komu sie udalo??wpisujcie sie!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 19:04   #31
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

gotika1 a jaką dietę stosowałaś? Gratuluję wszystkim, którym się udało i są z tego zadowolone
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 09:40   #32
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja w sumie w moim życiu odchudzałam się 3 razy, po pierwszych 2 - jojo... Jednak wtedy taka dużo nie zrzuciłam jak za pierwszym razem. Moje odchudznie trwało prawie 4 miesiące. Mam 1.74 wzrostu i w swoim zyciu ważyłam najwięcej 74 kg jednak wtedy to był okres dojrzewania... I tak waga wahała mi się między 74 a 71. Jednak rok temu pod koniec wakacji przyszedł w moim życiu przełom wprowadziłam dietę i dużo sportu trenowałam codziennie nawet po 40 minut(to była moja obsesja, z czasem się z tego na szczęście wyleczyłam) i w grudniu zeszłego roku dobiłam do 55 kg. Już ponad pół roku utrzymuje wagę, waha się ona głównie -/+1kg. Staram się nadal racjonalnie odżywiac, chociaż muszę się wziąśc znowu za bieganie bo w końcu robi się coraz cieplej i są do tego warunki, i jeszcze rowerek z piwnicy wyjąc
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:03   #33
stars1
Raczkowanie
 
Avatar stars1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Krakow-aktualnie Niemcy
Wiadomości: 120
Wink Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Witam,
Ja zawsze odkad pamietam wazylam okolo 48-50 kg przy wzroscie 165 cm.Trenowalam gimnastyke sportowa przez wiele lat i nie mialam problemow z nadmiernym tluszczem i kilogramami. Wyjechalam i znalazlam prace w niemczech i nagle bardzo sie zaokragkilam. w skrajnym momencie zaczelam wazyc 60 kg ! nie zwracalam na to uwgi do momentu wciskania sie w spodniczki. To bylo straszne.!! obecnie na nowo biore sie za siebie i ostatnio nawet zrzucilam 2 kg. WIem ze to niewiele ale od czegos trzeba zaczac. .dalam sobie za cel powrot do swojej dawnej wagi. ale pierwsze kroki juz za mna. teraz bedzie tylko lepiej.
stars1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:54   #34
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez Natix
gotika1 a jaką dietę stosowałaś? Gratuluję wszystkim, którym się udało i są z tego zadowolone
Na poczatku niełączenia dr. Haya, ale teraz już jestem na swojej czyli racjonalne i mądre jedzenie pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:57   #35
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez stars1
Witam,
Ja zawsze odkad pamietam wazylam okolo 48-50 kg przy wzroscie 165 cm.Trenowalam gimnastyke sportowa przez wiele lat i nie mialam problemow z nadmiernym tluszczem i kilogramami. Wyjechalam i znalazlam prace w niemczech i nagle bardzo sie zaokragkilam. w skrajnym momencie zaczelam wazyc 60 kg ! nie zwracalam na to uwgi do momentu wciskania sie w spodniczki. To bylo straszne.!! obecnie na nowo biore sie za siebie i ostatnio nawet zrzucilam 2 kg. WIem ze to niewiele ale od czegos trzeba zaczac. .dalam sobie za cel powrot do swojej dawnej wagi. ale pierwsze kroki juz za mna. teraz bedzie tylko lepiej.
2 kilo to bardzo duzo -gratuluje
zrzucenie kazdego ZBEDNEGO kilograma to duze osiagniecie


od lata- ubieglego roku, regularnie biegam (3-4 zazy w tygodniu, czasmi bylo wiecej czasami mniej,ale zawsze), od poczatku stycznia zaczelam cwiczyc pilates,na posladki,brzuch i ogolny workout, specjalnych diet nie mialam,ale zdrowiej sie zaczelam odzywiac.
EFEKT:
warto bylo !!! moge sie pochwalic ze stopniowo moja waga malala, dzis moge dumnie powiedziec ze jestem 4 kilo lzejsza niz zeszlego lata , przez caly ten czas nie zalezalo mi tak na zrzuceniu kilogramow,ale na uksztaltowaniu i umiesnieniu ciala-dopielam !!
Jezeli naprawde wam zalezy, to sie wam tez uda-SYSTEMATYCZNOSC-wynagradza
w dalszym ciagu cwicze i biegam i nie zamierzam przestawac !!

