Dziewictwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 20:31   #1
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Question

Dziewictwo


Witajcie

Tak mnie zainspirował wątek o kulkach gejszy do zadania takiego oto przedmiotu nowego tematu . Czym jest utrata dziewictwa? dla was? Kiedy jest ono tracone?
1. Kiedy zostanie przebita błona dziewicza[podczas np. wkładania tampona]?
2. Kiedy TŻ włoży tam swoje paluszki?
3. Ogólnie kiedy odbędzie się pierwsze zbliżenie seksualne?
4. A może tylko coś co określamy mianem seks[oralny, analny, zwykły]? Czyli petting nie podchodzi pod ten podpunkt.
5. A może podczas samo zadowalania, jak pisała jakaś wizażanka w wątku o kulkach. Czyli włożenie kulek, czy tam wibratora powoduje utratę dziewictwa?
6. A może w ogóle samozadowalanie za pomocą tylko miziania łechtaczki uznajecie już za utratę dziewictwa?
7. Czy może po prostu koniec dziewictwa to po prostu wtedy, kiedy penis znajdzie się w pochwie? Czyli seks oralny czy analny nie oznacza utraty dziewictwa.
8. A co jeżeli facet użyje i włoży wibratora. Czy to będzie utrata dziewictwa? I czy ten punkt kłócił by się wtedy z punktem 5?

Strasznie mnie ciekawi wasze podejście. Jeżeli uważacie że temat jest głupi, bądź był już wałkowany, to proszę moderatora o zamknięcie, jeżeli nie, to zapraszam do wypowiadania się!
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:54   #2
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dziewictwo

uwazam ze temat bardzo ciekawy
ale wcale nie jest latwo odpowiedziec na to pytanie. na pewno odpada wersja z tamponem i masturbacja bo uwazam ze utrata dziewictwa( psychicznego bo wiadomo ze biologiczne mozna czasami stracic przez przypadek) musi nastapic w kontakcie z druga osoba. ale sama nie wiem kiedy mozna mowic o dziewictwie w wypadku innych form pieszczot. . u mnie peeting i seks oralny to byl na poczatku taki troche wstep do ,,normalnego seksu". po prostu balam sie bolu, wpadki wiec zaczynalam od lagodniejszych form. ale z drugiej strony wydaje mi sie ze seks oralny wymaga wieszej bliskosci i zaufania do partnera.
mzoe glupio to brzmi ale w moim wypadku strata dziewictw to byl chyba rozcigniety w czasie proces z momentem kulminacyjnym w momecie stosunku
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:55   #3
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Dziewictwo

Dla mnie utrata dziewictwa oznaczała tylko i wyłącznie pierwszy stosunek, włożenie penisa do pochwy. W moim rozumieniu np seks oralny nie wiązał się z utratą dziewictwa, bo błona dziewicza była na swoim miejscu Nie praktykowałam wkładania sobie wibratorów czy kulek gejszy, więc nigdy nie miałam problemu ze swoim zdaniem na temat czym jest utrata dziewictwa
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:56   #4
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dziewictwo

Dla mnie utrata dziewictwa to seks. Stosunek miedzy kobietą, a mężczyzną. Czyli punkt 7.
Ale mozna zadać sobie pytanie , czy jeżeli dziewica zostanie zgwałcona, to kiedy przeżywa swój pierwszy raz? Czy np małoletnia molestowana w wieku np 9 lat dziewczynka nie jest dziewicą w wieku lat 17?
To jest też coś w psychice. Takie świadome przejście, a nie kawałek błony. Takie jest moje zdanie.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:01   #5
Shisha
Raczkowanie
 
Avatar Shisha
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 91
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
Witajcie

