Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 19:51   #3271
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36673914]A szampon fajny? Mialam kiedys odlewke regeneracyjnego i mnie sie nie spodobal. Mam wiec obawy.

A maslo rozgrzewajace probowalas? Fajne?[/QUOTE]
Ja miałam już prawie wszystko z ich podstawowego/starego asortymentu i nie ma rzeczy, która by nie była fajna. Masło Ci się spodoba, jeśli lubisz jadalne, "świąteczne" aromaty, ale to dość mocny zapach, więc się okaże. Ja je uwielbiam. Zdradzę sekret, że kiedyś przez niedługi czas pracowałam u P&R, ale przez studia musiałam zrezygnować Choć miłość do marki mi pozostała, szczególnie, że panie założycielki to przemiłe, "ludzkie" babeczki, szczerze oddane ideologii firmowej

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Szalejecie z tym P&R a ja nawet nie chce próbować tych kosmetyków. Wąchałam ostatnio peelingi do ust w S i śmierdziały gorzej niż można sobie to wyobrazić.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To masz tak samo jak ja. Poszłam raz do S. zachecona peanami na czesć Pat & Rub. Chciałam kupić krem do rak, ale każdy mi zalatywał takim tanim zapachem z bazarku, ze odpuściłam. Dla mnie niestety zapach kosmetyku tez musi byc znośny.
Nie ma co sugerować się zapachami w Sephorze, bo tam zawsze mają popsute testery od tych grzejących lampek

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Kurczę, a ja widzę tylko kilka tych listów i akurat są na kosmetykach, które mam albo leżą gdzieś w zapasach. Oszczędzę przynajmniej.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 00:13   #3272
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

jesli ktos zamawia z waw to dajcie znac jesli beda te listki np na micela chetnie bym sie załapała.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 07:01   #3273
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Damon może być 10, w sumie nawet lepiej

Polecam miód dodany do odzywki do włosów, o ile u mnie olejowanie sie nie sprawdza to miód jest świetny

James gratuluję nowej pracy. A w kwestii męża - nie musi być bogaty, ważne żeby dobrze rokował
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:24   #3274
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Polecam miód dodany do odzywki do włosów, o ile u mnie olejowanie sie nie sprawdza to miód jest świetny
Napisz, prosze, cos wiecej.

Jaki to ma byc miod? Jakikolwiek? Podgrzewasz go wczesniej, zeby byl rzadszy? Latwo sie splukuje, bo mam jakas wizje sklejonych strakow? Duzo tego miodu?

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James gratuluję nowej pracy. A w kwestii męża - nie musi być bogaty, ważne żeby dobrze rokował
O to tez ciezko. Nie da sie przewidziec .


Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-22 o 08:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:42   #3275
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ojej, ile Wy piszecie 2 dni mnie nie było, to teraz nadrabiam

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Masz na myśli gossmakeupartist?
Jeśli tak to kupuj w ciemno, dla mnie to jest makijażowe guru
Stosuję większość jego sztuczek od jakiegoś czasu używających tych samych pędzli i kosmetyków co wcześniej a efekt jest całkowicie inny.
Raz nawet pomalowałam sobie twarz pół na pół żeby ocenić i na prawdę widać różnicę.
Zawsze używałam flat topa, pory były mniej widoczne ale jednak. Po obejrzeniu i zastosowaniu jego porad widać je tylko z bardzo bliska, a z Porefessionalem w ogóle
Tak, tak, właśnie o nim mówiłam nie mogłam go znaleźć, dzięki!

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kolor czerwono-miedzianego błyszczyka totalnie nie mój, więc nic mi się nie kojarzy, ale może w MACu coś? Albo może coś takiego jest trochę podobne? W ogóle świetny blog, szczególnie dla bladolicych, bo dziewczyna ma jasną cerę i w makijażach kolor nie jest przekłamany.
Mniej więcej w takim kolorze była moja pierwsza czerwień na usta - błyszczyk L'Oreal Glam Shine w kolorze 162 Energetic Carat

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Fajne zdanie przeczytałam w Elle, w wywiadzie z makijażystą Givenchy:
"Zawartość kosmetyczki nie powinna być kwestią sezonową, a ciekawości. Nowe kosmetyki skłaniają do nowego spojrzenia na swoją twarz, oczy, usta. Uważam, że kobiety nie potrzebują żadnych trików, potrzebne im tylko więcej kosmetyków."
Czyż to nie piękne?!


