tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 10:09   #1
pawelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Unhappy

tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/


witam. mam juz dosyc tego tradziku i wszystkiego co z nim sie łączy. mam 17 lat, moj problem zacząl sie w 1 gimnazjum. mam juz tego dosyc! przez ten trądzik trace całą pewność siebie, wiele razy chciałem iść do dermatologa ale mój ojciec jest lekarzem i mi zabrania. mowi że jest to całkowicie zbędne i kiedyś mi to minie. identycznie zdanie o kosmetyczce. ale ja mam już tego dosyć. mam okropny dyskomfort psychiczny i az plakac mi sie chce kiedy wyskoczy mi cos nowego.

nie moglem sie z tym uporac, wiec wyczytalem o izoteku. ojciec przypisal mi to, biore to juz prawie miesiac ale zadnych efektow oprocz bardzo mocno wysuszonych ust (waze 70 kg biore 20mg dziennie). dodatkowo pojawily mi sie na twarzy takie biale kropeczki jak naciągne skóre kiedys mialem ich troche teraz mam ich ogrom, glownie na rzuchwie , policzkach i czole. czyli mowiac krotko WSZĘDZIE! jak się tego pozbyc nie mam juz sily na to. chce zeby raz na zawsze mineło!!!!! dodatkowo wyczytałem kiedys o olejku pichtowym i petroleum d5, nic nie pomaga. smarowalem kiedys brevoxylem i tez nic. CO ROBIC? pomocy.. dluzej juz z tym nie wytrzymam
pawelss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:28   #2
magda17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

Ja też mam ten sam problem od 5 lat i wszystkie te mascie ktore mi dermatolog nic nie pomagają .Czasami jestem juz tym zalamana.Miałam też kilka kuracjii antybiotykowych i rzeczywiście pomogly ale po 2 miesiącach problem niestety powrocil.A niestety nie moge przez cały czas brac tych antybiotykow.
magda17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:36   #3
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

Cytat:
Napisane przez pawelss Pokaż wiadomość
witam. mam juz dosyc tego tradziku i wszystkiego co z nim sie łączy. mam 17 lat, moj problem zacząl sie w 1 gimnazjum. mam juz tego dosyc! przez ten trądzik trace całą pewność siebie, wiele razy chciałem iść do dermatologa ale mój ojciec jest lekarzem i mi zabrania. mowi że jest to całkowicie zbędne i kiedyś mi to minie. identycznie zdanie o kosmetyczce. ale ja mam już tego dosyć. mam okropny dyskomfort psychiczny i az plakac mi sie chce kiedy wyskoczy mi cos nowego.

nie moglem sie z tym uporac, wiec wyczytalem o izoteku. ojciec przypisal mi to, biore to juz prawie miesiac ale zadnych efektow oprocz bardzo mocno wysuszonych ust (waze 70 kg biore 20mg dziennie). dodatkowo pojawily mi sie na twarzy takie biale kropeczki jak naciągne skóre kiedys mialem ich troche teraz mam ich ogrom, glownie na rzuchwie , policzkach i czole. czyli mowiac krotko WSZĘDZIE! jak się tego pozbyc nie mam juz sily na to. chce zeby raz na zawsze mineło!!!!! dodatkowo wyczytałem kiedys o olejku pichtowym i petroleum d5, nic nie pomaga. smarowalem kiedys brevoxylem i tez nic. CO ROBIC? pomocy.. dluzej juz z tym nie wytrzymam

jeżeli bierzesz Izotek , to nie można się w tym czasie smarować żadnymi maściami, ew. dobrym kremem nawilżającym , masz pewnie tzw. wysyp, który jest normalny przy braniu tych tabletek.... musisz być cierpliwy. Poczytaj sobie watek o tych tablektach, który jest na Biochemii
np. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176316
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:40   #4
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

Współczuję Wam Wiem jak to jest, bo sama mam taki problem.
Stosowałam już tyle specyfików, że głowa boli. Nie pomgło NIC.
Ale muszę powiedzieć, co ostatnio odkryłam.
Radzę Wam : Kupcie mydełko siarkowe i myjcie nim 2 rzy dziennie twarz !
To mydełko znajdziecie w aptece (bez recepty oczywiście). Ja za nie zapłaciłam 2,60 !!
..a czyni cuda ! Miałam trądzik na twarzy, dekoldzie i na plecach. Na delkoldzie i plecach - zero trądziku ! Na twarzy- 50 % mniej !
Bardzo się cieszę z tego odkrycia i Wam też radzę kupić takie cudeńko
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:50   #5
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

