Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 18:05   #121
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Mój pierwszy raz

Ja miałam 20 lat a mój ukochany 23
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 19:54   #122
lowja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: krk!
Wiadomości: 18
Dot.: Mój pierwszy raz

ja mialam 20, tż 21, a bylismy razem 5 lat to byl moj pierwsze raz, a jego nie.. jakos tak wyszlo, za bardzo sie balam wszystkiego radzilismy sobie innymi metodami ;D
teraz ja mam dalej 20 (czekam do wrzesnia na urodziny;D], on juz 22... i jest super

ehhh jestem dinozaur pierwsza klasa;D
lowja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 11:30   #123
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez elly2
wiec u mnie to wstyd sie przyznac bo jeszcze nie mam za soba "pierwszego razu", jestem z moim TŻ juz 3 lata i troszke wstyd typowego sexu nie uprawialismy jeszcze, ale stosujemy roznego rodzaju pieszczoty probowlaismy juz chyba wszytskiego, oprocz wlasnie typowego sexu...dziwnie sie zlozylo, bo specjalnie po to bralam przez rok czasu tabletki antykoncepcyjne...ale mamy to w planach przyszly weekend spedzamy razem w gorach wiec musi byc cudownie
ja bylam z chlopakiem prawie 3 lata i tez nic nie bylo.... ja chcialam i on tez chcial, ale... nigdy do tego nie doszlo potem zerwalam i poznlalam mojego obecnego TZa i po 2 miesiacach bycia razem byl to 29.03.2003 r( znalismy sie wczesniej ze szkoly) kochalismy sie pierwszy raz u niego... ale bylo pieknie.... z komputera leciala nasza piosenka, przy ktorej powiedzielismy sobie pierwszy raz "Kocham" , swiece... zadbal o wszystko aby bylo pieknie.... i bylo, troszke bolalo acha zapomnialam dodac jestesmy ze soba juz 3,5 roku
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 14:21   #124
chantelle-krakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 29
GG do chantelle-krakow
Dot.: Mój pierwszy raz

witajcieDziewictwo straciłam mając 19lat, z chloapkiem w ktorym zakochalam sie na zaboj, kochalismy sie po miesiacu i jednym dniu od poczatku naszego bycia razemOpoznialismy to jak moglismy, zeby nie tak od razu...Zrobilismy to na szybko, bo zaraz jego mama miała przyjsc z pracy..Nie wiazalo sie to dla mnie z zadnym bolem,a raczej od razu odkryłam swoja ulubiona pozycje.. na jezdzca
Bylismy ze soba 2 lata, było jak w niebie, ale jakos sie przestraszylam tej stabilizacji milosnej i zaczelam szukac dziury w całym i innych objec i tak sie to zakonczylo, czego zaluje do dzis!
chantelle-krakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 10:46   #125
TrzyKropki:)
Przyczajenie
 
Avatar TrzyKropki:)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Dot.: Mój pierwszy raz

pomóżcie mi .. wczoraj, po prawie 10 miesiącach bycia z moim miśkiem, zdecydowaliśmy sie na swój pierwszy raz. wcześniej wszystko ograniczało się do dotykania i tak dochodziliśmy do orgazmu. wczoraj byłam tak podniecona, on tez i zdecydowalismy sie to zrobić, troche mieliśmy kłopoty z prezerwatywą (on jest prawiczkiem ja dziewicą), zajęło nam to troche czasu, a jak już miał we mnie wejść, to nie dało rady próbowaliśmy tyle razy, z różnych pozycji i nic. co z tym zrobić, są jakies sposoby ? przykro mi strasznie, bo widziałam jak się starał, wszytsko było piękne i nic ..
__________________
Największym zwycięstwem jest zwycięstwo nad sobą ...
TrzyKropki:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 11:32   #126
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez TrzyKropki:)
pomóżcie mi .. wczoraj, po prawie 10 miesiącach bycia z moim miśkiem, zdecydowaliśmy sie na swój pierwszy raz. wcześniej wszystko ograniczało się do dotykania i tak dochodziliśmy do orgazmu. wczoraj byłam tak podniecona, on tez i zdecydowalismy sie to zrobić, troche mieliśmy kłopoty z prezerwatywą (on jest prawiczkiem ja dziewicą), zajęło nam to troche czasu, a jak już miał we mnie wejść, to nie dało rady próbowaliśmy tyle razy, z różnych pozycji i nic. co z tym zrobić, są jakies sposoby ? przykro mi strasznie, bo widziałam jak się starał, wszytsko było piękne i nic ..
Wiesz, najlepiej udaj się z tym do ginekologa, bo to, co opisujesz, wygląda mi na pochwicę, która męczy jakąś tam część kobiet Poza tym ważne jest odprężenie, by mięśnie pochwy były rozluźnione.
Powodzenia
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht

Edytowane przez mononoke
Czas edycji: 2010-03-12 o 00:17 Powód: szyk zdania
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 12:07   #127
TrzyKropki:)
Przyczajenie
 
Avatar TrzyKropki:)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Dot.: Mój pierwszy raz

myślę, że to nie jest pochwica, bo ból wywołany przez tą chorobę pojawia się również podczas wkładania do pochwy palców lub tamponów, a z tym nie mam problemu. coś mi się wydaje, że to przez te prezerwatywy, za długo to trwało i szybko zrobiłam się sucha .. ahh te niedoświadczenie ..
__________________
Największym zwycięstwem jest zwycięstwo nad sobą ...

