Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 15:20   #1051
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jakbym o sobie czytala Piszczele raz w tygodniu obite, tez zahaczam o futryny, kopie w cos, zbije, zepsuje itp wrodzone sieroctwo
Ja wczoraj sobie ramie wafelkiem kakaowym podrapalam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:32   #1052
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35001793]Emilly Griffin probowalam czytac. Zmeczylam chyba polowe. Ta Stimson to tez romansidla pisze, wiec raczej odpuszcze.

-------------------------------------------

Przegladam wlasnie Empik i kurde nie ma co kupic. Patrze, ze "Pretty Little Liars" sie popularnoscia ciesza. To mlodziezowe cus, wiec intelektualnie sie nie zmecze.
Moze na Harlana Cobena zerkne.

A jak nic nie zjade to strzele focha i sie za Harry'ego Pottera po raz chyba 5 wezme .[/QUOTE]

że się tak wtrącę...Polecam Millenium i stiega larsona albo zupełnie inny rodzaj to Christopher moore
Cobena niestety nie lubię
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2012-06-29 o 15:37
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:58   #1053
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35000918](...)
Moje ksiazkowe KWC to Harry Potter oczywiscie. Lubie tez ksiazki Christie (niestety w zeszlym roku czytalam pare i przerywalam w polowie choc kiedys czytalam je maniakalnie).
Polecicie cos?[/QUOTE]
Ja z kolei Harryego Pottera nie znoszę. Próbowałam to czytać będąc w gimnazjum ale znudził mnie. Wolałam wtedy Wiedźmina

Ostatnio zaczytywałam się w "Pieśni Lodu i Ognia" George'a M.M. Martina - takie low dark fantasy (z minimalną ilością elementów fantastycznych ) polityczne, wciąga Nie sugeruj się serialem "Gra o Tron", bo to luźna interpretacja, książka dużo lepsza
Ostatnio koleżankę próbowałam namówić do tej sagi, długo się opierała, bo zawsze jak ktoś jej coś gorąco poleca, to ona idzie w zaparte na NIE. A teraz - obejrzała ciurkiem 2 sezony serialu w tydzień, i jest na drugim tomie książki - przepadła
Dyskutując po różnych forach w internecie zauważyłam, że tak się dzieje w przypadku 100% osób. Najpierw krytyczne głosy, serial się nie podoba - a jak ktoś zacznie czytać książkę, zaczyna mieć obsesję na jej punkcie

Trylogię "Millennium" Stiega Larssona też polecam

Poza tym fajna jest "Mama i sens życia" Irvina Yaloma (książka pisana przez psychoterapeutę), "Bajki rozebrane" K. Miller (interpretacja baśni), i po prostu uwielbiam G.G. Margueza. Anne Rice i jej Kroniki Wampirów też fajnie się czyta, pięknie są napisane, mają klimat, i nie trzeba się zrażać tym, że teraz tematyka wampirza i "Zmierzch" są modne wśród nastolatków, bo Rice to zdecydowanie górna półka

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja czytam dwa rodzaje książek- historia drugiej wojny i tuż przed-po oraz Pratchetta. Uwielbiam Świat Dysku Dla mnie autor jest mistrzem angielskiego humoru, zawsze mnie rozbawi. Szkoda, że już jest tak chory...
A mi jakoś Pratchett nigdy nie podchodził... Może za złe książki się brałam, ale zawsze było na zasadzie "no śmieszne, fajnie... ale o co chodzi?" Za to film "Piekło Pocztowe" jest rewelacyjny!

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34995612]Wcieram po myciu we wlosy na calej dlugosci. Czasami wcieram tez we wlosy suche. Nigdy nie uzywam tego oleju przed myciem.[/QUOTE]
Z Amlą też tak robiłaś? Bo ja używam jej raczej jako "odżywki" przed myciem i wtedy włosy są piękne Oczywiście jeszcze zależy z jakim dodatkiem jest ta amla, ja mam Dabur Jaśmin z Amlą i bardzo sobie chwalę Ale z powodu zapachu jako serum na końcówki nigdy bym nie użyła

