Kosmetyki naturalne - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-16, 12:53   #4381
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
W temacie Resibo to może któraś z was używała ich serum:
https://resibo.pl/produkt/7/serum-na...e-wygladzajace
jestem ciekawa jak się sprawdza. Szukam czegoś naturalnego ale co ma właściwości anty-ageing. Dotychczas nie używałam taki kosmetyków, ale wydaje mi się, że czas zacząć co by utrzymać cerę w młodzieńczym wyglądzie.
mam serum i bardzo bardzo polecam, jest naprawde fajne, wygladza buzie, nawilza, nie wiem jak to opisac, bardzo je polubilam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 15:49   #4382
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Bebfsztyk czy te kremy są aż tak tanie, że firmie nie wystarcza pieniędzy na uczciwą reklamę tylko spamuje na wizażu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 15:53   #4383
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bebfsztyk czy te kremy są aż tak tanie, że firmie nie wystarcza pieniędzy na uczciwą reklamę tylko spamuje na wizażu


A tak btw. Dlaczego ja nie znałam tego wątku? R aczej chyba tu się powinnam udzielać, a nie tylko na zakupowym, zwłaszcza, że okres szalonych zakupów juz dawno poza mną. ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 17:32   #4384
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mnie nie wystarczał płyn micelarny i olejek, bo miałam wrażenie, że twarz nadal jest tłusta. Dlatego jeszcze używam czegoś do mycia twarzy (np. pianka) i na koniec jeszcze tonik. Aktualnie używam oleju kokosowego. Jego tym bardziej muszę zmyć, bo mam tłustą cerę, a on ma tendencję do zapychania, więc nie pozostawiam go długo na twarzy.
Ja też mam tłustą cerę i nie potrzebuję aż tylu produktów do zmycia makijażu. Zauważyłam, że większość dziewczyn używa najpierw płynu micelarnego, następnie olejku i na koniec żelu. Tylko, że niektóre nie zmywają micelem bardzo dokładnie twarzy więc rozumiem na koniec użycie jeszcze czegoś do mycia. Zastanawiam się tylko czy by po olejku nie używać jeszcze toniku. Boję się, że nie dokładnie moja cera jest oczyszczona. Nie wyobrażam sobie zmywać makijażu tylko samym płynem micelarnym.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 06:45   #4385
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mam serum i bardzo bardzo polecam, jest naprawde fajne, wygladza buzie, nawilza, nie wiem jak to opisac, bardzo je polubilam
dzięki za odp. waham się między Resibo a jeszcze jednym serum, ale co raz bardziej skłaniam się ku R.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 09:52   #4386
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


