Sanotint naturalne farby do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 14:15   #1
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579

Sanotint naturalne farby do włosów


Czy ktoś używał? Czy rozjaśniają?Jak długo kolor utrzymuje się na włosach? .....itd....?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-13 o 14:19
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 16:56   #2
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Podbijam , wlasnie przez przypadek je znalazlam na Allegro i chcialam zasiegnac opinii
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 08:58   #3
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

no tak...ale np. ja mam ciemne włosy farbuję chemicznie na średni lub jasny rudy - czy ta farba rozjaśni - jak się zachowa miedź na poziomie 7 lub 8 na ciemnych włosach. Słyszałam że te farby są jedynie ton w ton lub na jasne włosy - a jeśli ktoś ma ciemne to mu pozostają tylko ciemne kolory?

Jeszcze raz mam włosy ciemne od odrostu - na długości średni blond miedziany/rudy, interesują mnie kolory: 16 copper blonde
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:31   #4
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

interesują mnie kolory mink i carmel, na jakim poziomie wychodzą 5, 6 a może 7 ? czy ktoś używał jednego z tych kolorów ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:10   #5
Madona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: I don't know where I'm from
Wiadomości: 21
GG do Madona
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ja czekam na odpowiedź dla koleżanki o rudych włosach
Jestem blondynką i od niedawna farbuję się na rudo...
Madona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:14   #6
mega gwaizda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hej! Ja używam tych farb, regularnie od kilku miesiecy. Nie dość, że dzięki nim przestały mi wypadać włosy, to kolor i kondycja ich jest super.
Farbuje czekoladowym brązem, w 100% pokrywa mi odrost i podczas 1 farbowania inny kolor włosów.

Jeśli chodzi o rozjasniacz - to moja siostra z ciemnego przechodziła w rudy= marchewkowy. trzymała rozjasniacz z 10min na głowie jedynie, rozjaśniła włosy i połozyła farbe- efekt: jak by ten rudy był jej naturalnym kolorem!
Jestem mega zadowolona
Za tę jekość - 50zł to są żadne pieniądze.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
interesują mnie kolory mink i carmel, na jakim poziomie wychodzą 5, 6 a może 7 ? czy ktoś używał jednego z tych kolorów ?
hej optyma.

Ja używam 18- jest to czekoladowy brąz- jak dla mnie idealny.
z poziomu 5 farbowałam (złotego jasnego brązu) kolor wygląda bardzo naturalnie.
kilku koleżankom poleciłam-były zadowolone
mega gwaizda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 08:33   #7
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

czyli czekoladowy brąz wychodzi na poziomie 5 ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 11:19   #8
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
czyli czekoladowy brąz wychodzi na poziomie 5 ?
Czy ta czekoloada nie wpada czasem w czerń?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:56   #9
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

czesc, sluchajcie co myslicie o farbie w kolorze nordic blonde? czy naturalna farba ma szanse rozjasnic wlosy bez wiekszych szkód, no i na ile ona jest "naturalna"
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 15:31   #10
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

O szkoda, ze wypowiedz dystrybutora tej farby zostala usunieta bo rowniez ciekawa jestem odcienia blond nordycki. Z tego co zrozumialam, ten odcien nie rozjasnia tylko trzeba by bylo najpierw rozjasnic ciemniejszy odrost zestawem rozjasniajacym, a potem nalozyc farbe, tak? Mam nadzieje, ze osoba, ktora sie wczesniej wypowiadala zalozy bardziej nieformalne konto i odpowie na pytania. Czy nordycki odcien sam w sobie ma jakakolwiek moc rozjasniajaca, czy tylko koloryzujaca? Jaki utleniacz jest w tej farbie?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 21:11   #11
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

oj.. żadna farba czy to naturalna czy nie sama z siebie nie rozjaśni włosów.
By z ciemniejszych uzyskać blond trzeba najpierw zawsze wybić ciemny pigment włosa- własnie rozjaśniaczem. Najlepiej jakimś delikatnym np na wodzie utlenionej 3% (Sanotint z tego co wiem ma taki lekki rozjaśniacz). Potrzymać kilka minut, aż rozjaśnia sie włosy i farbowac na swój upragniony.
Zawsze po rozjaśniaczu bezpośrednio można nałożyć farbe- wiec jest to jednorazowy zabieg

