Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 12:54   #61
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja 6w6p zaczynam po Ripped, od dawna mam ochotę tylko najpierw chciałam coś bardziej całościowego, bo brzuch i tak mam najsilniejszy. Tylko po ciążach najgorzej wygląda
Dzisiaj biegam, akurat pogoda ładna, mam fart
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:11   #62
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ja 6w6p zaczynam po Ripped, od dawna mam ochotę tylko najpierw chciałam coś bardziej całościowego, bo brzuch i tak mam najsilniejszy. Tylko po ciążach najgorzej wygląda
Dzisiaj biegam, akurat pogoda ładna, mam fart
U mnie brzuch od zawsze najsłabszy, a już miesiąc ćwiczę różne partie ciała, teraz czas na fazę uderzeniową - brzuch i I faza SB
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 15:01   #63
krolik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

w końcu dotarłam i melduje się na nowym forum
shred level3 5/10 zaliczony

ja nie byłabym w stanie łączyć kilku treningów , brakuje mi doby na wszystko

pozdrawiam
krolik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:35   #64
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Alexzus, dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź! Kiedyś raz "z marszu" zrobiłam sobie jeden dzień 1. stopnia, nie było większych problemów. Zawsze starałam się jakoś ruszać. Dużo jestem w biegu. Chciałabym, żeby ćwiczenia przyniosły skutek, nawet jeśli będą wykonywane tylko 3 razy w tygodniu. Taka przeplatanka brzmi ciekawie!
Ja wiem, że to nie ten wątek, ale może polecicie jakieś jeszcze inne ćwiczenia? Jak chodzi o tego typu rzeczy, to jestem raczej zielona. Znam Chodakowską, ale słyszałam dużo słabych opinii na jej temat. Kojarzę też Mel B.

Słyszałam kiedyś coś takiego: kiedy ćwiczymy raz w tygodniu, nasza kondycja się pogarsza, 2 razy w tygodniu, zostajemy na tym samym poziomie, 3 razy następuje progres.

1,5 godziny spokojnie mogę poświęcić na te ćwiczenia, byleby się ograniczyć do 3 treningów tygodniowo. Do wiosny chciałabym stracić jakieś 7-9 kg, później jeszcze 2-4 do lata, ale to już raczej potraktuję jako szlif. Obecnie przy 160 cm wzrostu ważę 64. Jednak nie ukrywam, najbardziej zależy mi na zdobyciu nawyku regularnego ćwiczenia i ogólnego polepszenia sylwetki.

