Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 22:25   #31
gaga093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Ja zaczynam dietę od jutra Dziś byłam na pierwszej wizycie u dietetyczki.
Zobaczymy jak to będzie, czy w ogóle wytrwam w postanowieniu i zdobędę swoją wymarzoną wagę
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
gaga093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 08:07   #32
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez gaga093 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam dietę od jutra Dziś byłam na pierwszej wizycie u dietetyczki.
Zobaczymy jak to będzie, czy w ogóle wytrwam w postanowieniu i zdobędę swoją wymarzoną wagę
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Hej, witaj a ile ważysz i do jakiej wagi chciałabyś dojść? Jaką dostałaś dietę?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:27   #33
gaga093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Jestem dość niska, bo tylko 150 cm, a ważę 65 kilo.. Szczerze to naprawdę tego aż tak nie widać, ale po prostu gdybym miała trochę mniej tych kilogramów - zapewne lepiej bym się czuła w swojej skórze..
Moja idealna waga jest w granicach 45-50 kilo.. więc kurczę 15-20 kilo do stracenia?
STRASZNIE DUŻO! Wymaga to ode mnie dużo pracy, jeśli chcę osiągnąć taki cel, ale wszystko jest do zrobienia
Moja dieta nie ma nazwy, dietetyczka piszę ją dla mnie indywidualnie. Dieta jest podzielona jakby na dwie części: trzy dni jem jedną dietę, a kolejne trzy dni drugą, w siódmy dzień natomiast wybieram tę, która jest smaczniejsza
gaga093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 09:50   #34
Olady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

HEj @@@ Czy jeszcze ktoś zerka w ten wątek????
Olady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 21:15   #35
magarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Witam,
nazywam się Ewelina,jestem psychologiem specjalizującym się w zakresie psychodietetyki, prowadzę badania na temat związków psychiki i ciała.
Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej (10 min) ankiety (w linku poniżej. Z góry bardzo dziękuję za udział w badaniu i poświęcony czas.
https://docs.google.com/forms/d/1heTOsHlpk7y 4YrDbOiRJmu26avp3C_ZpfMTx mdcceAA/viewform
magarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:56   #36
paela27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Cześć dziewczyny ! Widzę , że profesjonalnie zabrałyście się za odchudzanie :P Lecz mam do was ogromną prośbę Nie stać mnie jak na razie na dietetyka Mam 18 lat i jeszcze się ucze . Czy podpowiecie mi co mam jeść aby schudnąć ? Szykuje się studniówka i chce ładnie wyglądać chodzi mi o 5-6 kilogramów Bardzo was proszę o pomoc !
paela27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:58   #37
716c306cb8cbd8ccc36270e640906be9f98d4caf_61d38e321adc5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Hej, prosze o odpwoedz

zastanawiam sie czy nie udac sie do dietetyka, musiałabym schudnać ok 30kg.

Tylko czy to na pewno nie strata kasy? powiedzcie o swoim doswiadczeniu
716c306cb8cbd8ccc36270e640906be9f98d4caf_61d38e321adc5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 09:11   #38
Shen_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Jeśli Ci zależy na poradzie u naprawdę dobrego lekarza to ja bym radził zadzwonić do Centrum Klara. Wszystkie dane kontaktowe mają na stronie. Dopiero w tej klinice pomogli mi jeśli chodzi o walkę z otyłością.
Shen_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:28   #39
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Dziewczyny, chciałabym reaktywować wątek i podpytać o Wasze doświadczenia z dietetykami. Czy wszyscy przygotowywali dla Was indywidualne diety? Jak wyglądał wywiad i potem opieka dietetyka w trakcie diety? Jakie są Waszym zdaniem wyznaczniki dobrego dietetyka?
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 08:48   #40
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez Dorotii83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym reaktywować wątek i podpytać o Wasze doświadczenia z dietetykami. Czy wszyscy przygotowywali dla Was indywidualne diety? Jak wyglądał wywiad i potem opieka dietetyka w trakcie diety? Jakie są Waszym zdaniem wyznaczniki dobrego dietetyka?
są dietetycy, co przepisują diety z internetu. trzeba uważać.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:08   #41
belka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Ja myślałam, że w wątku będzie się przewijał jakich ekspert dietetyk :P
Mamy kilka sposobów na to, żeby sprawdzić wiarygodność dietetyka. Przede wszystkim na wizycie możesz się zorientować, czy dietetyk w ogóle jest zainteresowany Twoimi preferencjami żywieniowymi. Jeśli sam chce narzucić Ci jakąś dietę, to znaczy, że ma ją opracowaną zanim do niego przyjdziesz. Tu na jednej ze stron masz informacje na podstawie czego jest wyliczana dieta. http://halsa.pl/#opieka-on-line Wprawdzie zakładka jest o usługach on-line, ale zakładam, że tyczy się to wszystkich wizyt.
Ja umie sama sobie zbliansować dietę - nie wiem czy jest w pełni zbilansowana, ale zupełnie zaspokaja moje potrzeby (czuje się dobrze z tym co jem), a w razie konieczności pozwala mi schudnąć - choć w tym przypadku to u mnie ciężko z motywacją.
W ogóle temat zdrowego żywienia jest mega fascynujący i polecam każdemu zagłębienie się w niego. Być może wówczas dietetycy nie będą potrzebni. Mamy teraz internet i wiedzę dostępną na wyciągnięcie palca, którym klikamy w klawiaturę.
belka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 18:17   #42
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Nikt się nie odchudza ze specjalistą już?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 16:33   #43
kasiak1593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Cześć,
piszę pracę magisterską na temat skuteczności działania suplementów odchudzających. Czy mogę prosić Was o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję bardzo https://www.survio.com/survey/d/Y6R1Y2Y9U3I0G9I2N
kasiak1593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 00:34   #44
kremowka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Odchudzanie z dietetykiem - wspólnie zrzucamy kilogramy :)

Hej, ja dopiero wczoraj byłam pierwszy raz, na pierwszej wizycie, ale powiem Wam, że jestem mega zadowolona. Byłam wcześniej u 3 osób, ale coś nie leżało, nie lubię jak mnie ktoś ocenia, czy bagatelizuje problem. A mój problem jest mega duży - ważę 110 kg, więc chciałabym schudnąć około 30 kg.
no więc powracając do wątku - dostałam mnóstwo pytań, ale takich konkretnych i takich, gdzie jedno dotyczyło drugiego i tego o czym rozmawiałyśmy, od razu można poczuć, że ta Pani po drugiej stronie jest zainteresowana. oczywiście było ważenie na wadze, która pokazała ile we mnie wody, tłuszczu, mięśni itp. (podobnież w pierwszym tygodni schudnę prawdopodobnie więcej, bo woda schodzi), dostałam dużo wskazówek, w piątek będę też miała dokładną rozpiskę jedzeniową na każdy dzień, na każdy posiłek, uwzględnieniem moich preferencji. jestem bardzo podekscytowana.
sama się przekowałam, że nie jest łatwo o dobrego dietetyka, nawet w Warszawie, w której mieszkam, gdzie by się wydawało, że tyle specjalistów.
kremowka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-30 01:34:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.