grunt to umiec sie sprzedac tytulem;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-17, 21:32   #31
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Bardzo ładne makijażyki. Tak jak już ktoś wspomniał przypominają wschodni styl ganguro... To miło spotkać kogoś o oryginalnym stylu na ulicy. Pzdr
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 08:00   #32
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

z tym zainteresowaniem to kiepsko..ale przywyklam do tego i juz jakos sobie radze moze to zabrzmialo tak pewnie, ale teraz jestem dumna z tego jak wygladam i nie bede sie zmieniac, bo tak chce otoczeniem prhh..
ile razy ja tak mysle na widok kogos..chyba 100 razy na dzien;P ale staram sie byc bardziej tolerancyjna i po prostu nie zwracac na to uwagi
dzieki za opinie.
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 08:01   #33
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

hmm..dzieki:O pewnie, ze milo ja jak widze kogos takiego [a zazwyczaj jest to kobieta], to sie za ta osoba az odwracam i patrze az nie zniknie mi z pola widzenia:P ale to sie tak milo patrzy..
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 08:23   #34
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Hej L-a
Jesteś bardzo ładną dziewczyną i osobiście uważam, że te makijaże bardziej Ci szkodzą niż upiększają. Proszę nie przyjmuj tego, jako personalnej krytyki, ale jako poradę specjalisty.
Feria kolorów na powiekach może być bardzo ciekawa i inspirująca, pod warunkiem, że dopasujesz makijaż do odpowiedniej sytuacji, stroju. Przykładowo - wakacyjny, urlopowy luz; dyskoteka itp... Ale jeśli to jest Twój codzienny look, to uważam, że to już o jeden krok za daleko.
Makijaż ma nas upiększać, podkreślać to co najpiękniejsze. Ten makijaż poraża kolorami i kontrastami, ale Ty w nim gdzieś giniesz. A szkoda.
Spróbuj proszę użyć bardziej stonowanych kolorów i ogranicz się do dwóch maks. trzech kolorów z tej samej gamy kolorów. Zamiast tak ostro obrysowywać oko kredką zrób to ciemnym cieniem, albo kredką i cieniem, ale dokadnie go rozetrzyj.
Na pewno będzie Ci świetnie w przydymionym makijażu oka.

Kika zdjęć i wskazówek znajdziesz choćby tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zydymiony+AgaZ

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 08:33   #35
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Thumbs up Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

przeczytalam, obejrzalam zdjecia, dzieki za porade i opinie^^
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 17:28   #36
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Red face Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

też mi wskazowki mi takie obrazki nic nie pomogły moglby ktoś napisać konkretnie kawe na ławe co i jak...
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 17:50   #37
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Sczerze mówiąc, nie podobaja mi sie Twoje makijaże. Jesli to był wynik zabawy, chęci spróbowania, to ok, ale jeśli malujesz sie tak na co dzień Są malowane 'grubą krechą', nie ma w nich ładnego cieniowania, jakiejś finezji, delikatności, czegoś, co może zachwycić. Na pewno zwracają na siebie uwagę, ale nie koniecznie w dobrym znaczeniu tego słowa. Wygladasz jak bohaterka komiksu.
Jesteś ładną dziewczyną, masz ciekawą twarz- to powinno zwracać uwagę, a nie wściekły kolor na oku. Zgadzam sie z Agą Z- co za dużo, to nie zdrowo.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 22:59   #38
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
też mi wskazowki mi takie obrazki nic nie pomogły moglby ktoś napisać konkretnie kawe na ławe co i jak...
misiu-gumisiu prosze wysil troche swa wyobraznie . nikt za ciebie nie wprowadzi tego do twojej glówki, sama musisz sie nauczyc. piszesz nieraz takie madre posty, krytykujesz- wiec juz wiesz przynajmniej jak makijaze nie powinny wygladac . wez pedzelki do lapek i zacznij cwiczyc. no chyba ze demakijaz tez jest dla ciebie problemem.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 00:56   #39
Blondie19
Raczkowanie
 
