Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-24, 19:46   #1
alexsandraxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 2

Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;)


Wiêc tak : mam 15 lat i mam pewien problem , a mianowicie , uwa¿am ( i nie tylko ja ) ¿e wa¿ê ciut za du¿o , tz. mieszczê siê w BMI , wed³ug moich rozmiarów , ale patrz±c w lustro nie podobam siê sobie . Oczywi¶cie nie jestem jak te wszystkie 12 letnie dziewczyny , które maj± niedowagê i jeszcze siê odchudzaj± bo s± "grube" . Mam ok . 160-165 cm i wa¿ê 57-59 kg. Uprawiam ¿eglarstwo i dziêki temu tracê trochê kalorii , ale nie za du¿o . Chcia³a bym zrzuciæ tak z 5-6 kg . Proszê o napisanie , co mogê je¶æ , a co nie i co mam wgl robiæ ¿eby , zgubiæ te zbêdne kg . ;]
alexsandraxd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-24, 22:50   #2
raiell
Raczkowanie
 
Avatar raiell
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 59
GG do raiell
Dot.: Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;)

ogólnie zdrowiej siê od¿ywiaæ, bez s³odko¶ci, fastfoodów i... jeszcze wiêcej sportu jeste¶my w podobnej sytuacji
__________________
"Kiedy siê czego¶ pragnie, wtedy ca³y wszech¶wiat sprzysiêga siê, by¶my mogli spe³niæ nasze marzenie." - Paulo Coelho

raiell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 02:16   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;)

Cytat:
Napisane przez alexsandraxd Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc tak : mam 15 lat i mam pewien problem , a mianowicie , uwa¿am ( i nie tylko ja ) ¿e wa¿ê ciut za du¿o , tz. mieszczê siê w BMI , wed³ug moich rozmiarów , ale patrz±c w lustro nie podobam siê sobie . Oczywi¶cie nie jestem jak te wszystkie 12 letnie dziewczyny , które maj± niedowagê i jeszcze siê odchudzaj± bo s± "grube" . Mam ok . 160-165 cm i wa¿ê 57-59 kg. Uprawiam ¿eglarstwo i dziêki temu tracê trochê kalorii , ale nie za du¿o . Chcia³a bym zrzuciæ tak z 5-6 kg . Proszê o napisanie , co mogê je¶æ , a co nie i co mam wgl robiæ ¿eby , zgubiæ te zbêdne kg . ;]
Nie, wcale nie jestes jak takie dziewczyny
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-26, 18:08   #4
alexsandraxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, wcale nie jestes jak takie dziewczyny
Jak mam to rozumieæ? ;>
alexsandraxd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-26, 18:16   #5
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 646
Dot.: Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;)

wstaw zdjêcie a na pewno powiemy szczerze

a je¶li chodzi o dietê to dyscyplina: nie jedz s³odyczy, nie pij gazowanego, unikaj fast foodow a zobaczysz ze w lato samo zniknie .. masz prawie wakacje bêdzie wiêcej ruchu .. zdrowe od¿ywianie to klucz do piêknej sylwetki bez wahañ wagi .. i pamiêtaj zdrowe du¿e ¶niadanie jest bardzo wa¿ne od tego czêsto zale¿y jak siê czujemy w ci±gu dnia czy mamy energie
w twoim wypadku ¿adne diety odchudzaj±ce nie wchodz± w grê .. ro¶niesz twoje cia³o siê rozwija i potrzebujesz kalorii i witamin ... wsiadaj na rower, chod¼ na spacery .. jak bêdzie siê zdrowo od¿ywiaæ to spali siê przy odrobinie ruchu ... mo¿e warto namówiæ przyjació³kê na rolki na przyk³ad ?? ruch ruch i jeszcze raz ruch
czekam na fotkê

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2010-05-26 o 18:19
Ilena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-27, 16:15   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Schudn±æ , schudn±æ , schudn±æ! ;)

Cytat:
Napisane przez alexsandraxd Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mam to rozumieæ? ;>
Tak, ze masz 15lat, prawidlowe BMI, rosniesz, a Ty sie chcesz odchudzac
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.