Fryzjer - Lublin - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 13:52   #2401
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja z pełną odpowiedzialnością za napisane słowa mogę polecić
Salon Venus na ulicy Jutrzenki, a szczególnie panią Emilkę (taka blondynka). Zarówno ja, jak i klientka wcześniej wyszłyśmy absolutnie zachwycone tym, co pani Emilka wyczarowała na naszych włosach mimo, że było to cięcie zupełnie inne (u mnie wystopniowanie i nadanie formy długim włosom, pani wcześniej bardzo odważne krótkie cięcie). Cena też przystępna- za mycie+odżywka+cięcie długich włosów (do połowy pleców) 41 zł
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 07:48   #2402
cymka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Wczoraj miałam przyjemność czesać się w salonie u Łaniewskich na staszica w Lublinie. I to jest to o co mi chodziło, czyli profesjonalne podejście, kultura i perfekcja. Owszem, nie jest najtaniej ale z czystym sumieniem moge powiedzieć, ze nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Spędziłam tam przyjemne 3 godziny i miałam cztery fryzury. Po tej wizycie wiem w czym chce iśc do ślubu, w czym mi dobrze a w czym niekoniecznie.

Zapłaciłam 150 zł, i w dzień ślubu podobna cena, ale naprawde warto.
(Nie zapytałam nawet jak Pani ma imie ale jak ktoś bedzie zainteresowany to w dzień ślubu zapytam i dopisze.)
cymka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 11:56   #2403
honoratka03
Przyczajenie
 
Avatar honoratka03
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

a czy słyszałaś lub miałaś okazje doświadczyć upięć w wykonaniu fryzjera z salonu Coco?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Postanowiłam przysiąść na pupie i napisac cos od siebie po moich wieloletnich doświadczeniach. Juz kiedys tu pisałam o kilku salonach a teraz dodam coś o nowych (bo ostatnia notka gdzie pisałam ocene jest sprzed paru lat, moze 2-3)
Chciałabym ocenić 3 salony.
I jak ostatnio oceniłam kilka dość negatywnie i raczej na minus tak teraz stawiam duże plusy.
Ale zacznę od poczatku.

Salon na ul. Pieknej-boczna Kunickiego, tuż nad kominkami.
Panie fryzjerki, głównie pani Monika choc pani Karolina tez są bardzo rzetelne, solidne.
Farbując wlosy zważaja na kazdy detal, kazdy element kolorystyczny. Kolor ma wyjść ładny głęboki.
Jak coś nawet nie wyjdzie same mowia, poprawia.
Co się rzadko zdarza-zawsze z koloru byłam zadowolona.
Uratowały moje włosy z niebiesko szaro zielono burego koloru.
Tną włosy idealni-jak milimetr to milimetr, jak centymetr to centymetr.
Mają wiele nowości w salonach, wiele nowych zabiegów na wlosy.
Zawsze na jakiś sie skuszę.
Dodatkowy plus dla mnie-mozna u nich kupic kosmetyki Wella Professional, Revlon i zestawy Kerabond.
I pani Monika robi piekne makijaze chyba po wizycie u Niej bylam umalowana najpiekniej jak kiedykolwiek.

Kolejny salon na ul. Kaskadowej-boczna Willowej, Coco.
Pani Monika i pan Adam spisuja się bardzo dobrze.
Tworzą zgrany duet.
Podjeli sie pigmentacji moich przetrawionych rozjasnianych wlosow (a wiele salonów nie chciało) i efekt przerósł moje oczekiwania.
Pani Monika jest osoba przemiła, ciepła, serdeczna.
Nigdy nie namawia na cięcie, na kolor kiedy jeszcze nie czas.
Farbowanie na blond również dobrze u nich wspominam.
Pracuja na lorealu i alfaparfie, te kosmetyki można tez kupić w salonie.

