Czy mając miesiączke można być w ciąży??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 21:45   #31
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

W tym wątku właśnie dokładnie pisze,że tak .Jest to możliwe jak najbardziej
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:53   #32
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

a ja mam takie pytanko: czy biorac pigołki anty mozna być w ciazy i dostawac okres? Ja biore harmonet juz od ponad roku i ostatnio pominełam pigólke 12 godzin(choc ponoc do 12 mozna pominac i nie trzeba sie wtedy zabezpieczac innymi srodkami)i na nastepny dzien współzyłam nie uzywajac innego zabezpieczenia<moj chlopak skonczył we mnie>no i czekałam na okres.Zawsze dostaje w srode kolo godz 14 do 18<od ponad roku>a tym razem nie dostałam i juz sie strasznie zeschizowałam dostałam w koncu okres ale dopiero w czwartek rano i byl w sumie normalny ale w koncowych dniach byl bardziej skapy i trwał 3 dni a nie jak zwykle 4 czy to moze byc ciaza??? bardzo bym nie chciała, ale jesli juz to trudno. Jednak bardziej martwiło by mnie zdrowie dziecka bo zaczelam brac kolejna paczke pigolek i boje sie ze moga one wyrzadzic szkode dziecku
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:14   #33
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Cytat:
Napisane przez nadia7
a ja mam takie pytanko: czy biorac pigołki anty mozna być w ciazy i dostawac okres? Ja biore harmonet juz od ponad roku i ostatnio pominełam pigólke 12 godzin(choc ponoc do 12 mozna pominac i nie trzeba sie wtedy zabezpieczac innymi srodkami)i na nastepny dzien współzyłam nie uzywajac innego zabezpieczenia<moj chlopak skonczył we mnie>no i czekałam na okres.Zawsze dostaje w srode kolo godz 14 do 18<od ponad roku>a tym razem nie dostałam i juz sie strasznie zeschizowałam dostałam w koncu okres ale dopiero w czwartek rano i byl w sumie normalny ale w koncowych dniach byl bardziej skapy i trwał 3 dni a nie jak zwykle 4 czy to moze byc ciaza??? bardzo bym nie chciała, ale jesli juz to trudno. Jednak bardziej martwiło by mnie zdrowie dziecka bo zaczelam brac kolejna paczke pigolek i boje sie ze moga one wyrzadzic szkode dziecku
No cos ty. Tez tak mialam. Przez jakis rok od zazywania zawsze mialam ok.4 dni miesiaczke i zawsze w piatki, a teraz mam w niedziele i to 3 dniowa Ponoc (!) gdy sie dluzej zazywa pigulki okres moze sie skrocic, byc mnie bolesny i nawet bardziej skapy - pytalam o to kiedys. Ja je juz biore ok.2 lat. Nie boj zaby, to nie ciaza
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:15   #34
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Cytat:
Napisane przez nadia7
a ja mam takie pytanko: czy biorac pigołki anty mozna być w ciazy i dostawac okres? Ja biore harmonet juz od ponad roku i ostatnio pominełam pigólke 12 godzin(choc ponoc do 12 mozna pominac i nie trzeba sie wtedy zabezpieczac innymi srodkami)i na nastepny dzien współzyłam nie uzywajac innego zabezpieczenia<moj chlopak skonczył we mnie>no i czekałam na okres.Zawsze dostaje w srode kolo godz 14 do 18<od ponad roku>a tym razem nie dostałam i juz sie strasznie zeschizowałam dostałam w koncu okres ale dopiero w czwartek rano i byl w sumie normalny ale w koncowych dniach byl bardziej skapy i trwał 3 dni a nie jak zwykle 4 czy to moze byc ciaza??? bardzo bym nie chciała, ale jesli juz to trudno. Jednak bardziej martwiło by mnie zdrowie dziecka bo zaczelam brac kolejna paczke pigolek i boje sie ze moga one wyrzadzic szkode dziecku
No cos ty. Tez tak mialam. Przez jakis rok od zazywania zawsze mialam ok.4 dni miesiaczke i zawsze w piatki, a teraz mam w niedziele i to 3 dniowa Ponoc (!) gdy sie dluzej zazywa pigulki okres moze sie skrocic, byc mnie bolesny i nawet bardziej skapy - pytalam o to kiedys (a moze poprostu jakis stres przechodzilas albo cos w tym stylu?). Ja je juz biore ok.2 lat. Nie boj zaby, to nie ciaza (a moze poprostu jakis stres przechodzilas albo cos w tym stylu?)