A ostatnio naszło mnie, żeby moje już i tak jasne włosy, jeszcze rozjaśnić. Bałam się użyć farby, (bo nie znam się, nie wiem jaki kolor) i wybrałam uznawaną za najgorszą opcję z możliwych - rozjaśniacz. I robiłam to metodą "na olej", którą poznałam na wizażu. Bardzo fajnie wyszły, w ogóle nie były zniszczone Toż to po farbowaniu delikatną farbą u fryzjera włosy miałam w o wiele gorszym stanie i długo nie mogłam ich doprowadzić do ładu
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:22   #1054
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny,a "Millennium"nie ma tematyki brutalnej?Tak mi jakoś się kojarzy tytuł pierwszego tomu...aż boję się kupić,choć chcę bardzo.
Jeśli jednak mam czytać o jakiś gwałtach czy czymś podobnym to dziękuję

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ostatnio naszło mnie, żeby moje już i tak jasne włosy, jeszcze rozjaśnić. Bałam się użyć farby, (bo nie znam się, nie wiem jaki kolor) i wybrałam uznawaną za najgorszą opcję z możliwych - rozjaśniacz. I robiłam to metodą "na olej", którą poznałam na wizażu. Bardzo fajnie wyszły, w ogóle nie były zniszczone Toż to po farbowaniu delikatną farbą u fryzjera włosy miałam w o wiele gorszym stanie i długo nie mogłam ich doprowadzić do ładu
Metoda na olej jest świetnaJa tylko tak farbuję włosy i są w stanie rewelacyjnym(wiele też tobi moja pielęgnacja).
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:24   #1055
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a "Millennium"nie ma tematyki brutalnej?Tak mi jakoś się kojarzy tytuł pierwszego tomu...aż boję się kupić,choć chcę bardzo.
Jeśli jednak mam czytać o jakiś gwałtach czy czymś podobnym to dziękuję
są 2 czy 3 sceny brutalne/gwałt,ale zawsze można tą cześć ominąć.
do ksiązki nie mam zbytnio czasu wracać,ale film ogladałam już pewnie 5-6 razy każdą część

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Metoda na olej jest świetnaJa tylko tak farbuję włosy i są w stanie rewelacyjnym(wiele też tobi moja pielęgnacja).
a jest wątek o takim farbowaniu?
może jak będe miała więcej czasu to poczytam bo moje włosy sa strasznie wysuszone zwałaszcza przez prostowanie i musze pomyśleć o innym szampolnie niz loreal absolut repair bo sie kończy,a z kasą krucho
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:25   #1056
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[QUOTE=anakazar;35015446]Dziewczyny,a "Millennium"nie ma tematyki brutalnej?Tak mi jakoś się kojarzy tytuł pierwszego tomu...aż boję się kupić,choć chcę bardzo.
Jeśli jednak mam czytać o jakiś gwałtach czy czymś podobnym to dziękuję

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------


QUOTE]

Bedziesz czytać o brutalnych gwałtach i torturowaniu, jeśli się zdecydujesz
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:31   #1057
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
są 2 czy 3 sceny brutalne/gwałt,ale zawsze można tą cześć ominąć.
do ksiązki nie mam zbytnio czasu wracać,ale film ogladałam już pewnie 5-6 razy każdą część

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


a jest wątek o takim farbowaniu?
może jak będe miała więcej czasu to poczytam bo moje włosy sa strasznie wysuszone zwałaszcza przez prostowanie i musze pomyśleć o innym szampolnie niz loreal absolut repair bo sie kończy,a z kasą krucho
Nie wiem czy jest wątek poświęcony specjalnie temu tematowi.Ja znam ten sposób z blogu włosomaniaczki anwen
Bujnij się na wątek naturalny,skarbnica cennych informacji
Ja też przechodziłam przez absolutaJest tyle wartościowych szamponów,że szkoda wywalać kasiory na loreala
[QUOTE=Taszanta;35015521
Bedziesz czytać o brutalnych gwałtach i torturowaniu, jeśli się zdecydujesz [/QUOTE]


O nie!To już mi ochota przeszła.Nie dla mnie takie książkiZostaję przy "zmierzchu"itp
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 16:40   #1058
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Z Amlą też tak robiłaś? Bo ja używam jej raczej jako "odżywki" przed myciem i wtedy włosy są piękne Oczywiście jeszcze zależy z jakim dodatkiem jest ta amla, ja mam Dabur Jaśmin z Amlą i bardzo sobie chwalę Ale z powodu zapachu jako serum na końcówki nigdy bym nie użyła