Akademia Wizerunku-ul. Zana.
Moje najnowsze odkrycie.
Po pigmentacji, kiedy kolor zaczął płowieć udałam sie tam.
Właściwie to prosic o rady a nie farbowac.
Panie (pani Kasia i jeszcze jedna Pani która tam była) potraktowały mnie bardzo ciepło i zyczliwie. Fakt-nie miały wtedy klientów, ale inaczej sama bym nie zajmowała czasu.
Od razu zobaczyłam ze pani Kasia ma wiedze której ja potrzebowałam i z mysla pójścia po poradę skończyłam na zapisaniu się na farbowanie.
Pani Kasia uprzedziła mnie że może nie wyjść dokładnie jak chce bo moje wlosy trzeba "dopigmentowac" ale z kazdym kolejnym farbowaniem bedzie inaczej. Ma wiele pomyslow na moje wlosy.
To mi sie spodobało.
Ide tam znowu na farbę pod koniec mca (kiedy sa akurat jakies dni przyjemnosci, pani powiedziala ze zrobimy rytuał kerastase czy jakis tam inny gratis).
Także uzupełnie na pewno moje relacje, oby pozytywnie.
Aha i oczywiscie nie proponowała cięcia włosow na siłe, co zdarzalo sie w wielu salonach gdzie bylam. Na szczescie tym trzem taki "rytuał" jest obcy
jeszcze raz raz tym razem z odwołaniem;-), czy ktoś ma info odnośnie upięć/fryzur ślubnych z salonu Coco na Willowej?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

a czy ktos korzystał z usług Pani Marty z salonu loreal w carrefour na andersa? słyszalam wiele pozytywnych opinii o upieciach w jej wykonaniu, sama zresztą widziałam jedno na własne oczy-bardzo ładne trwałe i prawie niewidoczny lakier, czy macie jakieś doświadczenia?
honoratka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:26   #2404
wishu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Ilidia Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka wyjechała i ma urlop, jakiego fryzjera byście poleciły w Lublinie który by dobrze obcinał grzywkę? Takiego który jeśli powiem że chce prostą grzywkę do brwi to tak zetnie a nie wycieniuje i wyskubie na dodatek za krotko, bo przerabialam juz cos takiego ;/ grr. I jesliby ktoras polecila cos to prosilabym o podanie ceny Bo zdarzylo sie mojej kolezance za obciecie grzywki i wlosow obok niej, zaplacic 50 zlotych o.O a to juz przegiecie troche..
Idź do p. Zosi na Żołnierskiej8 albo do jej byłej uczennicy Ireny za Grand Hotelem, nie wiem jak tam teraz jest z cenami ale na rzemiośle się znają powodzenia
wishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:24   #2405
ganea
Przyczajenie
 
Avatar ganea
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
GG do ganea
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy któraś z Was wie może co się dzieje z ProArte? A może macie jakiś aktualny nr telefonu?
__________________
kiedy mnie nie ma to nic nie robię
ganea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 21:44   #2406
ili1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Fryzjer "LATAJĄCA OWCA" W LUBLINIE

Witam. Interesują mnie wasze opine na temat fryzjera w salonie " LATAJĄCA OWCA" w Lublinie {ostatnio na GRUPON}. Korzystałam ostatnio z usług tego "salonu"-jestem załamana- a WY??? Wiem, że wiele osób kupiło te usługi. Proszę odezwijcie się i podzielcie się opinią z innymi>
ili1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 08:39   #2407
moniska76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Fryzjer "LATAJĄCA OWCA" W LUBLINIE

Cytat:
Napisane przez ili1 Pokaż wiadomość
Witam. Interesują mnie wasze opine na temat fryzjera w salonie " LATAJĄCA OWCA" w Lublinie {ostatnio na GRUPON}. Korzystałam ostatnio z usług tego "salonu"-jestem załamana- a WY??? Wiem, że wiele osób kupiło te usługi. Proszę odezwijcie się i podzielcie się opinią z innymi>
Bardzo mnie wystraszyłaś,ponieważ jestem zapisana do Latającej Owcy równiez z Groupon,jaki zabieg wykonywałaś i dlaczego jesteś załamana?
moniska76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 16:27   #2408
ganea
Przyczajenie
 