Tak mnie zainspirował wątek o kulkach gejszy do zadania takiego oto przedmiotu nowego tematu . Czym jest utrata dziewictwa? dla was? Kiedy jest ono tracone?
1. Kiedy zostanie przebita błona dziewicza[podczas np. wkładania tampona]?
2. Kiedy TŻ włoży tam swoje paluszki?
3. Ogólnie kiedy odbędzie się pierwsze zbliżenie seksualne?
4. A może tylko coś co określamy mianem seks[oralny, analny, zwykły]? Czyli petting nie podchodzi pod ten podpunkt.
5. A może podczas samo zadowalania, jak pisała jakaś wizażanka w wątku o kulkach. Czyli włożenie kulek, czy tam wibratora powoduje utratę dziewictwa?
6. A może w ogóle samozadowalanie za pomocą tylko miziania łechtaczki uznajecie już za utratę dziewictwa?
7. Czy może po prostu koniec dziewictwa to po prostu wtedy, kiedy penis znajdzie się w pochwie? Czyli seks oralny czy analny nie oznacza utraty dziewictwa.
8. A co jeżeli facet użyje i włoży wibratora. Czy to będzie utrata dziewictwa? I czy ten punkt kłócił by się wtedy z punktem 5?

Strasznie mnie ciekawi wasze podejście. Jeżeli uważacie że temat jest głupi, bądź był już wałkowany, to proszę moderatora o zamknięcie, jeżeli nie, to zapraszam do wypowiadania się!
Oj ciężko, ciężko Wybieram punkt 7 Według mnie dziewictwo to nie tylko błona...
Shisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:40   #6
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Dziewictwo

hmmm.... jakby wytłumaczyć to co mam w głowie. no więc, mam 21 lat, jestem dziewicą. dla mnie 'utratą dziewictwa' byłoby fizycznie odbycie pełnego stosunku seksualnego. czyli, że tak powiem 'standard'. seks oralny czy analny nie oznacza utraty dziewictwa. no, ale nie ma tak łatwo moim zdaniem 'dziewictwo' to także stan umysłu, dojrzałości emocjonalnej człowieka. usłyszałam kiedyś stwierdzenie: fizycznie jestem jeszcze dziewicą, ale psychicznie już nie. no i to tez się zgadza w sumie....czy to nie dziwne, że w tym wieku jeszcze nie odbyłam pierwszego razu?
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:44   #7
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Dla mnie utrata dziewictwa to seks. Stosunek miedzy kobietą, a mężczyzną. Czyli punkt 7.
Ale mozna zadać sobie pytanie , czy jeżeli dziewica zostanie zgwałcona, to kiedy przeżywa swój pierwszy raz? Czy np małoletnia molestowana w wieku np 9 lat dziewczynka nie jest dziewicą w wieku lat 17?
To jest też coś w psychice. Takie świadome przejście, a nie kawałek błony. Takie jest moje zdanie.
dokladnie!
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 21:54   #8
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Dziewictwo

dla mnie jezeli cos jest nazwane, lub okreslone seksem, to to jest seks. przeciez, dlatego ma taka a nie inna nazwe.
jezeli dziewictwo=blona, to lekajcie sie wszystkie te, ktore ja maja niewyksztalcona. Albo te, ktore maja zbyt gruba blone, by ja przebic naturalnie. zostana dziewicami do konca zycia :P

ja uwazam, ze to stan psychiki, gotowosci. moj pierwszy raz z ex, byl co tu kryc fatalny, chodzi mi o psychike... to byl pierwszy i ostatni raz z nim... dopiero przy moim obecnym TŻcie, tak naprawdę przestałam być dziewicą emocjonalną. Nie potrzebne mi żadne błony, by to stwierdzić (a tą straciłam w wieku 12 lat, podczas jazdy na rowerze -hopka, uderzenie i już; wiem smieszne )
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:56   #9
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
dokladnie!
W takim razie poprawka:
Takie jest nasze zdanie
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:59   #10
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziewictwo

