Hellburner - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 20:54   #1
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673

Hellburner


Znacie taki preparat? Polecił mi go sprzedawca w sklepie z odżywkami i suplementami fitness, jako najmocniejszy na rynku.

Jestem niskociśnieniowcem, często czuję się ospała i dlatego nie chce mi się ćwiczyć. Poza tym, nawet po kilku miesiącach treningów i diety (bieganie + dynamiczna joga oraz niskokaloryczna dieta zapisana przez dietetyka) nie jestem w stanie schudnąć tak jakbym chciała, stąd też moje zainteresowanie tym specyfikiem.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:17   #2
fero_magnetyzm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Hellburner

nie znam tego suplemetu.
Przegladalam ostatnio rozne fora i zainteresowal mnie Lipo 6 Black Hers.
Kupilam go, paczka powinna przyjsc dzis wiec w razie czego moge Ci potem powiedziec jak dziala

A ten hellburner jesli zostal Ci polecony - zawsze mozesz sprobowac
fero_magnetyzm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:48   #3
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Dot.: Hellburner

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Znacie taki preparat? Polecił mi go sprzedawca w sklepie z odżywkami i suplementami fitness, jako najmocniejszy na rynku.

Jestem niskociśnieniowcem, często czuję się ospała i dlatego nie chce mi się ćwiczyć. Poza tym, nawet po kilku miesiącach treningów i diety (bieganie + dynamiczna joga oraz niskokaloryczna dieta zapisana przez dietetyka) nie jestem w stanie schudnąć tak jakbym chciała, stąd też moje zainteresowanie tym specyfikiem.
Po pierwsze te wszystkie suplementy to moze pomagają ale też mogą zaszkodzić. Ja bym sobie je odpuściła, a tym bardziej jeśli jest on najśilniejszy jak mówisz.

A tak wogóle to jesteś leniem a nie niskociśnieńowcem.. znaczy może i masz niskie ciśnienie, temu nie zaprzeczam, ale leniem napewno do tego jestes.. Ciśnienie w czasie ćwiczenia podnosi się, a ty masz problem żeby je zacząć a nie żeby je robić. Powiem ci tak.. ja np nie mogę nie uprawiać sportu, czy przebywać dłuższego czasu w pozycji leżącej bo ciśnienie spada mi na jakieś 85/40. I żyje. Spać mi sie chce jak cholera, głowe mi rozwala, ale biore sie za siebie, wstaje i żyje. jak mam ciśnienie np 105/70 jestem tak szczęśliwa i rozpalona że w miejscu nie moge usiedziec nigdy nie tłumaczyłam sie sie że mam niskie cisnienie wiec nie moge sie ruszac bo jestem ospała.. z takim podejściem napewno nie schudniesz :/ Wydaje mi sie że większy byś miała problem jak byś miała za wysokie. Wiem że pewnie żadne kawy ci nie pomagają ani inne "pobudzacze" bo też tak mam. ale nie mozesz liczyć że jakiś suplement nagle rozwiąże twoje problemy z odchudzaniem. Do roboty!! Damy rade Jeśli za ostro ci powiedziałam, to sorry, ale nie ma sie co nad sobą użalać!!
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 00:25   #4
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Hellburner

wybacz ale to nie znaczy że jezeli ty masz niskie ciesnienie i ktoś je ma to czujecie się tak samo! czasem przy takich samych parametrach ludzie czuja sie zupełnie inaczej i nie ma co generalizowac, ja przy 110/60 czuję sie rewelacyjnie a ktoś inny ma prawie zapaść
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 10:01   #5
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Dot.: Hellburner

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
wybacz ale to nie znaczy że jezeli ty masz niskie ciesnienie i ktoś je ma to czujecie się tak samo! czasem przy takich samych parametrach ludzie czuja sie zupełnie inaczej i nie ma co generalizowac, ja przy 110/60 czuję sie rewelacyjnie a ktoś inny ma prawie zapaść
Ja wszystko rozumiem, tylko autorka wątku nic nie mówi o jakichś strasznych objawach tylko o zwykłej ospałości, którą bardzo łatwo pokonać. Wystarczy tylko chcieć! A jak sie nie da to do lekarza a nie na wizaż!!
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:35   #6
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Hellburner

[1=78366539b4b6f6153fe83f7 4bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f 2bba47;22302671]Po pierwsze te wszystkie suplementy to moze pomagają ale też mogą zaszkodzić. Ja bym sobie je odpuściła, a tym bardziej jeśli jest on najśilniejszy jak mówisz.