Cytat:
Napisane przez turkusowaja Pokaż wiadomość
Współczuję Wam Wiem jak to jest, bo sama mam taki problem.
Stosowałam już tyle specyfików, że głowa boli. Nie pomgło NIC.
Ale muszę powiedzieć, co ostatnio odkryłam.
Radzę Wam : Kupcie mydełko siarkowe i myjcie nim 2 rzy dziennie twarz !
To mydełko znajdziecie w aptece (bez recepty oczywiście). Ja za nie zapłaciłam 2,60 !!
..a czyni cuda ! Miałam trądzik na twarzy, dekoldzie i na plecach. Na delkoldzie i plecach - zero trądziku ! Na twarzy- 50 % mniej !
Bardzo się cieszę z tego odkrycia i Wam też radzę kupić takie cudeńko
super, że Tobie pomogło
mi pomagało tylko na początku, potem skóra się przyzwyczaiła i było to samo.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 12:06   #6
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

ojj.. oby ze mną nie było po jakimś czasie tak samo :| Ale na razie jest okey
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 12:17   #7
pawelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

w trakcie teraz brania izoteku nie smaruje się niczym. uzywam tylko do oczyszczenia ten olejek pichtowy. słyszalem ze czasami ten izotek wogle nie pomaga, a zostawia tylko brzydkie blizny. prawda? dodatkowo ponoc w niektorych przypadkach tradzik i tak wraca
pawelss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 12:21   #8
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

Cytat:
Napisane przez pawelss Pokaż wiadomość
w trakcie teraz brania izoteku nie smaruje się niczym. uzywam tylko do oczyszczenia ten olejek pichtowy. słyszalem ze czasami ten izotek wogle nie pomaga, a zostawia tylko brzydkie blizny. prawda? dodatkowo ponoc w niektorych przypadkach tradzik i tak wraca
zostawia blizny po wyciskaniu, ale do tego nie potrzeba brać Izoteku
Pewnie, że sa wyjątki i Izotek nie pomaga wszystkim.... lek jest w 99 % skuteczny, musisz wziąć odpowiednią dawkę czyli od 120-150 mg/kg
ja biorę 20 mg dziennie i jeżli lekarz nie zwiększy mi dawki muszę go brać przez 11 miesięcy
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:07   #9
pawelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: tradzik, grudki i brak pewnosci siebie;/

od tego momentu kiedy założyłem ten temat mineło 6 miesięcy.. walczyłem walczyłem i chyba mi się udało! wróciła pewność siebie.. może zacznę od początku co się ze mną działo po tym jak tu napisałem..

rzuciłem izotek. miałem dosyć życia i mojej cery.. byłem w skrajnym załamaniu, w koncu powiedziałem o tym rodzicom.. pojechałem do kosmetyczki, która poradziła mi żebym zaczął brać DROMIN (drożdże w tabletkach).. brat przejął się też moją sytuacją, dlatego zapisał mnie do p.dermatolog w MEDICOVERZE (za wizyte zapłacił 160zł bodajże).. jej recepta była prosta- znów izotek, ale zwiększona dawka bo wtedy brałem ponoć za mało. teraz przy wadze 67kg biore 40mg dziennie przez 7 miesiecy (do konca kuracji zostaly mi jeszcze 3)... poprawa nastąpiła po pierwszym miesiącu ale wciąż miałem brzydkie przebarwienia i zaczątki blizn..

teraz jest już SUPER w porównaniu z tym co było jeszcze 6 miesiecy temu..!! chociaż mam lekkie blizny które też przysparzają mi kompleksów (przebarwienia prawie zniknęły) ale CIESZE SIĘ ZE WKOŃCU DAŁEM RADE! ten izotek uratował moje zycie.. po kuracji która kończy się na początku lipca odczekam 2 miesięce i pójde na laser. wkoncu powróciłem do życia w społeczeństwie....
pawelss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.