Wybaczcie, że Wam tutaj spamuję, ale chciałabym jak najszybciej za to się zabrać, chcę się lepiej poczuć już teraz. A jak już wspomniałam, jestem zielona.
Uwierz mi, że nie spamujesz Nie patrz na to przez kg; ja ćwiczę od maja a ćwiczyłam conajmniej 4x/tydz, wprowadzając cięższe treningi - schudłam tylko 5kg, jednak wyglądam szczuplej niż zwykle kiedykolwiek wyglądałam. Jeżeli nie masz predyspozycji - tak jak ja.. to nie spadniesz łatwo poniżej 60kg. Mi się marzy 58kg całe życie, od kiedy wyszłam ponad 60 - musiałabym chyba kontynuować ćwiczenie 4x/tydz, ale z winy szkoły nie mam czasu.. (niektórym się to może wydawać marną wymówką; jednak nie - bo kocham ćwiczyć ale czuję, że dobiłoby mnie to w tym okresie) Mój wzrost to 164 więc jestem minimalnie wyższa jak Ty
Mięśnie ważą - pamiętaj. Dla mnie ideał wagi to 55kg, ale w życiu go nie zobaczę.. Nie potrafię przestać jeść, wyrzec się tyle ile jadam, bo byłabym wtedy bardzo zła w ciągu dnia i wiecznie głodna, nieszczęśliwa. Może mniej słodkiego powinnam jeść.. ;pp
Dobrze wiedzieć, że jak mam tylko weekend w tygodniu na ćwiczenie to nie spadnie mi kondycja (2x/tyg)
Mel B jest bardzo dobra! Moje koleżanki z nią ćwiczą (szczupłe: ) Ja osobiście do youtube'owych treningów nie dotarłam, prócz Zuzki; nie lubię z laptopu ćwiczyć. A o chodakowskiej lepiej nie wspominać, większość z nas też ma 'doświadczenia' z tą pseudotrenerką.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
U mnie brzuch od zawsze najsłabszy, a już miesiąc ćwiczę różne partie ciała, teraz czas na fazę uderzeniową - brzuch i I faza SB
Na brzuch mega męczy to co ćwiczę obecnie (w stopce); na końcu jest 10 minut kocykowych na mięśnie brzucha, zawsze myślałam że są w miarę wyćwiczone i byłam w błędzie.. Najśmieszniej że ćwiczę teraz rzaaadko, a jak poćwiczę 2 razy to z powrotem widzę blady zarys 4 paka.. haha
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:53   #65
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A powiedz co masz w stopce, bo na smartfonie nie widać :p
Ja wczoraj przed Ripped dorzuciłam pierwszy raz abs z Fitness Blender, ale rozczarował mnie, dziś nic a nic nie czuję brzucha.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 21:45   #66
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Na brzuch mega męczy to co ćwiczę obecnie (w stopce); na końcu jest 10 minut kocykowych na mięśnie brzucha, zawsze myślałam że są w miarę wyćwiczone i byłam w błędzie.. Najśmieszniej że ćwiczę teraz rzaaadko, a jak poćwiczę 2 razy to z powrotem widzę blady zarys 4 paka.. haha
To?
http://www.youtube.com/watch?v=fdwtyQ04pYA
tu tylko reklama ofkors
tylko moje nie są wyćwiczone
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 23:13   #67
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
To?
http://www.youtube.com/watch?v=fdwtyQ04pYA
tu tylko reklama ofkors
tylko moje nie są wyćwiczone
Owszem to
Trzeba jednak mieć nieco doświadczenia, bo pani zasuwa i niewiele tłumaczy.
Mega moves męczy bardziej (te zakwasy ze 3 tyg temu brr.. teraz jak ćwiczę tylko 2x to nie mam ich za wiele)
To jest forum na którym głównie doczytałam o tych ćwiczeniach.. znalazłam jakieś skromne modyfikacje, z których jeszcze nie skorzystałam http://www.collagevideo.com/forum/tm...&mpage=1#80504
Na nogi akurat się mi nie przyda, na brzuch się by przydały.. nie daję rady zrobić 100% a nawet przy tych 75% jest masakra.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 23:52   #68
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja dzisiaj dałam ciała i nie ćwiczyłam nic :P Jutro nie wiem czy coś się uda przed wyjazdem, a w niedzielę to na pewno nie. Średnio mi się podoba wizja trzydniowej przerwy niestety. A sylwester coraz bliżej :P
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 08:02   #69
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dałam ciała i nie ćwiczyłam nic :P Jutro nie wiem czy coś się uda przed wyjazdem, a w niedzielę to na pewno nie. Średnio mi się podoba wizja trzydniowej przerwy niestety. A sylwester coraz bliżej :P
Może jednak znajdzie się to niecałe pół godziny? ja kiedyś myślałam, że nie wyrobię się ze zrobieniem Shreda i faktycznie by tak było, gdybym nie zmotywowała się przed 6 rano i psychika od razu lepsza.


Zaliczone wczoraj 5/10 Shred level 3, ale dzisiaj być może będzie regeneracja, bo mam takie spięte mięśnie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:08   #70
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Seducer, ja się niestety musiałam dziś wyspać, bo gdybym wstała o 6.00 to bym padła przed 22.00
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:36   #71
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
To?
http://www.youtube.com/watch?v=fdwtyQ04pYA
tu tylko reklama ofkors
tylko moje nie są wyćwiczone
a gdzie reszta ćwiczeń? fajne, spodobało mi się



Ja wczoraj poćwiczyłam, ale miałam taką migrenę, że porzygałam się z bólu Sorry, za szczerość więc z diety wyszło mi jakieś 1200 kcal wczoraj tylko
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 09:55   #72
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

agila negra - rozumiem, w takim razie korzystaj z dni regeneracji maksymalnie i w poniedziałek wracaj naładowana energią!

