Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 13:14   #2221
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Organza Indecence

I ubolewam przeokrutnie nad brakiem wymarzonego kremu do ciała...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 13:49   #2222
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Ja jednak siedzę w rozkosznej chmurce Naomagic...

Wracam do notatek.




Edit: No, to się wyleczyłam z manii Liberte.
W perfumerii, otoczona tyloma zapachami, się w nim zakochałam...
Ale w zaciszu domowym, Liberte psiknięte na rękę uwolniło potwornie słodką nutę - czuję się, jakbym pachniała Euphorią! Ta sama słodycz, mdląco-pawiogennna i ogólnie nie do zniesienia. Nie, nie, nie, brrrr...
Idę to z siebie zmyć i zaparzyć gorącą, gorzką herbatę (i na wszelki wypadek wezmę moje ulubione wiaderko ).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-06-30 o 15:05
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:04   #2223
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Pachnę Alienem i jestem po spotkaniu z Daigee
Super było, mam nadzieję ,że Daigee też jest happy
( tego dowiemy się już wkrótce )
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:51   #2224
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Pachnę Alienem i jestem po spotkaniu z Daigee
Super było, mam nadzieję ,że Daigee też jest happy
( tego dowiemy się już wkrótce )
Oj jestem bardzo happy, bo jesteś naprawdę przemiła ;D Następna wizyta planowana jest u mnie w Subkowach

Naciągnęłam Agatkę na tyle pachnących i kolorowych cudeniek a ona wspaniałomyślnie udzieliła mi rabatu Hehehe... fajnie było. A kiedy polazłam na poszukiwanie rodzicielki okazało się, że ona przez cały ten czas świetnie bawiła się w H&Mie i najprawdopodobniej nawet nie zauważyła mojej nieobecności A ja jej szukałam po całej Matarnii i już brałam pod uwagę opcję, że pojechała beze mnie Co za kobieta...

No, ale dostałam tyle dobra, że będę się nim rozkoszować jeszcze przez jakiś czas Pochwalę się, że wysępiłam puder Innocenta, Love Frills La Perli, pryzmy Givenchy, Soczną Tubkę (kolor jest boski, Agatko - bardzo się go bałam, ale okazuje się świetny)...i co tam jeszcze? Aha - cień Lancome. Również fenomenalny. Torba próbek zostanie w najbliższym czasie poddana pod oględziny, bo kochana Agatka wzięła sobie za punkt honoru wyedukować mnie trochę na polu nie mainstreamowych produkcji perfumeryjnych

A telefon spieprzył mi się już chyba na amen
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:59   #2225
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Obsession Night - mój najnowszy zakup, właśnie testuję
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:12   #2226
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Oj jestem bardzo happy, bo jesteś naprawdę przemiła ;D Następna wizyta planowana jest u mnie w Subkowach

Naciągnęłam Agatkę na tyle pachnących i kolorowych cudeniek a ona wspaniałomyślnie udzieliła mi rabatu Hehehe... fajnie było. A kiedy polazłam na poszukiwanie rodzicielki okazało się, że ona przez cały ten czas świetnie bawiła się w H&Mie i najprawdopodobniej nawet nie zauważyła mojej nieobecności A ja jej szukałam po całej Matarnii i już brałam pod uwagę opcję, że pojechała beze mnie Co za kobieta...

No, ale dostałam tyle dobra, że będę się nim rozkoszować jeszcze przez jakiś czas Pochwalę się, że wysępiłam puder Innocenta, Love Frills La Perli, pryzmy Givenchy, Soczną Tubkę (kolor jest boski, Agatko - bardzo się go bałam, ale okazuje się świetny)...i co tam jeszcze? Aha - cień Lancome. Również fenomenalny. Torba próbek zostanie w najbliższym czasie poddana pod oględziny, bo kochana Agatka wzięła sobie za punkt honoru wyedukować mnie trochę na polu nie mainstreamowych produkcji perfumeryjnych

