Mamy październikowe 2018 ! ❤️ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-06, 21:54   #61
Lyssa0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 119
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! <3

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Lyssa, cieszę się, że wszystko ok

Chcę na pierwszą wizytę zabrać męża, ale nie wiem jak ma to przebiegać Mogę go zawołać z korytarza w odpowiednim momencie?

Dziękuję, Kochana ja byłam z moim tż dzisiaj, ale nawet nie wołaliśmy go z gin do gabinetu, bo tam jeszcze nic nie widać. Dostał zdjęcie naszego mikrodziudziusia i wystarczy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja ja jestem ze slaska. Mam 35 lat(geriatria!) Moj TŻ 32. Pracuje w korpo. Do tego pisze inzynierke i zaczynam remont mieszkania. Wszystko na raz(normalka). Zaszlam w 3 cs. Najpierw wydawalo mi sie ze dostalam @ i dopiero sie pokapowalam 2 dni pozniej. Testy byly negatywne.. moj kropek jak na zapis moich cykli jest jakis malutki wciaz. Jestem przerazona ciaza. Czuje sie nieprzygotowana.. Wizyte mam 12.02 w sobote 3.02 nie bylo jeszcze ani sladu albo beznadziejne usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Napisałam Ci wiadomość priv


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lyssa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 22:19   #62
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Ja na tej wizycie robiłam jeszcze cytologie i wolałam żeby Tz został w poczekalni i w sumie dobrze, bo zbyt duzo na USG nie zobaczyłam

A mnie zaczęło rozkładać przeziębienie no po prostu rewelacja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 22:27   #63
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &amp;lt;3

Cześć dziewczyny
Życzę Wam wszystkim pięknych 9 miesięcy.
Łezka mi się kręci w oku bo rok temu dołączyłam do grupy październikowki 2017 a dziś mój synal ma 4.5 miesiąca
Mamy tajną grupe na fb i wszystkie pazdziernikowki trzymają się razem.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was i waszych fasolek.
Ja moja fasolkę zobaczyłam pierwszy raz 25 lutego i to było całe 2.5cm szczęścia


Zdrowia dla Was przede wszystkim
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2018-02-06 o 22:29
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 22:57   #64
Lyssa0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 119
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja na tej wizycie robiłam jeszcze cytologie i wolałam żeby Tz został w poczekalni i w sumie dobrze, bo zbyt duzo na USG nie zobaczyłam

A mnie zaczęło rozkładać przeziębienie no po prostu rewelacja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też od dzisiaj rana jakaś przeziębiona, katar, ból gardła, kaszel... ale gin nie kazał nic brać, mówił, że jak najmniej farmakologii, więc odpoczywam w łóżku

Dziewczyny, bierzecie jakieś suplementy ciążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lyssa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 05:59   #65
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez Lyssa0 Pokaż wiadomość
Ja też od dzisiaj rana jakaś przeziębiona, katar, ból gardła, kaszel... ale gin nie kazał nic brać, mówił, że jak najmniej farmakologii, więc odpoczywam w łóżku

Dziewczyny, bierzecie jakieś suplementy ciążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wieczorem wzięłam Apap, bo zaczęła mnie brać gorączka.. Wczoraj mnie dentystkag trochę nastraszyła żeby nie dopuszczać do stanów zapalnych, a u mamyginekolog też przeczytałam żeby w takich sytuacjach (gorączka, ból) brać paracetamol.

Ja biorę standardowo kwas foliowy od kilku tygodni, dodatkowo suplementuję kwas DHA i żelazo, ale to dlatego, że miałam niedobory
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 06:33   #66
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Hejka! Padłam wczoraj przed 22 poleżę jeszcze chwilę i lecę szykować się do pracy



Ja biorę tylko kwas foliowy od kilku miesięcy wyniki w normie.

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

awusia, korpo-siostro jak długo planujesz pracować?
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 06:34   #67
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &amp;lt;3

Mdłości mam okropne

Ja biorę prosty zestaw witamin z kwasem i jodem. U endokrynologa już byłam i mam zwiększona dawkę euthyroxu.
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.