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 14:20   #12
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Nie no sa farby rozjasniajace i rozjasniaja - najjasniejsze loreale z serii excellence i preference, castingi, farby pallette, nutrissy ... ale skoro ta farba do tonowania to tez ok. Nie wiesz moze na jakim poziomie jest dokladnie ten odcien nordycki? Ja mam obecnie dlugosc tak 9 na 10, i mysle nad zakupem tej farby jutro, a zestaw rozjasniajacy na nastepne odrosty. Nie chcialabym, zeby mi mocno przyciemnila tylko stonowala do takiego koloru jaki znalazlam w sieci > zalacznik To zdjecie oddaje faktyczny odcien?
Kolejne pytanie ; ile sie ten rozjasniacz z sanotint trzyma na glowie? Skoro jest na 3-ce to chyba nie rozjasni wiecej niz 1 ton, co?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C_01☠☠☠☠☠☠☠.jpg (26,9 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-12-26 o 14:22 Powód: zalaczenie zdjecia
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:31   #13
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

3% nie rozjaśnia jest to woda używana w przypadku ton w ton do przyciemnienia.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:29   #14
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Rozjasniacz na wodzie 3% rozjasnia, farby na takiej wodzie nie rozjasniaja.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 21:43   #15
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Zgadza się, to miałam na myśli. Zastanawiam się nad składem rozjaśniacza Sanotint?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:17   #16
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Też jestem zainteresowana farbą Sanotint, ale sprzedawca z Polski zbył mnie, twierdząc, że nie poda mi składu farby z pudełka, bo jest cytuję "tajemnicą producenta, jak skład Coca Coli" ;-) Ponoć wtedy klentki same by robiły sobie farbę. Nie żartuję, taką dostałam odpowiedź.

Uśmiecham się, choć argument, same przyznacie, żenujący. Tym bardziej, gdy wprowadza się jakiś towar na rynek i reklamuje jako naturalny.

A że jestem dość ciekawska oto skład farby Sanotint (znaleziony w sieci) dla wszystkich zainteresowanych. Może ktoś potrafi to dobrze zanalizować.

Oto link:
http://www.aviva.ca/article.asp?articleid=162
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:47   #17
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też jestem zainteresowana farbą Sanotint, ale sprzedawca z Polski zbył mnie, twierdząc, że nie poda mi składu farby z pudełka, bo jest cytuję "tajemnicą producenta, jak skład Coca Coli" ;-) Ponoć wtedy klentki same by robiły sobie farbę. Nie żartuję, taką dostałam odpowiedź.

Uśmiecham się, choć argument, same przyznacie, żenujący. Tym bardziej, gdy wprowadza się jakiś towar na rynek i reklamuje jako naturalny.

A że jestem dość ciekawska oto skład farby Sanotint (znaleziony w sieci) dla wszystkich zainteresowanych. Może ktoś potrafi to dobrze zanalizować.

Oto link:
http://www.aviva.ca/article.asp?articleid=162
Super że znalazłaś, swoją drogą to odpowiedź żeczywiście dziwna, bo przecież skład każdy może przeczytac po zakupieniu farby

Co do receptury to powiem ci, sama wielokrotnie się nad tym tematem zastanawiałam, ponieważ kiedyś właśnie uzyskałam odpowiedź iż receptura jest chroniona a skład musi byc podanynie wiem jak to wytłumaczyć ale coś w tym musi byc ponieważ niejednokrotnie miałam kosmetyki o takim samym składzie (4 pierwsze i najważniejsze składniki które mają wpływ na działanie kosmetyku), a efekt było zupełnie inny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:03   #18
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Zadałam z ciekawości pytanie o skład w drugim sklepie prowadzącym sprzedaż Sanotint i prawie ta sama odpowiedź - czyli opis czego w farbie nie ma oraz ogólna rozpiska bez wnikania w szczegóły.