Avatar Blondie19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 54
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

hejka mi sie bardzo podobaja makijaze L-A takie wlasnie komiksowe i wesole, a jednoczesnie w stylu, hm jakby punkowym? chcialabym zobaczyc cala twoja twarz w tych makijazach, pliz wklej cos jak bedziesz miala! a reakcjami otovzenia sie nie przejmuj - poki jestes mloda korzystaj z tego ze mozesz zaszalec!
Blondie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 10:58   #40
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Ocenię te makijaże okiem osoby również młodej, tzn. mniej więcej w Twoim wieku.
Ja ostatnimi czasy również polubiłam kolorowe, aczkolwiek nico delikatniejsze makijaże. Osobiście podobają mi się Twoje dzieła, nie musi to jednak znaczyć że zafundowałabym sobie na twarzy tak odważne zestawienie kolorków- chyba nawet na imprezę nie wybrałabym się z tak mocno pomalowanymi oczami. Makijaż powinien pasować nie tylko do okazji i okoliczności, (choć to również jest ważne) ale powinien byc także w jakimś stopniu odzwierciedleniem naszego wnętrza, temperamentu. Jeśli Twój makijaż pasuje do Ciebie- jest świetny. Ludzie zawsze mówią i mówić będą, jeśli widzą coś lub kogoś, odbiegającego od nigdzie nie pisanych, ale niby obowiązujących norm.
A co do języka... hmmm... Na forum wizażu też obowiązują pewne zasady (można to zauważyć, choć też jestem tu stosunkowo niedługo). Mianowicie wszyscy są dla siebie mili, nie używają słów powszechnie uważanych za wulgarne, mimo że w otaczającym nas świecie mnóstwo jest chamstwa i nawet krytykę wyrażają w sposób kulturalny. I oby tak dalej!!! Pozdrawiam!
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:15   #41
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Blondie18->jest temat 'na życzenie..twarz'-tam znajdziesz calosc
aleksandra119->dziekujeM za dluga opinie..ciesze sie, ze teraz wiem mniejwiecej jak ludzie reaguja na moj widok co do jezyka..ok, tutaj bede grzeczna:P
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 13:23   #42
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Fajnie dobierasz kolorki. Ekstrawagancko, w sam raz na lato. Ładnie, ale nie na co dzień. Tylko ta gruba kreska goszcząca we wszystkich makijażach mi kompletnie tam nie pasuje.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 11:34   #43
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

ech, ta mlodosc, przeciez wiadomo, ze to czas buntu tak popatrzylam na Twoje makijaze L-a i sama mam ochote sie tak umalowac, jak sie buntowac to razem, PRZECZ Z MONOTONIA, hihi. tylko, ze jakby to u mnie wygladalo, gdy ja jestem przez otoczenie odbierana jako grzeczna dziewczynka :| (taa, dziewczynka, ktorej na kark stukna zaraz 22 lata hihi). A co tam, moze raz sie zbuntuje i cos pokombinuje,moze cos z tego wyjdzie hehe, juz sobie wyobrazam jak moj Jacus zareaguje hihihi
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:59   #44
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Poprę Aleksandrę - najważniejsze, zeby makijaż pasował nie tylko do okazji ale również do temperamentu - sama źle sie czuję w delikatnych makijażach - taka przebrana, brrr i właściwie stosuje tylko zasadę - jasne na dzień, ciemne na wieczór... no ale niestety ostatnio nie mogę szaleć z makijażem, bo egzaminy, zaliczenia - ech lepiej wtedy nie wyróżniać sie z tłumu wyglądem bo jak coś nie tak pójdzie, to jeszcze zap[amiętają
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 17:56   #45
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

jaga 2001->warto sprobowac.. jaki tam okres buntu. mam nadzieje, ze zostanie mi tak do 40-stki:P moja siostra ma 22 lata i jakos sie 3ma..ja tez jestem odbierana jako grzeczna i makijaz w tym nie przeszkadza
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 17:57   #46
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

alraune->ja sie boje co ja zrobie jak bede chciala pracowac jako nauczycielka 0_o
lepiej sie nie wyrozniac, fakt:P
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:26   #47
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

a ja krociutko- gratuluje odwagi
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 00:26   #48
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

misiu-gumisiu prosze wysil troche swa wyobraznie . nikt za ciebie nie wprowadzi tego do twojej glówki, sama musisz sie nauczyc. piszesz nieraz takie madre posty, krytykujesz- wiec juz wiesz przynajmniej jak makijaze nie powinny wygladac . wez pedzelki do lapek i zacznij cwiczyc. no chyba ze demakijaz tez jest dla ciebie problemem.