A tak btw. Dlaczego ja nie znałam tego wątku? R aczej chyba tu się powinnam udzielać, a nie tylko na zakupowym, zwłaszcza, że okres szalonych zakupów juz dawno poza mną. ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Małgosia to też nie wiem czemu - ten wątek chyba starszy od zakupowego ale mniej uczęszczany jak widać po ilości jego części
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 10:19   #4387
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
dzięki za odp. waham się między Resibo a jeszcze jednym serum, ale co raz bardziej skłaniam się ku R.
a jakim?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 10:37   #4388
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a jakim?
Rozważam jeszcze serum nowozelandzkiej firmy z eko kosmetykami Antipodes Whorship, ale cena :
https://www.ecco-verde.pl/antipodes/...ioxidant-serum
i waham się jeszcze nad serum z witaminą c - bardzo chwalone jest to serum, ale chyba nie jest takie bardzo naturalne:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...n-c-boost.html
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:56   #4389
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Rozważam jeszcze serum nowozelandzkiej firmy z eko kosmetykami Antipodes Whorship, ale cena :
https://www.ecco-verde.pl/antipodes/...ioxidant-serum
i waham się jeszcze nad serum z witaminą c - bardzo chwalone jest to serum, ale chyba nie jest takie bardzo naturalne:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...n-c-boost.html
rzeczywiscie cena kosmos jak dla mnie resibo bardzo fajne ale tez mysle co kupic jak mi sie skonczy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:25   #4390
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
rzeczywiscie cena kosmos jak dla mnie resibo bardzo fajne ale tez mysle co kupic jak mi sie skonczy
zapytam cię jeszcze o serum Resibo. Czy zauważyłaś jakieś działanie rozjaśniające? Przyznaje, że chciałabym coś co podziała tez troszczę na moje drobne przebarwienia. Na stronie producenta piszą coś o takim działaniu.
Szkoda tylko, ze na resibo.pl brak w magazynie, za długo się zastanawiałam.
Gdzie kupowałaś swoje?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 23:15   #4391
Alesa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej . Ja polecam zabieg SAVON NOIR z naturalnego czarnego mydła + do tego rękawica KESSA. Mydło rozpuszcza martwy naskórek , oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia i toksyny z głębokich warstw skórnych, dotlenia i nawilża skórę. Rękawca ma drobnoziarnistą strukturę dzięki czemu, myje, usuwa już rozpuszczony naskórek , pobudza krążenie. Wygładza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Zabieg taki może zastosować także na twarz. Zabieg na całe ciało trwa ok 30 - robisz sobie tym samym takie domowe SPA. Zabieg na twarz rób 1-5 min. Kosmetyki takie dostaniesz w wielu tzw. Mydlarniach .Jeśli chodzi o cenę to mydło kosztuje w zależności od pojemności od 28 do 86 zł, a rękawica 23 zł. Fajny zabieg na odstresowanie się i pobycie przez chwilę samym z sobą. Mnie bardzo pasuje i polecam go znajomym i psiapsiółkom
Alesa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 11:21   #4392
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej dziewczyny, spotkałyście się z naturalnym dezodorantem do całego ciała Bionsen?
Kupiłam go spontanicznie podczas wizyty w DM, bo zaciekawiła mnie jego koncepcja - kupujemy buteleczkę ze sprejem, w której znajdują się.... kryształy minerałów. i nic poza tym. Zalewamy je w domu wodą i używamy jako dezodorantu, może być stosowany na całe ciało.
Produkt nie zawiera alkoholu, ani aluminium ani właśnie niczego poza tymi kamieniami, jest w 100% naturalny. Buteleczkę moża ponownie napełniać 5x. Jestem ciekawa czy będzie działać, bo pomimo pierwotnej radości, że oto znalazłam naturalny deozodorant, wkradły mi się obawy czy to nie jest jakaś ściema...
Znalazłam o nim tylko wpis na blogu jakiejś laseczki (KLIK ale jest po angielsku),
nic na polskich stronach
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 11:54   #4393
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, spotkałyście się z naturalnym dezodorantem do całego ciała Bionsen?
Kupiłam go spontanicznie podczas wizyty w DM, bo zaciekawiła mnie jego koncepcja - kupujemy buteleczkę ze sprejem, w której znajdują się.... kryształy minerałów. i nic poza tym. Zalewamy je w domu wodą i używamy jako dezodorantu, może być stosowany na całe ciało.
Produkt nie zawiera alkoholu, ani aluminium ani właśnie niczego poza tymi kamieniami, jest w 100% naturalny. Buteleczkę moża ponownie napełniać 5x. Jestem ciekawa czy będzie działać, bo pomimo pierwotnej radości, że oto znalazłam naturalny deozodorant, wkradły mi się obawy czy to nie jest jakaś ściema...
Znalazłam o nim tylko wpis na blogu jakiejś laseczki (KLIK ale jest po angielsku),
nic na polskich stronach
U jednych działa, u innych nie. Trzeba sprawdzić osobiście na sobie. Nie spotkałam się z taką formą nigdzie, dobrze wiedzieć, że jest coś takiego, ale to jest zwykły ałun. Na mnie takie rzeczy kompletnie nie działają.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 21:59   #4394
Rossga
Raczkowanie
 
Avatar Rossga
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała kosmetyki Kivvi? Właśnie miałam zamawiać online na witalnie.com.pl, ale myślę najpierw zapytam, później zamówię.

Znacie? Polecacie?
__________________
Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń. O. Wilde
Rossga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 11:05   #4395
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Rossga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała kosmetyki Kivvi? Właśnie miałam zamawiać online na witalnie.com.pl, ale myślę najpierw zapytam, później zamówię.

Znacie? Polecacie?
Dołączam sie do pytania. Slyszałam, widziałam w necie, ale nie miałam jeszcze okazji spróbować.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 11:45   #4396
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja nie stosowałam tych kosmetyków, ale z naturalnych to często stosuje kosmetyki harmonique, może któraś z Was miała przyjemność stosować ?
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 14:00   #4397
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Daris26 Pokaż wiadomość
Ja nie stosowałam tych kosmetyków, ale z naturalnych to często stosuje kosmetyki harmonique, może któraś z Was miała przyjemność stosować ?
Składy wyglądają nie najgorzej, ale nie są tak do końca naturalne, zawierają m.in. pochodne kwasu akrylowego, PEG, sztuczne barwniki i substancje zapachowe. Mogłoby być lepiej
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 22:57   #4398
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Kosmetyki naturalne

hej

chwilkę tutaj nie zaglądałam. Szukam naturalnego kremu z wit. C, bo naczytałam się ostatnio o jej super właściwościach, nie wiem tylko jak sprawdzi się na cerze mieszanej. Co polecacie tak żeby nie był zbyt tłustej konsystencji?
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 12:24   #4399
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Składy wyglądają nie najgorzej, ale nie są tak do końca naturalne, zawierają m.in. pochodne kwasu akrylowego, PEG, sztuczne barwniki i substancje zapachowe. Mogłoby być lepiej

Z tego co wiem nie zawierają silikonów, wazeliny i innych substancji szkodzących, więc myślę, że są zdrowe dla ciała z marki harmonique często używam kremu do rąk 20% masła shea i jak dla mnie to super kosmetyk, piękny zapach i dobre działanie i przyznam szczerze, że wiele kremów używałam różnych marek i mało mnie tak miło zaskoczyło jak ten krem.