Powiedz, jaki to ten jagodowy błyszczyk? Ciekawam

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Aaa, Solciu, kupiłaś sobie w końcu ten Clinique pod oczy? Mi kasy zabrakło I chyba przełożę zakup na słoneczne miesiące. Póki co znalazłam dość tani (40zł) krem pod oczy Plante System. Mam już drugi z tej firmy i bardzo mi odpowiadają, świetnie działa i aż żal płacić kilka razy tyle za Clinique'a, szczególnie, jak zakcianek wiele.
A ja kupiłam ten krem, tym bardziej, że były VIPy, musiałam kupić jeszcze tonik, więc dostałam w prezencie kosmetyczkę z miniaturami

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A z pomadek to jeszcze zobacz odcienie Nouby, wydają mi się mocno metaliczne. Jeszcze z pigmentem na środku ust możesz spróbować.
Dzięki za cynk, spróbuję

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
I jak? Ja mam fioła na punkcie wszystkich odcieni fioletu i też marzy mi się jakaś śliwkowa mascara, ale boję się, że przy niebieskich oczach da efekt zmęczonych oczu.
Zaczynam się łamać i również nabieram ochoty na kolor na oczach... w postaci właśnie śliwkowego tuszu

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A w ogóle. Kupiłam sobie farbę do włosów, lubię zmiany, więc wzięłam trochę inny odcień, głęboką miedź z innej firmy. Wyszedł mi...ciemny, zimny brąz
W życiu nie miałam takiego koloru, ani w ogóle żadnego chłodnego. Jakiś dowcipniś musiał chyba wymienić zawartość z innym kolorem. Na szczęście efekt mi się bardzo spodobał. Mogłabym mieć każdego dnia inny kolor włosów, ale Dziewczyny, przestroga - sprawdzajcie zawartość opakowania farb do włosów
Zazdraszczam, nie mam tyle odwagi, żeby zmieniać kolory, no i jestem za leniwa, niesystematyczna, musiałabym farbować odrosty, więc odpada

Milko, dzięki za polecenie książek, na pewno je przeczytam

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam. Jest tak cieniutka, ze na pewno ma mało kalorii
Gorzka czeklada Lindt z solą morską też jest cieniutka, poza tym ma dużo kakao - bardzo dobre dla kobiet, dzięki zawartości magnezu, nawet na diecie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Teraz cwicze Pore Refiner z Biodermy To niby krem leczniczy, ale jest silkonowyi i od razu matuje Poki co stwierdzam, ze mniej sie blysczze, a podklad trzyma sie chyba troche lepiej, choc F&B z Maca i tak ma niezla trwalosc.
Kupilam go po tym wpisie: KLIK Przetlumaczylam sobie googlem
Nie lubię specyfików z silikonami, na początku stosowania, przez pierwsze powiedzmy 2 tygodnie poprawiają bardzo wygląd i trwałość makijażu, a potem tylko nasilają przetłuszczanie cery i widoczność porów - ja całkowicie je odstawiłam, bo to mijało się z celem A jak ten krem? Da się go długofalowo stosować?

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dokładnie jeśli nie jem słodyczy (w tym pączków, tłustych ciastek itp.) to cerę mam idealną . Tylko trudno mi jest trzymać się w ryzach, kiedyś bardziej się pilnowałam :/
Dobrze, że u mnie nie ma takiego problemu i mogę słodycze jeść bezkarnie albo i - niestety - tak to przynajmniej coś by mnie powstrzymywało przed sięgnięciem po czekoladę, albo przynajmniej ograniczyłabym się do 2 kostek, a tak - zjadam od razu 2 tabliczki

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Polecam miód dodany do odzywki do włosów, o ile u mnie olejowanie sie nie sprawdza to miód jest świetny
Jeszcze dzisiaj wypróbuję Akurat zawsze mam w domu przynajmniej 2 słoiki miodu prosto od pszczelarza, pychotka
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:58   #3276
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Wstawiam zdjecia Damonkowego lakieru, ktory wygralam na rozdaniu blogowym. Pazury nr 1, 3 i 5 pomalowane sa wlasnie Bazooka Essie a pazury 2 i 4 pomalowane sa Lobsterem OPI.

btw: prosze sie nie smiac z moich malych lapek i grubych paluchow .

