Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-26, 19:49   #31
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach chciałabym spotkać Agnieszkę Maciąg.Jest piękną i zadbaną kobieta o dużej wiedzy.Chciałabym tak wyglądać w jej wieku.Wiele lat pracowała jako modelka,więc zna tajniki odpowiedniego makijażu,który podkreśla urodę,wydobywa atuty twarzy. Agnieszka Maciąg wydała również kilka książek oraz prowadzi bloga poświęconego zdrowemu odżywianiu,kosmetykom z dobrym składem.Myślę,ze indywidualna porada od kogoś z taką wiedzą byłaby niezwykle cenna,nie bez znaczenia jest też pozytywna energia,którą-jestem pewna - AM potrafi zarazić .
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 20:21   #32
wereszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach chciałabym spotkać dziewczyny z Ministerstwa Dobrego Mydła. Tworzą cudowne, naturalne kosmetyki, a z ich facebooka bije niesamowite ciepło. Od razu czuć, że są bardzo rodzinne, przyjacielskie, otwarte, takie,, swoje". Nie boją się przyznać do słabości czy porażek, ale też nie wstydzą się chwalić sukcesami. Zdecydowanie, obie siostry są dla mnie wielką inspiracją.
wereszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 20:39   #33
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najbardziej chciałabym spotkać moją siostrę Dzieli nas kawał drogi, a Targi to już nasza tradycja i tak naprawdę, chwila by pobyć ze sobą
__________________
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:18   #34
agasam9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Paulinę Krupińską, bo uważam ją z jedną z najsympatyczniejszych "celebrytek" i jedną z najpiękniejszych Polek
agasam9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 22:41   #35
wierzbickaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Sam udział w targach jest niesamowitym przeżyciem, ale moim marzeniem jest spotkaniem z Red Lipstick Monster. Niesamowita, mądrą, i zwariowana dziewczyna, widać że kręci swoje filmiki z ogromną pasją. W każdym jej filmiku jest wiele przydatnych trików, które później wykorzystuję w makijażu i nie tylko. Dzięki jej kanałowi dowiedziałam się jakich kosmetyków powinnam używać do swojego typu cery i jak ją pielęgnować. Bardzo się cieszę że dzieli się swoją ogromną widzą i miłością do makijażu na swoim kanale na YouTube. Ale nie jest tylko zwykłą blogerka, ponieważ swoje myśli przelała również na papier, obie jej książki są fantastyczne z nich także czerpię wiele pomysłów. Mam nadzieję że kiedyś ją spotkam osobiście, z niecierpliwością czekam na nowe filmiki i koleją książkę 😄
wierzbickaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 22:55   #36
xCali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji chciałabym spotkać NOEMI, nie jest ona tak znana na YouTube jak często wymieniana tu RLM. Jest ona bardzo sympatyczna osobą która się miło słucha. Jej wiedza na temat kosmetyków jest dość obszerna, a filmiki na kanale NOEMI świetnie przedstawiają działanie przedstawianych produktów. W swoich filmach nie mówi tylko o kosmetykach, porusza wiele tematów. Makijaże tej YouTuberki są naprawdę wspaniałe i jeśli miałabym szansę spotkać ją podczas targów na pewno miałabym do niej dużo pytań.
xCali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 22:57   #37
magnatok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chętnie porozmawiałabym z prelegentką Ewą Kopaczewską. Jest podologiem. Można się domyśleć (profil na fb), że jest pasjonatką tego co robi. Chętnie porozmawiałabym z nią na temat pielęgnacji stóp, ale nie tylko. Ze zdjęcia bije bardzo dobra energia, poza tym jest też pielęgniarką na oddziale onkoligii pediatrycznej. Szacunek. To musi być niesamowity człowiek.
magnatok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 00:45   #38
Karolina151112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Witajcie.



Pierwszą osobą, która przyszła mi na myśl po przeczytaniu zadania konkursowego bym mój "tata". Biologiczny. Nie znam go. Nie wiem kim jest, ani jak wygląda. Wiem jak ma na imię, bo...wiadomo, w sprawach papierkowych odemnie tej wiedzy wymagają. Nie mam pojęcia czemu o nim pomyślałam. Nigdy nie chciałam, i wciaz nie chce kontaktu z nim (wynikającego z mojej inicjatywy). Pff! Nie to nie, jego strata.



