ban stały - cofnięcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 22:47   #1
trish24
Przyczajenie
 
Avatar trish24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10

zniesienie BANA


widze że ze aministrator ma możliwość nadania BANA ale czy ma też możliwość go usunięcia?? czy jest coś co user może zrobić by ban został mu cofnięty?
ps. chodzi mi o bany stałe jak i tymczasowe
__________________
trish24
trish24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:58   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: zniesienie BANA

Cytat:
Napisane przez trish24
widze że ze aministrator ma możliwość nadania BANA ale czy ma też możliwość go usunięcia?? czy jest coś co user może zrobić by ban został mu cofnięty?
ps. chodzi mi o bany stałe jak i tymczasowe
Tymczasowe mijają same po określonym czasie. Stałe cofamy tylko, jeśli użytkownik przekona nas, że nie zawiedziemy się na nim i za moment ponownie nie będziemy musieli banować...
Możliwe jest, że nie podniesiemy szlaBANu, jeśli przewinienie było trollowate.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 23:15   #3
trish24
Przyczajenie
 
Avatar trish24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: zniesienie BANA

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Tymczasowe mijają same po określonym czasie. Stałe cofamy tylko, jeśli użytkownik przekona nas, że nie zawiedziemy się na nim i za moment ponownie nie będziemy musieli banować...
Możliwe jest, że nie podniesiemy szlaBANu, jeśli przewinienie było trollowate.
a jesli użytkownik wykarze skruche , i bardzo bardzo poprosi o zniesienie BANA i obieca ze taka sytuacja się nie powtórzy i ze to było dla niego jak zimny prysznic ? a jego ban stały był nie przewinienim trolowatym ale własną głupotą i niecierpliwością??
__________________
trish24
trish24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 05:27   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zniesienie BANA

Cytat:
Napisane przez trish24
a jesli użytkownik wykarze skruche , i bardzo bardzo poprosi o zniesienie BANA i obieca ze taka sytuacja się nie powtórzy i ze to było dla niego jak zimny prysznic ? a jego ban stały był nie przewinienim trolowatym ale własną głupotą i niecierpliwością??
jeśli ten przejaw głupoty był jednorazowy a użytkownik nie jest kojarzony z wypowiedziami złośliwymi, to ...tak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 07:25   #5
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: zniesienie BANA

A możemy się w końcu dowiedzieć o kogo chodzi?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:45   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zniesienie BANA

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
A możemy się w końcu dowiedzieć o kogo chodzi?
mam wrażenie że chodzi o kogoś konkretnego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:50   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: zniesienie BANA

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
A możemy się w końcu dowiedzieć o kogo chodzi?
Dokładnie.
Po prostu napisz o kogo chodzi, bo na pewno chodzi.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 09:10   #8
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
ban stały - cofnięcie

złowa złośliwca z wątku trish
Tymczasowe mijają same po określonym czasie. Stałe cofamy tylko, jeśli użytkownik przekona nas, że nie zawiedziemy się na nim i za moment ponownie nie będziemy musieli banować...
Możliwe jest, że nie podniesiemy szlaBANu, jeśli przewinienie było trollowate.
od 2-3 dni często zaglądam i namiętnie czytam posty na redakcyjnym i zauważyłam że Bany STAŁE sa bardzo często nadawane a czy się zdarzyło by był cofnięty?
chciała bym bardzo by ban na złośniczkę24 został mi cofnięty, uważam że trzeba każdemu dać drugą szanse , tym bardziej że jeśli chodzi o bana na złośniczkę jedynym moim przewinieniem było to że nie poczekałam tych 7 dni, ale wróciłam na forum nie po to by obrażać ale by przeprosić wszystkie osoby które obraziłam
( jeśli bede miec bana na złośniczkę już nigdy nie będę mogła działać na forum z mojego kompa )
chciała bym nadal działać na tym forum i bardzo mi się tu podoba i smutno mi że przez moją niecierpliwość odebrałam sobie szanse bycie w tym fajnym miejscu , także proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
ban na eske23 był dla mnie jak zimny prysznic - i jeśli można obiecać ( może się to wydać śmieszne ) ale takie moje zachowanie się już nigdy nie powtórzy
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:01   #9
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: ban stały - cofnięcie