Mam wrażenie jakby chodziło o to aby kupić, a nie by klient wrócił. Przecież skład mogę sprawdzić, gdy już kupię. Może o to właśnie chodzi. By być nieświadomym. Dla mnie to niepoważne, bo klient ma prawo znać skład. Tym bardziej produktu dedykowanego osobom z alergią i dla kobiet ciężarnych.

Swoją drogą farby reklamowane są jako niezawierające alkoholu, a na drugim miejscu składu z linka jest Cetearyl Alcohol. I jak tu wierzyć w reklamy?
No chyba, że ta odmiana alkoholu jest jakąś pochodną. Nie znam się aż tak. Znalazłam na ten temat odnośnik na wizażu. wklejam:
https://wizaz.pl/chemia/view.php?id=126
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:09 Powód: błąd jezykowy
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:08   #19
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też jestem zainteresowana farbą Sanotint, ale sprzedawca z Polski zbył mnie, twierdząc, że nie poda mi składu farby z pudełka, bo jest cytuję "tajemnicą producenta, jak skład Coca Coli" ;-) Ponoć wtedy klentki same by robiły sobie farbę. Nie żartuję, taką dostałam odpowiedź.

Uśmiecham się, choć argument, same przyznacie, żenujący. Tym bardziej, gdy wprowadza się jakiś towar na rynek i reklamuje jako naturalny.

A że jestem dość ciekawska oto skład farby Sanotint (znaleziony w sieci) dla wszystkich zainteresowanych. Może ktoś potrafi to dobrze zanalizować.

Oto link:
http://www.aviva.ca/article.asp?articleid=162
Co prawda nie mam zbyt dużo czasu , bo muszę niedługo jechać na lotnisko , ale tak na szybko spróbuje zanalizować ten skład Więc:

Krem koloryzujący : z podanych składników wynika , że nie ma w nim amoniaku , Cetearyl Alcohol- jest wytwarzany z oleju kokosowego i działa jako emulsyfikator , tzn. powoduje , że włosy stają się w dotyku jedwabiście gładkie Ethanolamine - to substytut amoniaku , użyty tutaj zamiast niego , powoduje ,że łuska włosa otwiera się , tak aby pigment mógł głębiej do niego dotrzeć , niektóre firmy kosmetyczne uważają , że składnik ten jest bardziej toksyczny od samego amoniaku i stosują go zamiennie Polysorbate 80 - również działa jako emulsyfikator , niektórzy twierdzą , że stymuluje on odrastanie utraconych włosów nie wiem , ile w tym prawdy Propylene Glycol - powoduje , że skóra wygląda na bardziej gładką , ale jednocześnie szybciej się starzeje , gdyż zostaje osłabiona jej struktura komórkowa i białkowa składnik ten jest często stosowany w szamponach , odżywkach i produktach do stylizacji włosów , Isopropyl Stearate- nadaje miękkość i gładkość , stosowany również jako składnik kosmetyków do makijażu m.in pomadek , SLS - używany w 90% szamponów do włosów , szczególnie normalnych i przetłuszczających się ,a także w mydłach , pastach do zębów itp. odpowiada za tzw :"pienienie się" , lepiej unikać tego składnika , o ile to w ogóle możliwe Ceteareth-30 - używany w większości produktów do farbowania i rozjaśniania włosów, Tetrasodium EDTA - jest składnikiem , który powoduje wypłukiwanie związków magnezu i wapnia , kiedy mamy do czynienia np: z twardą wodą , często stosowany w szamponach dla dzieci , reszta składników to substancje zapachowe , zawierające np: ekstrakt z cytryny oraz roślinne , a także biotyna , czyli witamina H , która wpływa na właściwie funkcjonowanie skóry i włosów . Według mojej opinii cały fenomen tej farby polega na tym , że zawiera ona więcej wyciągów roślinnych ( jak wyciąg ze złotego prosa , który jest bogaty w krzemionkę ) , niż składników pochodzenia chemicznego . Substancje chemiczne są w składzie ograniczone na rzecz ekstraktów roślinnych i to decyduje o mniejszej toksyczności i większej "naturalności " tego produktu

