Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 08:11   #61
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jak to co z tego?

Zaraz będziemy tu klaskać z radości jak to pięknie tworzymy sztucznie różne zaburzenia. No litości! Ludzkość jednak istnieje dzięki związkom i preferencjom hetero.

Idąc z innym kierunku wyginiemy. Tak trudno to zrozumieć?
dla mnei to nie jest nic strasznego

a to nei my tworzymy seksualnośc, tu juz działa natura

nie lubie zaglądania komus do łózka, mówienie, masz życ tak i tak jeśli ktoś nei robi komus krzywdy

osoba homo co ma zrobić? leczyc się? życ wbrew sobie, byc neiszczęsliwym bo większość uważa to za nienormalne a może walnąć sobie w łeb?
powtórze się, wg mnie lepsze dla dzieci z dmomów dziecka jest mieć rodziców homo niz być w tym domu dziecka
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:19   #62
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość

nie lubie zaglądania komus do łózka, mówienie, masz życ tak i tak jeśli ktoś nei robi komus krzywdy
Skąd wiesz, że to nie będzie krzywda dla sporej grupy tak wychowywanych dzieci??

Wiesz to?

W dupie mam co robią w łóżku. Tu o dzieci chodzi, nie o seks homo, bo ten potomstwa nie daje.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
osoba homo co ma zrobić? leczyc się? życ wbrew sobie, byc neiszczęsliwym bo większość uważa to za nienormalne a może walnąć sobie w łeb?
Kto tak powiedział? I gdzie?
Pokaż.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
a to nei my tworzymy seksualnośc, tu juz działa natura
Jesteś pewna?

To skąd orientacja homoseksualna po np. wieloletnim wykorzystywaniu seksualnym przez osoby tej samej płci?

I skąd zaburzenia na tle seksualnym spowodowane przeżyciami z dzieciństwa np? Kontaktami kazirodczymi? Gwałtami?
Kilka lat siedziałam na portalu psychologicznym, gdzie był dział dla osób z takimi problemami. Dorośli ludzie, nie mogący sobie poradzić z tym, że x lat temu wujek zaglądał im pod spódnicę...

Natura? Masz niepełne informacje.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:23   #63
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że to nie będzie krzywda dla sporej grupy tak wychowywanych dzieci??

Wiesz to?

W dupie mam co robią w łóżku. Tu o dzieci chodzi, nie o seks homo, bo ten potomstwa nie daje.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------


Kto tak powiedział? I gdzie?
Pokaż.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------


Jesteś pewna?

To skąd orientacja homoseksualna po np. wieloletnim wykorzystywaniu seksualnym przez osoby tej samej płci?

I skąd zaburzenia na tle seksualnym spowodowane przeżyciami z dzieciństwa np? Kontaktami kazirodczymi? Gwałtami?
Kilka lat siedziałam na portalu psychologicznym, gdzie był dział dla osób z takimi problemami. Dorośli ludzie, nie mogący sobie poradzić z tym, że x lat temu wujek zaglądał im pod spódnicę...

Natura? Masz niepełne informacje.
nie wiem, czy będzie krzywda czy nie myśląc o adopcji, mam na mysli normalny dom, gdzie rodziców podczas seksu się nei ogląda a maja miłośc, zainteresowanie rodziców, dziadków, kogoś kto przytuli wieczorem, będzie tylko dla ciebie a nie jedna pani na x dzieci.

ja tak powiedziałam

tu juz mówisz o zboczeniach, pedofilii, wykorzystywaniu seksualnym, ja rozgraniczam to i homoseksualizm
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:34   #64
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Nic nie zrozumiałaś, przeczytaj jeszcze raz.

Dla łatwiejszego przyswojenia jeszcze raz tłumaczę:
Natura definiuje część przypadków homoseksualnych, gdy człowiek rodzi się z takim pomysłem na życie seksualne, żyje w normalnej, szczęśliwej rodzinie i nagle bum: uświadamia sobie, że jest homo. .
Resztę definiuje nasza przeszłość.

A więc to nie prawda, że "to nie my tworzymy seksualność".

