Inglot cz. III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-05, 17:25   #1471
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, które cień będzie takim bazowym cieniem? I jaki polecicie taki codzienny, do makijażu szybkiego rano?

Jak sprawuje wam się ten bronzer 505? Łatwy w obsłudze czy łatwo narobić sobie plam?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:01   #1472
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które cień będzie takim bazowym cieniem? I jaki polecicie taki codzienny, do makijażu szybkiego rano?

Jak sprawuje wam się ten bronzer 505? Łatwy w obsłudze czy łatwo narobić sobie plam?
463 double sp. - gdy nie chce mi się robić pełnego makijażu używam tylko jego.

353 matte - dobry na całą powiekę jako podkład.

bronzer 505 - bajecznie łatwy. Efekt można stopniować. Moim zdaniem raczej dla jasnej i średniej karnacji. Na ciemniejszych może nie być widoczny. Jedyny minus to pylenie, ale jakoś mi to bardzo nie przeszkadza.
Dla mnie odcień lepszy niż w Hooli Benefita, ale to już kwestia bardzo indywidualna.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:04   #1473
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

353 matte - dobry na całą powiekę jako podkład.

bronzer 505 - bajecznie łatwy. Efekt można stopniować. Moim zdaniem raczej dla jasnej i średniej karnacji. Na ciemniejszych może nie być widoczny. Jedyny minus to pylenie, ale jakoś mi to bardzo nie przeszkadza.
Dla mnie odcień lepszy niż w Hooli Benefita, ale to już kwestia bardzo indywidualna.
Podzielam zdanie
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:42   #1474
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
463 double sp. - gdy nie chce mi się robić pełnego makijażu używam tylko jego.

353 matte - dobry na całą powiekę jako podkład.

bronzer 505 - bajecznie łatwy. Efekt można stopniować. Moim zdaniem raczej dla jasnej i średniej karnacji. Na ciemniejszych może nie być widoczny. Jedyny minus to pylenie, ale jakoś mi to bardzo nie przeszkadza.
Dla mnie odcień lepszy niż w Hooli Benefita, ale to już kwestia bardzo indywidualna.
A mi jako podkład na całą powiekę bardziej pasuje 328. Także wiolusia00 zobacz sobie oba te kolory w sklepie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:47   #1475
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Idealny cien bazowy zalezy od karnacji i typu urody tak naprawde, mi mimo jasnej karnacji nie pasuja te jasne beze np bo mam ciemna oprawe oczy i wyglada jakbym byla chora u mnie sprawdza sie bardziej kawa z mlekiem ale z widocznymi cieplymi tonami jako bazowy cien.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:54   #1476
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Okej, sprawdze na pewno A co myślicie o 402? Też jest takim kolorem łatwym w uzyciu?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:28   #1477
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Okej, sprawdze na pewno A co myślicie o 402? Też jest takim kolorem łatwym w uzyciu?
402 jest fajny, ale u mnie nie jest takim bazowym cieniem, jest bardziej widoczny.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 11:40   #1478
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
402 jest fajny, ale u mnie nie jest takim bazowym cieniem, jest bardziej widoczny.
402 właśnie też myslalam jako ten do szybkiego makijazu To mam liste, ktora musze sprawdzic. Bo jak poszlam na stoisko bez konkretnych kolorow to nie wiedzialam na co patrzec
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:52   #1479
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Inglot cz. III

Strasznie żałuje że cienie Inglot nie mają nazw jak np. MAC czy Mageup Geek....
nigdy nie moge zapamiętać żadnego numeru :/
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 12:04   #1480
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Inglot cz. III

Dzieńdoberek.