Avatar ganea
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
GG do ganea
Dot.: Fryzjer - Lublin

Moja koleżanka była z Grupona w Latającej Owcy (strzyżenie i jakieś zabiegi pielęgnacyjne) i była BARDZO zadowolona.
__________________
kiedy mnie nie ma to nic nie robię
ganea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:15   #2409
moniska76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

I już mi lepiej,bardzo się przestraszyłam tego postu,dziękuję za "bardzo zadowolona"dużymi literkami.Jestem zapisana na keratynowe prostowanie włosów i fajnie by było jakby ktoś kto już skorzystał z Groupon'a w tym salonie poopowiadał trochę,czy jest zadowolony, dużo osób zakupiło tam zabiegi przez Groupon
moniska76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:04   #2410
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jakies opinie o Yvette na Puławskiej?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 17:19   #2411
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Fryzjer - Lublin


Dziewczyny, czy korzystałyście z usług salonu Happy Sun? Planuję pomalować włosy i chciałabym, żeby zajął się tym profesjonalny fryzjer. Na Grouponie pojawiła się korzystna oferta tego zakładu. Macie jakieś doświadczenia z Happy Sun?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

A może macie jakieś sprawdzone salony/fryzjerów wartych polecenia jeśli chodzi o rozjaśnianie włosów? Będę poddawać się temu zabiegowi pierwszy raz, dlatego kompletnie nie jestem zorientowana
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 18:24   #2412
EnidanGleanna
Raczkowanie
 
Avatar EnidanGleanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam fryzjera, który tanio i od ręki podetnie grzywkę i ewentualnie końcówki. Maksymalna cena dla mnie za tą fanaberię to 20zł. Ktoś kogoś poleci?
EnidanGleanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 23:10   #2413
Igooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Biłgoraj/Wilczyn/Lublin
Wiadomości: 6
GG do Igooshka
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć!
Mam pytanie, czy możecie mi podać namiary na jakiś salon fryzjerski w Lublinie, w którym TANIO robią saunę ozonową na włosy? Szukałam na własną rękę, ale ta cena - 60-90 zł za sam zabieg... :/ ehh...
Do tej pory korzystałam z gruponów itp., ale chciałabym sobie zrobić serię takich zabiegów i dlatego szukam miejsca, gdzie zrobią mi to tanio.
Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez Igooshka
Czas edycji: 2012-08-20 o 23:12
Igooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 10:31   #2414
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez EnidanGleanna Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera, który tanio i od ręki podetnie grzywkę i ewentualnie końcówki. Maksymalna cena dla mnie za tą fanaberię to 20zł. Ktoś kogoś poleci?
ja koło 20-30 zł zapłaciłam za podcięcie włosów i sciecie grzywi w salonie Fryzjernia na Głebokiej.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:28   #2415
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Igooshka Pokaż wiadomość
Cześć!
Mam pytanie, czy możecie mi podać namiary na jakiś salon fryzjerski w Lublinie, w którym TANIO robią saunę ozonową na włosy? Szukałam na własną rękę, ale ta cena - 60-90 zł za sam zabieg... :/ ehh...
Do tej pory korzystałam z gruponów itp., ale chciałabym sobie zrobić serię takich zabiegów i dlatego szukam miejsca, gdzie zrobią mi to tanio.
Z góry dzięki za pomoc!
w Trendach na Głębokiej sauna kosztuje ok 35-50 zł , w zależności od długości włosów, dla studentów jest zniżka -20%
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 20:35   #2416
moniska76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

pozdrowionka dla wszystkich,które maja jutro urodzinki.CZY KTOŚ OSTATNIO KORZYSTAŁ Z USŁUG FRYZJERA 'LATAJĄCA OWCA' Z GROUPON'A?
moniska76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:32   #2417
krolewnasisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, czy którą była w salonie na ul. Kaskadowej COCO? Widziałam wyżej jedną pozytywną opinię o koloryzacji, a mnie interesuje cięcie. I do kogo tam pójść ewentualnie? Dzięki za odpowiedzi
krolewnasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 18:35   #2418
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Fryzjer - Lublin