PS
a ile energi mam w sobie !
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 11:06   #36
stars1
Raczkowanie
 
Avatar stars1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Krakow-aktualnie Niemcy
Wiadomości: 120
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez sky1980
2 kilo to bardzo duzo -gratuluje
zrzucenie kazdego ZBEDNEGO kilograma to duze osiagniecie


od lata- ubieglego roku, regularnie biegam (3-4 zazy w tygodniu, czasmi bylo wiecej czasami mniej,ale zawsze), od poczatku stycznia zaczelam cwiczyc pilates,na posladki,brzuch i ogolny workout, specjalnych diet nie mialam,ale zdrowiej sie zaczelam odzywiac.
EFEKT:
warto bylo !!! moge sie pochwalic ze stopniowo moja waga malala, dzis moge dumnie powiedziec ze jestem 4 kilo lzejsza niz zeszlego lata , przez caly ten czas nie zalezalo mi tak na zrzuceniu kilogramow,ale na uksztaltowaniu i umiesnieniu ciala-dopielam !!
Jezeli naprawde wam zalezy, to sie wam tez uda-SYSTEMATYCZNOSC-wynagradza
w dalszym ciagu cwicze i biegam i nie zamierzam przestawac !!

PS
a ile energi mam w sobie !
Widze ze ty rowniez nie mieszkasz w polsce. Powiedz mi bo wiele osob tak twierdzi ze jest to takze wina jedzenia ze sie tak tyje po nim. U mnie wiele rzeczy jest robione na bazie sztucznych , nienaturalnych produktow. Czy u ciebie rowniez jest taki problem.?
stars1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 12:18   #37
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

to prawda ze przybylo mi tych zbednych kilogramkow na obzyznie ,
z w chwila zmiany kraju zamieszkania,zmieniaja sie nawyki zywieniowe,

co masz na mysli "sztucznych, nienaturalnych srodkow?
u mnie wszyscy przywiazuja wage do tego co jedza-tu jest duuuzzzo biologicznych prodokow,szczerze mowiac nie kupuje ich-jakos dla mnie sa za sztuczne czy o to ci chodzi?
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 11:21   #38
stars1
Raczkowanie
 
Avatar stars1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Krakow-aktualnie Niemcy
Wiadomości: 120
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja rowniez patrze na to co jem. tylko jak kupuje np.chleb w piekarni jednego dnia a drugiego rowniez chce zjesc to nie jest on juz niestety nadajacy sie do spozycia bo zapach i dziwna konstytencja nie czyni go apetycznym. A wiem ze ma bardzo duzo srodkow polepszajacych chleb,( ciemny kolor pieczywa mimo ze to jestuwazane z apieczywo jasnie) wiem bo mam mame ktora pracuje w pierkarni w polsce. A pozatym ceny naturalnych produktow Bio sa naprawde kosmiczne. Nieraz nawet niemcow szokuja ceny. Pozdrawiam
stars1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:48   #39
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cześć, mnie też udało się schudnąć w sumie to nie wiem ile w kg ale wiem ze przez 2 miesiace spadło prawie 90 cm. Moje odchudzanie zamierzam przeciagac az do konca wrzesnia, pozniej utrymywac wage zobaczymy jak pojdzie jestem dobrej mysli Moj sposob to cwiczenie codziennie ograniczanie jedzenia i unikanie slodyczy ale nie odmawianie sobie wszystkiego bo w zyciu bym nie wytrzymala Zycze wszystkim powodzenia
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:50   #40
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Od lipca 2005 do dzisiaj zrzuciłam jakieś 12 kilogramów. Ważyłam 59 (możliwe, że więcej bo stara waga była rozregulowana i pokazywała mniej, niż było w rzeczywistości ), obecnie ważę w granicach 46-48 kg.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:25   #41
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Kiedy byłam dzieckiem był ze mnie taki trochę pączek Np. przy wzroście 150 cm ważyłam 56 kg... Ale potem wzięłam się za siebie i od tamtej pory moja waga mniej więcej wynosiła 55 kg czyli powoli sobie rosłam i chudłam... A teraz (przy 170 cm) niedawno schudłam znowu z 59 kg (przytyło się w zimie) na obecne 51 kg i jest mi z tym dobrze, co prawda chciałabym mieć troszkę węższe biodra i talię ale narazie mi odpowiada. Teraz mam wymiary 83-62-91
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 17:40   #42
madzia1324
Raczkowanie
 