Mama też nie żyje. Od dawna. Na własne życzenie, czym również gardze, "ale ziemia niech..blabla". Z chęcią bym ją u jego boku widziała żeby móc jej to powiedzieć.



Spotkanie całkiem przypadkowe. Normalnie niczym akcja z serialu pt. "Niepawdopodobne? A jednak."



Podsumowujac, jeśli chodzi o pANA to kolejny raz przekonalam się ze ciekawość ludzka nie zna granic. pANI? zostaje mi wrzucić do worka ze sprawami nigdy niedokonczonymi. Może kiedyś. . Nie chce se nad tym zastanawiać.



P.S. Całe życie nie w glowe mi były postacie polityków czy wypindrowanych gwiazd. Ludzie, których ludzie kochają, bądź nienawidzą, nigdy ich na żywo nie spotykajac. Jaja. Podziwiam ludzi którzy w taki sposob podziwiają.
Karolina151112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 08:46   #39
Horla
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2017
 
Avatar Horla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

A ja chciałabym spotkać na Targach Jeana-Paula Gaultiera. Mój wybór może początkowo wydawać się przedziwny, w końcu to projektant mody, ale zaraz wyjaśnię, skąd taki typ.

Pierwszy raz tego pana spotkałam w Paryżu blisko 3 lata temu. Akurat na studiach uczęszczałam na zajęcia poświęcone historii mody, więc uznałam, że warto skorzystać z możliwości uczestniczenia w otwartym meetingu. Stylizacje nigdy nie były moją mocną stroną, ale podczas mini-pokazu kolekcji, zwróciłam uwagę na wyjątkowy makijaż modelek Gaultiera. Nie był on nachalny, estradowy, wręcz przeciwnie, wydał mi się szalenie naturalny, kobiecy, dodatkowo perfekcyjne podkreślał atuty każdej z pań. Kiedy przyszedł czas zadawania pytań, zebrałam się w sobie i zapytałam, kto odpowiada za makijaż modelek. W odpowiedzi usłyszałam: "Ja sam, czasem odrywam się od maszyny do szycia!". I to dlatego właśnie Gaultiera chciałabym spotkać na Targach w Krakowie. Bo to człowiek orkiestra, bo swoje pomysły na stylizacje przekłada także na makijaż, bo wie co robi, aż wreszcie... ponieważ jest szalenie sympatycznym człowiekiem! Myślę, że wniósłby bardzo dużo do spotkania makijażowych profesjonalistów, gdyż odnoszę wrażenie, że patrzy on na kosmetyki, jak na kolorowe skrawki materiału, z których należy "poskładać" wyjątkową kreację, jest to wyjątkowe podejście, które wydaje mi się szalenie interesujące.

Edytowane przez Horla
Czas edycji: 2017-10-27 o 08:52
Horla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 08:47   #40
kkarola88
Przyczajenie
 
Avatar kkarola88
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać Dr n. med. Jacka Szwedo ponieważ poprzez gimnastykę, masaże i dzięki wykorzystaniu różnych urządzeń stara się poprawić urodę. Jego działania prowadzone są w dwóch kierunkach. Pierwszy z nich to terapie niezwiązane z zabiegami operacyjnymi. Można tu wymienić zabiegi modelujące sylwetkę, terapie zmniejszające cellulit czy też poprawiające jędrność skóry. Moim zdaniem jest to bardzo interesujący kierunek ponieważ nie musimy decydować się od razu na chirurgię. Wiedza pana Jacka oraz terapie jakie prowadzi stanowią alternatywę dla ingerencji chirurgicznej jednocześnie stanowiąc uzupełnienie dla medycyny estetycznej.
kkarola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 08:51   #41
grazia279
Przyczajenie
 