edit dorzucam jeszcze jedno zdjecie gdzie najlepiej widac roznice kolorow. Ekskjuzmi za niezmyty lakier ze skorek, ale mi sie nie chcialo .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-22 o 09:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 09:07   #3277
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36684770]Wstawiam zdjecia Damonkowego lakieru, ktory wygralam na rozdaniu blogowym. Pazury nr 1, 3 i 5 pomalowane sa wlasnie Bazooka Essie a pazury 2 i 4 pomalowane sa Lobsterem OPI.

btw: prosze sie nie smiac z moich malych lapek i grubych paluchow .

edit dorzucam jeszcze jedno zdjecie gdzie najlepiej widac roznice kolorow. Ekskjuzmi za niezmyty lakier ze skorek, ale mi sie nie chcialo .[/QUOTE]

Fajne połączenie. Ja to zawsze jednolicie maluję, bo jakoś fantazji mi brak, czy co

Ładny kształt paznokci masz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 09:20   #3278
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Troche malo rzeczy "zalistkowali", jak by bylo wiecej i bym dobila do 200, zeby wysylka byla bezplatna, to bym sie skusila a tak to
miałam dokładnie to samo
przesada z tą wysyłką - fajnie by było jak można by było odebrać w wybranej Sephorze
ja wzięłam 2 micele, szampon wzmacniający i peeling, bo akurat mi się kończy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36684770]Wstawiam zdjecia Damonkowego lakieru, ktory wygralam na rozdaniu blogowym. Pazury nr 1, 3 i 5 pomalowane sa wlasnie Bazooka Essie a pazury 2 i 4 pomalowane sa Lobsterem OPI.

btw: prosze sie nie smiac z moich malych lapek i grubych paluchow .

edit dorzucam jeszcze jedno zdjecie gdzie najlepiej widac roznice kolorow. Ekskjuzmi za niezmyty lakier ze skorek, ale mi sie nie chcialo .[/QUOTE]

fajny ten OPIk - to taki koralo róż szukałam takiego koloru jakiś czas temu

a na pomarańcz też mam ochotę na jesień
właśnie fiolet, pomarańcz i ciekawe co jeszcze
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 09:34   #3279
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Holusia i co ampułkę wzięłaś jednak?i miceli ile sobie trzasnęłaś?
Anusia wiesz ze ja ampułkę , micel na zapas

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To masz tak samo jak ja. Poszłam raz do S. zachecona peanami na czesć Pat & Rub. Chciałam kupić krem do rak, ale każdy mi zalatywał takim tanim zapachem z bazarku, ze odpuściłam. Dla mnie niestety zapach kosmetyku tez musi byc znośny.

Eve służę próbkami ode mnie w S testerów p&r to nawet ja nie tykam

seria hipoalergiczna ma delikatny i subtelny zapach, wczoraj p&r na fejsie napisli ze maja byc produkty w małych opakowaniach na stronie do kupienia w październiku



Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Kurcze kusicie tym PR a ja jeszcze nic z tej firmy nie mialam, wiec trzeba by cos wziac, tylko ta wysylka.... poczta polska za 17 PLN .... .... co to listonosz przynosi te kosmetyki, rozpakowuje i pomaga nakladac ?????
Tasz mi przynosi przemiły przystojniak z firmy kurierskiej wart
17 zł
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja miałam już prawie wszystko z ich podstawowego/starego asortymentu i nie ma rzeczy, która by nie była fajna. Masło Ci się spodoba, jeśli lubisz jadalne, "świąteczne" aromaty, ale to dość mocny zapach, więc się okaże. Ja je uwielbiam. Zdradzę sekret, że kiedyś przez niedługi czas pracowałam u P&R, ale przez studia musiałam zrezygnować Choć miłość do marki mi pozostała, szczególnie, że panie założycielki to przemiłe, "ludzkie" babeczki, szczerze oddane ideologii firmowej

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
jesli ktos zamawia z waw to dajcie znac jesli beda te listki np na micela chetnie bym sie załapała.
przeczytaj strone wcześniej dziewczyny pisały o tym...

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

Polecam miód dodany do odzywki do włosów, o ile u mnie olejowanie sie nie sprawdza to miód jest świetny
Pingwinku to mnie zabiłaś, bo właśnie razowcem z miodem sie delektuje i gorzka kafa do tego i jest

ale miód do włosów co jak prosze???