Avatar madzia1324
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 111
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ale wam zazdroszcze Ja jakoś nie mam siły. Teraz walcze z efektem jojo. Ważyłam kiedys 52 kilo na 167. teraz niestety waze 60 . Jakoś nie potrafie się wziaśc za siebie ale obiecuje że się postaram! Szczerze powiedziawszy zmotywowałyście mnie dziekuje i powodzenia w waszych odchudzaniach i wiecie dziewczyny uważajcie żeby nie przesadzić! Bo to w druga strone też nie jest dobrze. Buziak
__________________
Radość to motyl
Który fruwa nisko nad ziemią,
Lecz smutek to ptak
O wielkich, silnych, czarnych skrzydłach,
One unoszą człowieka ponad życie
(...)

Edith Sodergan
"w zwierciadle, niejasno"
madzia1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:12   #43
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Zamieszczam zdjecia. Odrazu podkreslam ,ze nie jestem po odchudzaniu ale w trakcie Zdjecia pierwsze to wtedy gdy wazylam ok 75 kilo a bylo to w styczniu tego roku .Nastepne zdjecia z dzisiaj , schudlam od stycznia 15 kg . Nie wiem czy widac duza roznice ale moim zdabiem troche widac Zdjecia kiepskie bo robione kom. Ale niedlugo wkleje dobrej jakosci , jak tylko wybierzemy sie z TZ na spacer .
Mam zamiar schudnac do 50 najmniej a jak sie da to do 47 . Mam 160 wzrostu .
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:20   #44
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Zamieszczam zdjecia. Odrazu podkreslam ,ze nie jestem po odchudzaniu ale w trakcie Zdjecia pierwsze to wtedy gdy wazylam ok 75 kilo a bylo to w styczniu tego roku .Nastepne zdjecia z dzisiaj , schudlam od stycznia 15 kg . Nie wiem czy widac duza roznice ale moim zdabiem troche widac Zdjecia kiepskie bo robione kom. Ale niedlugo wkleje dobrej jakosci , jak tylko wybierzemy sie z TZ na spacer .
Mam zamiar schudnac do 50 najmniej a jak sie da to do 47 . Mam 160 wzrostu .
co robilas zeby tak schudnac mnie np zalezy na nogach najbardziej napisz prosze co stosowalas i w jakim czasie jestem bardzo ciekawa
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:03   #45
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez sakuradb
co robilas zeby tak schudnac mnie np zalezy na nogach najbardziej napisz prosze co stosowalas i w jakim czasie jestem bardzo ciekawa
Ogolnie stosowalam diete Zero typowych slodyczy ( pisze typowych bo jem np batoniki z platkow i mleka , mniam ) , nie pijam gazowanych slodzonych napojow , czasem cola light jak juz musze . Ogolnie staram sie jesc zdrowe jedzonko i nie duze porcje ,Tak praktycznie to dopiero teraz mam jakis wiekszy zapal do odchudzania . Ale mialam rownez zalamki i tez od czasu do zcasu musialam sobie cos "ofiarowac" bo chyba bym zwariowala . Na zdjeciach nie widac wielkiej roznicy ale np najbardziej pocieszajace jest to ,ze moge np zapiac sie do samej szyji w kurteczce dzinsowej , w ktorej jakis czas temu moglam sie zapiac tylko na samym dole
Stosowalam rowniez w tym czasie ( styczen ; teraz) figurelle , cla max i teraz cealin, mysle ,ze to rowniez pomaga , ale potrzeba odrobiny wysilku fizycznego.

Co do wysilku to jestem lniuch ,wiec nie mam wielkiego zapalu . Brzuszki i skakanka ,to lubie ,wiec robie .
No i mysle ,ze przede wszystkim najwazniejsze jest samo zaparcie , ja probowalam sie wziac za odchudzanie od ok roku i ciagle mi cos niewychodzilo , ale naprawde ciesze sie ,ze sie w koncu wiezlam . Od czegos trzeba zaczac a potem juz bedzie tylko lepiej
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:46   #46
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Izunia86 bardzo ładnie wyglądasz i o niebo lepiej
Życzę wytrwałości i nie musisz dążyć do 47 kg, już jest dobrze!
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:05   #47
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez edipig
Izunia86 bardzo ładnie wyglądasz i o niebo lepiej
Życzę wytrwałości i nie musisz dążyć do 47 kg, już jest dobrze!
Dziekuje
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:29   #48
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