Joico i Amla to dwa rozne specyfiki. Amle nakladalam przed myciem.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Metoda na olej jest świetnaJa tylko tak farbuję włosy i są w stanie rewelacyjnym(wiele też tobi moja pielęgnacja).
O takim farbowaniu mowisz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:55   #1059
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość


A co do książek do Cobena gorąco polecam, szczególnie serię z Myronem

A jak któraś z pń i lubi kryminały to chętnie oddam trochę książek, bo leżą gdzieś w kącie przeczytane i zapomniane
Jakie tytuły posiadasz na zbyciu?


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
http://www.patandrub.pl/sklep/p-33-m...sywna-kuracja/


Ja mimo,że stronię o takiej tematyki to książki Cobena łykam jak pawełka toffi

No i sagi"Zmierzch"chyba nie pobiję nic
Jako lekkie romansidło jest ok ale nie ma się czym podniecać bo ta bella jest tak głupia że aż rzygać się chce. Co ona widziała w tym wampirzym zdechlaku jak miała takiego Jacobsa w dodatku ciepłego

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
witajcie, dawno mnie tu nie bylo...nawet nie wiedzialam, ze powstala nowa czesc
jesli chodzi o ksiazki to polecam Camillę Laeckberg. Jedne z moich ulubionych kryminalow
Właśnie kupiłam sobie Kaznodzieje ale okazało się ze to nie jest 1 tom i nie wiem czy wymienić na księżniczkę. Millenium nie można czytać od końca a jak to jest z Lackberg?


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a "Millennium"nie ma tematyki brutalnej?Tak mi jakoś się kojarzy tytuł pierwszego tomu...aż boję się kupić,choć chcę bardzo.
Jeśli jednak mam czytać o jakiś gwałtach czy czymś podobnym to dziękuję
---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Jedna scena gwałtu opisana chyba na 3 strony no może 5. Ale w tym tkwi cały szkopuł że 3 cz. tyczy się właśnie tego wydarzenia. Dla mnie nie było nic drastycznego ani gorszącego.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:59   #1060
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest wątek poświęcony specjalnie temu tematowi.Ja znam ten sposób z blogu włosomaniaczki anwen
Bujnij się na wątek naturalny,skarbnica cennych informacji
Ja też przechodziłam przez absolutaJest tyle wartościowych szamponów,że szkoda wywalać kasiory na loreala



O nie!To już mi ochota przeszła.Nie dla mnie takie książkiZostaję przy "zmierzchu"itp
jak bede miała chwile to zajrze tam

a ja zmierzchu nie przeczytam chocby nie wiem co-film zniechecił mnie calkowicie;/a obejrzałam z ciekawosci i niestety to była strata czasu
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 17:31   #1061
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35015684]Joico i Amla to dwa rozne specyfiki. Amle nakladalam przed myciem.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



O takim farbowaniu mowisz?[/QUOTE]
http://anwena.blogspot.com/2012/02/f...e-na-olej.html o takim
Przypadkiem znalazłaś mi chyba tą laskę,która tak wojowała z anwen o to olejowanie farbowanych włosówAferka mała była.
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jakie tytuły posiadasz na zbyciu?



Jako lekkie romansidło jest ok ale nie ma się czym podniecać bo ta bella jest tak głupia że aż rzygać się chce. Co ona widziała w tym wampirzym zdechlaku jak miała takiego Jacobsa w dodatku ciepłego