Edytowane przez chupacabra88
Czas edycji: 2018-02-07 o 06:35
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 06:43   #68
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Mdłości mam okropne

Ja biorę prosty zestaw witamin z kwasem i jodem. U endokrynologa już byłam i mam zwiększona dawkę euthyroxu.
A właśnie, zapomniałam. Jeszcze jod łykam
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 06:59   #69
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hejka! Padłam wczoraj przed 22 poleżę jeszcze chwilę i lecę szykować się do pracy



Ja biorę tylko kwas foliowy od kilku miesięcy wyniki w normie.

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

awusia, korpo-siostro jak długo planujesz pracować?
Szczerze to najchetniej wcale bym nie pracowala. Jestem kierownikiem projektu. Rozkrecam wlasnie nowy. Jestem mega rozkojarzona. Myle slowa. Stres jest wiekszy niz zwykle, bo jak cos zawale to beda duze konsekwencje.. jeszcze se te studia wymyśliłam i musze prace obronic/napisac do konca miesiaca. Remont w domu lezy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Szczerze to najchetniej wcale bym nie pracowala. Jestem kierownikiem projektu. Rozkrecam wlasnie nowy. Jestem mega rozkojarzona. Myle slowa. Stres jest wiekszy niz zwykle, bo jak cos zawale to beda duze konsekwencje.. jeszcze se te studia wymyśliłam i musze prace obronic/napisac do konca miesiaca. Remont w domu lezy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha i dzien dobry! Mam dzisiaj podły humor. Poklocilam sie z TŻ o dzwieki z glosnika w nocy... Wrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 07:25   #70
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! <3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Mnie się od razu zapytała gin czemu męża nie przyprowadzilam i że na kolejną ma przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój raczej ze mną pójdzie, dlatego już zaczęłam rozkminiać jak to rozegrać. Bo nie chcę, żeby od razu ze mną wchodził.

Awusia, mam odrobinę podobną sytuację. Dostaję w pracy nowych klientów, nawet dzisiaj mam spotkanie w firmie, która ma coś z nami realizować dopiero we wrześniu. Dla mnie oczywiste, że nie ja będę to robić, ale zarządowi chcę powiedzieć dopiero po wizycie u gina. A mógłby to od razu wziąć ktoś inny...
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 07:33   #71
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Moj chce isc ale ja go nie chce pojdziemy na prenatalne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 08:36   #72
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! <3

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Mój raczej ze mną pójdzie, dlatego już zaczęłam rozkminiać jak to rozegrać. Bo nie chcę, żeby od razu ze mną wchodził.

Awusia, mam odrobinę podobną sytuację. Dostaję w pracy nowych klientów, nawet dzisiaj mam spotkanie w firmie, która ma coś z nami realizować dopiero we wrześniu. Dla mnie oczywiste, że nie ja będę to robić, ale zarządowi chcę powiedzieć dopiero po wizycie u gina. A mógłby to od razu wziąć ktoś inny...
Mój pójdzie, będzie chciał "na żywo" zobaczyć potomka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 09:09   #73
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Lyssa wpisać Cię na listę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 09:46   #74
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! <3

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Życzę Wam wszystkim pięknych 9 miesięcy.
Łezka mi się kręci w oku bo rok temu dołączyłam do grupy październikowki 2017 a dziś mój synal ma 4.5 miesiąca
Mamy tajną grupe na fb i wszystkie pazdziernikowki trzymają się razem.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was i waszych fasolek.
Ja moja fasolkę zobaczyłam pierwszy raz 25 lutego i to było całe 2.5cm szczęścia Zdrowia dla Was przede wszystkim
Dziękujemy Jestem styczniówką 2017 i też mamy tajną grupę. Zupełnie nie wiem co bym bez nich zrobiła. Jeśli któraś podczytuje... KOCHAM

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Aha i dzien dobry! Mam dzisiaj podły humor. Poklocilam sie z TŻ o dzwieki z glosnika w nocy... Wrrrr
Tydzień temu nawyzywałam na tż przez tel że mi mopa skręcił i nie mogę otworzyć i jak ja teraz podłogę umyję. Popłakałam się do telefonu. PMS razy milion!

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Moj chce isc ale ja go nie chce pojdziemy na prenatalne..
Mój Tż chodził ze mną na każdą wizytę i usg. Na wizycie podczas badania zazwyczaj lekarz ma kotarkę i zasłania - nic nie widać i jest to dla wszystkich komfortowe. Zadawał pytania, był zaangażowany. Chyba łatwiej mu było dzięki temu we wszystko uwierzyć. I to wzruszenie gdy usłyszeliśmy pierwszy raz bicie serca u takiej małej kropeczki. Myślę, że warto brać facetów na wszystkie usg.