dzieki za odpowiedz ja odchudzam sie od 2 miesiecy, efekty sa lecz jeszcze nie zadawalajace najbardziej wkurza mnie to ze mam 35 cm roznice miedzy biodrami a talia i nie wiem co mam zrobic. Moim utrapieniem sa nogi wiec robie wszystko by je wspomoc mam nadzieje ze odniose sukces hehe ale i tak juz go w pewnym sensie odnioslam bo przez okres 2 miesiecy w talii spadlo mi 17 cm a w biodrach 13 w udzie 8 wiec mimo wszystko jestem zadowolona
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:38   #49
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez sakuradb
dzieki za odpowiedz ja odchudzam sie od 2 miesiecy, efekty sa lecz jeszcze nie zadawalajace najbardziej wkurza mnie to ze mam 35 cm roznice miedzy biodrami a talia i nie wiem co mam zrobic. Moim utrapieniem sa nogi wiec robie wszystko by je wspomoc mam nadzieje ze odniose sukces hehe ale i tak juz go w pewnym sensie odnioslam bo przez okres 2 miesiecy w talii spadlo mi 17 cm a w biodrach 13 w udzie 8 wiec mimo wszystko jestem zadowolona
No to brawo Naprawde duzo Ci ubylo Jestesmy silne wiec damy rade . Najgorsze to podczas tzw dolka dac upust emocjom poprzez jedzenie. Czesto tak mialam , mowilam sobie ,ze to i tak nie ma sensu i zaczynalam proces jedzenia To jest okropne , bo do niczego nie prowadzi . Co innego zaplanowac sobie ,np obiad taki ,na jaki sobie nie pozwalamy codziennie a co innego jak nie chcemy ale w koncu jedzenie jest silniejsze Jakbym sie za siebie wziela to juz dawno bylabym laseczka a nie teraz musze sie nad tym jeszcze sporo napracowac ,ale wiadomo ,ze praca nie idzie na marne i damy rade , tego zycze Wam wszystkim i sobie troszke tez Pozdrawiam.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 22:27   #50
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez stars1
Widze ze ty rowniez nie mieszkasz w polsce. Powiedz mi bo wiele osob tak twierdzi ze jest to takze wina jedzenia ze sie tak tyje po nim. U mnie wiele rzeczy jest robione na bazie sztucznych , nienaturalnych produktow. Czy u ciebie rowniez jest taki problem.?
ja z kolei mieszkam w anglii. przez rok przytylam tu okolo 4-5 kilogramow, nie zmieniajac jakos szczegolnie swoich nawykow zywieniowych. ale tu chleb, mieso i jogurty a nawet owoce sa jakies takie sztuczne. tak sie dziwnie "puchnie" od tego jedzenia. szlag mnie przez to trafia.
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:35   #51
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Izunia:

Gratuluje!! i podziwiam.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:43   #52
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Izunia:

Gratuluje!! i podziwiam.
Dziekuje bardzo
Jak ladna jest pogoda to az sie chce odchudzac , a tu taka jakas nijaka ,wieje ,ponuro ,przed chwila mi prawie koty zdmuchnelo z okna :O ,przynajmniej u mnie tak jest ale jak trzeba to trzeba
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:35   #53
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

nio nie tylko u ciebie jest nijak u mnie tez i masz racje czlowiek nie ma checi na nic na zadne cwiczenia ani nic z tego :P a ja jeszcze musze isc do dentysty ozgrozo
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:56   #54
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

siemka a ja pamietam pojechałam na wesele i byłam tam tydzien obzerałam sie bardzo no i wazyłam 62 kg .. wkurzło mnei to bardz o no ale sie nie przejmowałam lecz nastał dzien i powiedziałam nie msuze tak byc moge to zmienic ... aktualnie waze 48-47,5 kg ... dąże do 43 kg i dąże do uształtowania sylwetki... przedemna długa droga... lecz mam nadzieje ze jak bede szła do szkoły w wrzesniu to pojde tam szczupła i pięknie opalona ) buziaki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:06   #55
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

z 72 na 52
teraz, niestety wrocilam do wagi 56, tak z 50 to moj ideal
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:54   #56
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

A to moja historia:

Przed maturą (2002) postanowiłam schudnąć na diecie 1000 kcal. Ważyłam ok. 56 kg przy wzroście 161 i nie wygladałam dobrze. W jakieś 3 miesiące schudłam do ok. 46 kg. Do diety przykładałam się naprawdę porzadnie, skrupulatnie ważyłam wszystko co jadłam, nawet rzodkiewki. W tym czasie nigdy nie przekroczyłam 1100 kcal, nigdy. Ćwiczyłam mało, używałam balsamów na cellulit, kupiłam taki mały masażerek. Byłam bardzo zadowolona z efektów.

