Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 20:42   #31
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dziewczyny a miała któraś z Was problem przez płatności dotpay?
bo ja zamówiłam wczoraj 2 paletki sleeka, dzisiaj kliknęłam w 'opłać' połączyło mnie z bankiem, zeżarło te 51zł a gdy wchodzę w dział zamówienia na stronce - to dalej jest opis, że nie zapłacono...

pamiętam że jak we Wrześniu zamawiałam paletki to od razu pieniądze były zaksięgowane i dostawałam e-maila że zapłacono, przekazano do wysyłki...


pisałam e-maila do obsługi paatal ale napisali, że jeszcze nie zaksięgowali wpłaty


co robić?
po prostu wyślij im potwierdzenie wpłaty, jest to wiążące.
Ja z kolei mam z nimi inny problem - list polecony wysłany miesiąc temu, paczki ani śladu, żeby złożyć reklamacje potrzeba oryginału potwierdzenia nadania, obsługa postanowiła mnie ignorować
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:12   #32
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

czy któraś kupowała może któreś z mydełek ORGANIC AID? bo sie napaliłam tylko nie wiem które wybrać bo ich bardzo duzo ;p
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 15:44   #33
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
po prostu wyślij im potwierdzenie wpłaty, jest to wiążące.
Ja z kolei mam z nimi inny problem - list polecony wysłany miesiąc temu, paczki ani śladu, żeby złożyć reklamacje potrzeba oryginału potwierdzenia nadania, obsługa postanowiła mnie ignorować
Moja koleżanka ma ten sam problem. A mnie głupio, bo jej poleciłam ten sklep.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 18:08   #34
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma ten sam problem. A mnie głupio, bo jej poleciłam ten sklep.

No cóż ja tego tak nie zostawię, będę ścigać albo ich, albo pocztę
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:34   #35
hannika
Przyczajenie
 
Avatar hannika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z Abu Dhabi :D
Wiadomości: 3
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
czy któraś kupowała może któreś z mydełek ORGANIC AID? bo sie napaliłam tylko nie wiem które wybrać bo ich bardzo duzo ;p
Ja kupiłam jedno do testowania, mam "Nectar of Peach" z wit. E. Totalne rozczarowanie, wygląda okropnie, brązowa kostka z jaśniejszymi plamami, nieco gumowata, prawie się nie pieni. Wiem, że organiczne kosmetyki bywają niezbyt ładne, ale to... Łudziłam się, że chociaż zapach będzie miły, ale po 1. mało go czuć, po 2. dobrze, że tak jest, bo dziwnie pachnie, nie odrzuca, ale przyjemny zapach to też nie jest. Dobrze, że kupiłam w promocji za 1,50 to mi tak nie szkoda, ale już lepiej kupić sobie zwykłe mydło dove ;-)

Wreszcie oddali mi $ za ten nieszczęsny eyeliner, po kilkukrotnej prośbie, pani tłumaczyła się, że elektryk wyłączał im prąd i dlatego nie otrzymałam przelewu, fascynujące...
hannika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 15:24   #36
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

@AnnaVanDort - na MACa chyba wszyscy czekają dopiero u nich, kiedy go kupowałaś?

@yes - dotpay i paypal właśnie różnie działają - czasem przelew od razu, czasem trzeba czekać do chyba 24 czy 48h. też to zauważyłam.
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 01:09   #37
ryti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

http://www.paatal.pl/makijaz/cienie_...wiek_2_6g.html

Co o tym myślicie? Dlaczego cień CK kosztuje tylko dychę i dlaczego jest w zupełnie innym opakowaniu niż na stronach wszystkich innych sklepów (tamte są z lusterkiem i aplikatorem)?
Sorry jeśli to głupie pytania:p ale strasznie podejrzane są dla mnie te dziwnie niskie ceny większości produktów, no i oczywiście kiepskie recenzje sklepu, szczególnie ta sprawa z przeterminowanym kosmetykiem... Nie wiem czy się skusić
ryti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 11:28   #38
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
No cóż ja tego tak nie zostawię, będę ścigać albo ich, albo pocztę
jak miałam sytuację ze zwrotem pieniędzy za niedosłany produkt, to też nie odpisali na maila nic, ale kasa przyszła
może do nich zadzwoń?