A tak wogóle to jesteś leniem a nie niskociśnieńowcem.. znaczy może i masz niskie ciśnienie, temu nie zaprzeczam, ale leniem napewno do tego jestes.. Ciśnienie w czasie ćwiczenia podnosi się, a ty masz problem żeby je zacząć a nie żeby je robić. Powiem ci tak.. ja np nie mogę nie uprawiać sportu, czy przebywać dłuższego czasu w pozycji leżącej bo ciśnienie spada mi na jakieś 85/40. I żyje. Spać mi sie chce jak cholera, głowe mi rozwala, ale biore sie za siebie, wstaje i żyje. jak mam ciśnienie np 105/70 jestem tak szczęśliwa i rozpalona że w miejscu nie moge usiedziec nigdy nie tłumaczyłam sie sie że mam niskie cisnienie wiec nie moge sie ruszac bo jestem ospała.. z takim podejściem napewno nie schudniesz :/ Wydaje mi sie że większy byś miała problem jak byś miała za wysokie. Wiem że pewnie żadne kawy ci nie pomagają ani inne "pobudzacze" bo też tak mam. ale nie mozesz liczyć że jakiś suplement nagle rozwiąże twoje problemy z odchudzaniem. Do roboty!! Damy rade Jeśli za ostro ci powiedziałam, to sorry, ale nie ma sie co nad sobą użalać!! [/QUOTE]

Dokładnie, też mam niskie ciśnienie i słabe krążenie - nieustannie zimne stopy i sine paznokcie, ledwo obije się o ścianę mam siniaki ale co z tego ćwiczę niemal codziennie godzinkę, cały czas latam na wysokich obrotach bez żadnych lekarstw i żyje jedynie jakiejś zakrzepicy się boje bo mam prace biurową, wiesz jeżeli problem z ciśnieniem jest poważny radziłabym konsultacje z lekarzem, bo nie wiesz co to za specyfik, jeszcze zagęszcza krew i zonk
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:40   #7
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Hellburner

Drogie Wizażanki, po pierwsze, nie chciałam się rozpisywać o moich przypadłościach, tylko napisałam pokrótce, czemu interesuje mnie taki a taki specyfik. To oczywiste, że nie będę pisać wypracowania o tym co mi jest, dlatego dziwią mnie te wszystkie diagnozy typu "na pewno jesteś leniem, wystarczy się przemóc, nie potrzebujesz żadnych leków". Nie zamierzam mówić nic więcej o moim stanie zdrowotnym i poziomie ospałości, poza tym, że to nie jest kwestia lenia (ludzie mogą mieć różne problemy, np. można być i niskociśnieniowcem i dodatkowo brać leki sprawiające ospałość, więc bardzo proszę, nie generalizujcie i nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora). Po drugie, chciałam zapytać się, czy ktokolwiek wie coś NA TEMAT tego suplementu, zasięgnąć informacji.

Wolałabym podziękować za niefachowe opinie w stylu "nie znam się, ale wszystkie te suplementy mogą ci zaszkodzić". Póki co nie zdecydowałam się na zakup żadnego. Chcę poczytać, dowiedzieć się co jest dobre a co nie, i DLACZEGO, a nie dostawać info typu "nie bo nie". Więc bardzo Was proszę, back to the topic
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 16:59   #8
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Hellburner

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, po pierwsze, nie chciałam się rozpisywać o moich przypadłościach, tylko napisałam pokrótce, czemu interesuje mnie taki a taki specyfik. To oczywiste, że nie będę pisać wypracowania o tym co mi jest, dlatego dziwią mnie te wszystkie diagnozy typu "na pewno jesteś leniem, wystarczy się przemóc, nie potrzebujesz żadnych leków". Nie zamierzam mówić nic więcej o moim stanie zdrowotnym i poziomie ospałości, poza tym, że to nie jest kwestia lenia (ludzie mogą mieć różne problemy, np. można być i niskociśnieniowcem i dodatkowo brać leki sprawiające ospałość, więc bardzo proszę, nie generalizujcie i nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora). Po drugie, chciałam zapytać się, czy ktokolwiek wie coś NA TEMAT tego suplementu, zasięgnąć informacji.

Wolałabym podziękować za niefachowe opinie w stylu "nie znam się, ale wszystkie te suplementy mogą ci zaszkodzić". Póki co nie zdecydowałam się na zakup żadnego. Chcę poczytać, dowiedzieć się co jest dobre a co nie, i DLACZEGO, a nie dostawać info typu "nie bo nie". Więc bardzo Was proszę, back to the topic
wyznaje teorię że wszytskie dolegliwośći biorą się z psychiki więc jeżeli chce się zacząć pracę nad sobą zaczęłabym od tej strony nie piszę ze złośliwości, mi też wciąż coś dolega niestety ale wiem, że to ma swoje korzenie w środku mnie
środka nie znam, ale nie jest zbyt powszechnie znany raczej więc osobiście bałabym się zaufać
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 23:15   #9
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Hellburner

Ja też nie pisałam złośliwie, ale kurde, ile można słuchać takich rzeczy? Tym bardziej, że są one oczywiste i powszechnie znane
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:14   #10
Fengniao
Przyczajenie
 
Avatar Fengniao
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 27
Dot.: Hellburner

Czy w miedzyczasie pojawil sie ktos kto probowal?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wzrost 160
było 71 -> jest 65 ->będzie 47
Fengniao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-19 12:14:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.