Seona - uparciuch! mam nadzieję, że dzisiaj lepiej?
A co do 1200 kcal i diety.. Chciałam na czas Shreda jakoś tak zdrowiej się odżywiać, omijać słodycze, ale laski.. no nie potrafię Ta pogoda tak na mnie wpływa, że ochota na czekoladę jest co rusz. Ech, kiedyś ćwiczenia pomagały mi opanować "chcicę na słodkie", ale teraz już nawet ten patent zawiódł. Cóż, mogę się pocieszać, że przynajmniej jest z czego czerpać siłę na Jillian
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:06   #73
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Seducer, współczuję Ci tych napadów na słodycze, bo też tak miałam w czasie gdy... zażywałam tabletki antykoncepcyjne! Serio! Nie do pohamowania chcica. Coś strasznego do tej pory nie rozumiałam ludzi, którzy mówili, że nie mogą przestać a przez ten czas miałam to samo. Wychodziłam z pracy żeby kupić jakiegoś batona w nocy to samo.


Przestałam brać i głód na słodycze minął jestem w stanie się powstrzymać, chociaż mam ochotę na słodkie, bo bardzo lubię

A dzisiaj mam urodziny córki i idziemy do teściów (bo u mnie w mieszkaniu cała rodzina się nie zmieści) więc będzie tort i sernik Więc na pewno zjem kawałek tortu, nad resztą się powstrzymam A jutro powtórka z rozrywki, druga część rodziny przychodzi i znowu tort

Gdzie idziecie na Andrzejki? My byliśmy tydzień temu na dyskotece a w tym tyg. tylko imprezki rodzinne bo córka na Andrzeja urodzona
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:41   #74
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Seducer, współczuję Ci tych napadów na słodycze, bo też tak miałam w czasie gdy... zażywałam tabletki antykoncepcyjne! Serio! Nie do pohamowania chcica. Coś strasznego do tej pory nie rozumiałam ludzi, którzy mówili, że nie mogą przestać a przez ten czas miałam to samo. Wychodziłam z pracy żeby kupić jakiegoś batona w nocy to samo.


Przestałam brać i głód na słodycze minął jestem w stanie się powstrzymać, chociaż mam ochotę na słodkie, bo bardzo lubię

A dzisiaj mam urodziny córki i idziemy do teściów (bo u mnie w mieszkaniu cała rodzina się nie zmieści) więc będzie tort i sernik Więc na pewno zjem kawałek tortu, nad resztą się powstrzymam A jutro powtórka z rozrywki, druga część rodziny przychodzi i znowu tort

Gdzie idziecie na Andrzejki? My byliśmy tydzień temu na dyskotece a w tym tyg. tylko imprezki rodzinne bo córka na Andrzeja urodzona
Ja właśnie jestem w trakcie kuracji hormonalnej, więc Twoja koncepcja by się sprawdzała. Bardzo Ci się to wtedy na wadze odbiło? Bo u mnie póki co wcale, ale założę się, że duża w tym zasługa Jillian

Delektuj się dłuuugo tortem to może zaspokoisz apetyt na słodkie na dłużej a Andrzejek nie obchodzę.

Jednak zaliczony 6/10 Shred level 3 + 10 minut abs Fitness Blender, tak skromnie na rozkręcenie metabolizmu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:06   #75
Lanni
Raczkowanie
 
Avatar Lanni
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej dziewczyny (te które ćwiczyły/ćwiczą shreda) czy Wam też tak bardzo nie podobał się poziom 2? Powinnam dziś ćwiczyć 7 dzień, ale postanowiłam sobie zrobić z dwa dni przerwy od Jillian, bo męczy mnie psychiczne ten poziom. Ćwicząc pierwszy nim się obejrzałam był już koniec, a tutaj każda minuta mi się dłuży...
Lanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:07   #76
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem w trakcie kuracji hormonalnej, więc Twoja koncepcja by się sprawdzała. Bardzo Ci się to wtedy na wadze odbiło? Bo u mnie póki co wcale, ale założę się, że duża w tym zasługa Jillian