Edytowane przez TrzyKropki:)
Czas edycji: 2006-06-17 o 13:15
TrzyKropki:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 09:08   #128
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mój pierwszy raz

no to żelik intymny...
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht

Edytowane przez mononoke
Czas edycji: 2010-03-12 o 00:18
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 09:28   #129
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Mój pierwszy raz

moj pierwszy raz.. mialam 17 lat i zrobilam to ze starszym ode mnie facetem.. kochalam go ale to bylo takie zauroczenie nastoletnie.. tak mi sie wydaje z perspektwy czasu bylismy ze soba pol roku, a stalo sie to po miesiacu.
czy zaluje? nie wiem , chyba nie w sumie to nie ma teraz znaczenia
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 08:26   #130
lowja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: krk!
Wiadomości: 18
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez TrzyKropki:)
pomóżcie mi .. wczoraj, po prawie 10 miesiącach bycia z moim miśkiem, zdecydowaliśmy sie na swój pierwszy raz. wcześniej wszystko ograniczało się do dotykania i tak dochodziliśmy do orgazmu. wczoraj byłam tak podniecona, on tez i zdecydowalismy sie to zrobić, troche mieliśmy kłopoty z prezerwatywą (on jest prawiczkiem ja dziewicą), zajęło nam to troche czasu, a jak już miał we mnie wejść, to nie dało rady próbowaliśmy tyle razy, z różnych pozycji i nic. co z tym zrobić, są jakies sposoby ? przykro mi strasznie, bo widziałam jak się starał, wszytsko było piękne i nic ..
mialam podobnie, wiele razy probowalismy - i nic. w koncu dalismy za wygrana.. mysle ze trzeba zadbac o kilka rzeczy - komfort psychiczny [dobre zabezpieczenie!!!!], atmosfera, zero stresow [np ze zaraz ktos wejdzie] i duzo duzo czasu.. ja sie panicznie balam i bolu, i ciazy - pomoglo w koncu lepsze zabezpieczenie [plastry] i nastawienie. moze tak naprawde nie jestes jeszcze gotowa? bo ja, jak teraz patrze na to wszystko co bylo u mnie i mojego tż, to dochodze do wniosku, ze podswiadomie sie bronilam [jakby nie bylo pierwszy raz po 5 latach] buzka i powodzenia zycze!!!! bedzie dobrze ;*
lowja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 21:56   #131
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Mój pierwszy raz

A przede mną jeszcze wszystko I wcale sie chyba na razie nie spiesze
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 08:29   #132
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Mój pierwszy raz

Ja miałam 16 lat, mój partner 4 lata więcej. Po raz pierwszy kochaliśmy się po 4 miesiącach znajomości. Czasem zastanawiam sie czy nie za wcześnie, ale nie żałuję Nie było może jakoś genialnie, ale wiadomo, na początku bywa różnie Jesteśmy razem już ponad 3 lata i jeśli chodzi o sex to jest za każdym razem cudowniej (chociaż czasem zastanawiam się, jak to jest możliwe ) Mieliśmy pierwsze 2,5 roku dość ciężkie jeśli chodzi o sprawy intymne, ale w te wakacje przeżywamy prawdziwy renesans A to dopiero początek Dodam, że nie mieszkamy razem, ale w sobotę wyjeżdża moja babcia na tydzien, wiec spędzimy go razem u neij w wolnym meiszkaniu Moja siora wyjeżdża po 20 lipca, a rodzice pracują, więc też będzie ciekawie A 15 sierpnia wyjeżdżają jego rodzice Więc już wogóle będzie bosko Zapowiadają mi się fantastyczne wakacje
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 08:55   #133
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Mój pierwszy raz

No mysza zyc nie umierać
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 10:34   #134
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Mój pierwszy raz