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:10
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 12:14   #20
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Denise jesteś wielka ))) Dziękuję Ci pięknie za analizę i rozwianie wszelkich wątpliwości. :-*
Nie przeczę, że farba może być dobra, ale nie podoba mi się polityka sprzedaży. Lubię wiedzieć, ot co
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:37   #21
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Denise jesteś wielka ))) Dziękuję Ci pięknie za analizę i rozwianie wszelkich wątpliwości. :-*
Nie przeczę, że farba może być dobra, ale nie podoba mi się polityka sprzedaży. Lubię wiedzieć, ot co
Nie ma za co kochana cieszę się , jeśli mogłam pomóc i w pełni się z Tobą zgadzam, co do polityki sprzedaży , nie wiem czemu ma służyć stosowanie takich chwytów przez niektóre firmy .
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 11:30   #22
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

[QUOTE=natkaa;24105749]Też jestem zainteresowana farbą Sanotint, ale sprzedawca z Polski zbył mnie, twierdząc, że nie poda mi składu farby z pudełka, bo jest cytuję "tajemnicą producenta, jak skład Coca Coli" ;-) Ponoć wtedy klentki same by robiły sobie farbę. Nie żartuję, taką dostałam odpowiedź.

Uśmiecham się, choć argument, same przyznacie, żenujący. Tym bardziej, gdy wprowadza się jakiś towar na rynek i reklamuje jako naturalny.

A że jestem dość ciekawska oto skład farby Sanotint (znaleziony w sieci) dla wszystkich zainteresowanych. Może ktoś potrafi to dobrze zanalizować.

Wiesz ja tez pisałam do producenta w sprawie składu farb.
Nie było, żadnego problemu.... dostałam link i odpowiedzi na wszystkie pytania.

http://naturalnefarby.pl/informacyjna-8.html

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, komunikacji. Firma dla mnie bardzo profesjonalnie podchodzi do sprzedaży i klienta.

A już tym bardziej zadowolona jestem z efektu farbowania

Ja produkty jak i firmę śmiało polecam przyjaciółką ;*

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:30   #23
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Nie ma za co kochana cieszę się , jeśli mogłam pomóc i w pełni się z Tobą zgadzam, co do polityki sprzedaży , nie wiem czemu ma służyć stosowanie takich chwytów przez niektóre firmy .
Ja też dziękuję, bardzo ładnie to opisałaś - ogólnie to dobrze było by ten produkt dodac ze składem do najnowszych recenzji?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:45   #24
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Świetny pomysł, może w końcu trolle umilkną i przestaną nam mącić w głowach
Ja tak się przymierzam do kupna i sama nie wiem...
Do tej pory stosowałam Wella Color Touch, ale Sanotint ma w zasadzie podobną chemię plus dodatkowo jest trochę jednak tych substancji naturalnych.

Czy to coś da i włosy będą bardziej chronione podczas koloryzacji? Nie przekonam się dopóki nie spróbuję. Z kolei boję się zniszczyć włosy, na punkcie których mam fioła, chociaż widzę, że to bardziej taki krem koloryzujący.

Cóż, powalczę jeszcze trochę z sobą A potem się zobaczy.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 13:09   #25
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Świetny pomysł, może w końcu trolle umilkną i przestaną nam mącić w głowach
Ja tak się przymierzam do kupna i sama nie wiem...
Do tej pory stosowałam Wella Color Touch, ale Sanotint ma w zasadzie podobną chemię plus dodatkowo jest trochę jednak tych substancji naturalnych.

Czy to coś da i włosy będą bardziej chronione podczas koloryzacji? Nie przekonam się dopóki nie spróbuję. Z kolei boję się zniszczyć włosy, na punkcie których mam fioła, chociaż widzę, że to bardziej taki krem koloryzujący.