Dziewictwo to stan czystosci, a nie posiadanie badz nie blony
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:27   #11
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dziewictwo

slyszalam tez opinie ze w zwiazku z nowym partnerem znowu mozna poczuc sie dziewica jak to spiewala madonna ,, like a virgin"
ale traktowanie dziewictwa jako blony mnie smieszy. slyszalam o dziewczynach ktore uprawiaja peeting, oral, i anal ale klasycznego nie bo one chca byc ,,czyste". paranoja
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 22:42   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Dla mnie utrata dziewictwa to seks. Stosunek miedzy kobietą, a mężczyzną. Czyli punkt 7.
Ale mozna zadać sobie pytanie , czy jeżeli dziewica zostanie zgwałcona, to kiedy przeżywa swój pierwszy raz? Czy np małoletnia molestowana w wieku np 9 lat dziewczynka nie jest dziewicą w wieku lat 17?
To jest też coś w psychice. Takie świadome przejście, a nie kawałek błony. Takie jest moje zdanie.
Zgadzam sie w zupełności. Stosunek, ale oczywiście jeśli zajdzie to również w naszej psychice.
Dla niektórych już seks oralny będzie straceniem dziewictwa...ale to się dzieje w naszych głowach. Trzeba pamiętać , ze to jest jakaś blona, ktora jest niczym w porwnaniu do tego co my przechodzimy wewnetrznie w naszej duszy i psychice.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 23:01   #13
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Dla mnie utrata dziewictwa to seks. Stosunek miedzy kobietą, a mężczyzną. Czyli punkt 7.
Ale mozna zadać sobie pytanie , czy jeżeli dziewica zostanie zgwałcona, to kiedy przeżywa swój pierwszy raz? Czy np małoletnia molestowana w wieku np 9 lat dziewczynka nie jest dziewicą w wieku lat 17?
To jest też coś w psychice. Takie świadome przejście, a nie kawałek błony. Takie jest moje zdanie.
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w zupełności. Stosunek, ale oczywiście jeśli zajdzie to również w naszej psychice.
Dla niektórych już seks oralny będzie straceniem dziewictwa...ale to się dzieje w naszych głowach. Trzeba pamiętać , ze to jest jakaś blona, ktora jest niczym w porwnaniu do tego co my przechodzimy wewnetrznie w naszej duszy i psychice.
Zgadzam się
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 00:22   #14
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w zupełności. Stosunek, ale oczywiście jeśli zajdzie to również w naszej psychice.
Dla niektórych już seks oralny będzie straceniem dziewictwa...ale to się dzieje w naszych głowach. Trzeba pamiętać , ze to jest jakaś blona, ktora jest niczym w porwnaniu do tego co my przechodzimy wewnetrznie w naszej duszy i psychice.
Zupełnie nie rozumiem tego stwierdzenia. Czyli nawet jak odbędziemy stosunek to można dalej być dziewicą/prawiczkiem? No bez przesady. Nie wchodźmy tu w żadną metafizyke paranoidalną. Mówimy że stosunek - koniec dziewictwa. Gwałt - odbył się stosunek. Wiecie, jak dla mnie w ogóle stwierdzenie że po odbyciu stosunku płciowego dalej można być dziewicą jest strasznie abstrakcyjne. To tak jakby być potrąconym przez auto i mówić że się nigdy nie uczestniczyło w wypadku.

Ciągnąc ten przykład dla mnie punktem zastanowienia się jest oral - w sumie to zabawa rękami i językiem[czyli petting i całowanie :P[niby ]]. Dla mnie tu jest pytanie czy to oznacza już koniec bycia dziewicą czy nie. To tak jakby, hmm, zachaczyć o samochód ? Ale co jak co, sex analny wydaje mi się już o wiele dalszym etapem niż jak nawet zwykły sex.

A może można by stworzyć jakąś definicje? Co powiecie na to: "Koniec dziewictwa następuję w momencie złączenia części intymnych kobiety i mężczyzny, które w danym momencie dają satysfakcje fizyczną mogącą doprowadzić do orgazmu."
W ten sposób wykluczy się sex oralny, gdyż dwie części intymne się nie łączą .