Jakto, nie mozesz sie logowac z Twojego komputera jako eska23?
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:30   #10
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: ban stały - cofnięcie

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Jakto, nie mozesz sie logowac z Twojego komputera jako eska23?
poraz kolejny ( nie to ze by było jakiś atak ) razy się pytam czy mając bana na złośniczkę 24 ( stałego ) i eskę bez bana mogę się logować?? bo ja nie wiem bo narazie nie było mnie w domu przez dwa tygodnie i korzystam z kompa gdzie studiuję
właśnie trudny egzamin dowiedziałam się że zaliczylam na 4 i się ciesze i jak bym się dowiedziala ze jak przyjade do domku bede się mogła zalogować jakoś eska23 to będzie lux
a jak się pojawi się napis - ban i data podniesienia banu , nigdy to będzie smutno
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:38   #11
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: ban stały - cofnięcie

Cytat:
Napisane przez eska23
poraz kolejny ( nie to ze by było jakiś atak ) razy się pytam czy mając bana na złośniczkę 24 ( stałego ) i eskę bez bana mogę się logować?? bo ja nie wiem bo narazie nie było mnie w domu przez dwa tygodnie i korzystam z kompa gdzie studiuję
właśnie trudny egzamin dowiedziałam się że zaliczylam na 4 i się ciesze i jak bym się dowiedziala ze jak przyjade do domku bede się mogła zalogować jakoś eska23 to będzie lux
a jak się pojawi się napis - ban i data podniesienia banu , nigdy to będzie smutno
Z tego co wiem, to dostalas bana na Zlosniczke a nie na IP, wiec bedziesz mogla sie logowac na Twojim komputerze w domu jako eska23

EDIT: Chyba ze sie myle, Zlosiu
__________________

Edytowane przez bunny-pie
Czas edycji: 2006-01-19 o 11:47
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 13:27   #12
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: ban stały - cofnięcie

Cytat:
Napisane przez eska23
zauważyłam że Bany STAŁE sa bardzo często nadawane a czy się zdarzyło by był cofnięty?
Ja sama nazwa mówi ten rodzaj banów jest stały.
Cytat:
chciała bym bardzo by ban na złośniczkę24 został mi cofnięty, uważam że trzeba każdemu dać drugą szanse , tym bardziej że jeśli chodzi o bana na złośniczkę jedynym moim przewinieniem było to że nie poczekałam tych 7 dni, ale wróciłam na forum nie po to by obrażać ale by przeprosić wszystkie osoby które obraziłam
I tylko dlatego, że na Twoim koncie był ban tymczasowy, nie dostałaś dwóch banów stałych na oba. Tamto konto pozostanie zablokowane. Za brak respektu dla decyzji admina ponosi się konsekwencje. Nikogo nie interesuje to czy przyszłaś przeprosić i tylko dlatego zarejestrowałaś się po raz drugi. Wiele osób tak robiło. Należy zastanawiać się nad swoim zachowaniem.
Cytat:
( jeśli bede miec bana na złośniczkę już nigdy nie będę mogła działać na forum z mojego kompa )
chciała bym nadal działać na tym forum i bardzo mi się tu podoba i smutno mi że przez moją niecierpliwość odebrałam sobie szanse bycie w tym fajnym miejscu , także proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
ban na eske23 był dla mnie jak zimny prysznic - i jeśli można obiecać ( może się to wydać śmieszne ) ale takie moje zachowanie się już nigdy nie powtórzy
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Nie wiem skąd taki pomysł. Z forum nadal możesz korzystać, bo ban był tymczasowy i nie ma znaczenia z jakiego komputera korzystasz.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.