Doradzcie mi podkład do mojej cery !!! Plisssssss:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 18:12   #1
efa18
Raczkowanie
 
Avatar efa18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 31

Doradzcie mi podkład do mojej cery !!! Plisssssss:)


Dziewczyny chcialabym sie was poradzic w sprawie podkładu. Chem cos kupic nowego nie wiem jaki wybrac sama nie wiem jaka to jest cera jaka mama chyba mieszana zawsze jak naloze podklad mo moja cera jest tlusta i swieci sie ale na nosie i na czole zawsze zauwazam ze mi skora sie luszczy .Robie regularnie pillingi i nic skora jeszcze bardziej staje sie tluszciejsza po radzcie mi cos na ta sucha skurke na nosie no i ten podklad !! tak sie naogladam na tych zdjeciach jak ładnie wygladaja dziewczyny i nie trylko na miescie jak idealnie wygladaja pomozcie!!!!!
efa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:17   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Doradzcie mi podkład do mojej cery !!! Plisssssss:)

no to albo masz mieszaną, albo jest tłusta odwodniona - zbytnio się na tym nie znam bo to nie moj typ W każdym razie potrzebna ci chyba wizyta u dermatologa, zamiast domowego oczyszczania zrób sobie porządne, ale delikatne u kosmetyczki (zaznacz jej że kiedy robisz peelingi to twoja skóra reaguje nadprodukcją sebum), właśnie skoro skóra źle reaguje na peeling to sobie go odpuść. Po wizycie u dermatologa i kosmetyczki, po dobraniu odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji możesz dopiero zacząć myśleć o podkładzie. Z tego co piszesz powinno być to coś dobrze matującego. Na ten temat jest mnóstwo wątków na wizazżu (skorzystaj z wyszukiwarki) no i do tego korektor na wypryski i puder matujący. Najpierw jednak zadbaj o stan swojej cery, a nie o to by ją zakryć jakąś maską.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:18   #3
anna kołyga
Raczkowanie
 
Avatar anna kołyga
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Doradzcie mi podkład do mojej cery !!! Plisssssss:)

Witaj,
polecam wizytę u kosmetyczki,dermatologa estetycznego- w wersji łatwiejszej wybierz się na konsultacje do apteki kiedy promocyjne spotkania organizuje Vichy - pamietaj nie jest obligatoryjne, nie musisz nic kupować , dowiesz się czegoś o swojej skórze i o tym jak powinnas ją pielęgnować.
Nie kazda informacja napisana na opaowaniu musi byc prawdziwa i sprawdzać się przy każdej cerze, cieżko dobrac coś przez internet,
pozdrawiam
anna kołyga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.