Powiedzcie mi, moje drogie, czy używałyście może zielonego korektora w tubce? Ostatnio naszło mnie na wspieranie rodzimego rynku i zafundowałam sobie to-to, bo mam koszmarne przebarwienia potrądzikowe, zwłaszcza na policzkach i nosie (100% naturalny look a'la pan Zenek spod budy z piwem), a zielone korektory niby takie dobre do neutralizowania przebarwień. Inglotowski cud przemysłu kosmetycznego faktycznie jest ładnie zielony i maskuje rumieńce, ale... matko, jaki on cholernie tępy! Próbowałam rozetrzeć go w palcach i nałożyć na skórę (kiepski efekt), porobić kropki od razu na twarzy i je rozsmarować (kompletna katastrofa), nałożyć produkt palcami, pędzlem, gąbką... nic. Co sądzicie o tym produkcie? Zaczynam się zastanawiać, czy nie spróbować rozbełtać go z bazą...
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 12:32   #1481
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Nereiade Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek.

Powiedzcie mi, moje drogie, czy używałyście może zielonego korektora w tubce? Ostatnio naszło mnie na wspieranie rodzimego rynku i zafundowałam sobie to-to, bo mam koszmarne przebarwienia potrądzikowe, zwłaszcza na policzkach i nosie (100% naturalny look a'la pan Zenek spod budy z piwem), a zielone korektory niby takie dobre do neutralizowania przebarwień. Inglotowski cud przemysłu kosmetycznego faktycznie jest ładnie zielony i maskuje rumieńce, ale... matko, jaki on cholernie tępy! Próbowałam rozetrzeć go w palcach i nałożyć na skórę (kiepski efekt), porobić kropki od razu na twarzy i je rozsmarować (kompletna katastrofa), nałożyć produkt palcami, pędzlem, gąbką... nic. Co sądzicie o tym produkcie? Zaczynam się zastanawiać, czy nie spróbować rozbełtać go z bazą...
Ja go mam i jakoś średnio się lubimy. Ale chyba nie jest aż tak tępy w rozprowadzaniu jak piszesz
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 12:43   #1482
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja go mam i jakoś średnio się lubimy. Ale chyba nie jest aż tak tępy w rozprowadzaniu jak piszesz
No, u mnie to jest prawdziwa masakra-równie dobrze mogłabym próbować rozsmarować kredkę świecową. :C Produkt może fajnie się sprawdzać przy maskowaniu konkretnych wyprysków, ale nie mogę go zmusić, żeby pokrył większą powierzchnię. Mam nadzieję, że komuś tutaj udało się coś z nim wypracować, bo niby kolorystycznie korektor fajny, wyrzucić szkoda. :T
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 12:48   #1483
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Nereiade Pokaż wiadomość
No, u mnie to jest prawdziwa masakra-równie dobrze mogłabym próbować rozsmarować kredkę świecową. :C Produkt może fajnie się sprawdzać przy maskowaniu konkretnych wyprysków, ale nie mogę go zmusić, żeby pokrył większą powierzchnię. Mam nadzieję, że komuś tutaj udało się coś z nim wypracować, bo niby kolorystycznie korektor fajny, wyrzucić szkoda. :T
Może trafił Ci się jakiś stary egzemplarz?
Ale aż dziwne, bo specjalnie sprawdziłam konsystencję mojego zielonego korektora w tubce i jest kremowa...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 13:09   #1484
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Idealny cien bazowy zalezy od karnacji i typu urody tak naprawde, mi mimo jasnej karnacji nie pasuja te jasne beze np bo mam ciemna oprawe oczy i wyglada jakbym byla chora u mnie sprawdza sie bardziej kawa z mlekiem ale z widocznymi cieplymi tonami jako bazowy cien.
Naturalnie. Nawet dodam, że pewnie jeszcze od paru innych czynników. Również mam jasną cerę (ale nie tak bardzo) i ciemną oprawę oczu i dla mnie jest dobry.
Dla mnie bazowy cień to taki, który nakładam pod inne cienie dla wyrównania kolorytu jeśli nie chce mi się szukać bazy oraz pod łuk brwiowy.