ja osobiście polecam arte vivo na Mackiewicza,na Czechowie p.Sylwia świetnie strzyże i nie jest wcale tak drogo. We włosy warto inwestować, a przy myciu/modelowaniu/ścinaniu/koloryzacji używane są kosmetyki/prostownice z najwyższych półek
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:05   #2419
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny szukam dobrego fryzjera-jak każda z Was,
konkretnie chodzi mi barwne pasemka, które nie wypłuczą się po kilku myciach, tak jak np Matylda Damięcka w pierwszych odcinkach ''Na wspólnej''
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 23:14   #2420
Igooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Biłgoraj/Wilczyn/Lublin
Wiadomości: 6
GG do Igooshka
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
w Trendach na Głębokiej sauna kosztuje ok 35-50 zł , w zależności od długości włosów, dla studentów jest zniżka -20%

Dzięki!
Igooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:41   #2421
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Fryzjer - Lublin

ktoras z Was robila moze ombre hair w Lublinie?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:04   #2422
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer - Lublin

ktoś się orientuje ile kosztuje strzyżenie u Karola Brzyskiego?
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:09   #2423
honoratka03
Przyczajenie
 
Avatar honoratka03
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez krolewnasisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy którą była w salonie na ul. Kaskadowej COCO? Widziałam wyżej jedną pozytywną opinię o koloryzacji, a mnie interesuje cięcie. I do kogo tam pójść ewentualnie? Dzięki za odpowiedzi
moja koleżanka była tam u Pani Renaty, jak i zresztą jej siostra, potwierdzam ze obcięta była bardzo ładnie

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

a czy ktoś korzystał z usług 21 atelier fryzjerskie ul sikorskiego i Pani Jadwigi lub Pani Marty?
honoratka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:15   #2424
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Fryzjer - Lublin

ktoś się orientuje ile kosztuje strzyżenie u Karola Brzyskiego?


duzo, niestety
ale wart jest tego, robi fantastyczne fryzury, jest mistrzem w swoim fachu, nie znam osoby, która by była niezadowolona z jego strzyzenia czy upiecia,
dokładnych cen obecnych nie znam, 2 lata temu byłam u niego prywatnie, wiec wiesz inna kwota
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:27   #2425
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
ktoś się orientuje ile kosztuje strzyżenie u Karola Brzyskiego?
Ostatnio płaciłam 70zł.
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 00:37   #2426
IceAngel
Przyczajenie
 