Avatar grazia279
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
GG do grazia279
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najbardziej chciałabym spotkać Macademian Girl. Już raz widziałam ja na żywo i wyglądała jeszcze bardziej olśniewająco niż na zdjęciach. Chciałabym wiedzieć jak ona to robi. Chętnie spotkałabym również Maffashion i poznała sekret jej idealnej sylwetki. Cenne rady na temat niewymuszonej elegancji i perfekcyjnej pielęgnacji mogłaby przekazać również Fashionelka.
grazia279 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 08:54   #42
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najbardziej chciałabym spotkać się z Krystyną Jandą. To postać zjawiskowa, nietuzinkowa, kobieta z pasją. Pełna profesjonalizmu, humoru, szczera do bólu. Kobieta, która potrafi odnaleźć się w każdej roli, matki, babki, aktorki, bizneswomen. Chciałabym usłyszeć, jak to robi łącząc w sobie te wszystkie zajęcia a przy tym jest "Sobą". Zawsze otwarta, innowacyjna, nie goniąca za trendami, mająca dystans do siebie i świata i pozostająca osobą nad wyraz wrażliwą.
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 11:16   #43
elza229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Dzień dobry! Temat konkursu odebrałam jako zachętę do poszukiwań propozycji w różnych dziedzinach - niekoniecznie nazwiskach . W związku z tym zachęcam do podkreślania nierozerwalności urody z ogólnym stanem danej osoby. Mam na myśli, że piękno zewnętrzne zależy od piękna wewnętrznego. Myśli, emocje, relacje z innymi, samoocena, sposób relaksacji...to niezbędne do dobrego wyglądu.
Cieszę się, bo Targi będą akurat w moje imieniny, więc taki tu wątek jakby osobisty chcę zaproponować.
Używajmy życia, dnia codziennego jako celebracji - wykład, czy warsztaty jak połączyć kosmetologię z odprężeniem nie tylko ciała, ale i umysłu, na pewno byłby godny zaproponowania i miał wielu odbiorców.
Polubić siebie - to polubić innych; nie tylko mieć , ale BYĆ; żyć lepiej - żyć pełniej i piękniej. A to ostatnie na pewno zagwarantują nam odpowiednie kosmetyki i pielęgnacja, w której specjalizuje się firma BIELENDA.

elza229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 11:26   #44
ANETA9113
Przyczajenie
 
Avatar ANETA9113
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na Targach LNE najbardziej chciałabym spotkać Panią Joannę Ferdynus-Gołuszko czyli popularną Maxineczkę, jest to kobieta która jest moim natchnieniem w tworzeniu makijaży i w dbaniu o cerę.
Makijażem zajmuję się tylko amatorsko ale uwielbiam to właśnie dzięki Pani Joannie- jest bardzo inteligentna, rzeczowo wyjaśnia wszystkie poruszane przez nią tematy, jest oryginalna.
Makijaże oraz filmy o tej tematyce są przez Maxineczkę przygotowane perfekcyjnie - może właśnie to mnie tak ujęło ponieważ sama jestem "estetką", lubię dokładność.
Spotkanie mojej "idolki" byłoby dla mnie spełnieniem marzeń, myślę, że zamienienie kilku słów z Panią Joanną jeszcze bardziej zmotywowałoby mnie do rozwijania i udoskonalania własnych umiejętności.