Mogłabyś podać nr tej kawy z mlekiem? Chętnie zerknę, bo cienie to ja uwielbiam...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 13:17   #1485
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Może trafił Ci się jakiś stary egzemplarz?
Ale aż dziwne, bo specjalnie sprawdziłam konsystencję mojego zielonego korektora w tubce i jest kremowa...
Na dłoni produkt rozprowadzał się ładnie, ale sprawdzałam go na mniejszej powierzchni-chcę używać go na praktycznie całe policzki i nos, więc może ta kremowa konsystencja jest zwyczajnie za bardzo zbita. Trudno uzyskać równą warstwę.
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:33   #1486
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Idealny cien bazowy zalezy od karnacji i typu urody tak naprawde, mi mimo jasnej karnacji nie pasuja te jasne beze np bo mam ciemna oprawe oczy i wyglada jakbym byla chora u mnie sprawdza sie bardziej kawa z mlekiem ale z widocznymi cieplymi tonami jako bazowy cien.
Mogłabyś podać numerek tej kawy z mlekiem? Nie pogardzę też innymi numerkami cieni które używasz Mam na ten weekend kupon z gazety do inglota to akurat sprawiłabym sobie nowe kolory.
Ja oprócz jasnej karnacji(+ciemne oczy) mam jeszcze cerę naczynkową więc zaczerwienienia tylko potęgują efekt chorego człowieka
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:33   #1487
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Fell Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać numerek tej kawy z mlekiem? Nie pogardzę też innymi numerkami cieni które używasz Mam na ten weekend kupon z gazety do inglota to akurat sprawiłabym sobie nowe kolory.
Ja oprócz jasnej karnacji(+ciemne oczy) mam jeszcze cerę naczynkową więc zaczerwienienia tylko potęgują efekt chorego człowieka
Z jakiej gazety kupon i jaka to zniżka?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:55   #1488
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Fell Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać numerek tej kawy z mlekiem? Nie pogardzę też innymi numerkami cieni które używasz Mam na ten weekend kupon z gazety do inglota to akurat sprawiłabym sobie nowe kolory.
Ja oprócz jasnej karnacji(+ciemne oczy) mam jeszcze cerę naczynkową więc zaczerwienienia tylko potęgują efekt chorego człowieka
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Naturalnie. Nawet dodam, że pewnie jeszcze od paru innych czynników. Również mam jasną cerę (ale nie tak bardzo) i ciemną oprawę oczu i dla mnie jest dobry.
Dla mnie bazowy cień to taki, który nakładam pod inne cienie dla wyrównania kolorytu jeśli nie chce mi się szukać bazy oraz pod łuk brwiowy.
Mogłabyś podać nr tej kawy z mlekiem? Chętnie zerknę, bo cienie to ja uwielbiam...
podam podam ale w srode, bo wszystkie ulubione zostały na stancji, a ja na 2 dni do rodziców przyjechałam
Choć akurat kawa z mlekiem chyba nie inglotowska jest, bo wiem ze miałam problem ze znalezieniem bazowego w inglocie. Mam jednak kilku ulubieńców inglotowych robiących cały makijaż i na pewno je zarekomenduje jak wrócę
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 20:17   #1489
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
podam podam ale w srode, bo wszystkie ulubione zostały na stancji, a ja na 2 dni do rodziców przyjechałam
Choć akurat kawa z mlekiem chyba nie inglotowska jest, bo wiem ze miałam problem ze znalezieniem bazowego w inglocie. Mam jednak kilku ulubieńców inglotowych robiących cały makijaż i na pewno je zarekomenduje jak wrócę
Czeeeeekam z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Z jakiej gazety kupon i jaka to zniżka?
-20% z gazety Grazia po 2.99zł -"Rabat nie obejmuje akcesoriów, dostępny również na www.inglot.pl kod:Grazia2014"
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 20:20   #1490
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Inglot cz. III