Avatar IceAngel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Lublin

Długo mnie na forum nie było.. Od kompletnej porażki jaką było obcięcie mojej fryzury tak, że wyglądałam jak dziecko (aż dziw, że mnie wtedy chłop nie zostawił :P) w salonie Anny Chołoty (ścinał mnie p.Piotr) zmieniłam salon na Hair Line i korzystałam z usług p.Marcina i p.Dominiki.
P.Marcin fajnie dobiera kolor i fajnie ścina
U p.Dominiki byłam na modelowaniu włosów, kiedy miałam przedłużane w warszawskim salonie (Katarzyna Ciołkowska, salon Exclusive Style). W Lublinie nie słyszałam o dobrym przedłużaniu włosów, dlatego zdecydowałam się jeździć do Warszawy i powiem, że gdybym mogła, to bym jeszcze raz przedłużyła i to na pewno jeszcze zrobię Metodą Hairdreams jakby ktoś chciał wiedzieć. Miałam megaśne te włosy
Z tymi przedłużanymi włosami próbowałam znaleźć osobę w Lublinie, która ładnie wymodeluje. Raz poszłam do salonu na Okopowej, bo zobaczyłam afisz- Oooo! Tu metodą Hairdreams robią, więc na pewno zajmą się dobrze modelowaniem włosów!
O bogowie... -.-' Co tam się działo, to woła o pomstę do nieba, nie potrafili się zająć moimi włosami, okazało się, ze jedna babka, co przedłuża i się zajmuje- była nieobecna, a zaznaczałam, że potrzebuję kompetentnej osoby do przedłużanych włosów. Powiem, że siedziałam na tym fotelu i wgapiałam się w odbicie w lustrze, obserwując co też one robią z tymi włosami! Tarmosiły, myślałam, ze łysa będę.. Po pół godzinie 'próbowania' powiedziałam, że nie, to się nie uda, ja wychodzę. Zadzwoniłam do Hair Line prawie, że ze łzami- kto mi włosy teraz wymodeluje, bo miałam mieć sesję zdjęciową zaraz?? P.Marcin był nieosiągalny, ale wolną chwilę miała inna fryzjerka. I tak zajęła się mną p.Dominika.
Teraz chcę zrobić fajny rudy na włosach, ale p.Marcin powiedział, że trzeba dekoloryzację robić i to mnie odstraszyło, bo dekoloryzjacja wg mnie = zniszczenie i tak niezbyt silnych włosów, ale tu ktoś już zachwalał jego efekty, tylko ta cena.. Powalająca, ok. trzech stów..

Kurczę, czy są dobre salony, ale nie aż takie drogie? :P
__________________
http://www.monikaszymanek.com/

8.01.2010
25.07.2011

Edytowane przez IceAngel
Czas edycji: 2012-09-12 o 00:38
IceAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:39   #2427
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez IceAngel Pokaż wiadomość
Długo mnie na forum nie było.. Od kompletnej porażki jaką było obcięcie mojej fryzury tak, że wyglądałam jak dziecko (aż dziw, że mnie wtedy chłop nie zostawił :P

Kurczę, czy są dobre salony, ale nie aż takie drogie? :P
z ciekawosci - jak wygladał ten pan ?
a co do cen to mi sie wydaje ze w hairline uzywaja droższych kosmetykow dlatego uslugi tez sa drozsze
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:05   #2428
IceAngel
Przyczajenie
 
Avatar IceAngel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szczupły, koło 170cm wzrostu, ciemne włosy, krótko strzyżone, oczy koloru brązowego bądź piwnego albo jakoś tak :P
__________________
http://www.monikaszymanek.com/

8.01.2010
25.07.2011
IceAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:03   #2429
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej. Przeczytałam 10 ostatnich stron ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Piszecie głównie o cięciach a ja poszukuję salonu, gdzie mnie ładnie uczeszą Chodzi o upięcie - delikatny, "luźny" kok lub inne upięcie - włosy mam bardzo cieniutkie i niesforne więc potrzebuję naprawde dobrego fryzjera.... Podzielcie się proszę swoimi namiarami bo nie mieszkam od dłuższego czasu w Lublinie i fryzjerki, do których kiedyś chodziłam pozmieniały salony
Tylko proszę o mniej oblegane nazwiska niż Karol Brzyski i Irena bo czesanie juz na 22.09 potrzebuję...
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:52   #2430
cymka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Jolie Perle Rare Pokaż wiadomość
Hej. Przeczytałam 10 ostatnich stron ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Piszecie głównie o cięciach a ja poszukuję salonu, gdzie mnie ładnie uczeszą Chodzi o upięcie - delikatny, "luźny" kok lub inne upięcie - włosy mam bardzo cieniutkie i niesforne więc potrzebuję naprawde dobrego fryzjera.... Podzielcie się proszę swoimi namiarami bo nie mieszkam od dłuższego czasu w Lublinie i fryzjerki, do których kiedyś chodziłam pozmieniały salony
Tylko proszę o mniej oblegane nazwiska niż Karol Brzyski i Irena bo czesanie juz na 22.09 potrzebuję...
Polecam Panią Anię u Łaniewskich na staszica, robi genialne koczki, z terminami może być problem. cena ok 100 zł
cymka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.