Cwiczenia izometryczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 16:32   #1
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565

Cwiczenia izometryczne


Jak to z nimi jest stosuje ktoś takie ćwiczenia
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 11:33   #2
junia1
Raczkowanie
 
Avatar junia1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 255
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Szczerze mówiąc sama się chyba na nie skuszę bo słyszałam że naprawdę pomagają. Cena tylko duża bo w Opolu to 20zł za 1h, ale czego nie robi się dla swojego ciała...
__________________
Pozdrawiam Junia1


decupage wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578034
junia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:38   #3
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Cwiczenia izometryczne

a na czym polegają te ćwiczenia ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:40   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Ćwiczenia izometryczne to takie, przy których mięśnie się napinają, ale nie rozciągają. Jasne, że poprawnie wykonywane i prawidłowo wkomponowane w trening są skuteczne, jeśli przy tym dieta nie szwankuje, to bardzo zwiększają siłę mięśni
Same ćwiczenia izometryczne, bez innych, to chyba się stosuje tylko podczas rehabilitacji i nie słyszałam, żeby takie "treningi" organizowano w ramach zajęć w klubach sportowych...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:51   #5
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Ja też nie słyszałam zeby takie zajęcia były...
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 15:29   #6
junia1
Raczkowanie
 
Avatar junia1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 255
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Są to łóżka izometryczne, które wykonują ćwiczenia za Ciebie. Czyli kładziesz się, przypinasz się do łóżka żeby nie spaść i ono robi za ciebie ćwiczenia. W Opolu jest 5 łóżek o różnych profilach ćwiczeń. Podam Wam link poczytajcie sobie: http://www.ambasadaurody.com/ksztalt..._sylwetki.html Fajna sprawa!!!
__________________
Pozdrawiam Junia1


decupage wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578034
junia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:09   #7
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Ja kiedyś gdzieś czytałam, że ćwiczenia izometryczne, czyli napinaie mięśni bez ich rozciagania, można wykonywać wszędzie. Ja np. przez dłuższy czas wykonywałam takie ćwiczenia na pośladki w autobusie gdy jechałam do pracy (z nudów ). Efekty nie były aż tak wielkie...ponieważ nie byłam przy tych ćwiczeniach systematyczna . Ale mogę wypowiedzueć się na temat tych ćwiczeń odnośnie mięśni brzucha. Kiedyś tak bardzo przyzwyczaiłąm się do automatycznego napinania mięśni brzucha, że weszło mi to w krew i później nawet nie zauważałam, że są one napięte. Brzusio rzeczywiście miałam płaski i nieznacznie wyrzeźbiony, bez większych dodatkowych ćwiczeń. Teraz tego nie stosuję, a brzuch mam taki jaki mam czyli nieciekawy . Ciężko mi się znowu do tego przyzwyczaić,a szkoda, bo osobiście przekonałam się, że warto . A co do pośladków...to czasami jak mi się przypomni to napinam je w autobusie pod swoim zimowym pładszczem, żeby nikt nie widział
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 17:25   #8
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Cytat:
Napisane przez junia1 Pokaż wiadomość
Są to łóżka izometryczne, które wykonują ćwiczenia za Ciebie. Czyli kładziesz się, przypinasz się do łóżka żeby nie spaść i ono robi za ciebie ćwiczenia. W Opolu jest 5 łóżek o różnych profilach ćwiczeń. Podam Wam link poczytajcie sobie: http://www.ambasadaurody.com/ksztalt..._sylwetki.html Fajna sprawa!!!
I że ja nie robie nic? A to po kolei "macha" moimi częściami ciała? Ale to musi być komiczne uczucie Spróbowałabym z samej ciekawości doznań Jednak nie sądzę żeby to było to co zwykłe ćwiczenia, z własnej woli
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 18:03   #9
junia1
Raczkowanie
 
Avatar junia1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 255
Dot.: Cwiczenia izometryczne

Podobno daje duże efekty. Rzeczywiście głupio tak leżeć i maszyna robi za Ciebie wszystko idę z czystej ciekawości jak już będę dam znać i podzielę się wrażeniami. Ale dopiero koło początku lub połowy lutego
__________________
Pozdrawiam Junia1


decupage wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578034
junia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:56   #10
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink Dot.: Cwiczenia izometryczne

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś gdzieś czytałam, że ćwiczenia izometryczne, czyli napinaie mięśni bez ich rozciagania, można wykonywać wszędzie. Ja np. przez dłuższy czas wykonywałam takie ćwiczenia na pośladki w autobusie gdy jechałam do pracy (z nudów ). Efekty nie były aż tak wielkie...ponieważ nie byłam przy tych ćwiczeniach systematyczna . Ale mogę wypowiedzueć się na temat tych ćwiczeń odnośnie mięśni brzucha. Kiedyś tak bardzo przyzwyczaiłąm się do automatycznego napinania mięśni brzucha, że weszło mi to w krew i później nawet nie zauważałam, że są one napięte. Brzusio rzeczywiście miałam płaski i nieznacznie wyrzeźbiony, bez większych dodatkowych ćwiczeń. Teraz tego nie stosuję, a brzuch mam taki jaki mam czyli nieciekawy . Ciężko mi się znowu do tego przyzwyczaić,a szkoda, bo osobiście przekonałam się, że warto . A co do pośladków...to czasami jak mi się przypomni to napinam je w autobusie pod swoim zimowym pładszczem, żeby nikt nie widział
Potwierdzam, już o tym zapomniałam, bo pare lat temu tak zaczęłam robić i o dziwo moje pośladki zrobiły się takie zaokrąglone w góre - nie w dół.

To naprawde działa.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.