Zgadza się Nie wyjeżdżam nigdzie w to lato ale za zdanie maturki chociaż takie wakacje mi się należą
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 18:29   #135
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój pierwsz raz przeżyłam gdy miałam 18 lat w piątkowy wieczór u mojego faceta w domu. Długo z tym zwlekałam i nie byłam pewna czy sie na to zdecydowac,lecz moj facet nie namawiał mnie do tego lecz cierpliwie czekał:P No i pewnego wieczoru zdecydowałam sie i zrobilismy to. Było fajnie(lecz nie cudownie jak za nastepnymi razami), nic mnie nie bolało bo moj facet byl bardzo ostrożny i delikatny.
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 20:21   #136
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Mój pierwszy raz

Ja mialam 17 lat bylam z moim TZ 3 miesiace i stalo sie to 19.11.2005 w mieszkaniu siostry oboje nie robilismy tego nigdy wczesniej,jestesmy para do dzis i chcemy byc razem juz zawsze przyznam ,ze mnie bolalo i bylo troche krwi lecz i tak bylo cudownie no i szalelismy wtedy kilka ladnych godzin heheh
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 19:25   #137
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Mój pierwszy raz

mam takie nietypowe pytanko - nie jestem moherowym beretem od razu zaznaczam - Jak traktuje was kolejny chłopak z którym jesteście? To znaczy czy on nie żałuje, niewypomina że to nie on był tym pierwszym, czy nie robi wam wyrzutów? I dlaczego od większości was ci z którymi to przeżyłyście odchodzą- nie chce sie wtrącać w wasze takie sprawy -ale mnie to zastanawia i boje się tego.
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 20:15   #138
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój obecny TŻ jest jedynym, z którym się kochałam. Ja nie byłam jego pierwszą. Na początku bardzo mi to przeszkadzało. Myślałam: no jak to? Ja mu daję to co jest dla mnie najcenniejsze, a on przeżył swój pierwszy raz z jakąś inną?! Było mi ciężko, ale mimo to spytalam, jak było. No i po raz kolejny przekonałam się, że pytań, na które nie chcemy otrzymać odpowiedzi, po prostu się nie zadaje Teraz po trzech latach bycia razem wogóle o tym nie myślę. Jest mi z nim po prostu bosko i tylko to się liczy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 20:42   #139
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez viki_22_83
mam takie nietypowe pytanko - nie jestem moherowym beretem od razu zaznaczam - Jak traktuje was kolejny chłopak z którym jesteście? To znaczy czy on nie żałuje, niewypomina że to nie on był tym pierwszym, czy nie robi wam wyrzutów? I dlaczego od większości was ci z którymi to przeżyłyście odchodzą- nie chce sie wtrącać w wasze takie sprawy -ale mnie to zastanawia i boje się tego.
Hmm, ja do tego nie podchodzę jakoś filozoficznie. Pierwszy raz przeżyłam w wieku 16 lat z chłopakiem starszym ode mnie (on miał 20), bardzo chciałam i z perspektywy czasu nie żałuję. Odszedł z błahego powodu, pewnie gdybym nie poszła z nim do łóżka też by odszedł, a może nie. Po jakimś czasie nawet cieszyłam się że odszedł, byłam młoda, a on, no cóż...Ślub, dzieci, mieszkanie z jego rodzicami i takie tam. A czemu nie żałuję? Bo nie uważam dziewictwa za dar, który należy zachować dla tego jedynego. Trzeba to w końcu z kimś zrobić, a czy będę z tym facetem do końca życia czy rozstaniemy się po pół roku- dla mnie to nie ma znaczenia. Robię to wtedy kiedy mam ochotę i z kim mam ochotę. Do tej pory było trzech takich, i żaden nie traktował mnie dziwnie dlatego że nie jestem dziewicą. Przyjmowali to jako coś normalnego. Nawet mój ex (5 lat razem), ja byłam dla niego pierwszą on dla mnie nie, i nie robił mi z tego powodu żadnych wyrzutów, hmmm, nawet nigdy o tym nie rozmawialiśmy. Hehe, aż go chyba zapytam jak on się na ten fakt zapatrywał
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 12:02   #140
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 308
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój pierwszy raz przezyłam w wieku 16 lat z chłopakiem starszym o 3 lata po ok 3 miesiącach znajomości. W sumie to za szybko troche jak tak teraz o tym myślę,chyba po prostu wykorzystaliśmy to,ze nikogo nie było w domu. Bolało i przyjemności z tego nie miałam ani ja ani on. Drugi raz był dopiero po półrocznej przerwie, ale w sumie to nie załuję i nie wachałam się bo czułam,że coś z tego będzie i nie myliłam się. To było 3 lata temu teraz jesteśmy mężem i żoną a od 2 miesięcy szczęśliwymi rodzicami. Przyznaję, ze to była nieplanowana ciąża ale dzięki temu teraz w pokoju obok śpi cudowne maleństwo, które kocham nad życie
Dziubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 12:33   #141
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Arribeth
Hmm, ja do tego nie podchodzę jakoś filozoficznie. Pierwszy raz przeżyłam w wieku 16 lat z chłopakiem starszym ode mnie (on miał 20), bardzo chciałam i z perspektywy czasu nie żałuję. Odszedł z błahego powodu, pewnie gdybym nie poszła z nim do łóżka też by odszedł, a może nie. Po jakimś czasie nawet cieszyłam się że odszedł, byłam młoda, a on, no cóż...Ślub, dzieci, mieszkanie z jego rodzicami i takie tam. A czemu nie żałuję? Bo nie uważam dziewictwa za dar, który należy zachować dla tego jedynego. Trzeba to w końcu z kimś zrobić, a czy będę z tym facetem do końca życia czy rozstaniemy się po pół roku- dla mnie to nie ma znaczenia. Robię to wtedy kiedy mam ochotę i z kim mam ochotę. Do tej pory było trzech takich, i żaden nie traktował mnie dziwnie dlatego że nie jestem dziewicą. Przyjmowali to jako coś normalnego. Nawet mój ex (5 lat razem), ja byłam dla niego pierwszą on dla mnie nie, i nie robił mi z tego powodu żadnych wyrzutów, hmmm, nawet nigdy o tym nie rozmawialiśmy. Hehe, aż go chyba zapytam jak on się na ten fakt zapatrywał
ciekawe podejscie ale w duzym stopniu sie z nim zgadzam
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 14:00   #142
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mój pierwszy raz