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36684770]Wstawiam zdjecia Damonkowego lakieru, ktory wygralam na rozdaniu blogowym. Pazury nr 1, 3 i 5 pomalowane sa wlasnie Bazooka Essie a pazury 2 i 4 pomalowane sa Lobsterem OPI.

btw: prosze sie nie smiac z moich malych lapek i grubych paluchow .

edit dorzucam jeszcze jedno zdjecie gdzie najlepiej widac roznice kolorow. Ekskjuzmi za niezmyty lakier ze skorek, ale mi sie nie chcialo .[/QUOTE]

super letnie i optymistyczne kolory
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 10:01   #3280
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Fajne połączenie. Ja to zawsze jednolicie maluję, bo jakoś fantazji mi brak, czy co
Ja czasami robie tez tak, ze maluje cztery pazury na jeden kolor, a ostatni (najmniejszy) packam czyms innym.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ładny kształt paznokci masz
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

fajny ten OPIk - to taki koralo róż szukałam takiego koloru jakiś czas temu

a na pomarańcz też mam ochotę na jesień
właśnie fiolet, pomarańcz i ciekawe co jeszcze
Ja chce tylko ciemna zielen z Essie i Diorka.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
super letnie i optymistyczne kolory
Fajne, ale rzeczywiscie troche wala po oczach .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:29   #3281
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36685610]

Ja chce tylko ciemna zielen z Essie i Diorka.



Fajne, ale rzeczywiscie troche wala po oczach .[/QUOTE]

widziałaś recenzję tego lakieru na blogu Urban state of mind?
Diorek fajny

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

mam do Was pytanie techniczne - przy okazji ostatniej akcji z wymianą tuszów Clinique wzięłam tego co się go zmywa ciepłą wodą i jakoś nie mogę sobie z tym poradzić
woda szczypie mnie w oczy, a jak mniej obficie myję to zmywanie trwa wieki mam wrażenie, ze bardziej trę rzęsy i skórę wokół oczu...
macie jakiś specjalny patent na to?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 11:41   #3282
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
widziałaś recenzję tego lakieru na blogu Urban state of mind?
Diorek fajny

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

mam do Was pytanie techniczne - przy okazji ostatniej akcji z wymianą tuszów Clinique wzięłam tego co się go zmywa ciepłą wodą i jakoś nie mogę sobie z tym poradzić
woda szczypie mnie w oczy, a jak mniej obficie myję to zmywanie trwa wieki mam wrażenie, ze bardziej trę rzęsy i skórę wokół oczu...
macie jakiś specjalny patent na to?
Moze wez sobie namocz wacik w takiej wodzie i przyłoz na kilka sekund? Przyznam ze sie nie spotkałam ze zmywaniem ciepła woda.ja do zmywania clinique uzywałam hydrolatu i dawał rade

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

hola widziałam, ze dziewczyny pisały, dlatego chciałam zgłosic chec. Moze powinnam zacytowac i napisac dokładniej ale niestety chwilowo nie mam dostepu do komputera z internetem
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:51   #3283
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Zwies;36687210[COLOR=Silver

[/COLOR]hola widziałam, ze dziewczyny pisały, dlatego chciałam zgłosic chec. Moze powinnam zacytowac i napisac dokładniej ale niestety chwilowo nie mam dostepu do komputera z internetem
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:11   #3284
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Na HQhair przez 2 dni jest promocja -15% na Urban Decay
kod: UD15
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:40   #3285
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A ja chciałam się podzielić z Wami wiadomością, że kocham Essie Eternal Optimist # 23
To jest idealny odcień brudnego, lekko pudrowego różu dla oliwkowej skóry dłoni. Wreszcie trafiłam na super kolor.
Nie drażniący, pasujący do wielu stylizacji
Wstawiam foty - musiałam je trochę przerobić - odjęłam nasycenie koloru, więc moja skóra jest na fotach jaśniejsza, ale za to kolor na paznokciach w miarę prawdziwy

Lakier jest już 4-dniowy, ale i tak nieźle się trzyma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Essie 23 Eternal Optimist_1.jpg (31,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essie 23 Eternal Optimist_2.jpg (36,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essie 23 Eternal Optimist_3.jpg (26,3 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essie 23 Eternal Optimist_4.jpg (28,6 KB, 79 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:43   #3286
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36684770]Wstawiam zdjecia Damonkowego lakieru, ktory wygralam na rozdaniu blogowym. Pazury nr 1, 3 i 5 pomalowane sa wlasnie Bazooka Essie a pazury 2 i 4 pomalowane sa Lobsterem OPI.

btw: prosze sie nie smiac z moich malych lapek i grubych paluchow .

