak się cieszę, że znalazłam ten wątek!
Cześć, Dziewczyny

Od paru dni siedzę i myślę nad tym, co mi poleciła kosmetyczka - nad kosmetykami mineralnymi. Przeglądając strony i czytając setki opinii na wizażu zdecydowałam się na Lily Lolo, ale... nie umiem wybrać odpowiedniego koloru. Zimą jestem bardzo blada, tak samo było ostatniego lata, ale ostatnio nie smarowałam się żadnym filtrem i złapałam nieco słońca. Chcę od nowa używać 50 SPF, ale nie wiem, czy zbladnę ponownie, czy ‘’tak już zostanie’’.
Od dwóch miesięcy nie używam żadnego podkładu, ponieważ każdy mocno zapychał i przyczyniał się do tworzenia małych krostek, stosuję jedynie korektor Kobo (ten pod oczy, bo jest jaśniejszy od tego do twarzy). Wcześniej miałam puder Kobo loose powder 102 Ivory – był za ciemny, KOBO Professional, Matt Powder - najjaśniejszy odcień był już bardzo blisko i Bourjois BIO detox organic 51 vanille clair (light vanilla) też był odrobinę za ciemny. Teraz myślę, że byłby w sam raz, ale to zapychanie…
Bardzo grzecznie proszę więc o pomoc w doborze koloru. Chcę zamówić podkład i korektor i tym samym rozpocząć przygodę z minerałkami.
1,2,3 – typowy dla mnie kolor (z używaniem od czasu do czasu kremu z filtrem)
4 – kolor bez kremów, teraz (mam nadzieję, że jak znów będę się smarować to wrócę do bladości)
edit - Czy może użyć tego samego korektora i podkładu, jaki ma osoba w tym poście? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2375
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (137,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (68,5 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez kier
Czas edycji: 2012-05-31 o 14:47
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 20:25   #1424
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszłam po poradę. Chciałabym w końcu spróbować podkładu mineralnego i zdecydowałam się właśnie na LL. Mam tylko dylemat z kolorem. Wydaje mi się, że mam cerę w odcieniu neutralnym - przy osobach żółtych wyglądam na zaróżowioną, przy różowych na żółtka. Obecnie używam kremu bb Missha PC 21 i jej odcień jest trochę za chłodny, ale nie odcina się widocznie, PC 13 był w dobrej tonacji, ale ciut za jasny. Myślę nad Blondie lub Warm Peach (ale ten nie wiem, czy nie będzie za ciepły). Każda rada będzie na wagę złota.
Jak masz cerę neutralną to zdecydowanie Blondie. Warm peach ma w sobie sporo żółci, wiem bo używam. W moim odczuciu blondie i warm peach są zbliżone jasnością tylko właśnie blondie jest neutralny a warm peach żółtawy.

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Jeeej, jak się cieszę, że znalazłam ten wątek!
Cześć, Dziewczyny

Od paru dni siedzę i myślę nad tym, co mi poleciła kosmetyczka - nad kosmetykami mineralnymi. Przeglądając strony i czytając setki opinii na wizażu zdecydowałam się na Lily Lolo, ale... nie umiem wybrać odpowiedniego koloru. Zimą jestem bardzo blada, tak samo było ostatniego lata, ale ostatnio nie smarowałam się żadnym filtrem i złapałam nieco słońca. Chcę od nowa używać 50 SPF, ale nie wiem, czy zbladnę ponownie, czy ‘’tak już zostanie’’.
Od dwóch miesięcy nie używam żadnego podkładu, ponieważ każdy mocno zapychał i przyczyniał się do tworzenia małych krostek, stosuję jedynie korektor Kobo (ten pod oczy, bo jest jaśniejszy od tego do twarzy). Wcześniej miałam puder Kobo loose powder 102 Ivory – był za ciemny, KOBO Professional, Matt Powder - najjaśniejszy odcień był już bardzo blisko i Bourjois BIO detox organic 51 vanille clair (light vanilla) też był odrobinę za ciemny. Teraz myślę, że byłby w sam raz, ale to zapychanie…
Bardzo grzecznie proszę więc o pomoc w doborze koloru. Chcę zamówić podkład i korektor i tym samym rozpocząć przygodę z minerałkami.
1,2,3 – typowy dla mnie kolor (z używaniem od czasu do czasu kremu z filtrem)
4 – kolor bez kremów, teraz (mam nadzieję, że jak znów będę się smarować to wrócę do bladości)
edit - Czy może użyć tego samego korektora i podkładu, jaki ma osoba w tym poście? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2375
Kojarzę waniliowe kolorki Bourjouis nr 51 - używałam. Wg mnie na pewno dla Ciebie odcień nie ciemniejszy niż China Doll, myślę że nawet Porcelain. Najlepiej zamów sobie próbki obu bo możliwe, że optymalny efekt uzyskasz mieszając te dwa odcienie. Korektor dla tak jasnej cery to tylko blondie jeśli miałabym doradzać.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2012-05-31 o 20:29
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:30   #1425
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Kojarzę waniliowe kolorki Bourjouis nr 51 - używałam. Wg mnie na pewno dla Ciebie odcień nie ciemniejszy niż China Doll, myślę że nawet Porcelain. Najlepiej zamów sobie próbki obu bo możliwe, że optymalny efekt uzyskasz mieszając te dwa odcienie. Korektor dla tak jasnej cery to tylko blondie jeśli miałabym doradzać.
Dziękuję bardzo!