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Dopóki więc nie wiadomo jak taki dom wpłynie na dziecko i jego przyszłe preferencje seksualne jestem dwa razy przeciw.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:48   #65
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

a dziekuje bardzo za dokładniejsze wytlumaczenie, myślę, że zrozumiałam
a może nei jeśli dalej podtrzymuje swoje zdanie

nawet jesli dziecko wychowywane przez homo będzie też homo, to znaczy, że będzie gorszym czlowiekiem?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:04   #66
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Nie, nie zrozumiałaś.
I wyraźnie nie chcesz.

Tak gwoli ścisłości - ja Cię nie zamierzam przekonywać. Nie stanowisz prawa, więc Twoje zdanie jest Twoje i wcale mi nie przeszkadza.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:36   #67
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Ja jestem przeciwna dodawaniu przywilejów ze względu na upodobania seksualne. Bo tak - możliwość posiadania dziecka jest w pewien sposób zarezerwowana dla związków hetero i pozwalanie na inne rozwiązania jest dodawaniem przywileju. Tak samo jakiekolwiek ułatwienia prawne czy podatkowe.

Dajmy na to powstaje silna grupa ludzi preferujących pozycję na pieska, organizują się i żądają z tego tytułu prawa do opisów podatkowych i refundacji in-vitro, czy też należy nadawać przywileje? Przecież nikogo nie krzywdzą...

Osobiście jest mi obojętne kto z kim sypia, coś może mi się podobać czy mnie obrzydzać, dopóki nie ma to wpływu na moje życie to jednak mi zwisa i powiewa, ale premiowanie tego w jakikolwiek sposób uważam za krzywdzące wobec osób o normalnych i naturalnych skłonnościach.

Natura dąży do przetrwania, wszystko co temu przeczy jest po prostu jej jakąś tam pomyłką, mutacją genetyczną i tyle. I oczywiście to nie wina ludzi, że się tacy urodzili, tak jak nie jest winą kogoś, że np. urodził się bezpłodny, ale to nie powód by od razu przyznawać bonusy z tego tytułu.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 09:43   #68
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie, nie zrozumiałaś.
I wyraźnie nie chcesz.

Tak gwoli ścisłości - ja Cię nie zamierzam przekonywać. Nie stanowisz prawa, więc Twoje zdanie jest Twoje i wcale mi nie przeszkadza.
tak możemy sie teraz przekonywac, ja swoje, że rozumiem, Ty swoje że jednak nie


Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja jestem przeciwna dodawaniu przywilejów ze względu na upodobania seksualne. Bo tak - możliwość posiadania dziecka jest w pewien sposób zarezerwowana dla związków hetero i pozwalanie na inne rozwiązania jest dodawaniem przywileju. Tak samo jakiekolwiek ułatwienia prawne czy podatkowe.

Dajmy na to powstaje silna grupa ludzi preferujących pozycję na pieska, organizują się i żądają z tego tytułu prawa do opisów podatkowych i refundacji in-vitro, czy też należy nadawać przywileje? Przecież nikogo nie krzywdzą...

Osobiście jest mi obojętne kto z kim sypia, coś może mi się podobać czy mnie obrzydzać, dopóki nie ma to wpływu na moje życie to jednak mi zwisa i powiewa, ale premiowanie tego w jakikolwiek sposób uważam za krzywdzące wobec osób o normalnych i naturalnych skłonnościach.

Natura dąży do przetrwania, wszystko co temu przeczy jest po prostu jej jakąś tam pomyłką, mutacją genetyczną i tyle. I oczywiście to nie wina ludzi, że się tacy urodzili, tak jak nie jest winą kogoś, że np. urodził się bezpłodny, ale to nie powód by od razu przyznawać bonusy z tego tytułu.
a co by Ci przeszkadzalo, że osoby homo maja uprawnienia jak hetero? ubędzie Ci? i tak, uważam, że jak ktos żyje w związku homo to powinien miec prawo decydowania o tej drugiej osobi enp w przypadku choroby

osoby lubiące pozycję na pieska, raczej mają prawa jak każdy inny, bo w domysle chodzi o osoby hetero, tak? jak tak lubie a mam przywileje bo jestem normalna

z tego co wiem, masz dziecko, jeśli w miare szybko sie udało, bez wspomagaczy to pieknie, a jesli jednka był jakis problem, to sama wiesz jak to ciężko. I jednak jako osoba niepłodna chciałabym miec jakies przywileje, też płace podatki, moja rodzina też
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:51   #69
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
tak możemy sie teraz przekonywac, ja swoje, że rozumiem, Ty swoje że jednak nie
Bez sensu gadka.

