tusz do rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-09, 20:37   #1
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64

tusz do rzęs


Mam 16 latek, i pewien dylemat... czy używanie codziennie tuszu do rzęs moze wpłynąć jakos niegatywnie na stan moich rzęs? Czy np. nie okaze sie ze za dwa lata moje rzęsy sie wykruszyły...itd ?
dzieki za odpowiedzi
ppapapaa
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 22:14   #2
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: tusz do rzęs

Nie powinno Ci sie nic takiego przydarzyć, jeśli będziesz używać dobrej jakości tuszu do rzęs. Sa już takie z witaminami, specjalnie pielęgnujace, wiem, że Lumene ma taki tusz, chyba jest tez taka nowość Avonu. Możesz też używać pod tusz odżywki do rzęs. Wtedy chyba nawet łatwiej je umalować. Ja tak robię, i moje rzęsy czują sie bardzo dobrze. A maluję je od xxx lat!
Aha, więcej krzywdy mozna rzęsom zrobić nieumiejętnym zmywaniem tuszu. Trzeba to robic tak: wacik nasączyc płynem do demakijażu, przyłożyć do zamkniętego oka, potrzymać chwilę (policzyć do 15), i delikatnie sciagnąć w kierunku nosa i do dołu. Delikatnie zmyc to co zostało pod okiem. zreszta jak chcesz wiecej szczegółów na temat demakijazu, były takie watki, możesz poszukać w forum. Pozdrawiam!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 20:10   #3
Vella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 63
tusz a rzesy

jak stosuje tusz, to zaczynaja wypadac mi rzesy! Moze tylko tak mi sie wydaje, ale przy kazdym zmywaniu na waciku sa 1-2 rzesy. Czy to normalne, ze tyle dziennie wypada? Czy moze mam zly tusz (manhattan twist&swing)?moze jakies propozycje na dobry tusz, ktory odzywia rzesy?
Vella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 08:52   #4
mryfol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 62
Re: tusz a rzesy

Kiedyś też wypadały mi rzęsy możliwe że za bardzo trzesz oczy ścierajac tusz. Moja siostra smarowala rzęsy przez pewien czas olejkiem rycynowym, ale nie wiem czy jej coś to dało. Moze są już zmęczone ciągłym makijażem. Najlepszy tusz jaki mialam to Max Factor 2000 kalori, dla mnie jest najlepszy, kosztuje ok. 29 zł.
mryfol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.