wyobraznie wysilam 24h na dobe-a raczej przychodzi mi to samoistnie ćwiczyłam nei raz ale mnie zadowoli dobry efekt dąże do perfekcjonizmu ,chodzi mi o to ,ze to sa tylko obrazki nie ma napisanej konkretnej techniki-czy kredka czy elajner czym najlepiej rozetrzeć,lub też podanych propozycji kolorystycznych cienia ze o firmie nie wspomna.Lepiej nic nie mowic niz wkleić pare obrazkow mało odkrywczych-MOIM ZDANIEM.ktoś sie nei zgadza ?- ma prawo ale ja tez mam prawao miec swoje zdanie komuna sie skonczyła.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:10   #49
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Makijaż codzienny? Dość odważny, ładny. Nie dla mnie, ale skoro Ty dobrze się w takim czujesz... Podoba mi się dobór kolorów. Też jestem nowa
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 16:50   #50
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

thx^^
witamy
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 17:24   #51
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

L-a, weszłam na twoją stronę, do której link masz w podpisie i znalazłam co nieco o dziewczynach, z którymi tak sympatycznie tu sobie rozmawiasz; pozwól, że zacytuję:
"i've logged into a site 'bout make-up..and now i can say that i'm a cartoon character or a japanese teenie..LOL 'it's cute how dump you are' "

"how dump"? domyślam się, że miałaś na myśli "dumb"? (podpowiem Ci tylko, że w tym wyrazie nie wymawia się "b", a w języku angielskim żadnej dźwięcznej głoski na końcu wyrazu się nie ubezdźwięcznia, dlatego "crab" i "crap" to dwie różne rzeczy) - a wspominam o tym dlatego, że moim zdaniem pisanie o kimś za jego plecami, że jest głupi (nawet z błędem ortograficznym) jest poniżej pewnego poziomu, tym bardziej, że dziewczyny mówiąc Ci, że wyglądasz jak japońska nastolatka albo postać z kreskówki chciały Ci w ten sposób sprawić przyjemność, ty zaś wyśmiałaś je jako idiotki. Rozumiem, że masz 17 lat i szukasz potwierdzenia własnej oryginalności (tak, jesteś oryginalna, ale samo zwrócenie na siebie uwagi jest wyjątkowo proste - wystarczy wysmarować głowę łajnem i już wszyscy na nas patrzą). Nie mam Ci za złe, że chcesz się pochwalić tym, jaka jesteś ładna i kolorowa, bo ja też jestem ładna i kolorowa i lubię błyszczeć. Ale szukając akceptacji u ludzi, kiedy już ją znajdę, po prostu się z niej cieszę, a nie lekceważę i nie poniżam osoby, która mi ją okazuje. Jeśli ty tak traktujesz ludzi, to pozostaje mi tylko głęboko Ci współczuć.
Umieszczanie tu linka do strony, na której, jak to sama ujęłaś, obrabiasz nam dupę, pozostawię bez komentarza...
Pierwszy raz reaguję na coś takiego, ale naprawdę mnie zirytowałaś - odechciewa się robić cokolwiek w dobrej wierze. Powiesz dziewczynie komplement, o który zresztą sama się prosiła, a ona publicznie zjedzie cię na swojej stronie... Super. Po prostu super.
Zanim odpiszesz, uprzedzę Cię, że nie będę wdawać się w pyskówkę. Natomiast jeśli chcesz po ludzku skomentować to, co napisałam, zapraszam.
Martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:08   #52
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
PODOBNO KICZ JEST W MODZIE TEGO SEZONU
co tekst...................

szczerze: bardzo podoba mi sie Twój typ urody.
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:10   #53
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