PS: Ale mozna miec okres i byc w ciazy zazywajac pigulki, wynika to zazwyczaj ze zlego przyjecia pigulek.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:29   #35
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Cytat:
Napisane przez Maripossa
No cos ty. Tez tak mialam. Przez jakis rok od zazywania zawsze mialam ok.4 dni miesiaczke i zawsze w piatki, a teraz mam w niedziele i to 3 dniowa Ponoc (!) gdy sie dluzej zazywa pigulki okres moze sie skrocic, byc mnie bolesny i nawet bardziej skapy - pytalam o to kiedys (a moze poprostu jakis stres przechodzilas albo cos w tym stylu?). Ja je juz biore ok.2 lat. Nie boj zaby, to nie ciaza (a moze poprostu jakis stres przechodzilas albo cos w tym stylu?)
PS: Ale mozna miec okres i byc w ciazy zazywajac pigulki, wynika to zazwyczaj ze zlego przyjecia pigulek.
no to dobrze dzięki uspokoiłaś mnie!!!!Co do stresu to chyba nie przechodziłam hehe. Tylko martwi mnie te 12 godzin niby teoretycznie do 12 mozna zapomniec<z reguły nigdy nie zapominam wziąść pigułki raz sie zdarzyło >, ale wiesz w praktyce róznie bywa....ech. Martwi mnie jeszcze to ze od ostatniego okresu jakoś dziwnie boli mnie brzuch hmm mam nadzieje ze nie od ciąży
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:40   #36
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Kazdy pisze o 3 miesiacach ... moja znajoma dowiedziala sie o ciazy po 5 miesiacach, sam lekarz sie dziwil, byl to lekki szok (malo powiedziane), bo ciaza nie byla planowana (18 lat dziewczyna).
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:16   #37
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

widocznie przypadek koleżanki był wyjątkiem,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 15:59   #38
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

właśnie zrobiłam test ciązowy dla upewnienia sie no i wynik jest negatywny=nie jestem w ciązy
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:47   #39
agnez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Tak,możliwe jest dowiedziewć sie ze jest sie w ciązy dopiero w 3,4 miesiacu.Mam znajomą która miała okres przez 3 mc. a okazało sie ze była już wtedy w ciązy.Śluz w ciazy jest zazwyczaj bardzo obfity u mnie białawy.
__________________
agnez
agnez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:14   #40
*jamajka
Przyczajenie
 
Avatar *jamajka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Jakoś nie mogę tego pojąć.. okres NORMALNY(krwawienie jak zawsze) naprawde niczym się nie różni od normalnego ?? I to może trwać nawet do 4 miesięcy w sporadycznych przypadkach dłużej..?? SZOK!! Natura potrafi czasem słatać Figla :|
*jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 20:45   #41
Baaasia
Przyczajenie
 
Avatar Baaasia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Question Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Chcialabym sie dowiedziec czy np. jak zawsze mam okres przez 3 dni i dostalam regularny okres w tym czasie kiedy jestem 50% pewna ze jestem w ciazy czy to mozliwe ze jednak jestem? Do tego okres dostalam w ten sam dzien co powinnam, mialam pewne obawy ale teraz juz chyba jest normalnie.. Brzuch mnie boli tak jak zawsze na okres.. Czy to oznacza ze juz na pewno nie jestem w ciazy????????????
Baaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 21:58   #42
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

w aptekach jest do kupienia takie coś, co nazywa się "test ciążowy"
nikt ci nei doradzi na odległość
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 10:16   #43
wioletazielona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

pewnie ze mozna ja mialam do 4 miesiaca okres i nawet nie wiedzialam ze jstem w ciazy bo nie mialam zadnych objaw ani mdlosc niczego. a brzuszek zaczol rosnac w polowie szustego miesiaca pozdrawiam
wioletazielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:12   #44
anusia2511
Raczkowanie
 
Avatar anusia2511
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Hej, mam problem- uprawiałam z chłopakiem peeting, byłam w spódnicy a on miał wytrys, wprost w miejsce pochwy tylko że miałam na sobie rajstopy i stringi. Czy jest możliwe żeby doszło do zapłodnienia? Czy plemniki przenikają przez taki materiał? Przeszukałam dużo stron na ten temat i nie znalazłam na to odpowiedzi
__________________
South beach: 1 dzień :1 faza

anusia2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:04   #45
kamila20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

hej mam problem bylam u lekarza i powiedzial mi ze jestem w ciazy ale pare dni po wizycie dostalam miesiaczke byla ona obfita czy lekarz mogl sie pomylic????????????
kamila20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:34   #46
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