Jedna scena gwałtu opisana chyba na 3 strony no może 5. Ale w tym tkwi cały szkopuł że 3 cz. tyczy się właśnie tego wydarzenia. Dla mnie nie było nic drastycznego ani gorszącego.
co racja to racja

pewnie Belka poleciała na fury wampirka

Ja mam niski próg wytrzymałości jest chodzi o tego typu relacje/scenyNie mam zamiaru ryć swojej psychiki
Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
jak bede miała chwile to zajrze tam

a ja zmierzchu nie przeczytam chocby nie wiem co-film zniechecił mnie calkowicie;/a obejrzałam z ciekawosci i niestety to była strata czasu
Gdybym najpierw film obejrzała to za nic książek bym nie ruszyła
Film mnie totalnie rozczarował.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 17:51   #1062
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ja zawsze staram się czyta a później oglądać i fest się wkurzam jak fajną książkę dziadowsko zekranizują normalnie porażka. Plus dla szwedzkiej filmowej wercji millenium że bardzo dokładnie odzwierciedlili fabułę książki (no może były 2-3 momentyktóre były pominięte lub w innej kolejności)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 18:07   #1063
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
to ja ta amerykankska ogladam, nie wiedzialam, ze jest inna :P

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

jakie skandynawskie kryminaly polecasz?
Dunska jest oryginalna Nie bede spoilerowac, ale z tego co wiem koncza sie inaczej, amerykanskiej nie ogladalam, moze teraz w wakacje nadrobie. Na alekino 2 sezony juz byly, pierwszy zdecydowanie fajniejszy

Camile Lackberg No i Larssona Nie jest to powalajaca lista

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35014463]Ja wczoraj sobie ramie wafelkiem kakaowym podrapalam .[/QUOTE]

Szacun


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
http://anwena.blogspot.com/2012/02/f...e-na-olej.html o takim
Przypadkiem znalazłaś mi chyba tą laskę,która tak wojowała z anwen o to olejowanie farbowanych włosówAferka mała była.

Co do farbowania na olej: to dziala, ale nie na kzdego, nie w przypadku kazdej farby( z ciemnymi kolorami Dzieczyny nie maja problemow ). Ja bym tak nie esperymentowala Nie z rozjasnianiem.
Co do tej Blonde Bunny- brzydkie ma wlosy
Mowi, ze olejowanie nie dziala, na mnie dziala, moje biedne, wymeczone wlosy znow sie kreca jak szalone i blyszcza Ale by do tego dojsc trzeba eksperymentowac, nie ma uniwersalnych olejow, odzywek. Odkrycie tego co mi pasuje zajelo kilka miesiecy. Dlugo, ale bylo warto Ale uwazam tez, ze jezeli komus pasuje silikonowa pielegnacja- super, niech uzywa ich dalej
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 18:11   #1064
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Jako lekkie romansidło jest ok ale nie ma się czym podniecać bo ta bella jest tak głupia że aż rzygać się chce. Co ona widziała w tym wampirzym zdechlaku jak miała takiego Jacobsa w dodatku ciepłego
Właśnie
Ja oglądałam z synem te dwie części Zmierzchu co leciały ostatnio w tvn a w przerwach na youtubie oglądaliśmy parodię, bardzo udaną.
Z góry sorry wszystkie fanki sagi, ale dla mnie to jedno i drugie - duża radość
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 18:43   #1065
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
http://anwena.blogspot.com/2012/02/f...e-na-olej.html o takim
Przypadkiem znalazłaś mi chyba tą laskę,która tak wojowała z anwen o to olejowanie farbowanych włosówAferka mała była.
No wlasnie widze. Czasami mam wrazenie, ze to polskie blogowisko to taka sfora dzikich psow/kolko wzajemnej adoracji. Ilez to juz bylo "skandali" w polskiej urodowej blogosferze. Przewaznie same bzdety. Tak jak w tym przypadku: jakas miss poczula sie urazona krytyka i atakuje.
Z drugiej kolei strony czeka towarzystwo cmokajaco-milusiujaco-sukbsrybujace. Te cmoki, pozdrowionka i paczuszki... Potem jak jest afera to razno skacza sobie do gardla i koniec wielkie milosci. Poza tym najwieksze slodzenie nastepuje ze strony mniej znanych blogerek w kierunku "celebrytek".

I niestety w tym calym cyrku gdzies nikna ciekawe blogi, w ktorych autorki w dupie maja reszte swiata i po prostu robia swoje.

Ja za polskimi blogami nie przepadam. Nie dosc, ze ich chyba z pierdyliard jest to ogolna atmosfera mi sie nie podoba. Odwiedzam tylko kilka.