Ja nie pisałam nigdzie, że ktoś jest gorszy. Za to kilka razy napisałam, że jest ryzyko jak to będzie wyglądało, oraz o tym, że to przeczy naturze i idąc tym torem wyginiemy.

A Ty dalej o czym innym... Trudno nie zauważyć, że nie zrozumiałaś. I nie jest to temat do dyskusji, tylko fakt, skoro już któryś raz odpowiadasz mi na temat, o którym ja nie mówię...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość

a co by Ci przeszkadzalo, że osoby homo maja uprawnienia jak hetero? ubędzie Ci? i tak, uważam, że jak ktos żyje w związku homo to powinien miec prawo decydowania o tej drugiej osobi enp w przypadku choroby
I to są właśnie przywileje, bo osoba hetero nie ma takiego prawa, jeśli nie ma ślubu z tą drugą, która choruje...
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2012-08-09 o 09:50
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:52   #70
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
a co by Ci przeszkadzalo, że osoby homo maja uprawnienia jak hetero? ubędzie Ci? i tak, uważam, że jak ktos żyje w związku homo to powinien miec prawo decydowania o tej drugiej osobie np w przypadku choroby
Oczywiście, że tak. Im więcej świadczeń socjalnych i udogodnień dla różnych grup, tym większe obciążenie podatkowe. Wszystko kosztuje, takie np. zwolnienie z podatku, czy prawo do wspólnego rozliczenia to też strata dla budżetu.

Do tej pory zasada była taka, że tych, co się rozmnażają a więc zapewniają przetrwanie społeczności traktowało się trochę lepiej, więc nie widzę powodu, dlaczego tych, co nie spełniają tego warunku należy traktować tak samo.

A skoro rodzicielstwo par homo jest takie naturalne, to przecież ja im nie zabraniam się rozmnażać, ależ proszę bardzo

Co do tej drugiej kwestii to się zgodzę, że nawet osoby w nieformalnym związku powinny mieć takie prawo. Powinno być możliwe złożenie prawnie wiążącego oświadczenia, że chcemy aby ktoś w razie czego mógł za nas zadecydować.

Wszystkie inne prawa i przywileje powstały w celu ochrony rodziny i jej interesów (rodziny jako więzi krwi i więzi prawnej), dlatego dotyczą tylko sytuacji osób powiązanych rodzinnie. Uważam, że jest to prawidłowe bo rodzina to też obowiązki a nie tylko przywileje.

Cytat:
osoby lubiące pozycję na pieska, raczej mają prawa jak każdy inny, bo w domysle chodzi o osoby hetero, tak? jak tak lubie a mam przywileje bo jestem normalna
Osoby homoseksualne też mają prawa jak każdy inny.
Nikt im nie broni zakładać rodziny w taki sam sposób jak każdy inny.
Nikt im nie broni korzystać z przywilejów podatków w taki sam sposób jak każdy inny to robi.

Różnica jest taka, że oni chcą specjalne prawa, ze względu na odmienne preferencje.
Komuś może to nie przeszkadzać, a mi może się to nie podobać.

Cytat:
z tego co wiem, masz dziecko, jeśli w miare szybko sie udało, bez wspomagaczy to pieknie, a jesli jednka był jakis problem, to sama wiesz jak to ciężko. I jednak jako osoba niepłodna chciałabym miec jakies przywileje, też płace podatki, moja rodzina też
Nie było łatwo, ale nigdy nie liczyłam na żadne przywileje.
Mam dziecko z własnej, egoistycznej potrzeby posiadania dziecka, cieszę się, że się udało i samo to jest dla mnie nagrodą. Reszta to ewentualnie jakieś nieistotne dodatki.