Edytowane przez Daris26
Czas edycji: 2016-10-05 o 12:29
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 13:24   #4400
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Składy wyglądają nie najgorzej, ale nie są tak do końca naturalne, zawierają m.in. pochodne kwasu akrylowego, PEG, sztuczne barwniki i substancje zapachowe. Mogłoby być lepiej
Czyli podobnie do Organique. Niby eko, ale zapach sztuczny i PEG się znajdzie...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 14:13   #4401
Polip7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja robiłam swego czasu sama różne kosmetyki i całe szczęście, bo dzięki temu nauczyłam się składów i teraz w drogerii nie mam problemu żeby wybrać wartościowe rzeczy zamiast jakiś tam podróbek..
Polip7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 10:13   #4402
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

a co z Miya Cosmetics ? Naturalne, czy 'naturalne'?

np.
Call Me Later

Regenerująco-odżywczy krem do twarzy z masłem shea

Ingredients: Aqua (Water), Propylheptyl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Alcohol, Glycerin, Decyl Oleate, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Phenoxyethanol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil Unsaponifiables, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Alkohol, Parfum (Fragrance).
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 14:43   #4403
vougelisha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki naturalne

Miał ktoś może Masło do ciała marki harmonique Japońska wiśnia lotos? Czytałam recenzje na blogach i widzę że wszyscy są zachwyceni tym masłem, koleżanka tez mi polecała. A wy co myślicie miał ktoś już? Błagamm pomóżcie bo mam ochotę kupić ale jeszcze się waham ;\
vougelisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 11:49   #4404
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki naturalne

Na blogach zachwalają harmonique. Powiem Ci, że też używam kosmetyków z tej marki i generalnie ją lubię, wcześniej w tym wątku była też krótka dyskusja o tych kosmetykach

Edytowane przez Daris26
Czas edycji: 2016-10-12 o 13:08
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:05   #4405
ekojlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja od 6 miesięcy przestałam używać sklepowe kosmetyki i mogę śmiało twierdzić, że nie ma lepszej maseczki na trądzik niż ta na bazie drożdży albo nic tak nie niweluje potu jak sok z cytryny. Nawet dezodorant robię na bazie sody oczyszczonej :P
Przepisy biorę z xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-10-13 o 16:33 Powód: link
ekojlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 14:40   #4406
ohcathrine
Przyczajenie
 
Avatar ohcathrine
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja też mam cerę trądzikową i bardzo wrażliwą, od jakiegoś używam tylko kosmetyków mineralnych od earthnicity według mnie są najlepsze Nie podrażniają, buzia nie błyszczy się
ohcathrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 16:24   #4407
adelajda999
Raczkowanie
 
Avatar adelajda999
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki naturalne

Też miałam problemy z tłustą cerą i pryszczami (chyba jeszcze nie trądzik, bo nie było ich dużo, ale zawsze miałam kilka na twarzy, grr), a po zwykłych kosmetykach nie widziałam różnicy. Moja koleżanka bardzo się interesuje kosmetykami naturalnymi, poleciła mi poszukać jakiś z certyfikatem. Kupiłam mleczko do oczyszczania Naturativ, ma certyfikat Nature Od razu mi się poprawiła cera
__________________
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Szekspir
adelajda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 21:55   #4408
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Dziewczyny! Szukam dobrego kremu do cery dojrzałej, dla mamy. Ma 50 lat, jedyny kosmetyk jakiego używa to krem do twarzy. Do 30 zł. Cera przetłuszczająca się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 13:48   #4409
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Szukam dobrego kremu do cery dojrzałej, dla mamy. Ma 50 lat, jedyny kosmetyk jakiego używa to krem do twarzy. Do 30 zł. Cera przetłuszczająca się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy mogę coś napisać ale poszukaj naturalne kosmetyki na propolisie Remmeles Propolis, peclavus, PODOPHARM. Od dawna korzystam z tych kosmetyków, są rewelacyjne. Np. maska, peeling.
Tyko proszę tej informacji nie traktować jako reklamę albo spam -to do moderatorek
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 15:50   #4410
Marce1aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja ostatnio mam bzika na punkcie kosmetyków azjatyckich, które zawierają naturalne składniki takie jak np. śluz ślimaka, albo co brzmi nieco strasznie, ale jest mega skuteczne- jad żmiji. Idealne dla cery, na której zaczynają pojawiać się drobne zmarszki, czyli niestety własnie mojej :c na ekobiecej ostatnio kupiłam taki krem marki Orientana, właśnie ze śluzem ślimaka i na razie jestem bardzo zadowolona z efektów, zobaczymy jak będzie dalej
Marce1aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.