Sama chcialam swoj chyba z 2 lata temu zalozyc, ale moj zapal oslabl.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Szacun


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Co do tej Blonde Bunny- brzydkie ma wlosy
Napisalas o jej wlosach i szukam, ale znalezc nie moge .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-29 o 18:44
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 18:52   #1066
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Co do farbowania na olej: to dziala, ale nie na kzdego, nie w przypadku kazdej farby( z ciemnymi kolorami Dzieczyny nie maja problemow ). Ja bym tak nie esperymentowala Nie z rozjasnianiem.
Co do tej Blonde Bunny- brzydkie ma wlosy
Mowi, ze olejowanie nie dziala, na mnie dziala, moje biedne, wymeczone wlosy znow sie kreca jak szalone i blyszcza Ale by do tego dojsc trzeba eksperymentowac, nie ma uniwersalnych olejow, odzywek. Odkrycie tego co mi pasuje zajelo kilka miesiecy. Dlugo, ale bylo warto Ale uwazam tez, ze jezeli komus pasuje silikonowa pielegnacja- super, niech uzywa ich dalej
Całkowita racja Sceptycznie bardzo podeszłam do farbowania na olej,ale sprawdziłam na sobie i inaczej już włosów nie farbuję.
Każdy musi spróbować na sobieNie wiem jak się mają dziewczyny z jasnymi włosami,ja jestem czarna i mi pasi

Ja mam już swoje sprawdzone perełki włosowe i ich się trzymam.Choć oczywiście eksperymentuję z innymi kosmetykami
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35017824]No wlasnie widze. Czasami mam wrazenie, ze to polskie blogowisko to taka sfora dzikich psow/kolko wzajemnej adoracji. Ilez to juz bylo "skandali" w polskiej urodowej blogosferze. Przewaznie same bzdety. Tak jak w tym przypadku: jakas miss poczula sie urazona krytyka i atakuje.
Z drugiej kolei strony czeka towarzystwo cmokajaco-milusiujaco-sukbsrybujace. Te cmoki, pozdrowionka i paczuszki... Potem jak jest afera to razno skacza sobie do gardla i koniec wielkie milosci. Poza tym najwieksze slodzenie nastepuje ze strony mniej znanych blogerek w kierunku "celebrytek".

I niestety w tym calym cyrku gdzies nikna ciekawe blogi, w ktorych autorki w dupie maja reszte swiata i po prostu robia swoje.

Ja za polskimi blogami nie przepadam. Nie dosc, ze ich chyba z pierdyliard jest to ogolna atmosfera mi sie nie podoba. Odwiedzam tylko kilka.

Sama chcialam swoj chyba z 2 lata temu zalozyc, ale moj zapal oslabl.







Napisalas o jej wlosach i szukam, ale znalezc nie moge .[/QUOTE]
Jak miałam hopla na punkcie zapuszczania to regularnie siedziałam na blogu jeden z dziewczyn.
Ściełam włosy i mam w nosie blog
Od czasu do czasu odwiedzam 2-3 blogi,które lubię
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:05   #1067
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35017824]


Napisalas o jej wlosach i szukam, ale znalezc nie moge .[/QUOTE]

Prosz KLIK
W mojej skali to sa brzydkie wslosy
Sianko i wata, troche blyszcza. Dziwia mnie zachwyty jej Czytelniczek.

Gdzies wspomina, ze to urok rozjasnianych wlosow, phi... ja rozjasniam i tak nie wygladaja

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Całkowita racja Sceptycznie bardzo podeszłam do farbowania na olej,ale sprawdziłam na sobie i inaczej już włosów nie farbuję.
Każdy musi spróbować na sobieNie wiem jak się mają dziewczyny z jasnymi włosami,ja jestem czarna i mi pasi

Ja mam już swoje sprawdzone perełki włosowe i ich się trzymam.Choć oczywiście eksperymentuję z innymi kosmetykami

Tez lubie ekserymentowac Planuje w najblizszym czasie spiruline do maski przed myciem dodac Tata lyka to mu podbiore ze 2 tableteczki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:11   #1068
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Prosz KLIK
W mojej skali to sa brzydkie wslosy
Sianko i wata, troche blyszcza. Dziwia mnie zachwyty jej Czytelniczek.

