Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 12:01   #1
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Cool

Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!


Chodzi dokładnie o pania ..No bo własnie-od czasu tej reklamy patrze na ta dziewczyne...i nie wiem jaki ma własciwie kształt TwarzyWiem jak wymodelowac bronzerem i rózem każda buzie ale..no własnie...te policzki-macie jakis pomysł jak je skorygować???czy róz naniesć pod koscmi policzkowymi czy na nie??I jaki to własciwie owal twarzy??Czekam na Wasze wypowiedzi,bo dla mnie makijaż modelujacy dla tejdziewczyny...to nie lada wyzwanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dove reklama.jpg (63,9 KB, 153 załadowań)
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:43   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

Ten kształt wygląda nieco jak romb lub połączenie owalnego kształtu z trójkatem.Na pewno należałoby skorygować brodę;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:26   #3
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

ciezko powiedziec cos nt kształtu twarzy jesli ona sie usmiecha, postaraj sie o zdjecie bez usmiechu i z odgarnietymi włosami do tyłu zeby nie zakrywaly twarzy.
pozdrawiam
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 11:58
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:16   #4
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

Weronika-własnie o to chodzi..ta"pani" jest z reklamy dove,wiec nie mozliwe jest by zobaczyć jej twarz w innej"formie"(tzn.z odgarniętymi włosami,bez usmiechu).i rówież przez to jest jej buzia wyzwaniem,czyz nie ;-)
Sam!A jakbys Ty skorygowała ta buzie??
Ponoic bronzery,ciemne kolory wyszczuplają,ale nie wiem czy w tym przypadku to by jeszcze bardziej nie zwróciło uwagi na te partie twarzy..
Czy jest Wizażanka,która ma jakis pomysł???
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 23:25   #5
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

Wydaje mi sie, ze jako ze zdjecie jest żywcem z reklamy to ta twarz juz jest skorygowana i na oko puder brązujący jest dziabniety na policzki.
(widac to dobrze na tym wlsnie malym zdjeciu)
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 11:02   #6
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

dezire!niekoniecznie ta twarz jest skorygowana-dove podzedł własnie w stronę naturaności100%..a jakby coś tam nałozyli to i tak efekt...równy zeru..
Hmm..no i co tu zrobić..czy jakby nałozyć bronzer pod policzki a róź na(w kierunku skroni)byłoby ok..?No i grzywka-lepiej byłoby jakby jej nie było??
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 11:48   #7
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Chodzi dokładnie o pania ..No bo własnie-od czasu tej reklamy patrze na ta dziewczyne...i nie wiem jaki ma własciwie kształt TwarzyWiem jak wymodelowac bronzerem i rózem każda buzie ale..no własnie...te policzki-macie jakis pomysł jak je skorygować???czy róz naniesć pod koscmi policzkowymi czy na nie??I jaki to własciwie owal twarzy??Czekam na Wasze wypowiedzi,bo dla mnie makijaż modelujacy dla tejdziewczyny...to nie lada wyzwanie
od razu piszę że jestem raczej laikiem - tylko interesuję się wizażem i to od niedawna
twarz moim zdaniem jest okrągłą (mam koleżankę która jak się uśmiecha wygląda bardzo podobnie a ma twarz okrągłą) nie mniej jednak skorygowałabym nos (przyciemniłabym końcówkę bo sprawia wrażenie strasznie długiego) brodę (wydaje się być wystająca jak u wiedźmy) też bym przyciemniła, policzki - róż bym położyła raczje na kości - ale na ich dolną część bo pod to by było strasznie nisko . no i poprawiłabym owal twarzy przyciemniając kości rzuchwy i szyję.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.