.
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht

Edytowane przez mononoke
Czas edycji: 2010-03-12 o 00:19
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 20:07   #143
daga86
Raczkowanie
 
Avatar daga86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 61
Dot.: Mój pierwszy raz

ja z swój pierwszy raz przeżyłam stosunkowo nie dawno bo 29 czerwca.. zrobiliśmy to po prawie 9 miesiącach bycia razem.. był moim pierwszym chłopakiem a ja jego [ierwszą dziewczyną.. była to chwila...bolało cholernie, krew się lała.. ale ciesze się że mam to już za sobą bo teraz jest cudownie choć pierwszego razu nie wspominam cudownie...
nadal jestesmy razem i planujemy reszte zycia spędzić razem, a teraz z niepokojem oczekuje na okres... bo dziś powinnam dostać a nie dostałam <załamka>
__________________
Czy to nie jest cudowne, że żyjemy na świecie, w tym samym czasie, i mimo, że ten świat jest tak wielki mieliśmy szczęście poznać sie w nim....
daga86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 09:24   #144
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Mój pierwszy raz

i stało sie 31 lipca i nieżałuje i też teraz jest cudownie i niech tak będzie zawsze
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 10:19   #145
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Mój pierwszy raz

Najważniejsze że jesteś szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! ( sama nie dawno to przeżyłam )

__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 10:43   #146
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez viki_22_83
mam takie nietypowe pytanko - nie jestem moherowym beretem od razu zaznaczam - Jak traktuje was kolejny chłopak z którym jesteście? To znaczy czy on nie żałuje, niewypomina że to nie on był tym pierwszym, czy nie robi wam wyrzutów? I dlaczego od większości was ci z którymi to przeżyłyście odchodzą- nie chce sie wtrącać w wasze takie sprawy -ale mnie to zastanawia i boje się tego.

wypominać? Mój Boże, Żaden partner mi tego nigdy nie wypominał. Żyjemy w XXI wieku i seks to normalna rzecz i oczywista część związku dwojga ludzi.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:26   #147
Szaolincia
Przyczajenie
 
Avatar Szaolincia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chatka Puchatka
Wiadomości: 27
Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

No wiec moje Koffane..
Jak to było z Waszym pierwszym razem..gdzie to było..bałyście sie Ja taq szczerze nie mam o czym nawet pisac hehe bo nie mam tego za soba, ale wydaje mi sie ze 17 lat to za malo jeszcze..wydaje mi sie ze nie dorosłam do takich rzeczy..z reszta to decyzja na całe zycie..ale szczerze mowiac boje sie "tego:.. Nie jestem doswiadczona, ale z checia poczytam jak to bylo z Wami..
Szaolincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:53   #148
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=pierwszy+raz

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=pierwszy+raz

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=pierwszy+raz
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:48   #149
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

a do tego jeszcze nie na tym forum, co trzeba
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:45   #150
malpica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Cool Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

ehh ja ci odpowiem moja droga szaolinciu, ja swoj pierwszy raz przezylam gdy mialam 16 lat, a bylo to ponad miesiac temu, i z tym partnerem sem caly czas, to nie byl jego pierwszy raz, ale moj tak, no w koncu jest starszy ode mnie o 4 latka;p bałam sie tego, nie powiem troszke bolalo, ale to bylo pierwsze odczucie...potem bylo cudownie a ty masz kogos??pozdrawiam
malpica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.