[QUOTE=martiene]L-a, weszłam na twoją stronę, do której link masz w podpisie i znalazłam co nieco o dziewczynach, z którymi tak sympatycznie tu sobie rozmawiasz; pozwól, że zacytuję:
"i've logged into a site 'bout make-up..and now i can say that i'm a cartoon character or a japanese teenie..LOL 'it's cute how dump you are' "



no nieeeeeeee
poprostu swietnie...
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:38   #54
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

hehe następny troll..
tyle,że ukryty
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:42   #55
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

hehehehhehehehe
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:48   #56
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
misiu-gumisiu prosze wysil troche swa wyobraznie . nikt za ciebie nie wprowadzi tego do twojej glówki, sama musisz sie nauczyc. piszesz nieraz takie madre posty, krytykujesz- wiec juz wiesz przynajmniej jak makijaze nie powinny wygladac . wez pedzelki do lapek i zacznij cwiczyc. no chyba ze demakijaz tez jest dla ciebie problemem.

wyobraznie wysilam 24h na dobe-a raczej przychodzi mi to samoistnie ćwiczyłam nei raz ale mnie zadowoli dobry efekt dąże do perfekcjonizmu ,chodzi mi o to ,ze to sa tylko obrazki nie ma napisanej konkretnej techniki-czy kredka czy elajner czym najlepiej rozetrzeć,lub też podanych propozycji kolorystycznych cienia ze o firmie nie wspomna.Lepiej nic nie mowic niz wkleić pare obrazkow mało odkrywczych-MOIM ZDANIEM.ktoś sie nei zgadza ?- ma prawo ale ja tez mam prawao miec swoje zdanie komuna sie skonczyła.
a widzisz teraz wiem konkretnie o co Ci chodzi. tamta wypowiedz brzmiala jak lekcewazace prychniecie, dlatego tak odpowiedzialam. tez sie ciesze ze komuna sie skonczyla dlatego oczekuje ze sprecyzujesz czego potrzebujesz bo te rysunki byly odpowiedzia ogólna. a wiec do rzeczy: czarne kredki wedlug mnie pasuja do osób z ciemna oprawa oczu (czarne rzesy, ciemne brwi, ew ciemne wlosy) natomiast dla jasniejszych typów lepsze beda kredki brazowe lub szare albo cienkie kreski eyelinerem tuz przy rzesach. kredki podobno najlepiej rozcierac patyczkiem kosmetycznym (sama nie próbowalam, ale przypuszczam ze mozna tez to zrobic pacyka lub pedzelkiem do cieni). jesli masz male oczy to najlepiej zostawiaj 1/3 oka od wewnatrz nieobrysowana to ich bardzo nie pomniejszy. w zewnetrznym kaciku oka mozesz kreske oderwac od linii rzes- taki trik spowoduje ze oczy nie bede wygladaly na "smutne". na razie tyle. w razie innych watpliwosci prosze o konkretne pytania i z przyjemnoscia postaram sie udzielic wlasciwej odpowiedzi
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:48   #57
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

Martiene->tos sie rozpisala. ale niepotrzebnie dzieki za wskazowke co do angielskiego, ale tamto haslo nie bylo do was. naprawde. wtedy nie podawalabym tej strony:| te haslo widzialam u jednej dziewczyny na epulsie-moge ci nawet jej nick podac i zobaczysz. spodobalo mi sie i tyle. to naprawde nie bylo do was! chyba entera nie wcisnelam;/ naprawde..przykro mi, ze tak glupio to wyszlo;/
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:56   #58
L-a
Raczkowanie
 
Avatar L-a
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 65
GG do L-a
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

teraz to zmienilam. tak to mialo brzmiec..wybacz, ze tak wyszlo..;/ ale wtedy naprawde bym tej strony nawet nie podawala:/ nie chcialam, zebys sie tak uniosla..
przepraszam
__________________
'wygląd zewnętrzny jest stroną tytułową człowieka'
L-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:12   #59
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

mi zrobiło się dziwnie po przeczytaniu tego...powaga uważam,że masz naprawde ciekawy typ urody i fajnie wyglądasz w żywych kolorkach..
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 00:02   #60
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Smile Dot.: grunt to umiec sie sprzedac tytulem;)

rzyrafka-dzięki.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.