fluid a zapchane pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-06, 17:03   #1
monikaxz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2

fluid a zapchane pory


Witam, mam pytanie czy jest możliwość, że fluid, którego używam od ponad pół roku mógł mnie zacząc teraz zapychac? Otóż zaobserwowałam ostatnio na swojej twarzy małe krostki pod skórą, ponadto skóra zaczęła sie tluscic i powstały większe krosty na policzku i brodzie, zastanawiam się, czy to może byc spowodowane fluidem? Uzywam revlon colorstay do skóry mieszanej.
Przyznaję, że moze ostatnio nie zmyłam do konca makijazu, poniewaz trafiłam na bardzo słaby płyn i byc moze nie zmyl go do konca. Miał ktoś może jakieś doświadczenie z tym??
monikaxz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 12:18   #2
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: fluid a zapchane pory

Cytat:
Napisane przez monikaxz Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie czy jest możliwość, że fluid, którego używam od ponad pół roku mógł mnie zacząc teraz zapychac? Otóż zaobserwowałam ostatnio na swojej twarzy małe krostki pod skórą, ponadto skóra zaczęła sie tluscic i powstały większe krosty na policzku i brodzie, zastanawiam się, czy to może byc spowodowane fluidem? Uzywam revlon colorstay do skóry mieszanej.
Przyznaję, że moze ostatnio nie zmyłam do konca makijazu, poniewaz trafiłam na bardzo słaby płyn i byc moze nie zmyl go do konca. Miał ktoś może jakieś doświadczenie z tym??
pewnie, że może zapchać... ja już od dawna nie używam fluidów, polecam bardziej pudry mineralne - ja mam skłonnośc do zapychania od kiedy pamiętam i faktycznie przy mineralnych ten problem udało mi się zlikwidować... oczywiście cos tam mi czasem wyskoczy ale to normalne przy cerze mieszanej
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 13:05   #3
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: fluid a zapchane pory

Cytat:
Napisane przez monikaxz Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie czy jest możliwość, że fluid, którego używam od ponad pół roku mógł mnie zacząc teraz zapychac? Otóż zaobserwowałam ostatnio na swojej twarzy małe krostki pod skórą, ponadto skóra zaczęła sie tluscic i powstały większe krosty na policzku i brodzie, zastanawiam się, czy to może byc spowodowane fluidem? Uzywam revlon colorstay do skóry mieszanej.
Przyznaję, że moze ostatnio nie zmyłam do konca makijazu, poniewaz trafiłam na bardzo słaby płyn i byc moze nie zmyl go do konca. Miał ktoś może jakieś doświadczenie z tym??
Ten podkład często zapycha, jest dosyć ciężki. Ale jeśli bardzo chcesz go używać polecam dobry demakijaż (wstępnie olejek lub balsam+żel)
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 18:48   #4
Renia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 19
Dot.: fluid a zapchane pory

myslę, że to bardziej kwestia nieodpowiedniej pielegnacji. Fluid, który używasz regularnie nie powinien Cię po takim czasie zapchać. Ponadto jest do podkład przeznaczony co cery tłustej i mieszanej. Zainwestuj w dobre kosmetyki do pielegnacji
Renia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-07 18:48:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.