Delektuj się dłuuugo tortem to może zaspokoisz apetyt na słodkie na dłużej a Andrzejek nie obchodzę.
Ad.1. Seducer, trochę utyłam bardzo źle się czułam na tych tabletkach a brałam tylko 3 cykle. Ciągle byłam głodna i ten dziki popęd na słodycze jak świnia dosłownie, nie do opanowania. Ćwiczyłam trochę, ruszałam się, ale pochłonęłam wtedy ogromne ilości słodyczy i przybrałam na wadze. Nie wiem ile bo nie ważyłam się, ale myślę, że jakieś 3-5 kg. Spodnie, które były na mnie dobre a rozmiar większy niż zwykle stały się obcisłe Brałam Cerazette.

Teraz po tygodniu ćwiczeń i diety ok. 1700-1800 kcal (zapisuję co jem, regularnie co 4 godziny) już widzę, że spodnie są luźniejsze i na pasku jedna dziurka mniej! Ale pamiętam, że przy Mel B efekty były lepsze

Ad.2. Ach jak smakował tort po tygodniu postu warto dziewczyny, warto dosłownie mało talerza nie wylizałam

Lanni, ja level 1 lubię, ale efekty jakoś mnie nie powalają, zobaczę jak będzie po 2? Jak nudne to nie wiem, czy nie przerwę, nie lubię czegoś ćwiczyć jak nie sprawia mi to frajdy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 17:02   #77
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Seona są tylko na chomiku

Dziś ćwiczym, w końcu trzeba. Nadrabiam kosmetykowe zaległości i dobieram odcień podkładu przez net (najgorsza rzecz na świecie..) ale o 20 się powinnam ruszyć.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:02   #78
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Seona są tylko na chomiku
Aha, bo wlaśnie przeszukałam całe yt i myślałam, że można jakaś niekumata jestem i nie mogę znaleźć a to mąż ma tam konto to mi ściągnie

Dzisiaj mimo tortu i kabanosa zamknęłam się w 1900 kcal, więc nie tak źle

Dzień 7 zaliczony i jeszcze tylko 3 mi zostały Bardzo szybko mi to poszło w Waszym towarzystwie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 12:29   #79
Lanni
Raczkowanie
 
Avatar Lanni
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Seona no fakt, po levelu 1 efektów super nie ma, ale z drugiej strony ciężko mieć efekty po 10 dniach ćwiczeń po 20 minut jakoś są takie irytujące te ćwiczenia dla mnie, dziś jeszcze też co innego, bo tracę ochotę na ćwiczenia na samą myśl, że miałby to być lvl 2
Lanni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 13:39   #80
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lanni Pokaż wiadomość
Seona no fakt, po levelu 1 efektów super nie ma, ale z drugiej strony ciężko mieć efekty po 10 dniach ćwiczeń po 20 minut jakoś są takie irytujące te ćwiczenia dla mnie, dziś jeszcze też co innego, bo tracę ochotę na ćwiczenia na samą myśl, że miałby to być lvl 2
A ja bardzo lubiłam 2 level, na przekór innym haha