W trakcie ciąży mogłaś dostać i miesiączkę, jak też mogło to być poronienie. Idź do lekarza.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:34   #47
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Cytat:
Napisane przez kamila20 Pokaż wiadomość
hej mam problem bylam u lekarza i powiedzial mi ze jestem w ciazy ale pare dni po wizycie dostalam miesiaczke byla ona obfita czy lekarz mogl sie pomylic????????????
Może poroniłas. Idz do lekarza.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 23:35   #48
damaris77
Przyczajenie
 
Avatar damaris77
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe
__________________
a gdybym tak mogła połknąć świat?








damaris77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 03:02   #49
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

gdy się jest w ciąży to nie jest miesiączka tylko plamienie, które jest mylnie brane za miesiączkę!
istnieje opcja, że takie plamienie może wystąpić nawet kilkukrotnie przez pierwsze miesiące ciąży, no i możliwe, że będzie w terminie miesiączki.
ale generalnie jeśli okres jest w terminie to raczej nie jest oznaka ciąży, w razie wątpliwości i pozbycia się obaw ZAWSZE najlepiej jest zrobić test.



Cytat:
Napisane przez Tom88 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze sie wtrace... ;-)
Czy mozliwe jest, ze kobieta moze miec normalna miesiaczke taką jak zwykle, ktora jest jak w zegarku i trwa tyle ile ma trwac i w dodatku jest na tyle obfita jak zazwyczaj i byc w ciazy?
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around

Edytowane przez koxaine
Czas edycji: 2009-02-16 o 03:04
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 22:11   #50
magda 1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

A więc pokłuciłam sie z chłopakiem okres spuźnił mi sie około tydzień (miałam okres po tygodniu ) zrobiłam 3 testy ciażowe odrazu jak mi sie spuznił i wykazały że nie jestem w ciazy więc czy jest jakas mozliwośc że jednak jestem w ciaży prosze o szybka odpowiedz

Edytowane przez magda 1990
Czas edycji: 2010-03-21 o 09:12 Powód: błąd
magda 1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 04:38   #51
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Zrób badanie z krwi, bo skoro podejrzewasz, że ciąża może być, to beta będzie najpewniejsza.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:24   #52
rysiaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

mam pytanie i licze na szybka odpowiedz . strasznie się denerwuje bo mam zaledwie 16 lat i boje sie ze jestem w ciazy . dwa dni temu gdy wstalam mialam mdlosci i wczoraj tez wystraszylam sie ale nie podejrzewalam tego bo to moze rówież byc od czegos innego dzis juz tego nie mam a okres dostalam wlasnie tak jak zawsze czyli 21.07 nie wiem czy mam się obawiać czegos i jak sprawdzic czy jestem w ciazy wiadomo ze mamie nie powiem bo by mnie chyba zabiła poradzcie cos prosze czekam z niecierpliwością
rysiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:18   #53
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Cytat:
Napisane przez rysiaa15 Pokaż wiadomość
mam pytanie i licze na szybka odpowiedz . strasznie się denerwuje bo mam zaledwie 16 lat i boje sie ze jestem w ciazy . dwa dni temu gdy wstalam mialam mdlosci i wczoraj tez wystraszylam sie ale nie podejrzewalam tego bo to moze rówież byc od czegos innego dzis juz tego nie mam a okres dostalam wlasnie tak jak zawsze czyli 21.07 nie wiem czy mam się obawiać czegos i jak sprawdzic czy jestem w ciazy wiadomo ze mamie nie powiem bo by mnie chyba zabiła poradzcie cos prosze czekam z niecierpliwością
a stosunek był?
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:30   #54
wera_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

może po prostu zrób test?
ja też obecnie nie wiem co ze sobą począć, może mnie uspokoicie?
po krótce w 6 dniu cyklu zsunęła nam się guma, zorientowaliśmy się po chwili, ale na szczęście zdążyliśmy, w zasadzie stało się to na samym początku więc bez obaw wyczekiwałam okresu, i tu pojawia się problem, spóźnił mi się dwa dni (ale średnio tyle mi się spóźnia) i nie mogę tego nazwać okresem, tylko raczej plamieniem, i to mnie martwi, więc po dwóch dniach jeszcze zrobiłam test - negatywny na szczęście, i teraz już sama nie wiem co wiadomo, najlepiej odwiedzić ginekologa, ale w tej chwili nie mam 100 zł na wizytę, a do byle kogo nie pójdę, radzicie zrobić drugi test dla pewności? prawdopodobieństwo zapłodnienia jest raczej żadne, ale można sobie wkręcać różne rzeczy, pytanie w takim razie skąd taki skąpy "okres" ?
help
wera_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:56   #55
lalunia55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

hez jestem tu nowa. kochalam sie z moim chlopakiem w czasie dni plodnych a teraz od tygodnia wzmiotuje i mi slabo tak ze mdlalam . zrobilam test i byl negaatywny! bylam u lekaza i stwierdzil ze mam tez slabe cisnienie. bylam przekonana ze jestem w ciazy!! a ostatnio rano wstalam i mi poleciala krew ale tak slabo prawie przezroczysta. to mnie zdziwilo bo miesiaczke mialam od 18 do 30 tamtego miesiaca i znowu. teraz sama niejestem pewna co jest. moze ktos mi wytlumaczy