Edytowane przez ANETA9113
Czas edycji: 2017-10-27 o 11:28
ANETA9113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 11:46   #45
milenkaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałbym spotkać Patrycję Dobrzeniecką, która zrobi ze mnie prawdziwą gwiazdę i poczuję się jak Kopciuszek, który spotkał swoją dobrą wróżkę.
milenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 12:45   #46
ajandatsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Beni Durrer - chyba bym umarła mogąc Go spotkać... Ale zaraz, zaraz... Przecież on tam będzie!! Czy to oznacza, że umrę na Jego oczach i trafię do makijażowego raju? No cóż, nie dostąpię tego zaszczytu, niestety na czas targów nie będzie mnie tam...
Cóż tu dużo mówić: taki gość z Niemiec w Naszych skromnych, polskich progach, moje makijażowe guru, alfa i omega, jeżeli chodzi o pigmentację, rozświetlanie, makijaż sceniczny, czy codzienny.
Ja chcę na Targi!
ajandatsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 12:52   #47
Ulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łomża / Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Po pierwsze, to chciałabym w takich targach w ogóle uczestniczyć. Dotychczas z racji branży uczestniczyłam tylko w targach żywieniowych i muszę przyznać, że tony pięknego jedzenia robią wrażenie. Niemniej na pewno targi kosmetyczne są równie spektakularne. Najwięcej czasu spędziłabym na stoisku Orqanique z ich wspaniałymi produktami. Ponieważ porady p. Agnieszki Maciąg są dla mnie inspiracją w kuchni oraz odżywiuaniu ciała i duszy, to z nią chciałabym spędzić chwilę i porozmawiać o spokoju, relkasie i pięknie
__________________
Ulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 13:10   #48
oliwia_wojciechowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Lina Nertby Aurell!
Spotkać ją, to byłoby dopiero coś! To dzięki niej, jej książce, jej przepisom, jej postom na blogu zaczęłam naprawdę zwracać uwagę na moje wybory. Zaczęłam świadomie je zmieniać, modyfikować swoje życie i ... siebie. Zaczęłam zwracać uwagę na swój stan zdrowia. Dzisiaj, w związku z moimi wyborami zauważam kolosalne zmiany! W moim wyglądzie, moim zdrowiu a co za tym idzie, moim samopoczuciu!

Moje ciało wygląda lepiej, mój makijaż wygląda lepiej i jestem przekonana, że to kwestia zmian, które zaszły.

To nie byłoby spotkanie pełne inspiracji. To byłby serdeczny uścisk i najzwyklejsze w świecie podziękowanie. Za to, że otworzyła mi oczy. Nie brutalnie, tylko stopniowo, z każdą kolejną stroną swojej książki, z każdym kolejnym postem na blogu. Już nie mogę doczekać się kolejnej jej publikacji, ale na dzień dzisiejszy, chcę jej po prostu podziękować. Za świadomość.

Edytowane przez oliwia_wojciechowska
Czas edycji: 2017-10-27 o 13:12
oliwia_wojciechowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 14:03   #49
kaka7878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Ja bym chciała spotkać Dode. Niedorzeczne? A jednak. Interesuje mnie jej osobowość to ze zawsze idealnie wygląda i makijaż jej zawsze mnie zachwyca nawet na koncertach gdzie jak wiadomo maluje sie na nie sama. Ma cudowna figurę, nienaganną cere której mozna jej pozazdrościć żadnych niedoskonałości i innych podobnych problemów. Promienieje i skora jej jest gładka jak pupcia niemowlaka. Ma swoje sposoby, swoja dietę i tajemnice ktore chciałabym poznać spotykając ja na tym wydarzeniu. Byłoby cudnie. ❤
kaka7878 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 17:56   #50
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE chciałabym spotkać Ewe Chodakowską. Jest to postać, która pomaga wielu polskim kobietom zadbać o swój wygląd i podnieść samoocenę. Każdego dnia przypomina, że to my jesteśmy najważniejsze i to o siebie powinnyśmy dbać najbardziej. I to właśnie ona uświadomiła mi jak ważne jest podjęcie wyzwania, a nie tylko o nim mówienie. Ta kobieta dała mi moc i to właśnie ją chciałabym zobaczyć.
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 20:24   #51
aluczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Witam, na forum w Krakowie najbardziej chciałabym porozmawiać z dietetyka, który w przystępny sposób wyjaśniłby mi jakie produkty mają zbawienny wpływ dla Naszej skóry, a jakich powinniśmy unikać ponieważ Nam szkodzą. Taki wykład byłby bardzo interesujący w dobie szybkich zakupów spożywczych i szybkiego jedzenia.
aluczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 20:42   #52
meerlinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Mój wybór padł na Katosu. Jest nie tylko niesamowitą kobietą, makijażystką ale również artystką. Widziałyście jej najnowszy makijaż samurajka? MI-STRZO-STWO! Jej progres jest niesamowity. Z nieśmiałej pulchnej dziewczyny przerodziła się w pewną siebie, dążącą do celu kobietą. Odbieram ją zawsze jaką taką dziewczynę z sąsiedztwa, z którą można wyjść na kawę i gadać godzinami. Powiem Wam, że może nawet wybiorę się do tego Krakowa
meerlinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 21:03   #53
Wiolcia001
Przyczajenie
 