Zamówiłam podkład China Doll, korektor Blondie, korektor PeepO, rozświetlacz Star Dust, a z sampli wybrałam Porcelain (żeby wymieszać z China Doll), róż Cherry Blossom, puder Flawless Silk i podkład Cookie, który chyba oddam na wizażu - wzięłam go tylko po to, gdyby się okazało, że podkład, który wybrałam jest za jasny.

Jestem doszczętnie spłukana i szczęśliwa, że będę mogła dołączyć do grona mineralnych.

Aaa i mam jeszcze jedno pytanie. Mam pędzel do minerałków Sunshade Minerals Flat Top, ale nie mam niczego do korektora. Czy może to być jakiś pędzel zwykły z drogerii, czy trzeba zamawiać do tego nieszczęsnego korektora ponownie z sieci? Przyznam, że o wiele bardziej odpowiada mi buszowanie po sklepach stacjonarnych, niż internetowych...

kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:47   #1426
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!

Zamówiłam podkład China Doll, korektor Blondie, korektor PeepO, rozświetlacz Star Dust, a z sampli wybrałam Porcelain (żeby wymieszać z China Doll), róż Cherry Blossom, puder Flawless Silk i podkład Cookie, który chyba oddam na wizażu - wzięłam go tylko po to, gdyby się okazało, że podkład, który wybrałam jest za jasny.

Jestem doszczętnie spłukana i szczęśliwa, że będę mogła dołączyć do grona mineralnych.

Aaa i mam jeszcze jedno pytanie. Mam pędzel do minerałków Sunshade Minerals Flat Top, ale nie mam niczego do korektora. Czy może to być jakiś pędzel zwykły z drogerii, czy trzeba zamawiać do tego nieszczęsnego korektora ponownie z sieci? Przyznam, że o wiele bardziej odpowiada mi buszowanie po sklepach stacjonarnych, niż internetowych...

Róż cherry blossom jest prześliczny, bardzo jaśniutki, opalizujący, idealny dla bladych cer. Bardzo go lubię.

Podkład cookie będzie dla Ciebie za ciemny, rozumiem że w razie czego chcesz mieszać z china doll? Chyba niepotrzebnie. Stawiam na porcelain, china doll lub ich mix, że Ci podpasują.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:34   #1427
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Róż cherry blossom jest prześliczny, bardzo jaśniutki, opalizujący, idealny dla bladych cer. Bardzo go lubię.

Podkład cookie będzie dla Ciebie za ciemny, rozumiem że w razie czego chcesz mieszać z china doll? Chyba niepotrzebnie. Stawiam na porcelain, china doll lub ich mix, że Ci podpasują.
Tak, zaznaczyłam go na wszelki wypadek, ale myślę, że gdy wypróbuję China Doll (ew. zmieszane z próbką Porcelain) i będzie mi wszystko odpowiadać oddam go chętnej. Kurczę, naprawdę bardzo dziękuję za podpowiedź! Już nie mogę się doczekać pierwszego nałożenia. Zobaczę, jak te cuda ze sobą będą współgrać.