edit dorzucam jeszcze jedno zdjecie gdzie najlepiej widac roznice kolorow. Ekskjuzmi za niezmyty lakier ze skorek, ale mi sie nie chcialo .[/QUOTE]
fajne i odważne połączenie ja jakoś boję się takich kolorów, ale to tez dlatego, że niezbyt dobrze wyglądają z moim odcieniem skóry.
Brawo za odwagę Masz dobry kształt płytki do malowania na ciemne/jaskrawe - wyraziste kolory
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 13:13   #3287
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
widziałaś recenzję tego lakieru na blogu Urban state of mind?
Nie, nie lubie tego bloga.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A ja chciałam się podzielić z Wami wiadomością, że kocham Essie Eternal Optimist # 23
To jest idealny odcień brudnego, lekko pudrowego różu dla oliwkowej skóry dłoni. Wreszcie trafiłam na super kolor.
Nie drażniący, pasujący do wielu stylizacji
Wstawiam foty - musiałam je trochę przerobić - odjęłam nasycenie koloru, więc moja skóra jest na fotach jaśniejsza, ale za to kolor na paznokciach w miarę prawdziwy

Lakier jest już 4-dniowy, ale i tak nieźle się trzyma
Lakier ladny. Twoje lapy boskie. Sliczne. Szczupla dlon i dlugie place . Ja mam raczke jak male dziecko .

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
fajne i odważne połączenie ja jakoś boję się takich kolorów, ale to tez dlatego, że niezbyt dobrze wyglądają z moim odcieniem skóry.
Brawo za odwagę Masz dobry kształt płytki do malowania na ciemne/jaskrawe - wyraziste kolory
Ja to rozne cudaki na lapach nosze. Podstawa, moim zdaniem, do ciemnych albo zarowiastych lakierow to krotka plytka .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-22 o 13:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 13:21   #3288
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Jak już mamy na tapecie essie to bardzo polecam spaghetti strap
Co prawda trzeba nałożyć 3 warstwy, ale z nailtekiem II jako bazą i essie good to go trzymał się 10 dni
Pasuje do wszystkiego, pazurki wyglądają elegancko.
Z moich obserwacji:
mademoiselle - trochę jak spaghetti strap, ale bez różu, dla mnie jest po prostu nudny, zwyklak do bólu
orange, it's obvious - jak bazooka ale jeszcze bardziej wali po oczach, dla odważnych, taki urlopowy. Długo się trzyma.
big spender - must have na jesień i kolejna essiakowa miłość. Cudo!

Aktualnie mam na paznokciach pupa holographic emerald - nazwa bardzo myląca, ale kolor i efekt... Tęcza. Wystarczy jakikolwiek promyk światła i mamy piękny hologram. Zimny błękit będzie idealny na zimę. Jest jak big spender - niby odważny, a pasuje do wielu rzeczy.
Chyba się skuszę na ciemny niebieski z tej samej serii
Zdecydowanie nie polecam:
essie to buy or not to buy - piękny shimmer jest tylko w buteleczce, na paznokciach to zwykły kremowy lakier
naviagate her - efekt trupich rączek


Myślicie, że zestawy miniaturek clinique uchowają się do 10 października?

Edytowane przez blackberry8
Czas edycji: 2012-09-22 o 13:23
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 13:31   #3289
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczeta (), na HQ Hair darmowa maskara Loreal Telescopic jesli kupicie produkt z Beauty Bargains.Kod: BBHQ
Ja wybralam to.

Opinie w sieci maja te produkty (kazda wersja kolorystyczna) super. Ponoc podkrecaja kolor wlosow i blond sie robi bardziej blondowy a braz brazowy .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-22 o 13:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 14:06   #3290
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James każdy miód, łyżką wymieszać z odżywką i trzymać im dłużej tym lepiej, genialnie nawilża, rozjasnia i nie obciąża.
Uwielbiam pomarańcz na paznokciach, w ogóle kocham pomarańczowy kolor i namiętnie noszę.
Ładne macie dziewczyny paznokcie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-09-22 o 14:08
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 14:48   #3291
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36688727]Lakier ladny. Twoje lapy boskie. Sliczne. Szczupla dlon i dlugie place . Ja mam raczke jak male dziecko .
[/QUOTE] dziekuję - lubię swoje dłonie, choć też sa drobniutkie
ja bym powiedziała, że Twoja rączka zawsze taka młoda będzie - nie będzie miała kształtu "łapy starj baby"