a ten cień CK - może to tester? część produktów u nich to testery właśnie, ew. końcówka jakiejś poprzedniej "kolekcji" (czasem wtedy jest inne opakowanie)?

ja właśnie się przymierzam do zamówienia prezentowo-świątecznego, póki dostawa za free dam znać jak mi pójdzie.
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 13:47   #39
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Dziewczyny! Potrzebuję opinii na temat tego sklepu. Chcę zamówić tam perfumy i paletkę Sleek. Na temat tej ostatniej czytałam same dobre opinie, ale jak to jest z perfumami? Chcę je kupić w prezencie i boję się podróbki albo jakiejś tandety. Niby nawet popularne blogerki polecają ten sklep, ale czytałam też dużo negatywnych opinii Ktoś miał ostatnio z tym sklepem do czynienia i da mi znać czy warto??
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:28   #40
olaloli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Potrzebuję opinii na temat tego sklepu. Chcę zamówić tam perfumy i paletkę Sleek. Na temat tej ostatniej czytałam same dobre opinie, ale jak to jest z perfumami? Chcę je kupić w prezencie i boję się podróbki albo jakiejś tandety. Niby nawet popularne blogerki polecają ten sklep, ale czytałam też dużo negatywnych opinii Ktoś miał ostatnio z tym sklepem do czynienia i da mi znać czy warto??
zamawiałam niedawno m.in. http://www.paatal.pl/pl/perfumy_i_wo...l_-_folia.html
i paletki Sleek dawniej, a teraz Beaty UK i wszystko ok
olaloli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:56   #41
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Cytat:
Napisane przez summer_0 Pokaż wiadomość
@AnnaVanDort - na MACa chyba wszyscy czekają dopiero u nich, kiedy go kupowałaś?

@yes - dotpay i paypal właśnie różnie działają - czasem przelew od razu, czasem trzeba czekać do chyba 24 czy 48h. też to zauważyłam.
Dosyć dawno, potem faktycznie już nie było. Ale to dobrze, jak maja handlować podróbami to...
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 21:51   #42
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

a jaki oni maja nick na allegro? Nie mogę ich znaleźć a chciałabym kupić kilka rzeczy. Szczerze mówiąc jak się wpiszę w google ich nazwę to nie ma żadnych informacji - w sensie negatywnych opinii, wiec skąd wiecie, ze jest tyle negatywnych opinii o tym sklepie.Na youtube jest tylko kilka filmików i tam dziewczyny wyrazają pozytywne zdanie na ich temat
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 11:08   #43
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Kupowałam na allegro i w sklepie internetowym. Z produktów byłam zadowolona. Kilka razy odbierałam osobiście. Miła sympatyczna obsługa. Mają też swój sklep stacjonarny w galerii handlowej, ceny tam jak w normalnym sklepie. Moje zakupy to zazwyczaj wody toaletowe z adidasa lub błyszczyki do ust.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 11:14   #44
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Ja też kupowałam w ich sklepie internetowym, miałam darmową przesyłkę, bo robiłam duże zakupy
Towar miałam wysłany od razu na następny dzień, wszystko było, kosmetyki świeże i bezpiecznie zapakowane. Ja ze swojej strony polecam, na pewno nie raz jeszcze będę u nich kupować
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 11:24   #45
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Kupowałam w tym sklepie dwa razy i zawsze towar był bardzo dobrze zapakowany,szybka wysyłka,bardzo miły kontakt.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:18   #46
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 505
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Zamawiałam dwie paletki Sleeka podczas wakacji (wtedy była akcja z darmowym rozświetlaczem, puderm i darmowa wysyłka do Paczkomatów). Paczka doszła w ciągu 2 dni od dokonania wpłaty, była dobrze zabezpieczona, a w gratisie dostałam dużą odżywkę WAX.