A właśnie, Aaliyah, wiesz może, czy opłaca się inwestować w pędzel do korektora LL, czy też mogę go zastąpić jakimś tańszym drogeryjnym? Wolałabym zachować jeszcze jakieś drobne na waciki...
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 23:47   #1428
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Tak, zaznaczyłam go na wszelki wypadek, ale myślę, że gdy wypróbuję China Doll (ew. zmieszane z próbką Porcelain) i będzie mi wszystko odpowiadać oddam go chętnej. Kurczę, naprawdę bardzo dziękuję za podpowiedź! Już nie mogę się doczekać pierwszego nałożenia. Zobaczę, jak te cuda ze sobą będą współgrać.

A właśnie, Aaliyah, wiesz może, czy opłaca się inwestować w pędzel do korektora LL, czy też mogę go zastąpić jakimś tańszym drogeryjnym? Wolałabym zachować jeszcze jakieś drobne na waciki...
Czuję na sobie brzemię odpowiedzialności teraz. Mam nadzieję, że Ci dobrze doradziłam.

Odnośnie pędzelka to nie mam pojęcia. Ja mam pędzle Body Shopu i wydaje mi się, że LL ma to samo syntetyczne włosie co BS. Z LL mam ttylko pędzel super kabuki.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:56   #1429
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej, dziewczyny! Czy któraś z Was używa podkładu Blondie i mogłaby mi doradzić odcień korektora?
Nie wiem czy Blondie Cover up nie jest za jasny, a z kolei Barely Beige za ciemny... Szkoda, że nie ma sampli
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 17:56   #1430
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

KODY ZNIŻKOWE :

1- kupując ze str http://www.costasy.pl :

rabat -10% na wszystkie produkty Lily Lolo.

Aby otrzymać rabat, wpisz kod: Dzień Dziecka

w odpowiednie pole w formularzu zamówienia.

Po wpisaniu kodu wartość produktów zostanie automatycznie obniżona o 10%.

Kod promocyjny działa od dziś do 03.06.2012



2- kupując ze str http://www.kosmetyki-mineralne.com :

-10% na Lily Lolo
kod: SMILE10 do końca dzisiejszego dnia(do 1.06.2012) !

kody zniżkowe mam z Fun Page na FB :

http://www.facebook.com/CostasyKosmetykiMineralne

http://www.facebook.com/KosmetykiMineralneCom


Edytowane przez karinka124
Czas edycji: 2012-06-02 o 10:13 Powód: dopisek
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 00:29   #1431
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny! Czy któraś z Was używa podkładu Blondie i mogłaby mi doradzić odcień korektora?
Nie wiem czy Blondie Cover up nie jest za jasny, a z kolei Barely Beige za ciemny... Szkoda, że nie ma sampli
Dziś doszła do mnie paczka i będę testować Barely Beige więc dam znać czy nadaje się do użytku z Blondie. Podkładów używam Warm Peach/ China Doll więc również jasnych.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 07:20   #1432
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
LL prawie wcale nie kryje. Może jak ktoś ma cerę bezproblemową to mu pasują, ale niestety LL nie jest dla mnie.
wyprysków sam podkład nie zakryje ale przebarwienia kryje bardzo ładnie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 08:44   #1433
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Dziś doszła do mnie paczka i będę testować Barely Beige więc dam znać czy nadaje się do użytku z Blondie. Podkładów używam Warm Peach/ China Doll więc również jasnych.
Dzięki
Na stronie LL przeczytałam w komentarzach, że korektor Blondie jest za jasny do podkładu o tej samej nazwie (co za logika...) Więc kupuję Barely beige
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 10:43   #1434
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Dzięki
Na stronie LL przeczytałam w komentarzach, że korektor Blondie jest za jasny do podkładu o tej samej nazwie (co za logika...) Więc kupuję Barely beige
No właśnie pisałam o tym wczoraj popołudniu, ale widzę że zeżarło tego posta.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 13:15   #1435
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

aaliyah - ależ żadna odpowiedzialność, jestem po prostu wdzięczna za podpowiedź. Skoro zamówiłam w czwartek wieczorem, to pewnie w poniedziałek dojdzie. Kurczę, poczekałabym z zamówieniem do północy i miałabym wszystko 10% taniej... Cóż. Następnym razem pomyślę.
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 22:14   #1436
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Dzięki
Na stronie LL przeczytałam w komentarzach, że korektor Blondie jest za jasny do podkładu o tej samej nazwie (co za logika...) Więc kupuję Barely beige
Wypróbowałam korektor Barely Beige i jest jasniejszy nieco niż podkład Warm Peach, czyli taki jak być powinien. BB ma w sobie znacznie mniej żółci niż Warm Peach. Myślę, że z podkładem Blondie będzie współgrał idealnie.