Nie mogą wszyscy ludzie mieć przywilejów, to po prostu technicznie niemożliwe.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:08   #71
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
tak możemy sie teraz przekonywac, ja swoje, że rozumiem, Ty swoje że jednak nie



a co by Ci przeszkadzalo, że osoby homo maja uprawnienia jak hetero?


ubędzie Ci?
i tak, uważam, że jak ktos żyje w związku homo to powinien miec prawo decydowania o tej drugiej osobi enp w przypadku choroby

osoby lubiące pozycję na pieska, raczej mają prawa jak każdy inny, bo w domysle chodzi o osoby hetero, tak? jak tak lubie a mam przywileje bo jestem normalna

z tego co wiem, masz dziecko, jeśli w miare szybko sie udało, bez wspomagaczy to pieknie, a jesli jednka był jakis problem, to sama wiesz jak to ciężko. I jednak jako osoba niepłodna chciałabym miec jakies przywileje, też płace podatki, moja rodzina też
A to zależy czy uprawnienia wymagają moich nakładów finansowych czy tez nie. Bo jeśli przykładowo invitro miałoby być dofinansowywane przez państwo to ubędzie mi i się nie zgadzam. Bo im więcej par homo będzie sobie adoptować dzieci i wychowywać w duchu swoich przekonań to z biegiem lat par homo wysuwających żądanie dofinansowania invitro bo oto chcą mieć dziecko będzie coraz więcej. Zaklęte koło.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 10:53   #72
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Liberalizacja poglądów często następuje gdy syn przyprowadza do domu chłopaka albo córka dziewczynę, kiedy ten temat dotyczy własnego brata lub siostry. Bliskiej osobie, którą kochamy trudniej powiedzieć, że ułatwienia podatkowe, prawne czy ubezpieczeniowe są zarezerwowane tylko dla rodzin heteroseksualnych, a ona może o nich co najwyżej pomarzyć.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:30   #73
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Liberalizacja poglądów często następuje gdy syn przyprowadza do domu chłopaka albo córka dziewczynę, kiedy ten temat dotyczy własnego brata lub siostry. Bliskiej osobie, którą kochamy trudniej powiedzieć, że ułatwienia podatkowe, prawne czy ubezpieczeniowe są zarezerwowane tylko dla rodzin heteroseksualnych, a ona może o nich co najwyżej pomarzyć.
Nawet jak by mi corka do domu dziewczyne przyprowadzila, to nie bylabym za tym, zeby miala i wychowywala ze swoja dziewczyna dziecko.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:30   #74
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
dla mnei to nie jest nic strasznego

a to nei my tworzymy seksualnośc, tu juz działa natura

nie lubie zaglądania komus do łózka, mówienie, masz życ tak i tak jeśli ktoś nei robi komus krzywdy

osoba homo co ma zrobić? leczyc się? życ wbrew sobie, byc neiszczęsliwym bo większość uważa to za nienormalne a może walnąć sobie w łeb?
powtórze się, wg mnie lepsze dla dzieci z dmomów dziecka jest mieć rodziców homo niz być w tym domu dziecka
zgadzam się..wracającdo meritum.. nie bulwersuje mnie fakt iż para gejów wychowuje dziecko jednego z nich urodzone prze surogatkę..

jeśli już to bardziej martwiłabym się o wiek rodziców.. Elton już chyba po 65..hmn jak dla mnie to nie rozsądne w tym wieku starać się o dziecko.. (chodzi mi głównie o dziecko i wiek w jakim wg wszelkiego prawdopodobieństwa zostanie sierotą.. bogatą w tym wypadku ale jednak sierotą)
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:42   #75
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
zgadzam się..wracającdo meritum.. nie bulwersuje mnie fakt iż para gejów wychowuje dziecko jednego z nich urodzone prze surogatkę..
Czy na pewno?

Z tego co wiem do takich zabiegów nie bierze się tak starych plemników, ze względu na duże ryzyko wad rozwojowych.
Jest więc całkiem spora szansa, że dziecko nie jest żadnego z nich.

A na pewno kobieta, która je urodziła nie była dawcą komórki jajowej.

To już nie jest rodzicielstwo tylko zabawa w genetykę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:50   #76
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy na pewno?

Z tego co wiem do takich zabiegów nie bierze się tak starych plemników, ze względu na duże ryzyko wad rozwojowych.
Jest więc całkiem spora szansa, że dziecko nie jest żadnego z nich.