Ale kolejne pytanie: Co np. z lesbijakmi? One też muszą przestawać być dziewicami[w jakimś tam stopniu]. No więc im też zostaje przerwana błona dziewicza, albo inaczej obiekt wchodzi do pochwy w celu zaspokojenia fizycznego.

Więc może lepiej by było zrobić definicję dla kobiet: "Koniec dziewictwa następuje w momencie włożenia penisa, lub innej zabawki do pochwy w celu zaspokojenia."

Ale i tu będzie problem - co z samozaspokojeniem. W sumie ciekawi mnie czy uważacie że włożenie wibratora przed odbyciem pierwszego stosunku można uznać za utratę dziewictwa samą z sobą?

Mi się trochę dziwnie wypowiada, w końcu jestem facetem.

Wyraże więc może w końcu czysto swoją opinię. Dla mnie, petting, łączenie z wkładaniem palców do środka nie jest utratą dziewictwa, tak samo jak i oral. Anal oraz zwykły seks jest. Dodatkowo włożenie przez dziewczynę czegoś do środka jednak gdyby istaniała tam błona spowodowało by jej przerwanie - ergo utratę dziewictwa. Rozumiem zaspokajanie przez lechtaczkę, ale np. wkładanie sobie wibratora jest dla mnie równoznaczne z przebiciem sobie samej błony i pozbyciem się dziewictwa.

W końcu jak by nie patrzeć, znana wszystkim dziewczyna z bravo girl chciała się pozbyć swojego dziewictwa właśnie przez włożenie czegoś sobie do środka - kaszanki.

Zgodzicie się czy nie?
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 03:30   #15
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Dla mnie utrata dziewictwa to seks. Stosunek miedzy kobietą, a mężczyzną. Czyli punkt 7.
Ale mozna zadać sobie pytanie , czy jeżeli dziewica zostanie zgwałcona, to kiedy przeżywa swój pierwszy raz? Czy np małoletnia molestowana w wieku np 9 lat dziewczynka nie jest dziewicą w wieku lat 17?
To jest też coś w psychice. Takie świadome przejście, a nie kawałek błony. Takie jest moje zdanie.
podpisuję się pod tymi wszystkimi kończynami
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 08:18   #16
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Dziewictwo

zdecydowanie pełny stosunek, czyli wprowadzenie członka do pochwy. heh
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 08:21   #17
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dziewictwo

czyli uwazacie ze osobe ktora np uprawiala peeting, seks oralny czy nawet analny(ale to ostatnie to juz wiekszy hardcore i chyba malo kto decyduje sie na to zanim zdecyduje sie na zwykly seks) z kilkoma partnerami mozna uznac za dziewice w sensie psychicznym??
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 08:37   #18
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
hmmm.... jakby wytłumaczyć to co mam w głowie. no więc, mam 21 lat, jestem dziewicą. dla mnie 'utratą dziewictwa' byłoby fizycznie odbycie pełnego stosunku seksualnego. czyli, że tak powiem 'standard'. seks oralny czy analny nie oznacza utraty dziewictwa. no, ale nie ma tak łatwo moim zdaniem 'dziewictwo' to także stan umysłu, dojrzałości emocjonalnej człowieka. usłyszałam kiedyś stwierdzenie: fizycznie jestem jeszcze dziewicą, ale psychicznie już nie. no i to tez się zgadza w sumie....czy to nie dziwne, że w tym wieku jeszcze nie odbyłam pierwszego razu?
Dlaczego miałoby to być dziwne? Ja to zrobiłam w wieku 22 lat (a tych jeszcze nie skończyłam ) i nawet mi nie przeszło przez myśl, że jestem dziwna
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 08:51   #19
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Dziewictwo

no więc jeśli zakładać, że utrata dziewictwa następuje w kontakcie z mężczyzną (jak niektóre z Was pisały - poprzez włożenie penisa do pochwy) to jak rozumiem lesbijki zostają dziewicami do końca życia?
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 10:59   #20
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
no więc jeśli zakładać, że utrata dziewictwa następuje w kontakcie z mężczyzną (jak niektóre z Was pisały - poprzez włożenie penisa do pochwy) to jak rozumiem lesbijki zostają dziewicami do końca życia?
No właśnie, przyłączam się do pytania.