Gdzies wspomina, ze to urok rozjasnianych wlosow, phi... ja rozjasniam i tak nie wygladaja




Tez lubie ekserymentowac Planuje w najblizszym czasie spiruline do maski przed myciem dodac Tata lyka to mu podbiore ze 2 tableteczki
Dziwne ma wlosy. Rzeczywiscie ladnie blyszcza, ale sa suche na koncach. Dziwny mix.

A jaka spiruline tata bierze?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:15   #1069
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Moim zdaniem niezbyt ładne włosy, wydają mi się zniszczone. też mam blond, farbowane ale w o wiele lepszym stanie, może troszkę krótsze
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 19:33   #1070
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Prosz KLIK
W mojej skali to sa brzydkie wslosy
Sianko i wata, troche blyszcza. Dziwia mnie zachwyty jej Czytelniczek.

Gdzies wspomina, ze to urok rozjasnianych wlosow, phi... ja rozjasniam i tak nie wygladaja




Tez lubie ekserymentowac Planuje w najblizszym czasie spiruline do maski przed myciem dodac Tata lyka to mu podbiore ze 2 tableteczki
Brzydkie ma włosy,ale i chyba poważnie zawyżoną samoocenę-zobaczcie komentarze pod zdjęciem,a raczej jej odpowiedz
Biedne dziewcze nie wie co to znaczy mieć naprawdę ładne włosy.

Spiruline używam,robię z niej maskę na twarz.Działa świetnie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:44   #1071
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35018254]Dziwne ma wlosy. Rzeczywiscie ladnie blyszcza, ale sa suche na koncach. Dziwny mix.

A jaka spiruline tata bierze?[/QUOTE]

Teraz ma taka KLIK

Dopiero zaczal ja lykac Prewencyjnie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Brzydkie ma włosy,ale i chyba poważnie zawyżoną samoocenę-zobaczcie komentarze pod zdjęciem,a raczej jej odpowiedz
Biedne dziewcze nie wie co to znaczy mieć naprawdę ładne włosy.

Spiruline używam,robię z niej maskę na twarz.Działa świetnie
Na buzie jeszcze nie kladlam, ale planuje Bardzo smierdzi?

Sporo jesr anonimow Nie to, ze wesze spisek, ale nie zdziwilabym sie, gdyby sama sobie te komentarze pisala
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:47   #1072
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Teraz ma taka KLIK

Dopiero zaczal ja lykac Prewencyjnie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Na buzie jeszcze nie kladlam, ale planuje Bardzo smierdzi?

Sporo jesr anonimow Nie to, ze wesze spisek, ale nie zdziwilabym sie, gdyby sama sobie te komentarze pisala



Ja z tych mało wrażliwych na zapachy,ale spirulina ostro capiPierwsze 3 razy czułam ten smród,a teraz nawet mi się podobaPewnie nos już się przyzwyczaił
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:52   #1073
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Teraz ma taka [URL="http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p17370-Spirulina_Hawajska_500_mg _kapsulki_100_sztuk"]
Dziekuje.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na buzie jeszcze nie kladlam, ale planuje Bardzo smierdzi?

Bardzo. Smierdzi jak jedzenie dla zwierzat. Nie mam jednak odruchow wymiotnych wiec nie ejst zle.

Uzywam spiruliny niesteyt efektow nie widze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:09   #1074
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



Ja z tych mało wrażliwych na zapachy,ale spirulina ostro capiPierwsze 3 razy czułam ten smród,a teraz nawet mi się podobaPewnie nos już się przyzwyczaił
Mowisz A z czym mieszasz? Z woda czy jogurtem?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35018950]Dziekuje.




Bardzo. Smierdzi jak jedzenie dla zwierzat. Nie mam jednak odruchow wymiotnych wiec nie ejst zle.

Uzywam spiruliny niesteyt efektow nie widze.[/QUOTE]

Nie sprawdzilam czy link dziala.
Zamowilam Tacie na d o z. pl
Spirulina Hawajska 100%, 500 mg, 100 tabletek, kosztuje 32.69 zl.

Ja pokladam w spirulinie spore nadzieje, niestety mam z czym walczyc ostatnio Zobaczymy w przyszlym tygodniu
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:14   #1075
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mowisz A z czym mieszasz? Z woda czy jogurtem?