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36688727] Ja to rozne cudaki na lapach nosze. Podstawa, moim zdaniem, do ciemnych albo zarowiastych lakierow to krotka plytka .[/QUOTE]
no właśnie! dokładnie! i Ty masz idealne paznokcie do takich kolorów ja z racji innej płytki mam niezłą kolekcję nudziaków (a te na focie to moje najkrótsze płytki), bo i w takich mi najlepiej
czerwieni nie noszę, bo na moich łapkach wygląda jak jakas niedorobiona gwiazda Hollywood
na ciemny brąz lub zgnilaka czasem tylko sobie pozwolę, jak mam nastrój bardziej rockandrollowy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:23   #3292
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A ja chciałam się podzielić z Wami wiadomością, że kocham Essie Eternal Optimist # 23
To jest idealny odcień brudnego, lekko pudrowego różu dla oliwkowej skóry dłoni. Wreszcie trafiłam na super kolor.
Nie drażniący, pasujący do wielu stylizacji
Wstawiam foty - musiałam je trochę przerobić - odjęłam nasycenie koloru, więc moja skóra jest na fotach jaśniejsza, ale za to kolor na paznokciach w miarę prawdziwy

Lakier jest już 4-dniowy, ale i tak nieźle się trzyma
Też mam optymistę i kocham go również za trwałość na moich paznokciach
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:46   #3293
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A ja chciałam się podzielić z Wami wiadomością, że kocham Essie Eternal Optimist # 23
To jest idealny odcień brudnego, lekko pudrowego różu dla oliwkowej skóry dłoni. Wreszcie trafiłam na super kolor.
Nie drażniący, pasujący do wielu stylizacji
Wstawiam foty - musiałam je trochę przerobić - odjęłam nasycenie koloru, więc moja skóra jest na fotach jaśniejsza, ale za to kolor na paznokciach w miarę prawdziwy

Lakier jest już 4-dniowy, ale i tak nieźle się trzyma
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Też mam optymistę i kocham go również za trwałość na moich paznokciach
Ja go też właśnie nałożyłam mam 1 warstwę i jest ok, ale chyba jednak nałożę drugą i lecę się dopakować bo za kilka godzin czeka mnie Egipt
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:01   #3294
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, nie mialybyscie ochoty na rozbiorke szamponu? Moglabym sie tym zajac.

Mowa o tym szamponie. Do rozbiorki byloby 800 ml (2x400). Cena za 100 ml to okolo 12.50 zl, czyli 4 razy taniej niz w Douglasie.

edit: interesuje mnie tez to. Do rozbiorki 300 ml (2x150 ml). Cena za 100 ml to okolo 33 zl, czli 2 razy taniej niz w Douglasie. Recenzja tu.
btw: to nie jest lakier do wlosow, choc D. tak go podpisal.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-22 o 18:08
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:16   #3295
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36693311]Dziewczyny, nie mialybyscie ochoty na rozbiorke szamponu? Moglabym sie tym zajac.

Mowa o tym szamponie. Do rozbiorki byloby 800 ml (2x400). Cena za 100 ml to okolo 12.50 zl, czyli 4 razy taniej niz w Douglasie.

edit: interesuje mnie tez to. Do rozbiorki 300 ml (2x150 ml). Cena za 100 ml to okolo 33 zl, czli 2 razy taniej niz w Douglasie. Recenzja tu.
btw: to nie jest lakier do wlosow, choc D. tak go podpisal.[/QUOTE]

Jamesku ja bym była chętna na Redken Body Full Volume Amplifier
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:20   #3296
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jamesku ja bym była chętna na Redken Body Full Volume Amplifier
Holus, ile?

----------------------------------------------------------

Szampon Redken (2x400 ml):
- ja (200 ml),


Redken Psikacz (2x150 ml):
- ja (100 ml),
- Hola (100 ml),

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-22 o 18:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:23   #3297
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36693618]holus, ile?

----------------------------------------------------------

szampon redken (2x400 ml):
- ja (200 ml),


redken psikacz (2x150 ml):
- ja (100 ml),
- hola[/quote]

psikacz 100ml
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:24   #3298
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
psikacz 100ml
Zrobione .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:25   #3299
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36693693]Zrobione .[/QUOTE]



będe w poniedziałek miłego wieczoru
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:34   #3300
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


będe w poniedziałek miłego wieczoru
Dobrze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.