Do starej wagi (55-56 kg) wróciłam na drugim roku studiów. Drugi raz zaczęłam się odchudzać pod koniec 3 roku ( rok temu w marcu). Najpierw schudłam trochę przez problemy osobiste, zaczęłam palić jak smok. Wtedy zainteresowałam się dietą SB. Moja dieta to było coś pomiędzy 1 a 2 fazą. Znów schudłam w krótkim czasie do 47-48 kg i znów wyglądałam ładnie.

Tej zimy bardzo się zapuściłam, szkoła, praca, brak czasu, ciągłe zmęczenie. Obudziłam się w lutym z wagą 55 kg. Od mniej więcej 10 marca znów się odchudzam. Nie liczę kalorii, ale po tej 1000 kcal pamiętam mniej więcej ile co ma. Odżywiam się raczej zgodnie z SB, bo też pamiętam indeksy glikemiczne, ale wciąż zdarzaja mi się grzeszki. Na szczęście już zauważam coraz mniejszą chęć na słodycze No i kilogram mniej. Mam nadzieję, że uda mi się zejść do 50 kg i zostać przy tej wadze na dłuugi czas. Ale muszę przyznać, że jest mi o wiele ciężej niż kilka lat temu.

No, tak wygląda moje odchudznie: 56 - 46 - 55 -47 - 55 - .... Niezbyt to pozytywne, ale przynajmniej wiem, że potrafię schudnąć

Buziaki dla wszystkich, które osiągnęły sukces i dla tych, które dopiero go osiągną
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:24   #57
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja dostałam od lekarza ziola poprawiajace przemiane materii i majace wspomoc chudniecie.Wiem ze dzialaja ale baaaaaardzooo wolno Nie wiem czy moge pic jeszcze jakies herbatki?np.SYSTEM SLIM FIGURA??boje sie zeby nie powodowaly efektu jo jo co radzicie??
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 11:12   #58
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Zamieszczam zdjecia. Odrazu podkreslam ,ze nie jestem po odchudzaniu ale w trakcie Zdjecia pierwsze to wtedy gdy wazylam ok 75 kilo a bylo to w styczniu tego roku .Nastepne zdjecia z dzisiaj , schudlam od stycznia 15 kg . Nie wiem czy widac duza roznice ale moim zdabiem troche widac Zdjecia kiepskie bo robione kom. Ale niedlugo wkleje dobrej jakosci , jak tylko wybierzemy sie z TZ na spacer .
Mam zamiar schudnac do 50 najmniej a jak sie da to do 47 . Mam 160 wzrostu .
Izunia super wyglądasz Jestem pod dużym wrażeniem! Szczególnie na tym zdjęciu widać zmianę https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1148569957

Piszesz,że ważyłaś ok.75kg i schudłaś 15kg,czyli ważysz teraz około 60,tak? Lepiej wskocz na wagę jeszcze raz,bo na 60kg to Ty nie wyglądasz
Jakieś 55 jak nic

Gratulacje jeszcze raz
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:05   #59
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez anitra
Izunia super wyglądasz Jestem pod dużym wrażeniem! Szczególnie na tym zdjęciu widać zmianę https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1148569957

Piszesz,że ważyłaś ok.75kg i schudłaś 15kg,czyli ważysz teraz około 60,tak? Lepiej wskocz na wagę jeszcze raz,bo na 60kg to Ty nie wyglądasz
Jakieś 55 jak nic

Gratulacje jeszcze raz
Ojej nawet nie zauwazylam tej wypowiedzi Dziekuje
Nie 55 to jeszczce nie waze ,choc chcialabym ale teraz jest ponizej 60 . Od maja stracilam w talii 13 cm , nawet nie zauwazylam kiedy :O


Dziewuszki (moze nie tylko ) wpisujcie sie i dajcie mi choc ciupke motywacji Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:20   #60
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Izunia wyglądasz świetnie Myślę, że 47 to będzie za mało Gratuluję
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.