Łączenie utraty dziewictwa tylko z aktem przerwania błony za pomocą wprowadzenia członka do pochwy jest jakieś...mechaniczne. Mi dziewictwo kojarzy się z pewnego rodzaju niewinnością, a osoba uprawiająca seks oralny czy analny nie wydaje się taka. Tak samo np. zgwałcona przez kuzyna dziewięciolatka- co, ona też nie jest juz dziewicą, mimo, że nawet nie wiedziała co się dzieje, nie uczestniczyła świadomie w akcie seksualnym i akt ten nie był dla niej wstępem do dalszego odkrywania seksualności?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:11   #21
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dziewictwo to stan czystosci, a nie posiadanie badz nie blony
no wlasnie
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:16   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziewictwo

Utrata dziewictwa wdg. mnie to kazda czynnosc seksualna .
dziewictwo jest w glowie a nie w ......

nie jedna dziewica z blona potrafi takie rzeczy oralne i analne ze niektore mężatki by z krzesel pospadaly.

czynnosci masturbacyjne to wdg. mnie poznawanie siebie i rozladowanie.
czynnosci higienicznych nie odbieram jako seksualna przyjemnosc tylko koniecznosc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:00   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
zdecydowanie pełny stosunek, czyli wprowadzenie członka do pochwy. heh
No bez jaj, przylaczam sie do pytania ponizej:

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
czyli uwazacie ze osobe ktora np uprawiala peeting, seks oralny czy nawet analny(ale to ostatnie to juz wiekszy hardcore i chyba malo kto decyduje sie na to zanim zdecyduje sie na zwykly seks) z kilkoma partnerami mozna uznac za dziewice w sensie psychicznym??
Jak dla mnie pachnie to absurdalnym usprawiedliwianiem sie panienek, ktore - oral, anal itd., ale seksu nie bedzie, bo one chca zachowac czystosc. No smiac sie czy plakac?

Jak dla mnie panna z blona ktora uprawia seks oralny itd. dziewica nie jest.

Podkreslam jeszcze raz: dziewictwo to stan czystosci a nie posiadanie lub nie blony.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:32   #24
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dziewictwo

Uwazam, ze dziewictwo traci sie z chwila odbycia pelnego stosunku sexualnego czyli wlozenia penisa do pochwy lub w przypadku sexu analnego.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:39   #25
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Dziewictwo

dla mnie utrata dziewictwa..to rozpoczecie..wspolzycia seksualnego.z partnerem....nie wibratorem czy kulkami gejszy itp...utrata dziewictwa to nie tylo naruszanie blony dziewiczej w mechaniczny sposob...ale i ogromne zmiany zwiazane ze swiadomoscia swojej seksualnosci
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:16   #26
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Podkreslam jeszcze raz: dziewictwo to stan czystosci a nie posiadanie lub nie blony.
Tylko gdzie ta czystość się kończy?

Dlatego ja już na początku zaznaczylam, ze to jest coś w psychice,co do seksu oralnego moge znieść określenie ,,dziewica" co do osoby go uprawiającej. Wydaje mi się to takie..inne, bliskie, intymne,ale jednak pewna granica dla mnie zostaje nienaruszona. Nie odnośmy się tu też od razu do dziewczyny codziennie robiącej to z innym chłopakiem. Jezeli dwoje nastolatków zaczyna się poznawać, kierować w strone uprawiania seksu to dla mnie dziewczyna nie bedzie dziewicą kiedy to się stanie, podczas stosunku analnego, czy też ,,standardu". Chłopak przestanie byc prawiczkiem kiedy ona zrobi mu dobrze ustami? Zostanie coś naruszone, ale mi brakuje tej skrajnej bliskości, połaczenia.