Teraz Tż bedzie na usg a na wizytach za drzwiami z młodym, bo nie ma z kim go zostawić


Macie jakieś przeczucia co do płci?
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:05   #75
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja ja jestem ze slaska. Mam 35 lat(geriatria!) Moj TŻ 32. Pracuje w korpo. Do tego pisze inzynierke i zaczynam remont mieszkania. Wszystko na raz(normalka). Zaszlam w 3 cs. Najpierw wydawalo mi sie ze dostalam @ i dopiero sie pokapowalam 2 dni pozniej. Testy byly negatywne.. moj kropek jak na zapis moich cykli jest jakis malutki wciaz. Jestem przerazona ciaza. Czuje sie nieprzygotowana.. Wizyte mam 12.02 w sobote 3.02 nie bylo jeszcze ani sladu albo beznadziejne usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w którym byłaś wtedy tc? A robiłaś beta HCG?
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:32   #76
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

awusia, ja założyłam sobie, że minimum do końca marca chcę popracować. Wpadnie w tym czasie trochę więcej kaski z pracy i będzie wyższa podstawa chorobowego a później się zobaczy. Oby tylko samopoczucie pozwoliło Też mam w pracy stresy, pracuję już dobre parę lat tam i nie czuję się winna temu, że będę chciała odpocząć a nie wykazywać się na siłę



Też tak macie że zaczęłyście mega dbać o to co jecie itd? Ja odkąd zrobiłam pierwszy test to codziennie sporo warzyw owoców, duże ilości wody na drugie śniadanie zjadłam pyszną gruszke
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:41   #77
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Też tak macie że zaczęłyście mega dbać o to co jecie itd? Ja odkąd zrobiłam pierwszy test to codziennie sporo warzyw owoców, duże ilości wody na drugie śniadanie zjadłam pyszną gruszke
i tak trzymać

U mnie było podobnie, na samym początku jak się dowiedziałam Nawet jadłam ryby, których nie cierpię na co dzień.. Z czasem jak nasiliły mi się mdłości i ogólne rozbicie, to bardziej skupiłam się na zachciankach Ale dziś chcę się zabrać za rozpisanie jadłospisu (tak mniej wiecej) i pojechac na duże zakupy. bo inaczej jadłabym pewnie zdrowo, ale chcę żeby w ciąży to menu było jak najbardziej urozmaicone
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:49   #78
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
A w którym byłaś wtedy tc? A robiłaś beta HCG?
Ja mam na razie tylko bety, usg 12.01 mam 50 i 800. wiec rosnie. Wtedy to był 4 tydzien. Teraz jest 5.
Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
i tak trzymać

U mnie było podobnie, na samym początku jak się dowiedziałam Nawet jadłam ryby, których nie cierpię na co dzień.. Z czasem jak nasiliły mi się mdłości i ogólne rozbicie, to bardziej skupiłam się na zachciankach Ale dziś chcę się zabrać za rozpisanie jadłospisu (tak mniej wiecej) i pojechac na duże zakupy. bo inaczej jadłabym pewnie zdrowo, ale chcę żeby w ciąży to menu było jak najbardziej urozmaicone
Ja jestem wegetarianka, tzn jak mam ochote to jem mieso, ale na ogół nie mam. Jem ryby, jajka i piję czasem mleko. Od ciązy pochłaniam mięso jak dzika.. ciągle mam ochotę i marze o szynce.. połowa moich produktów śniadaniowych wyleciała z jadłospisu.. ale przyznam, ze wczoraj TŻ przytaszczył kebaba i frytki i zjadłam..
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:53   #79
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja mam na razie tylko bety, usg 12.01 mam 50 i 800. wiec rosnie. Wtedy to był 4 tydzien. Teraz jest 5.

Ja jestem wegetarianka, tzn jak mam ochote to jem mieso, ale na ogół nie mam. Jem ryby, jajka i piję czasem mleko. Od ciązy pochłaniam mięso jak dzika.. ciągle mam ochotę i marze o szynce.. połowa moich produktów śniadaniowych wyleciała z jadłospisu.. ale przyznam, ze wczoraj TŻ przytaszczył kebaba i frytki i zjadłam..
Aaa to się nie dziwię, ze nic nie było widać ja byłam 5+2 i też nic nie było więc jak teraz nic nie będzie to się nie stresuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 10:55   #80
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Trzeba korzystać póki możemy jeść to co chcemy Ja dzisiaj zrobię gulasz i placuszki ziemniaczane chodzą za mną okropnie!! Placki upieke
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:05   #81
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
.