Avatar Wiolcia001
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Gdyby była taka możliwość to baaardzo chętnie spotkałabym i porozmawiała na temat kosmetyków kiedyś i dziś z Maxem Factorem Wszyscy kojarzą markę ale nie wiedzą że za nią stoi Polak z krwi i kości Maksymilian Faktorowicz. Polak, który osiągnął w temacie kosmetyków tak wiele, że największe amerykańskie gwiazdy szklanego ekranu i teatru dawnych lat ubiegały się o to aby malował ich twarze. Miał niesamowity dar upiększania ludzi, widział więcej a dzięki swoim kosmetykom wydobywał z nich piękno. To właśnie od niego wszystko się zaczęło i dzięki niemu używamy wyrażenia "make up". Byłoby na prawdę cudownie posłuchać jego opowieści o tym jak stworzył pierwszy puder, szminkę ,róż do policzków czy cienie do powiek.
Wiolcia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 21:06   #54
Beata_012
Przyczajenie
 
Avatar Beata_012
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach LNE rozmawia się rownież o zdrowiu, diecie, ciele. Chciałabym spotkać Ewę Chodakowską. Jest to osoba, dzięki której odmieniłam swoje życie i inaczej zaczęłam postrzegać siebie i swoje umiejętności. Pomogla mi odnaleźć siebie i podbudować swoją osobowość. To co robi dla ludzi jest czymś wspaniałym i nie chodzi tu tylko o cwiczenia, ale o to jak motywuje i jak wspiera, a to odnosi się do calego życia i zdrowia, nie tylko do treningu. Z resztą rzeczy jest już później łątwiej z makijaże, znalezieniem swego stylu itd.
Beata_012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 23:36   #55
joannnaaaa
Niezapominajka
 
Avatar joannnaaaa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE chciałabym spotkać Ewę Grzelakowską- Kostoglu. W sieci znana jako Red Lipstick Monster. Jest świetna w paznokciach i makijażu. Urocza osoba i na dodatek bardzo kolorowa. Myślę, że ubarwiłaby to wydażenie swoją obecnością. Dla wielu dziewcząt, kobiet jest inspiracją.
Dla mnie, to ona kreuje trendy i daje przede wszystkim, natchnienie do tworzenia własnych kreacji makijażowych i paznokciowych.
joannnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 01:46   #56
Aleksandra20s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Zdecydowanie Red Lipstic Monster. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w świecie makijażu. Jej wiedza, pomysły i sposób przekazywania cennych rad potrafią jasno dotrzeć do odbiorcy. Jest ona bardzo oryginalna i kreatywną osobą. Chętnie bym ją poznała i dowiedziała się wielu technik makijażu jak i ulepszania własnego wizerunku 🤗
Aleksandra20s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 13:44   #57
TeodoraBezikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