Jednak opinie są różne, zależy co się zamawia i chyba trzeba uważać na te wyprzedaże, bo można kupić coś, co już jest wyprzedane (a potem zabawa w wywalczanie zwrotu kasy, które nie zawsze jest łatwe).

Teraz przymierzam się do nie-sleekowego zakupu i trochę się obawiam. Chyba nie będę szaleć z ilością rzeczy...
__________________

Membroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:31   #47
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

dzięki za wszystkie opinie. ostatecznie przed świętami zakupów nie dokonałam, ale teraz przymierzam się wypróbowania między innymi kilku podkładów, maseczek i cieni. aczkolwiek nie wiem czy ryzykować, no bo 5 złotych za podkład? boję się, że dostanę produkty rozwarstwione i nieświeże. tak czy inaczej, jeśli kupię- na pewno dam znać.
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:21   #48
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 505
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

te tanie podkłady zazwyczaj są ciemne. nie wiem czy są świeże, ale jeżeli chcesz przetestować czy się sprawdza, bez względu na kolor, to myślę, że można spróbować
__________________

Membroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 14:43   #49
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Robiłam zakupy 2 razy i zawsze wszystko było ok, polecam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 11:49   #50
moiko
Zakorzenienie
 
Avatar moiko
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rz.
Wiadomości: 4 561
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

a ja przedwczoraj zamówiłąm paletkę sleeka i pewnie po weekendzie dojdzie... ;/ a stan cały czas "przekazano do wysyłki"... to nie wiem czy wysłali, czy dopiero pakują
moiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:50   #51
moiko
Zakorzenienie
 
Avatar moiko
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rz.
Wiadomości: 4 561
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

ok doszło mogłoby szybciej, ale... najważniejsze, że paczka cała i dostałam mały gratis polecam
moiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 21:47   #52
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Pierwsze zamówienie złożyłam na allegro, 2 następne na ich stronie internetowej. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z zakupów. Ostatnia przesyłka doszła w piątek przed weekendem, mimo że pani z obsługi powiedziała mi, że nie otrzymam w tym tyg., bo wybrałam tańszą przesyłkę. Dzwoniła, by poinformować mnie, że brakuje jednego z lakierów, które zamówiłam. I tak było też poprzednim razem - też koloru nie było. Tylko dziwi mnie fakt, że zanim zdecydowałam się na zakup lakier był długo w ofercie i nawet po złożeniu zamówienia nadal tam widniał jakiś czas, a przecież miało go nie być...

Co do jakości kosmetyków, to jestem zadowolona i to bardzo, w sumie jeśli miałabym mieć jakieś pretensje, to tylko do siebie, np. że sugerowałam się zdjęciem i zdecydowałam się na konkretny kosmetyk
wiedząc, że nie mam możliwości obejrzenia go na żywo.

Wszystko bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone.
Właściwie mogłabym polecić, ja zamierzam jeszcze w przyszłości kupić coś u nich.
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 16:59   #53
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

czy któras z Was zamawiala na paatal.pl olej kokosowy ? bo widze ze jest takihttp://paatal.pl/pl/wlosy/ktc_pure_cocount_oil_500_ ml-naturalny_olej_kokosowy.h tml
czy ktoś używał i moze sie wypowiedzieć czy warto go kupić ?
jest dość duży i tani
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:09   #54
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Zamówiłam tam ostatnio dwie szczotki Dtangler. Wybrałam priorytet, dostałam maila o wysłaniu przesyłki i...czekałam 2 tygodnie. Niestety w trakcie transportu (chyba) igiełki się powyginały. Szczotki miały być prezentem dla mojego długowłosego TŻta- w zamówieniu wyraźnie zaznaczyłam, że jedna ma być niebieska, a druga zielona. Dostałam dwie różowe. Dla faceta. Na pewno się ucieszy z dwóch różowych szczotek.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:56   #55
Molaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Molaaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 997
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Ja kupuje u nich w sklepie stacjonarnym albo zamawiam na stronie i odbieram osobiście, o wiele więcej kosmetyków można dostać w sklepie. Kupuję tam od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam, wszystko było ok, większość perfum to testery z tąd niska cena, ale informują o tym fakcie w opisie. Co do błyszczyków CK kupiłam pół roku temu za 15zł pełnowymiarowy, po tym dostałam te same błyszczyki pakowane po 3szt za 95zł z TK Maxx i były identyczne z moim.
Molaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:09   #56
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

