Bicze wodne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 13:25   #1
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117

Bicze wodne


Witam
Co to są w końcu te bicze wodne, takie mam skromne pytanie. Niegdy nie korzystałam z tej (moim zdaniem) wątpliwej przyjemności, a zaleciła mi bicze kosmetyczka, żeby podobnież wspomóc zabiegi antycellulitowe. W planach mam wybranie się do tego całego aua parku i skorzystanie z biczy, jednakże, mam jakąś blokadę, bo bicze wodne, jak sama nazwa wskazuje, kojarzą mi się z jakąś masakryczną torturą. I oto moje pytanie, jak przebiega taki seans, jak trzeba się ubrać (jakąś zbroję? ) i czy to boli? A jeśli jest to nieprzyjemny, bolesny zabieg, to dla jakich rezultatów można się poświęcić?
Dziękuję za odpowiedzi, jak się jakieś pojawią
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:12   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Bicze wodne

Ja korzystałam z biczy wodnych kilka razy pare lat temu, bardzo fajna sprawa, naprawde nie ma sie czego bać. Ubrana byłam normalnie w kostium kapielowy (jednoczęściowy) nic nie boli, czuje sie tyko takie wstrząsy, za to na drugi dzień wstać z łóżka nie można Rezultatów w leczeniu cellulitu nie zauwarzyłam bo go nie mam i "biczowałam" sie tylko kilka razy.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.