W czasie Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE chciałabym spotkać moją kosmetyczkę . Pani Bernadetta jest jedyną osoba, której od lat z zaufaniem powierzam pielęgnację mojej problematycznej skóry i już oczyma wyobraźni widzę scenkę z targów, gdy wpadamy na siebie i Pani Bernadetta mówi: "Byłam na wspaniałym seminarium i mam rozwiązanie na Pani problemów z cerą! Już zamówiła urządzenie i preparaty. Zapraszam w przyszłym tygodniu na zabieg w promocyjnej cenie". Ale by było! Poza tym jako zwolenniczka naturalnych kosmetyków chciałabym, żeby częściej były one wykorzystane w kosmetologi. Produkty Biochemii Urody składem i bezpieczeństwem stosowania bija na głowę wiele kosmetyków gabinetowych więc miło by było spotkać przedstawiciela tej rodzimej firmy na tak ważnej w branży imprezie. Znaczyłoby to, że kosmetologia to nie tylko najnowsze odkrycia naukowe i technologiczne, ale też otwarte spojrzenie na skarby natury!
TeodoraBezikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 18:11   #58
303ss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Adrian Świderski - pasja, talent, charyzma i niezwykła serdeczność. Młody polski artysta współpracujący z markami oraz celebrytami znanymi na całym świecie. Makijażem potrafi wyeksponować prawdziwe piękno z każdego człowieka. W jego twórczości urzeka mnie dobór kolorów, naturalny, subtelny, właśnie tym moim zdaniem powinien cechować się makijaż idealny. Nie maluje twarzy na nowo, jak to zdarza się wielu profesjonalistom w tym zakresie, nie przerysowuje jej, lecz podkreśla atuty urody, przy tym ukrywając jej defekty. Tak, to właśnie tego młodego człowieka chciałabym spotkać podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE. Regularnie śledzę jego poczynania, czerpiąc wiele inspiracji. To właśnie dzięki Adrianowi zaczęłam urozmaicać swój makijaż, który przez wiele lat wyglądał identycznie. Teraz wiem, że nawet naturalność może wyglądać dobrze, wystarczy ją odpowiednio, delikatnie udoskonalić. Chciałabym móc zobaczyć go podczas pracy, dowiedzieć się więcej o sztuce makijażu oraz usłyszeć w jaki sposób pokonywał kolejne szczeble kariery.
303ss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 18:11   #59
artystka501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Nie wiem, kim jest. Nie wiem, gdzie mieszka i jak ma na imię. Nie wiem nic o jego życiu, czy ma rodzinę, nawet tego, czy nadal żyje...

No ale od początku. Jestem z południa Polski. Kilka lat temu spacerując po Krakowie natrafiłam na ulicznego malarza/tatuażystę. Tylko, że on tworzył coś więcej. Tatuaże nie były robione henną, a kosmetykami. Wykonywał je na ramionach, nadgarstkach, twarzach, a każdy jeden mógłby śmiało konkurować z najwspanialszymi hinduskimi zdobieniami ciała.
Widać było w tym wszystkim jakieś przesłanie, wkładał w tą pracę całe swoje serce, dla każdego miał ciepłe słowo i z wielkim poważaniem wypowiadał się na temat każdego stworzonego przez siebie wzoru: skąd się wywodzi, co symbolizuje, dlaczego ewoluował w ten, a nie inny symbol, itd.
On nie tylko tworzył, on żył dziełami, które stworzył. A malunki, które wyszły spod jego ręki dzięki jego opowieściom ożywały: jego słowa nadawały znaczenie nieożywionym symbolom.

Wróciłam w to miejsce po kilku miesiącach. Pana już nie spotkałam. Zawsze przechodzę tą ulicą, ilekroć jestem w Krakowie, zawsze z nadzieją, że może tym razem go spotkam.

W zasadzie - praktycznie go nie znam, więc czemu tak często o nim myślę? Pokazał mi i wszystkim, którzy skorzystali z jego usług, co to znaczy mieć prawdziwą pasję. Myślę, że takich ludzi potrzeba nie tylko na Targach, ale i w codziennym życiu. Dla których nie liczy się tylko biznes i rosnące zera na koncie bankowym (a ów Pan pobierał naprawdę groszowe wynagrodzenie za swoje dzieła). Miał prawdziwy talent, cieszył się nim i zarażał tą radością innych. Można powiedzieć, że był takim lekarzem dusz Z ogromnym darem od Boga

Takie Targi to idealne miejsce dla Jego talentu, jest to zapewne nierealne, ale... powinno znaleźć się na nich dla Niego miejsce.

Edytowane przez artystka501
Czas edycji: 2017-10-28 o 18:13
artystka501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 21:03   #60
patrycjagro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 23
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Przede wszystkim spotkanie powinno być skierowane w stronę ZDROWIA dlatego chciałabym spotkać Anie Lewandowską, która mnie motywuje i zachęca do zdrowego stylu życia oraz odżywiania. Podziwiam i szanuję tę Kobietę, na pewno warto jest słuchać jej rad.
patrycjagro jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-10 15:14:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.