czy ktoś kupował na pataal tą hennę http://paatal.pl/pl/wlosy/maski_i_ku...lna_henna.html
równa jakością do henny khadi?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:32   #57
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Od czasu umieszczenia tu mojego ostatniego wpisu dokonałam dwukrotnego zamówienia. I - wrzesień, II - kilka dni temu. We wrześniu miałam małe problemy, bo oczekiwałam ok. 2 tyg. na paczką, a to dlatego, że pieniądze były wysyłane z konta bankowego mojego brata, nie mojego (a ja mam konto na paatal.pl, więc się trochę nie połapali). Dziwne to jest zresztą, bo pierwsze 2 zamówienia były opłacone w ten sam sposób i żadnych opóźnień z tym związanych nie było. Dodam, że dzwoniłam tam 2x, za pierwszym razem pan poinformował mnie, że już zostanie paczka wysłana, po czym odczekałam tydzień i ponownie zadzwoniłam. Wtedy dowiedziałam się, że mają jakieś problemy z tym kontem, chociaż trudno mi to zrozumieć, bo pieniądze zostały niemal natychmiast przelane... W ramach przeprosin za tak długi czas oczekiwania dostałam podwójne lusterko, perfumy B.U. oraz gąbkę do kąpieli. Z lusterka jestem zadowolona
Co do ostatniego zamówienia z końca listopada wszystko przebiegło nadzwyczaj szybko, tym razem przelałam ze swojego konta. Jednak zamiast kredki do oczu koloru srebrnego dostałam taką samą, ale brązową. Zadzwoniłam tam, mam im tę odesłać wraz z nr konta i kwotą, jaką zapłaciłam za przesyłkę; oni wyślą mi właściwą kredkę. Zobaczymy.
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 09:33   #58
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Oczywiście blogerki zachwalały sklep ponieważ oni z nimi współpracowali ( zreszta nie ukrywaja tego)
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:27   #59
Gitbasistka
Raczkowanie
 
Avatar Gitbasistka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Odświeżę, wątek, bo może się to komuś przydać. Osobiście już nigdy więcej niczego tam nie kupię. Owszem, zamówienie doszło szybko, wybór jest całkiem ciekawy, ale to nie wystarczy, żebym była zadowolona. Zamówiłam 5 kosmetyków: piankę depilującą SH, wysuszacz do lakieru SH Insta Dri drops, aplikatorki do cieni, kajal i szminkę Joko. W najlepszym stanie była pianka i aplikatorki. Reszta pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, co najbardziej mnie zabolało, zamiast wysuszacza otrzymałam lakier Insta-Dri SH, w pięknym odcieniu czerwieni, szybkoschnący i łatwy w obsłudze, no ale to nie jest wysuszacz, który zamówiłam. Kajal jest w niemiłosiernie sfatygowanym opakowaniu, a na samym sztyfcie było coś białego (pleśń?). Jeśli chodzi o szminkę, to okazało się, ze wypada z "kotewki" i musiałam ją wepchnąć z powrotem. Niby wszystko działa, nawet ten lakier mi się spodobał, ale jednak nie tego się spodziewałam po firmie, która ma tyle pozytywnych opinii. Nie, i jeszcze raz nie. Nie polecam.
Gitbasistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:52   #60
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Czy kupowała któraś z Was w sklepie paatal.pl?

Ja nie miałam problemu z zakupami. Jednak dziwna sprawa, bo dostałam maila, że wyślą mi kosmetyki do testów - w ramach współpracy z blogiem i ... nic. Mi tam na tym nie zależy, ale wiele osób czekało, czekało i się nie doczekało też. Najpierw się na coś umawiają, a potem nic z tego. Szkoda, że klientów dokonujących zakupy też tak traktują.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-15 14:55:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.