Ja jestem wegetarianka, tzn jak mam ochote to jem mieso, ale na ogół nie mam. Jem ryby, jajka i piję czasem mleko. Od ciązy pochłaniam mięso jak dzika.. ciągle mam ochotę i marze o szynce.. połowa moich produktów śniadaniowych wyleciała z jadłospisu.. ale przyznam, ze wczoraj TŻ przytaszczył kebaba i frytki i zjadłam..
Piąteczka!

Ja normalnie też mięsa nie jem, ale w ciążyyy... i to właściwie od samego początku
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:59   #82
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

A ja nie patrzę na dietę jem to na co mam ochotę. Ale ja jadam w pracy wiec wiadomo musi być w przedszkolu zdrowe i pełnowartościowe jedzenie. Ale dziś jade sobie na paznokcie
, zakupy i KFC


Dziewczyny co myślicie o kontrolach ZUS na l4 ciążowym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:18   #83
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
A ja nie patrzę na dietę jem to na co mam ochotę. Ale ja jadam w pracy wiec wiadomo musi być w przedszkolu zdrowe i pełnowartościowe jedzenie. Ale dziś jade sobie na paznokcie
, zakupy i KFC


Dziewczyny co myślicie o kontrolach ZUS na l4 ciążowym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W 2016 roku mnie straszyli że jest bardzo dużo kontroli ale ja nie miałam. Trzeba uważać przede wszystkim na social mediach - zdjęcia z wakacji, oznaczanie die w miejscu itp. Koleżanka w zusie pracuje i mówi że to pierwsze co się sprawdza

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:24   #84
Lyssa0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 119
Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Lyssa wpisać Cię na listę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wpisz, wpisz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość



Tydzień temu nawyzywałam na tż przez tel że mi mopa skręcił i nie mogę otworzyć i jak ja teraz podłogę umyję. Popłakałam się do telefonu. PMS razy milion!








Macie jakieś przeczucia co do płci?

Ja ostatnio zaczęłam się drzeć, bo tż nie chciał pokazać mi fejsbuka, swojej głównej tablicy, co inni publicznie dodają. Awantura jak 150. Wtf? Non stop się drę. Ja nie wiem, co się ze mną dzieje. Darłam się wczoraj w samochodzie na autobus. Drę się na wszystko, serio ze sobą nie wytrzymuję...

Ja myślę, że będzie córka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lyssa0
Czas edycji: 2018-02-07 o 13:27
Lyssa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:40   #85
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Ja bede pierwsza na L4 nie ogarne wszystkiego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja bede pierwsza na L4 nie ogarne wszystkiego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam sily pisac pracy. Pracowac i remontowac. To ponad moje sily..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:40   #86
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! <3

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Lyssa wpisać Cię na listę ?
A możesz przy okazji zmienić u mnie na pierwszą ciążę?

W pracy ludzie zaczęli żartować, że chyba jestem w ciąży, bo wzięłam sałatkę z ogórków kiszonych niby takie niewinne żarciki, ale śmiali się, że nie zaprzeczam. Nie mam zamiaru nikomu mówić do końca marca
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:49   #87
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Ja też bardzo nie chciałam mówić w pracy jak najdłużej, ale sytuacja jest taka, że prawdopodobnie zaraz po pierwszym usg będę musiała powiedzieć
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:50   #88
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Ja to chodzę zła jak osa. Wcale się do męża nie odzywam bo nie chciał mi iść do sklepu po ogórka. Mam ochotę mu przy**bać. Chcę mi się płakać. Co ta ciąża że mna robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:53   #89
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Pajka a teraz sobie pomysl ze ja sie musze z tym faciem dogadac co do plytek w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 13:55   #90
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Pajka a teraz sobie pomysl ze ja sie musze z tym faciem dogadac co do plytek w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem w trakcie remontu mieszkania, ale przestałam tam chodzić 😂 mąż wszystko załatwia, więc współczuję Ci, bądź dzielna i silna i nie zabij go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 15:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.