A na pewno kobieta, która je urodziła nie była dawcą komórki jajowej.

To już nie jest rodzicielstwo tylko zabawa w genetykę.
no i?? to co ty sądzisz, że wiesz a to co było naprawdę to dwie różne sprawy..

nadal mnie to nie bulwersuje
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:21   #77
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Ja nie mam jednoznacznego zdania na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne, ale zastanawia mnie:
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że to nie będzie krzywda dla sporej grupy tak wychowywanych dzieci??
jak miałaby wyglądać ta "krzywda"?
Mówię o związku dwojga normalnych homoseksualistów, nie żadnej patologii czy pedofilii, żeby była jasność.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:20   #78
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
no i?? to co ty sądzisz, że wiesz a to co było naprawdę to dwie różne sprawy..

nadal mnie to nie bulwersuje
No jak zabawa dzieckiem Ciebie nie bulwersuje to chyba nie ma sensu dyskutować.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ja nie mam jednoznacznego zdania na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne, ale zastanawia mnie:

jak miałaby wyglądać ta "krzywda"?
Mówię o związku dwojga normalnych homoseksualistów, nie żadnej patologii czy pedofilii, żeby była jasność.
Biorąc jeden z bardziej przyziemnych przykładów, tak że dziecko które bedzie miało dwóch tatusiów/mamy nie będzie miało życia na podwórku chyba każdy wie jakie dzieci potrafią być bezpośrednie.

Jeżeli ludzie chcą niech sobie są homoseksualni a nawet niech mają swoje dzieci. Ale od adopcji ręce precz. Co innego adopcja dziecka które już rozumie o co chodzi i samo wyraża zgodę na zamieszkanie z takimi ludźmi.

Tym tropem zaraz dojdziemy do ślubów kościelnych..
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:40   #79
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Biorąc jeden z bardziej przyziemnych przykładów, tak że dziecko które bedzie miało dwóch tatusiów/mamy nie będzie miało życia na podwórku chyba każdy wie jakie dzieci potrafią być bezpośrednie.
Oj, dzieci naprawdę potrafią "nie mieć życia" z byle czego, wystarczy, że dziecko jest grubsze, ma okulary, nadwagę, nie potrafi dopasować się do reszty, jest "kujonem".
Z dziećmi trzeba rozmawiać i wychowywać na tolerancyjnych ludzi, którzy nie śmieją się i nie wytykają żadnej "inności".
Cytat:
Tym tropem zaraz dojdziemy do ślubów kościelnych..
Wątpię żeby homoseksualiści marzyli o ślubie w instytucji, która uważa ich za zło wcielone, ich orientację za chorobę itd.
Bez przesady.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 18:18   #80
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Słyszałam newsa że w stanach geje założyli sobie swój kościół katolicki czy to prawda nie wiem. Ciekawe czy znają pojęcie sodomii
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:25   #81
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Oj, dzieci naprawdę potrafią "nie mieć życia" z byle czego, wystarczy, że dziecko jest grubsze, ma okulary, nadwagę, nie potrafi dopasować się do reszty, jest "kujonem".
Z dziećmi trzeba rozmawiać i wychowywać na tolerancyjnych ludzi, którzy nie śmieją się i nie wytykają żadnej "inności".
Jak dzieci w domach będą wysłuchiwały głupich tekstów o zboczeńcach, to potem będą się wyśmiewały. Po dzieciach akurat dobrze widać, co z domu wynoszą.

Niestety, wciąż wielu osobom homoseksualiści kojarzą się z kolorowymi przebierańcami z parad, a zdecydowana większość z nich to szarzy, nudni ludzie jak my wszyscy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:30   #82
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Masz racje Vixen. Jak poznałam mojego przyjaciela, który jest gejem to w życiu bym o tym nie pomyślała. Nawet wyznalam mojemu obecnemu mężowi a wtedy chlopakowi ze gdybym miała go zdradzić z jakimś kumplem to ten byłby pierwszy w kolejce jego partner tez nie wyglada na homoseksualiste. Oboje robią karierę, swietnie im sie w życiu układa, oboje pochodzą z rodzin wielodzietnych heteroseksualnych, są wujkami.