7/10 level 3 Shreda zrobione! + mel b full body workout 1 i 2

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:50   #81
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lanni Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny (te które ćwiczyły/ćwiczą shreda) czy Wam też tak bardzo nie podobał się poziom 2? Powinnam dziś ćwiczyć 7 dzień, ale postanowiłam sobie zrobić z dwa dni przerwy od Jillian, bo męczy mnie psychiczne ten poziom. Ćwicząc pierwszy nim się obejrzałam był już koniec, a tutaj każda minuta mi się dłuży...
Mi też nie podobał się ten lvl i jak na złość teraz jestem w Ripped in 30 i tak samo jak poprzednio lvl 2 ciągnie mi się w nieskończoność. Na szczęście jutro zaczynam już lvl3
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:56   #82
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez yourbody Pokaż wiadomość
Mi też nie podobał się ten lvl i jak na złość teraz jestem w Ripped in 30 i tak samo jak poprzednio lvl 2 ciągnie mi się w nieskończoność. Na szczęście jutro zaczynam już lvl3
A ja dziś zaczynam level 2 kiepsko się czuję, ale jestem bardzo ciekawa. Dużo trudniejszy Twoim zdaniem?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Ogólnie lev 1 Ripped podobał mi się bardziej od Shreda, bardzo przyjemnie mi się ćwiczyło.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:32   #83
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ta kobieta to wiedźma! Całe pierwsze cardio w planku! I w ogóle chyba 1/3 ćwiczeń w planku! Umarłam! Jednego ćwiczenia nie byłam w stanie wykonać nawet w wersji dla początkujących, więc zrobiłam własną "początkująco-początkującą" i i tak się zmęczyłam :P Ale rozgrzewka była super, bardzo mi się podobała
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:58   #84
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ta kobieta to wiedźma! Całe pierwsze cardio w planku! I w ogóle chyba 1/3 ćwiczeń w planku! Umarłam! Jednego ćwiczenia nie byłam w stanie wykonać nawet w wersji dla początkujących, więc zrobiłam własną "początkująco-początkującą" i i tak się zmęczyłam :P Ale rozgrzewka była super, bardzo mi się podobała
O mamo, a ja planuję się za to wziąć od stycznia jakoś, wyczuwam pot i łzy haha ale przynajmniej będzie jak obserwować progress

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:21   #85
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Najlepsze jest że ona w lev 1 mówi, że "w 1 i 2 musimy poćwiczyć podstawowe ruchy, żeby trochę zaszaleć w 3 i 4". Can't wait!
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 00:16   #86
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

jezu ja tydzien nic nie robilam, jutro rano wstaje i zasuwam z levelem 3 shreda bo caly tydzien stracony mialam ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:17   #87
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej U mnie były 3 dni przerwy od Jillian i od ćwiczeń w ogóle. Dzisiaj po powrocie z uczelni zrobię Shreda, bo już niewiele mi zostało i wypadałoby się w końcu z tym rozliczyć i pożegnać W weekend zaszalałam z jedzeniem i alkoholem, więc od wagi uciekam jak najdalej. Teraz trzeba się ogarnąć i do Sylwestra zrobić przynajmniej z połowę jakiegoś nowego programu. Pewnie padnie na Ripped.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:24   #88
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja się zbieram do 6 pack
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:52   #89
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Hej U mnie były 3 dni przerwy od Jillian i od ćwiczeń w ogóle. Dzisiaj po powrocie z uczelni zrobię Shreda, bo już niewiele mi zostało i wypadałoby się w końcu z tym rozliczyć i pożegnać W weekend zaszalałam z jedzeniem i alkoholem, więc od wagi uciekam jak najdalej. Teraz trzeba się ogarnąć i do Sylwestra zrobić przynajmniej z połowę jakiegoś nowego programu. Pewnie padnie na Ripped.
Mnie zostały 3 shredy do końca, chcialam od razu wziąć się za ripped wlasnie, ale stwierdziłam, że chyba przed świętami już nie warto, chciałabym się wtedy wyluzować i nie myśleć o tym, że jeszcze musze ćwiczyć..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:00   #90
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Mnie zostały 3 shredy do końca, chcialam od razu wziąć się za ripped wlasnie, ale stwierdziłam, że chyba przed świętami już nie warto, chciałabym się wtedy wyluzować i nie myśleć o tym, że jeszcze musze ćwiczyć..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja to bardziej patrzę, że CHCĘ ćwiczyć, nie że MUSZĘ
I te ćwiczenia to tak trochę dla mnie prezent na święta Dostanę dzięki nim piękną sylwetkę
W ogóle widzę, że i z dietą, i z ćwiczeniami jest tak, że trzeba nie patrzeć na to jak na karę, ale jak na nowy sposób życia, który trzeba polubić, bo inaczej nie ma się szans na powodzenie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.