Jest sens kupować bronzer 505 jeśli mam Bahama mama? Ma któraś porównanie?
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 20:37   #1491
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Jest sens kupować bronzer 505 jeśli mam Bahama mama? Ma któraś porównanie?
505 jest jaśniejszy, trudniej nim sobie zrobić krzywdę . Mnie podoba się bardziej - muszę go sobie kupić, bo na razie macałam tylko u cioci
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 20:51   #1492
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
505 jest jaśniejszy, trudniej nim sobie zrobić krzywdę . Mnie podoba się bardziej - muszę go sobie kupić, bo na razie macałam tylko u cioci
A może masz porównanie tego 505 z Nyx Toupe?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 20:51   #1493
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A może masz porównanie tego 505 z Nyx Toupe?
Nie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 21:07   #1494
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A może masz porównanie tego 505 z Nyx Toupe?
Moim zdaniem odpowiednikiem nyx taupe jest numer 504. 505 nie jest w ogóle siny, to taki chłodny brąz.
Ja odstawiłam nyx taupe po kupieniu 505

Edytowane przez wiki100
Czas edycji: 2014-10-06 o 21:51
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 22:39   #1495
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Nereiade Pokaż wiadomość
No, u mnie to jest prawdziwa masakra-równie dobrze mogłabym próbować rozsmarować kredkę świecową. :C Produkt może fajnie się sprawdzać przy maskowaniu konkretnych wyprysków, ale nie mogę go zmusić, żeby pokrył większą powierzchnię. Mam nadzieję, że komuś tutaj udało się coś z nim wypracować, bo niby kolorystycznie korektor fajny, wyrzucić szkoda. :T
Bo on do tego nie służy. Poza tym jest przeznaczony raczej do cery tłustej. Do twoich potrzeb zdecydowanie bardziej nadaje się ten w słoiczku amc. Ma żelowa konsystencję i doskonale się rozprowadza.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 00:26   #1496
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Bo on do tego nie służy. Poza tym jest przeznaczony raczej do cery tłustej. Do twoich potrzeb zdecydowanie bardziej nadaje się ten w słoiczku amc. Ma żelowa konsystencję i doskonale się rozprowadza.
Za to ten w słoiczku zapycha i nie nadaje się do tłustej cery bo się na niej warzy i spływa. :/
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 05:58   #1497
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Za to ten w słoiczku zapycha i nie nadaje się do tłustej cery bo się na niej warzy i spływa. :/
Oczywiście, bo jest przeznaczony do suchej i normalnej.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 07:29   #1498
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odpowiednikiem nyx taupe jest numer 504. 505 nie jest w ogóle siny, to taki chłodny brąz.
Ja odstawiłam nyx taupe po kupieniu 505
Z tym stwierdzeniem bym się nie zgodziła - ciepłe cery powinny z nim uważać. Testowałam go na wielu twarzach i np. na mojej koleżance z pracy wyglądał, jakby ktoś ją szaro-fioletowym cieniem wymaział. U mnie wygląda ok, ale czasami przy mocno ciepłym, żółtym świetle też wygląda zbyt sino, choć cerę mam chłodną, acz żółtą. 504 w ogóle już wpada w fiolet, to bardzo chłodny kolor i raczej dla różowych karnacji, jeżeli ktoś chce używać go do konturowania. 502 jest ciemniejszy, acz bardziej odpowiedni do cer ciepłych.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:11   #1499
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Transparentne sypkie zwykłe albo z serii 3S - najsilniej matujące.
W jakiej cenie są te pudry 3S? One maja jakiejs odcienie czy sa transparentne?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 21:21   #1500
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie są te pudry 3S? One maja jakiejs odcienie czy sa transparentne?
Transparentne, mają tylko jakieś delikatne tony optycznie rozjaśniające czy neutralizujące zaczerwienienia. Polecam ten żółty i brązowy (302 i 303). Cena to 45 za prasowany, 40 za 2,5g sypkiego i 80 za 16g sypkiego.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.