Zwykły normalny facet, nie żadna "ciota", nie nosi różowych koszulek i nie gada wciąż o "pier******u" sie z innymi.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 20:08   #83
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Wielu ludziom się nie mieści w głowie, że gej to człowiek jak każdy inny, niekoniecznie z różowym piórkiem w tyłku Taki Tomasz Raczek chociażby.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:01   #84
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Słyszałam newsa że w stanach geje założyli sobie swój kościół katolicki czy to prawda nie wiem. Ciekawe czy znają pojęcie sodomii
To ja już wolałabym chyba należeć do tego ich kościoła, który nie opowiada historii o piekle za bycie gejem, niż do tego powszechnie znanego kk.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jak dzieci w domach będą wysłuchiwały głupich tekstów o zboczeńcach, to potem będą się wyśmiewały. Po dzieciach akurat dobrze widać, co z domu wynoszą.
Oczywiście, że tak.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:15   #85
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jak dzieci w domach będą wysłuchiwały głupich tekstów o zboczeńcach, to potem będą się wyśmiewały. Po dzieciach akurat dobrze widać, co z domu wynoszą.

Niestety, wciąż wielu osobom homoseksualiści kojarzą się z kolorowymi przebierańcami z parad, a zdecydowana większość z nich to szarzy, nudni ludzie jak my wszyscy.
Dla Ciebie ktoś kto ma odmienne zdanie od Twojego jest głupi? Racja jest bardziej Twojsza niż mojsza?? Ja nie uważam żebym miała obowiązek posiadania Twojego zdania i wpajania go mojemu dziecku.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:23   #86
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Dla Ciebie ktoś kto ma odmienne zdanie od Twojego jest głupi? Racja jest bardziej Twojsza niż mojsza?? Ja nie uważam żebym miała obowiązek posiadania Twojego zdania i wpajania go mojemu dziecku.
A co będziesz chciała wpoić swojemu dziecku na temat homoseksualistów?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:26   #87
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
To ja już wolałabym chyba należeć do tego ich kościoła, który nie opowiada historii o piekle za bycie gejem, niż do tego powszechnie znanego kk.


Oczywiście, że tak.
Najlepiej wybrać wyznanie w którym nie ma żadnych negatywnych aspektów
Przypowieść o Sodomie wiele wyjaśnia
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:29   #88
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy na pewno?

Z tego co wiem do takich zabiegów nie bierze się tak starych plemników, ze względu na duże ryzyko wad rozwojowych.
Jest więc całkiem spora szansa, że dziecko nie jest żadnego z nich.

A na pewno kobieta, która je urodziła nie była dawcą komórki jajowej.

To już nie jest rodzicielstwo tylko zabawa w genetykę.
Dawno temu oglądalam ciekawy program o korzystaniu z cudzych plemników i komórek jaowych, gdzie mowili, że ludzkość niedlugo może dojść do pukntu, gdzie bęzie trzeba wpisywac w "papiery" biologicznych rodziców dziecka w celu uniknięcia związków kazirodczych.
Bo będzie istniało duże prawdopodobieństwo spotkania na swojej drodze biologicznego barta/siostrę.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jak dzieci w domach będą wysłuchiwały głupich tekstów o zboczeńcach, to potem będą się wyśmiewały. Po dzieciach akurat dobrze widać, co z domu wynoszą.
głupich wg ciebie
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:31   #89
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A co będziesz chciała wpoić swojemu dziecku na temat homoseksualistów?
A no choćby to że para homoseksualistów to nie jest to samo co mama i tata. Wbrew powszechnej propagandzie u podstaw rodziny znajduje się dwójka ludzi o odmiennej płci.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:33   #90
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Elton John i David Furnish spodziewają sie drugiego potomka!

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Dla Ciebie ktoś kto ma odmienne zdanie od Twojego jest głupi? Racja jest bardziej Twojsza niż mojsza?? Ja nie uważam żebym miała obowiązek posiadania Twojego zdania i wpajania go mojemu dziecku.
ale nauczenie szacunku do innych osób przydałboy się
i nie tylko szacunek do osób o odmiennej orientacji
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.