Nie sprawdzilam czy link dziala.
Zamowilam Tacie na d o z. pl
Spirulina Hawajska 100%, 500 mg, 100 tabletek, kosztuje 32.69 zl.

Ja pokladam w spirulinie spore nadzieje, niestety mam z czym walczyc ostatnio Zobaczymy w przyszlym tygodniu
Wiem Kochana, ze z dozu. Wizaz zawsze ta apteke wygwiazdkowuje. Znalazlam sobie recznie z nazwy z linka dlatego podziekowalam .

Ja tez mam z czym walczyc niestety. Nie dosc, ze mam tradycyjnego "zatkajpora" to linie na czole (minimiczne) za cholere nie chca sie splycic/naciagnac/ wyprostowac/cokolwiek.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:15   #1076
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35014463]Ja wczoraj sobie ramie wafelkiem kakaowym podrapalam .[/QUOTE]



Może nie powinnam się smiać?

Ale nie potrafię się powstrzymać
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:35   #1077
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35019347]Wiem Kochana, ze z dozu. Wizaz zawsze ta apteke wygwiazdkowuje. Znalazlam sobie recznie z nazwy z linka dlatego podziekowalam .

Ja tez mam z czym walczyc niestety. Nie dosc, ze mam tradycyjnego "zatkajpora" to linie na czole (minimiczne) za cholere nie chca sie splycic/naciagnac/ wyprostowac/cokolwiek.[/QUOTE]

Domyslilam sie, ze sie domyslilas
Tylko chcialam dokladnie napisac ktora wzielam dla Taty, bo jest ich kilka, a ta jest w dobrej cenie, dobrej jakosci, bez wypelniaczy, przeciwzbrylaczy i takich tam kwiatkow

Linie na czole zluszczylam, bo tez juz je bylo widac.
Cos mnie zapycha, podjerzewam moj ulubiony filtr, ale czy to mozliwe zeby to sie dzialo przy 4 tubce Wszystkie byly z zeszlego roku, czyli prawdopodobnie ta sama formula. W PL czeka na mnie flitr JMO. Ale buzia jest tak kaprysna ostanio, ze boje sie ze i on mi nie podejdzie. Cudem co rano sie doprowadzam do stanu uzywalnosci
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:41   #1078
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość


Może nie powinnam się smiać?

Ale nie potrafię się powstrzymać
Nie ma problemu, nie gniewam sie . Koledzy moi sie zawsze smieja, ze moje wypadki przecza doslownie prawom fizyki .
Poza tym nie bede ukrywac zem delikates. Potrafie lydke o cos oprzec i mam juz siniaka. Siniacze sie z predkosci swiatla. Taka mam skore .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Linie na czole zluszczylam, bo tez juz je bylo widac.
Czym?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:59   #1079
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35019839]

Czym?[/QUOTE]

Retinoidem Zorac sie nazywa, skora zlazi jak z weza, lepiej nie wychodzic wtedy z domu, by ludzi nie straszyc, z czasem luszczenie jest coraz mniejsze, w koncu ma sie zakonczyc. Po 1.5 roku nadal sie minimalnie luszcze. Smaruje sie raz w tygodniu, mozna czesciej, ale trzeba sie ludziom pokazywac Zarabiac trzeba co by moc przepuszczac (Kupilam Sable Rose)
Upierdliwe przeokrutnie, ale dziala.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 22:47   #1080
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35001793]Emilly Griffin probowalam czytac. Zmeczylam chyba polowe. Ta Stimson to tez romansidla pisze, wiec raczej odpuszcze.

-------------------------------------------

Przegladam wlasnie Empik i kurde nie ma co kupic. Patrze, ze "Pretty Little Liars" sie popularnoscia ciesza. To mlodziezowe cus, wiec intelektualnie sie nie zmecze.
Moze na Harlana Cobena zerkne.

A jak nic nie zjade to strzele focha i sie za Harry'ego Pottera po raz chyba 5 wezme .[/QUOTE]

James, jeśli jesteś zagorzałą fanka Pottera, to powinna Ci przypaść do gustu seria książek o Lousie Barnavelcie. Nie jest to może aż tak pasjonujące jak Harry, ale jako coś lekkiego do poczytania się nadaje
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.