A telefon spieprzył mi się już chyba na amen
No to mamy happy end nie no żarcik, a kiedy ta kolacja we dwoje w Subkowach hehe
Teraz to ja kurczę czekam na relację z testów
Cieszę się ,że jesteś zadowolona z kosmetyków trochę tej La Perli żałuję - taki piękny flakonik i zapach
Musimy sobie to wszystko obgadać, jestem ciekawa na co przepuściłaś resztę kasy
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:17   #2227
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
No to mamy happy end nie no żarcik, a kiedy ta kolacja we dwoje w Subkowach hehe
Teraz to ja kurczę czekam na relację z testów
Cieszę się ,że jesteś zadowolona z kosmetyków trochę tej La Perli żałuję - taki piękny flakonik i zapach
Musimy sobie to wszystko obgadać, jestem ciekawa na co przepuściłaś resztę kasy
napiszę PW, bo to nasze tajne interesy Podoba ci się wystawiony przeze mnie komentarz na Allegro ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 18:25   #2228
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Zrobiłam rano zakupy, zjadłam śniadanie po czym przespałam snem sprawiedliwego cały dzień (niczym nie pachnąc), wstałam o 16.30, zjadłam jakiś posiłek (nie wiem, co to było o tej porze - obiad?kolacja?) i testuje nadgarstkowo Jaisalmer (Psycho ), któery jest o wiele delikatniejszy niż sie spodziewałam, taki "przy skórze"...
A na noc będę chyba wykańczała próbke Innocenta albo Angel Pivoine - chce mi sie tej słodyczy...
Mariolu - dopiero dzis przeczytałam - dużo zdrowia dla TŻ!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:31   #2229
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Daige, Nevado, szalałyście dzisiaj na Matarini? Ja też Tym razem jednak nawet nie doszłam do flaszek. Spędziłam 2 godziny na szperaniu w kolorówce.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:33   #2230
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Daigee i Nevadko fajnie babeczki że się spotkałyście. Dobrze pogadać razem na żywo. Dziś miałam okazje rozmawiać z Madelain telefonicznie-super!!!


Pachnę Hot Couture
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:42   #2231
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Daige, Nevado, szalałyście dzisiaj na Matarini? Ja też Tym razem jednak nawet nie doszłam do flaszek. Spędziłam 2 godziny na szperaniu w kolorówce.
W sumie nie spędziłyśmy razem sporo czasu - czego oczywiście bardzo żałujemy

Trafiłaś jeszcze na ten masakryczny deszcz??? O rany - co to było :/

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Daigee i Nevadko fajnie babeczki że się spotkałyście. Dobrze pogadać razem na żywo. Dziś miałam okazje rozmawiać z Madelain telefonicznie-super!!!


Pachnę Hot Couture
Fajnie, bardzo fajnie A prawie by się nie udało... Musiałam wspierać na duchu moje kotki podczas zabiegu sterylizacji, który niepodziewanie się wydłużył

Naprawdę zgadzam się, że osobiste poznanie tak przesympatycznej wizażanki (jak Nevada - czy pewnie Madleine) to niesamowite przeżycie

A kiedy powtórka ze spotkania w Trójmieście ? Jakoś tak w lipcu chyba zawita do nas Kattarina ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 18:47   #2232
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
napiszę PW, bo to nasze tajne interesy Podoba ci się wystawiony przeze mnie komentarz na Allegro ?
Tak, urok osobisty mówisz nie wiedziałam ,że to mam hehe
Teraz ja coś muszę pokumać i Ci wystawić pozytywa

Miło było ,szkoda ,że tak szybko się skończyło nie przetestowałyśmy nawet 1/3 próbek ,które miałam ehhh
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:50   #2233
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tak, urok osobisty mówisz nie wiedziałam ,że to mam hehe
Teraz ja coś muszę pokumać i Ci wystawić pozytywa

Miło było ,szkoda ,że tak szybko się skończyło nie przetestowałyśmy nawet 1/3 próbek ,które miałam ehhh
Jeszcze będziemy miały tyle okazji że nam się to tesowanie znudzi

A twój chłop jest boski Jego cierpliwość i wyrozumiałość jest chyba niewyczerpywalna
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:50   #2234
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Jejku Kattarina taka piękna, jak bogini, a Nevada na avatarze przypomina mi pewną reklame C & A a tymenka zawsze kojarzy mi się z Theorema, homyk z guma do żucia a właściwie z Kieślowskim ..