Cóż, powalczę jeszcze trochę z sobą A potem się zobaczy.
zależy jeszcze jaki efekt chcesz osiągnąć, no jeśli chcesz przyciemnić to ja bym się nie zastanawiała, zerknij też na farby biokap.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 13:14   #26
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Bardziej mi zależy na czymś ton w ton, typu właśnie Color Touch. Mam włosy jasnobrązowe i chcę wyrównać i rozświetlić całość. W ciemnych kolorach (w stronę czerni) czuję się fatalnie. Myślałam konkretnie o kolorze Amber Blonde 76.
Jakoś Biokap mnie nie zachwyca, recenzje też ma nieszczególne.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 15:13   #27
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja też dziękuję, bardzo ładnie to opisałaś - ogólnie to dobrze było by ten produkt dodac ze składem do najnowszych recenzji?
Proszę bardzo , a macie dziewczynki skład tej farby Biokap? Może zobaczymy co tam w trawie piszczy i porównamy jej skład z Sanotint? Bo oprócz tego http://biokap.pl/biokap-nutricolor-seria-pomaranczowa/, nie znalazłam nic konkretnego , tylko "pitolenie producenta" A może która z Was mogłaby spisać skład z pudełka? Mam jeszcze takie pytanie , trochę odbiega od głównego topiku , który dotyczy farb Sanotint , ale może ktoś z Was używał farb olejowych? http://screenline.pl/ , nie wiem czy ten link działa

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:33
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:29   #28
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Proszę bardzo , a macie dziewczynki skład tej farby Biokap? Może zobaczymy co tam w trawie piszczy i porównamy jej skład z Sanotint? Bo oprócz tego http://biokap.pl/biokap-nutricolor-seria-pomaranczowa/, nie znalazłam nic konkretnego , tylko "pitolenie producenta" A może która z Was mogłaby spisać skład z pudełka? Mam jeszcze takie pytanie , trochę odbiega od głównego topiku , który dotyczy farb Sanotint , ale może ktoś z Was używał farb olejowych? http://screenline.pl/ , nie wiem czy ten link działa
niestety uszkodzony, nie słyszałam o tych farbach napisz coś więcejplease- jeśli chodzi o olejowe to mi się tylko kojarzy z najnowszą farbą Loreala Inoa, ale wiem że nie o to chodzi.

link wizażowy, forum biokap, spróbuję jakoś poszukać w necie składu.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403267

i jeszcze recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...Nutricolor.htm
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:31
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:17   #29
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
niestety uszkodzony, nie słyszałam o tych farbach napisz coś więcejplease- jeśli chodzi o olejowe to mi się tylko kojarzy z najnowszą farbą Loreala Inoa, ale wiem że nie o to chodzi.

link wizażowy, forum biokap, spróbuję jakoś poszukać w necie składu.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403267

i jeszcze recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...Nutricolor.htm
Już piszę Farby olejowe pojawiły się dokładnie rok temu , jako nowość na rynku polskim , ten właśnie link , który podałam , to ich oficjalna strona , ale nie wiem czemu teraz nie działa Skopiuje może fragment opisu jednej z linii kolorystycznych : " PUREASE - LINIA „SCREEN" Farba olejowa włoskiej firmy NUOVA FAPAM nie zawiera amoniaku oraz jego pochodnych, posiada zapach kwiatów (Musco Bianco), jej głównym składnikiem jest oliwa z oliwek, chroniąca naturalną strukturę włosa podczas zabiegu farbowania oraz nie wysuszająca włosów. Szeroka gama kolorów daje nieograniczone możliwości, doskonale i długotrwale pokrywa siwe włosy, a także umożliwia zmianę koloryzacji nawet o cztery tony".Pamiętam , że sławny fryzjer Leszek Czajka bardzo zachwalał ten produkt w tv , jest nawet wątek dotyczącej tej farby : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=399802 , ale brak na nim wypowiedzi ...
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:32   #30
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Denise
Chyba jakaś mało znana, szczególnie w Polsce - szkoda, jeśli chodzi o Leszka to on właśnie pracuje na Inoa - też olejowa - ale z tego co słyszałam to zachwytów nie ma.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.