To własnie nie jest kawałek błony.
Nie jest już dla mnie ważne, że nie w tą dziure, to w inną.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:38   #27
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dziewictwo

Ja bym się i tak zgodziła z Wyrakiem- dziewictwo to stan czystości i tyle, choćby nie wiem jak nad tym roztrząsać. Ja się specjalnie nie musiałam zastanawiać czy jestem jeszcze dziewicą czy już nie- najpierw był tradycyjny stosunek, potem inne formy aktywności, jak seks oralny. Przekroczyłam wtedy jakąś granicę- która byłaby pewnie mniej wyczuwalna, gdybym swoje życie seksualne zaczęła od seksu np. analnego (co często czynią nastolatki jak ostatnio zauważyłam, a dla mnie jest to niewyobrażalne- to odziera seks z przeżycia emocjonalnego, z dojrzewania do pewnych rzeczy- staje się tylko "wsadzaniem w dziurę").
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:51   #28
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dziewictwo

ja zaczelam swoje zycie erotyczne od peetingu i seksu oralnego alen ie z checi zachowanie czystosci ( nigdy nie uwazalam dziewictwa za szczegolna wartosc sama w sobie) tylko dla tego ze nie czulam sie jeszcze gotowa na tradycyjny seks bo balam sie bolu i wpadki. a ze partner juz wtedy byl byl mi bliski to czulam sie gotowa na seks oralny niz tradycyjny. dlatego napisalam ze u siebie odebralam strate dziewictwa bardziej jako proces a nie wydarzenie ale fakt ze w tym procenie to zwykly stosunek byl tym ,,kulminacyjnym momentem"
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2009-03-12 o 14:53
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:50   #29
lexipagem
Przyczajenie
 
Avatar lexipagem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Dziewictwo

Mi również utrata dziewictwa kojarzy się z rozpoczęciem współżycia. Sądzę że w takim momencie nie tylko traci się je fizycznie ale też w jakiś sposób psychicznie. Nie sądzę by utrata dziewictwa mogła się kojarzyć z wibratorem czy tamponem. Pozdrawiam
__________________
Przyszła żona 20.08.2016r.
lexipagem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:15   #30
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
Witajcie

Tak mnie zainspirował wątek o kulkach gejszy do zadania takiego oto przedmiotu nowego tematu . Czym jest utrata dziewictwa? dla was? Kiedy jest ono tracone?
1. Kiedy zostanie przebita błona dziewicza[podczas np. wkładania tampona]?
2. Kiedy TŻ włoży tam swoje paluszki?
3. Ogólnie kiedy odbędzie się pierwsze zbliżenie seksualne?
4. A może tylko coś co określamy mianem seks[oralny, analny, zwykły]? Czyli petting nie podchodzi pod ten podpunkt.
5. A może podczas samo zadowalania, jak pisała jakaś wizażanka w wątku o kulkach. Czyli włożenie kulek, czy tam wibratora powoduje utratę dziewictwa?
6. A może w ogóle samozadowalanie za pomocą tylko miziania łechtaczki uznajecie już za utratę dziewictwa?
7. Czy może po prostu koniec dziewictwa to po prostu wtedy, kiedy penis znajdzie się w pochwie? Czyli seks oralny czy analny nie oznacza utraty dziewictwa.
8. A co jeżeli facet użyje i włoży wibratora. Czy to będzie utrata dziewictwa? I czy ten punkt kłócił by się wtedy z punktem 5?

Strasznie mnie ciekawi wasze podejście. Jeżeli uważacie że temat jest głupi, bądź był już wałkowany, to proszę moderatora o zamknięcie, jeżeli nie, to zapraszam do wypowiadania się!
nie dałabym się rozdziewiczyć wibratorem
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.