Ciekawe czy jak rozmawia się z kimś face to face kogo znacie z wizażu to czy widzicie avatar tej osoby czy kojarzycie jej zapachy czy pamiętacie o czym piszemy na perfumeryjnym
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:53   #2235
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
W sumie nie spędziłyśmy razem sporo czasu - czego oczywiście bardzo żałujemy

Trafiłaś jeszcze na ten masakryczny deszcz??? O rany - co to było :/
?

Jak miałam wychodzić Sephory to się rozpadało i chcąc nie chcąc musiam spędzić tam dodatkowo pół godziny co oczywiście zaowocowało nowymi nabytkami
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:59   #2236
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Jeszcze będziemy miały tyle okazji że nam się to tesowanie znudzi

A twój chłop jest boski Jego cierpliwość i wyrozumiałość jest chyba niewyczerpywalna
Normalnie wstyd mi było go tam zostawiać ,ale byłam nieco zestresowana szczerze i odwdzięczę mu się za te cierpienia
Ale jest kochany to prawda
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:00   #2237
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Jejku Kattarina taka piękna, jak bogini, a Nevada na avatarze przypomina mi pewną reklame C & A a tymenka zawsze kojarzy mi się z Theorema, homyk z guma do żucia a właściwie z Kieślowskim ..
Nevada na żywo jeszcze śliczniejsza O rany, jakie ta dziewczyna ma długie rzęsy (normalnie mi konkurencję robi ) i błyszczące włosy Jest jeszcze kilka atutów, ale nie będę już tak słodzić

Cytat:
Ciekawe czy jak rozmawia się z kimś face to face kogo znacie z wizażu to czy widzicie avatar tej osoby czy kojarzycie jej zapachy czy pamiętacie o czym piszemy na perfumeryjnym
Wiesz, to naprawdę ciekawe pytanie. Ja akurat jestem "zmysłowcem" i kojarzę najsilniej poprzez czynniki zapachowe i wizualne więc w tym przypadku nie było inaczej. Poza tym empatyczna ze mnie bestia więc zapamiętuję informacje przekazane mi przez innych Ale nie wiem jak to jest w przypadku reszty

Zaciekawiło mnie, że na Agacie Alien pachnie zdecydowanie inaczej niż na mnie

Agatko, tak mi głupio było z tego powodu, że zostawiłyśmy twojego słodziaka tak na zewnątrz. Wynagrodz mu te męki stokrotnie i upewnij się, że mnie nie znienawidzi

Tymeno, ja byłam w tym czasie n New Yorkerze. Musiałyśmy się minąć W ogóle śmiesznie, bo kupujemy sobie w najlepsze a tu nagle jakieś straszne huki. Ekspedientka gada, że to tylko zakłócenia w głośnikach, z których leci muzyka (masakryczna nawiasem mówiąc), ale po chwili okazuje się że to grzmoty na zewnątrz

A udały Ci się zakupy w Sephorze? Ja się na nich wkurzyłam, bo skończył im się olejek ze złotymi drobinkami, na który poluję od tygodnia. Co gorsza - wcale o nie sprowadzą, bo skończył się na amen.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:01   #2238
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Jejku Kattarina taka piękna, jak bogini, a Nevada na avatarze przypomina mi pewną reklame C & A a tymenka zawsze kojarzy mi się z Theorema, homyk z guma do żucia a właściwie z Kieślowskim ..