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez wera_007 Pokaż wiadomość
może po prostu zrób test?
ja też obecnie nie wiem co ze sobą począć, może mnie uspokoicie?
po krótce w 6 dniu cyklu zsunęła nam się guma, zorientowaliśmy się po chwili, ale na szczęście zdążyliśmy, w zasadzie stało się to na samym początku więc bez obaw wyczekiwałam okresu, i tu pojawia się problem, spóźnił mi się dwa dni (ale średnio tyle mi się spóźnia) i nie mogę tego nazwać okresem, tylko raczej plamieniem, i to mnie martwi, więc po dwóch dniach jeszcze zrobiłam test - negatywny na szczęście, i teraz już sama nie wiem co wiadomo, najlepiej odwiedzić ginekologa, ale w tej chwili nie mam 100 zł na wizytę, a do byle kogo nie pójdę, radzicie zrobić drugi test dla pewności? prawdopodobieństwo zapłodnienia jest raczej żadne, ale można sobie wkręcać różne rzeczy, pytanie w takim razie skąd taki skąpy "okres" ?
help

masz racje lepiej sie dowiedziec od ginekologa bo moja znajoma zrobila test i wzszedl ujemny a teraz ma synka ktory ma joz 3 latka.

Edytowane przez lalunia55
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:18
lalunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:17   #56
blondi8880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Dziewczyny proszę Was o rade...wiem że najlepiej iść do lekarza ale narazie poczekam bo może jestem przewrażliwiona. Staraliśmy się z mężem o dzidzie.okres miałam 31 sierpnia i później cały czas były starania w dni płodne,4 dni przed miesiączka też uprawialiśmy seks. w dzień spodziewanej miesiączki we wrześniu zrobiłam test i negatywny. Hmmmm niestety normalnie dostałam tego dnia okres czyli we wrześniu i była taki jak zawsze....wiec odrazu wiedziałam że nie jestem w ciąży. Ale coś mnie tu nie pokoi. Od momentu kiedy skończył mi się okres dziwnie się czuje.pobolewa mnie w dole brzucha,raz z lewej raz z prawej. Dodam że jest to delikatne kłócie ale nigdy tak nie miałam, piecze mnie zgaga codziennie i czasami mi się robi chwilowo nie dobrze. Zrobiłam wczoraj test bo myślałam że może a jednak ale znowu negatywny Nie wiem co myśleć. Nie wiem czemu tak dziwnie się mój organizm zachowuje, Prosze pomóżcie.
__________________
blondi8880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:13   #57
felisiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Jest to jak najbardziej mozliwe. W tych przypadkach okres wystepuje najczesciej do 3 miesiaca, ale zdarza sie nawet ze do konca ciazy (bardzo rzadko). Dla niedowiarkow polecam program "ciaze z zaskoczenia" Ale jak ktos ma slabe nerwy i potem bedzie sie dopatrywal na kazdym kroku ciazy u siebie to lepiej jednak niech nie oglada
felisiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 09:18   #58
lalunia55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Teraz spoznia mi sie miesiaczka joz o 2 Tygodnie. Chyba raczej jestem w Ciazy. Tylko co ja mojej mamnie powiem??
lalunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 09:34   #59
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

"Mamo, jestem w ciąży" ? A co innego mogłabyś powiedzieć?
Jeżeli nie chciałaś być w ciąży, to trzeba było myśleć wcześniej, jeśli chciałaś, to gratuluje.
Dla pewności idź do ginekologa.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 11:13   #60
paulineczka1652
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mając miesiączke można być w ciąży???

Dziewczyny ratujcie!! Mam prawie wszystkie objawy ciąży tzn. Nudności, zawroty głowy czasem wymioty mierzyłam nawet temp. pochwy i wychodzi 38,5 C. Nie miałam miesiączki 1,5 miesiąca po danym terminie, później zaczęło się plamienie no i zrobiłam test i był negatywny. Co mam zrobić? odczekać tydzień i zrobić kolejny test? Czy wybrać się do lekarza?
paulineczka1652 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.