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
aaliyah - ależ żadna odpowiedzialność, jestem po prostu wdzięczna za podpowiedź. Skoro zamówiłam w czwartek wieczorem, to pewnie w poniedziałek dojdzie. Kurczę, poczekałabym z zamówieniem do północy i miałabym wszystko 10% taniej... Cóż. Następnym razem pomyślę.
Daj znać koniecznie czy Ci kolory podpasowały. Dla pocieszenia dodam, że ja się też sfrajerowałam bo oczywiście zamówiłam zanim dostałam info o promocji.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 13:14   #1437
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Daj znać koniecznie czy Ci kolory podpasowały. Dla pocieszenia dodam, że ja się też sfrajerowałam bo oczywiście zamówiłam zanim dostałam info o promocji.
Jesteś moim kosmetycznym guru! Paczuszka doszła, kolory... świetne! Podkład naprawdę dobry, a jeżeli zblednę po regularnym używaniu kremu z filtrem zmieszam China z Porcelain i będzie miodzio.

Jeszcze raz dziękuję za poradę.

edit/ Czy można łączyć w makijażu rozświetlacz (Star Dust) z różem ( Cherry Blossom), a jeżeli tak, to co powinno być pod spodem?

Edytowane przez kier
Czas edycji: 2012-06-04 o 13:58 Powód: zapomniałam o czymś
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:05   #1438
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość

edit/ Czy można łączyć w makijażu rozświetlacz (Star Dust) z różem ( Cherry Blossom), a jeżeli tak, to co powinno być pod spodem?

Wszystko można. Moim zdaniem Cherry B. i tak jest błyszczący, ale jeśli chcesz jeszcze więcej błysku to pewnie, że można. Co najpierw to chyba obojętne, chociaż jak dasz pod spód rozświetlacz to myślę, że będzie bardziej stłumiony błysk, niż dając go "na górę". Z drugiej strony jak Cherry jest perłowy to nie wiem, na ile "stłumi" rozświetlacz . Musisz sobie wypróbować na jednym policzku tak, a na drugim tak i zobaczyć, który efekt bardziej Ci pasuje...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:08   #1439
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
edit - Czy może użyć tego samego korektora i podkładu, jaki ma osoba w tym poście? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2375
ta osoba jest tu opalona i ma bronzer na twarzy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:46   #1440
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34503241]Wszystko można. Moim zdaniem Cherry B. i tak jest błyszczący, ale jeśli chcesz jeszcze więcej błysku to pewnie, że można. Co najpierw to chyba obojętne, chociaż jak dasz pod spód rozświetlacz to myślę, że będzie bardziej stłumiony błysk, niż dając go "na górę". Z drugiej strony jak Cherry jest perłowy to nie wiem, na ile "stłumi" rozświetlacz . Musisz sobie wypróbować na jednym policzku tak, a na drugim tak i zobaczyć, który efekt bardziej Ci pasuje...[/QUOTE]

Dzięki! Właśnie nie mogę się zdecydować, na to, czy kupić Cherry, czy odpuścić sobie i pozostać przy samym rozświetlaczu. Niby nie chcę mega błysku, ale nie rozstanę się z cudownym Star Dustem, a Cherry wygląda tak pięknie... Jutro rano, jak będzie dobre światło, to wypróbuję ten sposób na dwa policzki i dam znać, czy się ta zabawa opłaca, czy nie.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ta osoba jest tu opalona i ma bronzer na twarzy
Och, muszę powiedzieć, że śliczna jesteś i makijaż piękny! Miałam źle skonfigurowane parametry w laptopie i wszystko wyglądało ''blado'' w tym opalenizna + bronzer.
__________________
http://phantasmagor.blogspot.com/


''- Z tobą tak się rozmawia, mówisz ''mąka'', a myślisz ''Kocham Cię''.

- Mąka.
- Teraz na pewno pomyślałaś o czymś zupełnie innym. '' P.
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.