Ciekawe czy jak rozmawia się z kimś face to face kogo znacie z wizażu to czy widzicie avatar tej osoby czy kojarzycie jej zapachy czy pamiętacie o czym piszemy na perfumeryjnym
To mnie Kasiu zaciekawiłaś jaka to reklama?

A tak w temacie to pachnę Hot Ralph
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:03   #2239
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Jejku Kattarina taka piękna, jak bogini, a Nevada na avatarze przypomina mi pewną reklame C & A a tymenka zawsze kojarzy mi się z Theorema, homyk z guma do żucia a właściwie z Kieślowskim ..

Ciekawe czy jak rozmawia się z kimś face to face kogo znacie z wizażu to czy widzicie avatar tej osoby czy kojarzycie jej zapachy czy pamiętacie o czym piszemy na perfumeryjnym
Ja na sopockim spotkaniu miałam problem z imionami. Łatwiej by mi było mówić do Iwonki Homyk a do Ewy Kota, hehe.

I zauważyłam, że łatwiej mi się o zapachach pisze niż mówi. Wczoraj opowiadałam mojej przyjaciółce o pasji zapachowej i czułam się trochę niezręcznie, cięzko mi było o tym mówić bo to dla mnie takie trochę imtymne... Az sama się zdziwiłam. Opowiadaam jej o Was, o forum, o spotkaniu a Sopocie i czułam się jakbym zdradzała jakąś tajemnicę.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 19:07   #2240
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Nevada na żywo jeszcze śliczniejsza O rany, jakie ta dziewczyna ma długie rzęsy (normalnie mi konkurencję robi ) i błyszczące włosy Jest jeszcze kilka atutów, ale nie będę już tak słodzić



Wiesz, to naprawdę ciekawe pytanie. Ja akurat jestem "zmysłowcem" i kojarzę najsilniej poprzez czynniki zapachowe i wizualne więc w tym przypadku nie było inaczej. Poza tym empatyczna ze mnie bestia więc zapamiętuję informacje przekazane mi przez innych Ale nie wiem jak to jest w przypadku reszty

Zaciekawiło mnie, że na Agacie Alien pachnie zdecydowanie inaczej niż na mnie

Agatko, tak mi głupio było z tego powodu, że zostawiłyśmy twojego słodziaka tak na zewnątrz. Wynagrodz mu te męki stokrotnie i upewnij się, że mnie nie znienawidzi
Łooo jezu to mi normalnie pocukrzyłaś (ale jeszcze możesz miło mi się robi hehe )
Ja lepiej nie powiem co Ty masz śliczne, bo to będzie niecenzuralne hehe
Ale tak na żywo to masz jeszcze dłuższe rzęsy niż na zdjęciach, a usta ehh ja mogę tylko o takich pomarzyć

Jak pachnę Alienem to nie ma osoby, która by nie zwróciła na ten zapach uwagi, to samo pytanie zadał mi chłop przed naszym spotkanie : czym tak ładnie pachniesz
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:12   #2241
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Daige, zakupy bardzo się udały - kupiłam blush diora czterokolorowy i piekną pomadkę Guerlaina limitowanka z grudnia. Może potem wkleję fotki moich nabytków.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:12   #2242
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Łooo jezu to mi normalnie pocukrzyłaś (ale jeszcze możesz miło mi się robi hehe )
Ja lepiej nie powiem co Ty masz śliczne, bo to będzie niecenzuralne hehe
u Ciebie to też atut niecenzuralny więc jesteśmy obie niecenzuralne
Cerę mam w okropnym stanie i ubrałam się w pierwsze lepsze co się nawinęło więc najpewniej w szczycie moich możliwości na polu atrakcyjności nie byłam.


