Wirus?? bardzo proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 19:52   #1
sorga90
Przyczajenie
 
Avatar sorga90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25

Wirus?? bardzo proszę o pomoc


Witam. Bedę BARDZO wdzięczna za jakieś rady i pomoc.
Wyszły mi ok 1,5 tyg temu jakieś plamki czerwone na ciele, najwięcej mam na brzuchu, widzę że to sie zaczyna powoli przenosić nizej brzucha. Na rękach mam mało, niektóre jakby popękały i mam tam taki suchy naskórek . Na początku zanim tego jeszcze nie mialam, wyszedł mi mały placek na twarzy, jakby suchy, ale troche czerwony, więc to drapałam i z tego powstal strup, ale juz to zeszlo. Byłam u dermatologa w czwartek, stwierdziła, zę to jest "jakiś wirus" , przepisala mi "TRIDEM", mam to smarować raz dziennie, + zazywać "TELFAST 180", oprócz tego zaczełam zażywać 2 razy dziennie wapno. Nie widzę postępów, więc bym powiedziała, że mam tego więcej, szczególnie po kąpieli robią sie te plamy bardziej czerwone (zaczełam sie myć mydłem szarym). Jestem załamana, ponieważ za 4 dni wyjeżdzam na dłużej, nie mogę tego mieć, i nie moge zrezygnować z wyjazdu. Jestem załamana!!
Nie może to być ospa, bo przechodziłam to 2 lata temu, nie byłam na nic uczulona. Czasami te plamki swędzą wieczorem, ale to tez nie zawsze.
Przesyłam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0064.jpg (66,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0065.jpg (63,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0062.jpg (72,3 KB, 17 załadowań)
sorga90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 21:39   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wirus?? bardzo proszę o pomoc

Nie chce straszyc czy cos ale u mojego Tz bylo podobnie no i wyszlo, ze to swierzb, nabawil sie od kolegi, gdyz pozyczyl mu sprzet sportowy.
Moze pozyczalas cos komus czy cos ?
Choc nie musi to byc to, idz do dermatologa i niech w koncu sprawdzi Ci co to jest.
U Tz pojawily sie jakby suche skorki bedzie paznokciami, przeniosl to na mnie ale wlasnie u mnie tylko bylo na brzuchu, plecach, swedzi okropnie po kapieli, bo te gowno uwielbia cieplo. Leczylismy to 3 miesiace jakimis masciami od dermatologa, az w koncu nasz przyjaciel znalazl w swojej apteczce jakis plyn, ktory juz jest wycofan i dopiero to pomoglo, choc skora byla strasznie zniszczona.

My tutaj moze tylko gdybac co to jest, najlepiej udaj sie do dobrego dermatologa, ktory Cie nie oleje i zbada skore.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.