Cytat:
Napisane przez Nevada87
Ale tak na żywo to masz jeszcze dłuższe rzęsy niż na zdjęciach, a usta ehh ja mogę tylko o takich pomarzyć
Bo ja wiem Za to na zdjęciach mój nos wygląda okropnie podczas gdy w rzeczywistości jest całkiem ok

Cytat:
Napisane przez Nevada87
Jak pachnę Alienem to nie ma osoby, która by nie zwróciła na ten zapach uwagi, to samo pytanie zadał mi chłop przed naszym spotkanie : czym tak ładnie pachniesz
Kurde, a na mnie taki mdlący (w przyjemny sposób) jaśminek

Tymeno, no to rzeczywiście super! Ale ja też się obłowiłam nie ma co Rany, ale się cieszę z tych nowych cudeniek.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:14   #2243
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy jak rozmawia się z kimś face to face kogo znacie z wizażu to czy widzicie avatar tej osoby czy kojarzycie jej zapachy czy pamiętacie o czym piszemy na perfumeryjnym
Bardzo ciekawe spostrzeżenie
Owszem, ja kojarzę kto np. czym pachnie albo jakie zapachy lubi (np. pamiętam, że na ostatnim spotkaniu Evee pachniała Normą Kamali) i co o nich (i nie tylko ) pisał. Avatar akurat niekoniecznie - chociaż przyznaje, ze jak zaglądam na Wizaż to w pierwszej chwili zwracam uwage właśnie na ava - i jak ktos go zmieni to potrafie tej Osoby nie poznac
Generalnie mam jakoś tak, ze mówienie o mojej zapachowej pasji osobom spoza forum wydaje mi się nieco dziwne... zawsze odnosze wrazenie, że jednak nie zostane zrozumiana - moze dlatego, że parę razy się już spotkałam z reakcja "o matko, kolejne perfumy kupiłas?!"
A Wizażanki to w ogóle śliczne dziewczyny - co sie jedna ujawni to ładniejsza
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:17   #2244
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

agatko to stara reklama telewizyjna no i twj avatar przypomina klimat piosenki tej

http://dzentelman.com/archives/2006/...onderful-life/

Tak Nevado tak mi sie kojarzysz
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:47   #2245
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
agatko to stara reklama telewizyjna no i twj avatar przypomina klimat piosenki tej

http://dzentelman.com/archives/2006/...onderful-life/

Tak Nevado tak mi sie kojarzysz
Wow w takim razie specjalnie do teledysku moje czarno-białe fotki, uwierzcie lubię fotografować , nie tylko siebie
Może jeszcze z tego jakiś avatarek wyjdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nevada.jpg (118,8 KB, 31 załadowań)
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2007-06-30 o 20:45
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:03   #2246
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Idźcie Wy na PW, bo się można kompleksów nabawić

Sio, sio! I ostrzegam, żem nie w sosie wybitnie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:11   #2247
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Idźcie Wy na PW, bo się można kompleksów nabawić

Sio, sio! I ostrzegam, żem nie w sosie wybitnie
Tak jest! Pani moderator
A czemu nie w sosie? taka piękna Pani moderator i nie w sosie

W temacie - w dalszym ciągu pachnę Hot Ralph i mój nos płata mi figle, przez chwilę czułam skojarzenie z Black Orchid Tom Ford
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:13   #2248
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Drugą linijkę pominę milczeniem

Nie w sosie, bo mi dzisiaj nic nie wychodzi.
Nawet henna na moich pseudo-brwiach. A Ty masz takie śliczne
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:19   #2249
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Drugą linijkę pominę milczeniem

Nie w sosie, bo mi dzisiaj nic nie wychodzi.
Nawet henna na moich pseudo-brwiach. A Ty masz takie śliczne
Na żywo nie mam takich ciemnych ale moim sekretem jest regularne skubanie i malowanie skośnym pędzelkiem z brązowym cieniem (przez to wydają się gęściejsze)
Ja z kolei nie jestem zadowolona z mojej okropnie problematycznej cery
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:21   #2250
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Agata, ty ekshibicjonistko

Ale brwi masz świetne. Nie to co moje białe Świadectwo tego, że jestem blondynką
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.